|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 14:11:28   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009


[
Kaj je zdaj z odgovorom s strani Vizite? A jaz vprašam fantke s kakega BB foruma, da me spljuvajo in kamenjajo? user posted image




Odgovor iz strani Vizite je napisan nekaj strani nazaj.


jz sem pa slepa, sploh ne najdemuser posted image user posted image , a mi lahko prosim katera copy-paste-a, prooosiimuser posted image

Mala Ajda, Ajdicauser posted image : meni so se kilogrami ustavili oz mi na račun zastajanja vode teža precej niha in to kljub 95% držanja načel montignaca. Mogoče bi res morala zraven še fejst intenzivno migat...ampak vseeno se mi zdi, da imam tudi kalorični presežek - torej, da bo treba zmanjšat količine ob primeru hude lakote pa poseči po (sveži) zelenjavi..ne vem več...user posted image ..
Ja, te pa vedno preberemuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 14:14:15   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009


IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Mene pa nekaj zanima

Kako je mogoče da se ti teža v enem dnevu, oz. od jutra do večera poveča za 2,2 kg?Zakaj pride do tega?


tudi mene zanima, oz. mi je bolj neznano to, da se npr. stehtam pet do polnoči in nato ob 8.00 pa je lahko 2 kg razlike, vmes grem pa samo 1-2x na wc...



mislim, da se bo to treba kje bol strokovno pozanimat, ker je to nek zelo zelo pogost fenomen, ki ga nobena ne razume... mogoče je odvisno od hrane ki si jo tisti dan jedo..... kaj pa če bi kira na vizito pisala (tam postavljajo vsa možna vprašanja in tudi odgovarjajo na njih)



kera se bo ukorajžlauser posted image




no evo jaz sem pisala na vizita.si, ko dobim odgovor vam ga posredujem



Evo odgovor
Tehtamo se praviloma samo (SAMO) 1 krat tedensko, običajno zjutraj, vedno v enaki "embalaži" (najbolje samo v osebnem perilu) in to potem , ko opravimo jutranjo toaleto (tudi WC). Rezultat tehtanja si zabeležimo in se stehtamo šele čez 1 teden. Vedno so možne dnevne oscilacije teže - saj veste vnos hrane in izločanje nista vedno pokrita. Tedenski rezultati pa so pomembni - ti morajo kazati stalno nekaoliko navzdol. Srečno


Verjetno bo res to to


evo TT .  . mislim da je to to

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 14:58:34   
suzy85
joj, jst bi najraje samo sebe user posted image .
se lepo držim (dokaj) Montija, danes pa si privoščim makaronovo meso. so me mal živčki, pa sploh nisem mela volje, da bi si posebej kuhala. user posted image
poleg tega mi je včeraj še orbitrek odpovedal in ga je treba popravit. moram malo dvd-je s telovadbo spet zalaufat.user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 15:28:47   
mamica2009

jz sem pa slepa, sploh ne najdemuser posted image user posted image , a mi lahko prosim katera copy-paste-a, prooosiimuser posted image

Evo odgovor iz vizite

Tehtamo se praviloma samo (SAMO) 1 krat tedensko, običajno zjutraj, vedno v enaki "embalaži" (najbolje samo v osebnem perilu) in to potem , ko opravimo jutranjo toaleto (tudi WC). Rezultat tehtanja si zabeležimo in se stehtamo šele čez 1 teden. Vedno so možne dnevne oscilacije teže - saj veste vnos hrane in izločanje nista vedno pokrita. Tedenski rezultati pa so pomembni - ti morajo kazati stalno nekaoliko navzdol. Srečno



< Sporočilo je popravil mamica2009 -- 5.2.2010 15:29:31 >


_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 15:30:16   
katrin***
Ahm, ko ste ravno omenile M user posted image  Kdaj ste dobile drugo rundo? Js sm jo prejšnji mesec že, zdej pa nčuser posted image user posted image  Sam zanima kok časa spet telo rabi, da pride v stare tireuser posted image

Drugače je bil danes jedilnik takle:
-zajtrk: PZ kruh z lahkim namazom
- kosilo: puranji koščki v sirovi omaki + solata (za mojega še pire krompir zraven)
- večerja: jogurt

Ja, pa še vedno nič ne migam konkretnouser posted image user posted image user posted image  Oblublam že tiste trebušnjake sama sebi, da je joj. Začet je treba user posted image user posted image user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 16:38:55   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: katrin***

