|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 11:39:18   
ZvitaLisica
mojcaz drži se!!Pri takih hudih stvareh kot jih doživljaš ne vem, če kakšna beseda ali zguljena fraza sploh lahko pomaga...user posted image v glavnem, upam da boste kmalu vsi na boljšem, karkoli že to bo...

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1726
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 12:31:20   
mamica2009
No jaz sem pa teden bla malo manj pridna, mam -0,5 kg, no nekaj pa le je

Upajmo da bojo večji minusi vsredo

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 1727
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 12:51:55   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

uh zvitalisica to pa mi fajn user posted image najboljše da ostaneš pri tem kar veš da ti odgovarja user posted image

jaz pa sem se prišla hitro malo potožla. sem prišla malo prej glih domu, sem hodla k dediju na obisk. ko sem ga vidla user posted image user posted image gorza... najraje bi vletela v hladilnik in pomazala vse iz njega user posted image trenutno sem žalostna, razočarana, obupana ker mu ne moram nikak pomagat, pa čisto vsak dan gre na slabše... mi je reko naj grem do zdravnice in naj mu da nekaj da bo zaspal za vse večne čase, da se ne bo ne on in ne mi več tako obremenjevali, matrali in sekirali.... sem bla tudi pr našima dvema, pa je mami tako obupana, da gre v torek v mb neke črne cunje kupovat, ker vsi še samo čakamo kdaj bodo iz bolnice klicali da je zaspal user posted image user posted image ...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tole čakanje je najhujše. ko točno veš kaj sledi, ampak samo čakaš kdaj bo. tisti osebi pa ne moreš popolnoma nič pomagati, razen da jo večkrat obiščeš, jo pobožaš, držiš za roko... ji daš vedeti, da si z njo in da jo imaš rad.
drži se!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1728
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 13:07:44   
mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

uh zvitalisica to pa mi fajn user posted image najboljše da ostaneš pri tem kar veš da ti odgovarja user posted image

jaz pa sem se prišla hitro malo potožla. sem prišla malo prej glih domu, sem hodla k dediju na obisk. ko sem ga vidla user posted image user posted image gorza... najraje bi vletela v hladilnik in pomazala vse iz njega user posted image trenutno sem žalostna, razočarana, obupana ker mu ne moram nikak pomagat, pa čisto vsak dan gre na slabše... mi je reko naj grem do zdravnice in naj mu da nekaj da bo zaspal za vse večne čase, da se ne bo ne on in ne mi več tako obremenjevali, matrali in sekirali.... sem bla tudi pr našima dvema, pa je mami tako obupana, da gre v torek v mb neke črne cunje kupovat, ker vsi še samo čakamo kdaj bodo iz bolnice klicali da je zaspal user posted image user posted image ...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tole čakanje je najhujše. ko točno veš kaj sledi, ampak samo čakaš kdaj bo. tisti osebi pa ne moreš popolnoma nič pomagati, razen da jo večkrat obiščeš, jo pobožaš, držiš za roko... ji daš vedeti, da si z njo in da jo imaš rad.
drži se!




suzy to pa imaš čisto prav... najhujše je čakat, čeprav veš kaj se bo zgodilo...

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1729
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 13:11:50   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

uh zvitalisica to pa mi fajn user posted image najboljše da ostaneš pri tem kar veš da ti odgovarja user posted image

jaz pa sem se prišla hitro malo potožla. sem prišla malo prej glih domu, sem hodla k dediju na obisk. ko sem ga vidla user posted image user posted image gorza... najraje bi vletela v hladilnik in pomazala vse iz njega user posted image trenutno sem žalostna, razočarana, obupana ker mu ne moram nikak pomagat, pa čisto vsak dan gre na slabše... mi je reko naj grem do zdravnice in naj mu da nekaj da bo zaspal za vse večne čase, da se ne bo ne on in ne mi več tako obremenjevali, matrali in sekirali.... sem bla tudi pr našima dvema, pa je mami tako obupana, da gre v torek v mb neke črne cunje kupovat, ker vsi še samo čakamo kdaj bodo iz bolnice klicali da je zaspal user posted image user posted image ...
punce tako mi je lepo da se lahko tukaj malo potolažim in svoje skrbi in žalost sem not napišem kot pa da grem v hladilnik....


aja še moj jedilnik za dans:
zajtrk: jajčka
kosilo: testenine z zelenjavo
večerja: košček mesa....


upam da mi bo sedaj za par minutk boljeuser posted image .... pridne bit....


Mojca, v takih trenutkih je težko kaj reči ali napisati nekomu, ki doživlja to, kar doživljaš ti.
Tako da ti bom napisala samo, da mislim nate. In pošiljam tiuser posted image user posted image user posted image user posted image -

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1730
   [Brisano sporočilo]
7.2.2010 14:18:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1731
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 15:38:04   
mojcaz.
morrak, sploh se ne sliši grozno ali bilo kak.... tudi mi si vsega tega želimo. ko sem doma in gledam na regal, kjer imam slike in vidim njega, si tudi jaz zaželim, da bi se čim prej odrešil muk trplejnja in bolečin. ko pa pridem v bolnico in k njemu ob postlo, pa ne moram niti pomisliti kakšen bo občutek ko ga več nebo user posted image .... vsak dan me obletijo tako grozni občutki....

brez skrbi tudi mami stojim ob strani in sem ji na voljo 24ur na dan.

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1732
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 15:39:56   
mojcaz.
aja nekaj še... danes pa grem na rojstni dan user posted image in imam že zdaj slabo vest, da ne bom po reglcih preživela večera. malo me vest peče, po drugi strani pa imam spet besede v glavi da naj uživam zdaj dokler lahko.... tak da malo še pa na žurko user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1733
   [Brisano sporočilo]
7.2.2010 16:45:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1734
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 18:24:08   
Anonimen
jz bi tud vas rada mela na FBuser posted image user posted image user posted image

jz sem pa danes za kosilo mela juho in piščanjčji zrezek z papriko in paradajzem, solato za možeka, sinka in hčerko pa pire krompir in je bilo njamiuser posted image user posted image

mojcaz bogi dediuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1735
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 18:48:57   
mamica2009
a je kera na netlogu?
al na facebooku?

kak bi se lahko najdle?napišete vzdevke?lahko na ZS

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1736
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 19:29:55   
katrin***
mojcaz...drži se. Mislim nate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dons sm žal ostala brez zajtrka po sili razmer pa sploh nism bla lačna potem za kosilo. Sicer kosilo ni blo čist po montiju, ker sem zraven mesa in solate pojedla še malo mlincev. Nagrada za jutranje tehtanje, k je pokazalo neverjetnih 64,1kguser posted image user posted image user posted image  me je skor kap od presenečenja, da sm 2x stopila gor pa še nism verjela. Skoraj 2,5kg v enem tednu, prej pa 1,5 v 3 tednih. Ja, če se držiš gre res dol. Je pa tudi res, da sm večerjala bolj ali manj ali 2 pomaranči, veliko solate, paradižnik in mozzarello - take bolj lahke stvari. Tudi mene je čokolada ali karkoli sladkega minilo, da o krompirju niti ne govorim, kaj šele o belem kruhu.
No, tole sm kokr tolk pošlihtala, zdej je treba sam še migat začet pa bo pika na i. Zdej pa res začnem, samo, da se tale M spelje pa bo prec lažje.

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1737
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 19:54:16   
_ella_
Mojzacuser posted image user posted image user posted image

katarin.. a tiše polno dojiš? Meni se M še ni pojavila, pa bo 7 mesecev po porodu.

Ja moja teža se je pa ustalila na 75,5 tam nek se vrtim. Pol kg gor in dol že 2-3 tedne. No sej ni slabo za začetek. Samo se mi zdi , da bo zdej čedalje huje. Pa tudi pridnost malo šepa. Sem šla pa danes spetr na en manjši hrib, včasih je bila Šmarna gara skoraj vsakodnevni spremljevalec. Pa je tolk pasal . Pa full dobro je šlo. Tko da zdej bom večkrat hodila. Moram se malo natrenirati, ker od konca marca, ko bo malo topleje, bo šla še mala v ruzak pa v hrib potem.

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1738
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 19:54:57   
_ella_
ja pa bravo hza -2,5 kguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1739
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 20:57:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

a je kera na netlogu?
al na facebooku?

kak bi se lahko najdle?napišete vzdevke?lahko na ZS


jz sem na facebookuuser posted image

mamica2009: sem ti poslala ZSuser posted image

< Sporočilo je popravil razočarana 123 -- 7.2.2010 21:01:50 >

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 1740
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 20:58:21   
Vidividi
Tud jest nisem mogla verjet, ko sem danes stopila na tehtnico. Pokazala je 59,2 kg. Sem tudi jest kr malo pisano pogledala pa dvakrat stopila gor. To pa res vela, da če se držiš, da kg grejo dol.

Zdele sicer že dva dni po sili razmir grešim. So pa to bistveno manjše količine hrane, kot so bile včasih. Včasih sm bla sposobna pojest full pudinga, danes sem ga samo ene par žlic, tolk za okus, pa ker sem bila na obisku in ni bilo drugega za zajtrk, ko same sladkarije. Pa tudi kosilo je bilo ulala čisto mimo Montija. Krompir in meso. Ampak majhne količine, predvsem krompirja. Tko ene par. Za okus.

Sem zadovoljna vseeno. Tudi če grešim, so to male porcije, nadzorovane. Zavestno vem, da bom grešila in zakaj. Ni več napadov na hladilnik, da bi premagala stres.