Ahm, ko ste ravno omenile M user posted image  Kdaj ste dobile drugo rundo? Js sm jo prejšnji mesec že, zdej pa nčuser posted image user posted image  Sam zanima kok časa spet telo rabi, da pride v stare tireuser posted image

Drugače je bil danes jedilnik takle:
-zajtrk: PZ kruh z lahkim namazom
- kosilo: puranji koščki v sirovi omaki + solata (za mojega še pire krompir zraven)
- večerja: jogurt

Ja, pa še vedno nič ne migam konkretnouser posted image user posted image user posted image  Oblublam že tiste trebušnjake sama sebi, da je joj. Začet je treba user posted image user posted image user posted image


ja, kdaj začneva? Jaz sem tudi bolj take narave da groza, lenoba ena sem.user posted image

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 19:15:33   
Vidividi
Moj današnji jedilnik:

Z: bela kava BS, pečeno jajce z rezino šunke
K: pirine testenine (tko sko mi pasale, čeprav ne bi smela) z domačo paradižnikovo omako
V: tuna v solati z rezino sira in paradižnikom

Mejte se!

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 19:35:05   
Nina00
Pozdravljene!

Se opravičujem, ker se mešam v vašo debato. Rada bi vas le vprašala kako vam uspeva le s tremi obroki dnevno?

Sama sem začela z dieto pred enim tednom v katerem sem zgubila 1kg. Vendar pa ne morem zdržat samo s tremi obroki na dan. Se mi vmes že meša od lakote. Tako sem si uvedla še eno malico, ki je običajno sadje, jogurt ali sir. Občasno kombinacija.

(odgovor članu Vidividi)
Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 20:17:28   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Pozdravljene!

Se opravičujem, ker se mešam v vašo debato. Rada bi vas le vprašala kako vam uspeva le s tremi obroki dnevno?

Sama sem začela z dieto pred enim tednom v katerem sem zgubila 1kg. Vendar pa ne morem zdržat samo s tremi obroki na dan. Se mi vmes že meša od lakote. Tako sem si uvedla še eno malico, ki je običajno sadje, jogurt ali sir. Občasno kombinacija.

Nina po Montiju je treba met malico in dopoldan in popoldan. Mi verjetno iz navade ne pišemo več malic, ampak le glavne obroke. Za malico lahko poješ kakšno sadje (pazi na 3 ure razmika), jogurt 1,3%, manj masten sir, pest arašidov (neoluščenih!), kakšno suho sadje (npr. marelice...).
Jst mam velikokrat bolj pozen zajtrk in zgodnje kosilo  in zato dopoldansko malico izpustim. Če pa imam kosilo bolj pozno (okoli 15., 16. ure), pa izpustim popoldansko malico in si pripravim večerjo okoli 19., 20. ure


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 20:57:34   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: katrin***

Ahm, ko ste ravno omenile M user posted image  Kdaj ste dobile drugo rundo? Js sm jo prejšnji mesec že, zdej pa nčuser posted image user posted image  Sam zanima kok časa spet telo rabi, da pride v stare tireuser posted image




pri meni je bilo isto in sem tudi ravno hotela to vprašat. Pri taprvi hčeri je bilo tako, da ko je prišla je bila potem redno vsak mesec..zdaj je pa kar nekiuser posted image Sem že razmišljala kaj če sem noseča, ampak očitno imamo hormone čist razštelane..

aja, boob in mamica2009, hvala za odgovor!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 21:13:08   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Pozdravljene!

Se opravičujem, ker se mešam v vašo debato. Rada bi vas le vprašala kako vam uspeva le s tremi obroki dnevno?

Sama sem začela z dieto pred enim tednom v katerem sem zgubila 1kg. Vendar pa ne morem zdržat samo s tremi obroki na dan. Se mi vmes že meša od lakote. Tako sem si uvedla še eno malico, ki je običajno sadje, jogurt ali sir. Občasno kombinacija.