Mejte se.
Mejte se.

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1741
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 21:40:41   
katrin***
ella...nikol se nisve žal polno dojile čeprav je bila to moja velika želja, ker al js nism znala prov vztrajat pa delat na tem al pa ker se je tamala na flašo navadla in ni hotla tko da sm 3,5 mesca črpala ko nora. Sej so mi še pred CR napovedal, da ker se bo rodila 1 mesec prezgodaj, da bo imela slabši sesalni refleks, ampak da bo pa tako si pa nism mislna. Če je 5x potegnila pri meni pa je blo to to, ker ni mogla. Eh, mimo je rastemo pa vseeno user posted image

Res sm vesela, da je šlo tko dol k sm že kr mal obupala k je prej šlo tko mal dol.

In res je, prov zavestno že vem, kaj lahko in kaj ne user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu Vidividi)
Neposredna povezava do sporočila: 1742
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 22:56:23   
mojcaz.
Hej bejbe.pisem iz rojstndga dne,kjer je dosti pregresk,se vec pa zalostnih misli. jaz mam facebook...ni me strah,zato dam kar moj email... mojca.zorec1@gmail.com

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1743
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.2.2010 8:39:15   
Teya D.
mojcaz.  user posted image user posted image user posted image


Punce moje drage. Meni moji kg nekak stojijo. V enem mesecu je šlo dol vse skupaj slab kg. Mogoče teža niha zaradi perila, takrat ponavadi imam več.
Bomo videli kakšna teža bo potem. Trudim se in trudim ampak očitno ne dovolj.user posted image user posted image user posted image
Moram začet malo telovadit spet, zdaj imam spet čas ampak me je zdravje zafrkavalo, da sem se komaj na nogah držala. Mora mi uspet!!!

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1744
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.2.2010 9:29:35   
Anonimen
mojcaz: sem ti poslala prošnjo za prijateljico na FBuser posted image

jutro

no pri nas je naša punca zbolela tak da z možem nisva spala skoraj ničuser posted image boga reva je celo noč kuhala pa čeprav sem ji dala kalpol, ko pa je vročina padla jo je pa kašelj matral, zdaj zjutraj je spet dobila kalpol, in zdaj spi, z motenjem kašljauser posted image kojk se mi taki otroci smilijo k ne morjo nič narest da bi šlo prej vn tist sluzuser posted image

no jz sem pa ful ponosna sama nase k se držim montija in čeprav grešim se kg topijouser posted image

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1745
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.2.2010 13:25:37   
boob
ojla punce

da se vam na hitro oglasim. . .  jst sm tud šla dol juuuuuppppiiii  user posted image user posted image user posted image  -2,5 user posted image user posted image user posted image
sm učeri takoj pico spekla user posted image

jst mam tud FB


za vse ki ste bile pridne user posted image


mojca zate pa user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1746
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.2.2010 13:41:33   
Naty*Taja
Hojla! Sem nova tule, sem pa vaša! user posted image
Je bla že ena tem na Montija, sam zgleda, da je kr zastarela, pa se skor več ne javljajo punce. Je pa tako, da že kr nekaj časa živim po Montiju. Sem že dvakrat fajn dol dala in držala, potem pa nosečnost, želje, pa hrana za dojenje ni ravno Monti, vsaj men je vedno hotlo mleka zmanjkat, če se nisem basala z belim kruhom, šnitami, polento...skratka vse kar je po Montiju prepovedano. No zdej, ko je tatrejti že skor 8 m star sem pa spet stroga. In to ravno od 1.1.2009 sem se zelo malo pregrešila. Vagam se pa ne, ker je potem po enem mesecu tako fajno presenečenje, ko stopiš na vago...user posted image No hodim pa dvakrat tedensko na aerobiko in enkra na odbojko. Brez telovadbe sicer gre, sam samo v začetku po mojih izkušnjah, tako da vztrajam in uživam tudi v rekreaciji.
Upam, da vas bom imela čas spremljat dokaj redno, da dobim še več motivacije in idej (sicer imam vse tri knjige od Montija, sam ...) Pa upam, da se vam lahko pridružim. Sem pa tudi na FB, če katero zanima pošlljem na zs...



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1747
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.2.2010 14:26:23   
boob
mojca ravno kar si sprejela mojo prošnjo na FBju user posted image

Naty-Taja  dobrodošla . . . lahko pošlješ tudi ti na zs

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1748
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.2.2010 17:18:17   
_ella_
Naty-Taja halo seveda se nam pridruži, te pa tudi pogrešamo na Julijkah,samo verjamem da pri 3 otrocih je bolj malo časa za RR

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1749
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.2.2010 17:22:06   
Anonimen
boob: jaz mam tud FB ti pošljem ZS

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 1750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?