Nina po Montiju je treba met malico in dopoldan in popoldan. Mi verjetno iz navade ne pišemo več malic, ampak le glavne obroke. Za malico lahko poješ kakšno sadje (pazi na 3 ure razmika), jogurt 1,3%, manj masten sir, pest arašidov (neoluščenih!), kakšno suho sadje (npr. marelice...).
Jst mam velikokrat bolj pozen zajtrk in zgodnje kosilo  in zato dopoldansko malico izpustim. Če pa imam kosilo bolj pozno (okoli 15., 16. ure), pa izpustim popoldansko malico in si pripravim večerjo okoli 19., 20. ure

Hvala za odgovor! Sem prebrala knjigo poleti, tako da se ne spomnim več vsega. Sedaj jo ponovno berem, a mi gre bolj počasi, tako da še sigurno ne delam vse prav. A če bi čakala, da spet preberem celo knjigo, bi me že minila volja. Tako bom pa sproti popravljala napake.
Upam, da vas ne moti, če kdaj malo pošpegam za kako idejo za kosilo ali večerjo.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 21:19:16   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: katrin***

Ahm, ko ste ravno omenile M user posted image  Kdaj ste dobile drugo rundo? Js sm jo prejšnji mesec že, zdej pa nčuser posted image user posted image  Sam zanima kok časa spet telo rabi, da pride v stare tireuser posted image




pri meni je bilo isto in sem tudi ravno hotela to vprašat. Pri taprvi hčeri je bilo tako, da ko je prišla je bila potem redno vsak mesec..zdaj je pa kar nekiuser posted image Sem že razmišljala kaj če sem noseča, ampak očitno imamo hormone čist razštelane..

aja, boob in mamica2009, hvala za odgovor!user posted image



jst sm jo pa mela 5.1 in zdej 4.2. . . upam da bo šlo tako naprej. . .predn sm zanosila sm jo tud imela cca 28-30 dni.



_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 22:09:02   
_ella_
M- user posted image jst jo še kar nimam. Pa jo v bistvu ne pogrešam, sem pa 7 mesecev po porodu. Čeprav me pa že malo trese , če jo bom sploh dobila, ker hočem še enga troka.

Nina - ti kar pošpegli, sej zato smo pa tukaj. Sicer pa v moji ta zadnji knjigi piše da naj nebi imeli malic med glavnimi obroki, ker vsaka hrana dvigne raven insolina v krvi, ki je kriv za kopičenje maščob. Vendar naj pojemo kaj tega kot je napisala suzy 85, če ne zmoremo brez. Naj bi se pa počakalo med 3-4 urem med obroki. No jaz ne zmorem bres in sem potem na sadju in na indiskih oreščkih ali pa na jogurtu. In očitno bo petek tisti dan ko se grešiuser posted image Danes že 3 petek za povrstjo, ko se nimam popoldan pod kontrolo. In danes sem na polno grešila pa pojdla celo belo milko čokolado. Ponavadi sam o pregrešim s tako imenovanimi " dovoljenimi " živili, le v obilni količini. Kar je po mojem isti šmorn, kot da se milke lotim. A neuser posted image Spet sem pokvarla rezultat, pa tko je dobro kazal.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.2.2010 9:15:06   
Anonimen
jutro


nina ti sam špegiuser posted image user posted image user posted image

no jz si moram pa še zajterk prištimat, pol pa neki za kosilo narest pa bajto mal pospravt,, uf mam polno dela, pa sem do zdaj bila pr tastu in tašči smo malo klepetali, user posted image   sam kave mi pa ni skuhaluser posted image tak da si jo moram samauser posted image

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.2.2010 11:58:55   
_ella_
joj kolk so grdi, pri k men na kavo

< Sporočilo je popravil _ella_ -- 6.2.2010 11:59:16 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.2.2010 16:26:47   
brbončica

Pokorno javljam, da GREŠIM, GREŠIM in še enkrat GREŠIM!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
In to že 2 DNI!user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim, da bi me mogla kera od vas u rit brcnit!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.2.2010 17:38:06   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


Pokorno javljam, da GREŠIM, GREŠIM in še enkrat GREŠIM!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
In to že 2 DNI!user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim, da bi me mogla kera od vas u rit brcnit!!!!!!!user posted image user posted image user posted image



enakouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.2.2010 20:37:30   
Vidividi
Tok sm bla pridna cel teden, danes pa čist nč.
Se vam pridružujem pri GREŠENJU.


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.2.2010 22:06:53   
mojcaz.
jaz pa sem danes po dolgem dolgem času bila zelo zelo pridna in nisem nič grešila user posted image user posted image malo še morm zdaj potrpet do tehtanja in nič grešit, če bodo lepi prezultati 10.2 pa si bom neki malega privoščla za nagrado....

upam da se vam nadležna user posted image čim prej porithta.....


lahko noč želim vsem skupaj user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Vidividi)
Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.2.2010 22:21:38   
katrin***
Čer,

tudi jaz pokorno javljam, da sem danes grešila z dvema krofkoma, k jih je tašča spekla že ne vem katero rundo.

Glede M user posted image  pa sm prehitro omenila, ker sem jo (sicer hvala bogu) dobila danes ponoči in sm že cel dan čist razštelana. Drugač pa sem jo pred zanositvijo imela strogo na 34 dni, sedaj pa je prišla po 41 dneh user posted image user posted image user posted image  Sm dons vse posesala, pomila, hladilnik odtajala in pomila, si prejle še glavo umila zdej pa vas pogledat in spat. Hvala bogu za zlato mojo mami k bo jutri kuhala kosilo user posted image  Bom poskušala čim manj grešit user posted image  Sm bla cel teden pridna - no, upam, da bo tehtnica jutri to tut pokazala.

Javim jutri rezultate proti večeru.

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 7:54:15   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

jaz pa sem danes po dolgem dolgem času bila zelo zelo pridna in nisem nič grešila user posted image user posted image malo še morm zdaj potrpet do tehtanja in nič grešit, če bodo lepi prezultati 10.2 pa si bom neki malega privoščla za nagrado....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 8:33:31   
Anonimen
jutro

hvala elli sem si pol kr sama kavo umeru skuhalauser posted image drugič ko bo toplo se bomo pa vse nekje dobile na kofetkuuser posted image

evo pri nas smo bolni zdej je bil sine, dons ponoč pa mi j hči zakuhala, sam zdej je že vredu, kot da ni blo nič mami in oči pa ko zombija hodva po hišiuser posted image

no jz sem bila včeraj tudi pridna razen za kosilo sem jedla rižoto z mesomuser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 9:31:39   
ZvitaLisica
Jutro!
Sem danes vesela, še 1 kg je šlo dol v tem tednu. Jupiiiii. Grešila nisem mislim da nič. Mogoče le je prevelike obroke, samo dokler gre dol  bo tudi tako OK.

Jaz pa mislim (vsaj zaenkrat je tako), da me je začetna kriza po sladkem in ostalem prepovedanem minila. Sploh mi ni do čokolade, piškotkov, krompirja, do belega kruha sploh ne. Edin kar sše nisem čist naštudirala so večerje. Ves čas že jem ovsene kosmiče z jogurtom, pa bi lahko še kaj drugega. Vsaj enkrat na teden jem pirine palačinke z javorjevim sirupom - oboje ni ravno po montiju, ampak... Saj vem da je možnosti veliko, ampak predvsem poslušam svoje telo kaj bi mi pasalo.
V petek sem si za kosilo naredila jajčno omleto s hrenovkamiuser posted image user posted image user posted image (ker sem glih en "recept" našla) in potem cel popoldne na wc-ju visela. Mi bolj ustrezajo meso+zelenjava ali pa PZ testenine,...+zelenjava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 9:34:36   
Anonimen
zvitalisiva: ojejuser posted image , no pol zdej saj veš kaj ne smeš

(odgovor članu ZvitaLisica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.2.2010 11:07:05   
mojcaz.
uh zvitalisica to pa mi fajn user posted image najboljše da ostaneš pri tem kar veš da ti odgovarja user posted image

jaz pa sem se prišla hitro malo potožla. sem prišla malo prej glih domu, sem hodla k dediju na obisk. ko sem ga vidla user posted image user posted image gorza... najraje bi vletela v hladilnik in pomazala vse iz njega user posted image trenutno sem žalostna, razočarana, obupana ker mu ne moram nikak pomagat, pa čisto vsak dan gre na slabše... mi je reko naj grem do zdravnice in naj mu da nekaj da bo zaspal za vse večne čase, da se ne bo ne on in ne mi več tako obremenjevali, matrali in sekirali.... sem bla tudi pr našima dvema, pa je mami tako obupana, da gre v torek v mb neke črne cunje kupovat, ker vsi še samo čakamo kdaj bodo iz bolnice klicali da je zaspal user posted image user posted image ...
punce tako mi je lepo da se lahko tukaj malo potolažim in svoje skrbi in žalost sem not napišem kot pa da grem v hladilnik....


aja še moj jedilnik za dans:
zajtrk: jajčka
kosilo: testenine z zelenjavo
večerja: košček mesa....


upam da mi bo sedaj za par minutk boljeuser posted image .... pridne bit....

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?