|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.2.2010 8:53:56   
Anonimen
Še eno vprašanje: kako je s temno čokolado. Jaz sem jo kupila v hoferju (75%) in med sestavinami je naveden tudi sladkor. (Saj mogoče je vprašanje čisto mimo).


čokolado temno lahko sam ne prevečuser posted image do mereuser posted image

(odgovor članu Vidividi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.2.2010 9:24:07   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

jutro

še malo pa bomo 10egauser posted image



Jutro!
Jaz pa nisem nič vesela, da bomo 10-tega, k ne bo nič spremembe v moji vrstici, upam,
da ne bo še več kot prejšni mesecuser posted image
Kako tvoj sinek?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.2.2010 12:50:51   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

Se opravičujem razočarana, bom drugič samo linke v slovenskem jeziku lepila user posted image . Obstajajo datoteke skeniranih knjig, samo je bila kvota v preteklosti presežena in se ne da vlečt dol. Se ti ponižno opravičujem. Še enkrat. Khm...

nekaj časa nazaj sem brala tole:

Pomankljivost glikemičnega indeksa:
kljub temu, da ima upoštevanje glikemičnega indeksa velik pomen pri načrtovanju jedilnika, še posebej, če je cilj izguba odvečne maščobe, pa glikemični indeks ni brez pomanjkljivosti.
1. Velika odstopanja pri meritvah
Glikemični indeks določenega živila je običajno povprečen rezultat večih testiranj in zato dokaj natančen. Kljub temu pa se rezultati različnih testiranj enakega živila včasih močno razlikujejo. Najbolj očitno je to pri sadju, kjer se glikemični indeks z zorenjem izrazito zvišuje in se rezultati lahko razlikujejo tudi za 50%.
2. Vpliv priprave živil
Kakšen glikemični indeks ima jabolko? In kakšen glikemični indeks ima isto jabolko, ki smo ga zmleli v čežano?
Oba GI se močno razlikujeta, saj na glikemični indeks vpliva vsaka predelava živila, naj bo to mletje ali kuhanje. Razkuhane testenine imajo npr. nekoliko večji glikemični indeks kot kuhane »al dente«.
3. Vpliv kombiniranja živil
Glikemični indeksi se določajo za posamezna živila, obrok pa običajno sestavlja več živil. Skupni glikemični indeks obroka je tako povprečje glikemičnih indeksov vseh živil. Glikemični indeks obroka se lahko zniža z dodajanjem maščob, beljakovin in balastnih snovi.
4. Pomanjkanje podatkov
Zaradi prej opisanega zahtevnega postopka meritev, je glikemični indeks določen le za približno 5% vseh živil. Žal se iz sestave živila GI ne da predvideti dovolj natančno, zato je za vsako živilo potrebno opraviti meritve.
5. Individualne razlike
Ljudje se med seboj razlikujemo tudi po tem, kako hitro in učinkovito prebavljamo ogljikove hidrate, zato prihaja do individualnih razlik pri dvigu krvnega sladkorja po zaužitju istega živila. Že določeni glikemični indeksi so sicer povprečne vrednosti za zdravo populacijo, a kaj lahko se zgodi, da je odziv telesa bistveno močnejši ali šibkejši od povprečja. Lahko rečemo, da ima vsako živilo le nam lasten glikemični indeks.Oglejmo si še glikemične indekse in obremenitve za nekaj pogostih živil. Količine prebavljivih ogljikovih hidratov (POH) in glikemične obremenitve so preračunane za 100g živila.




živilo
GI
POH
GO

Arašidi
14
13
2

Grenivka
25
7
2

Pizza
30
16
5

Jabolko
38
11
4

Špageti
42
27
11

Korenje
47
7
3

Pomaranča
48
9
4

Banana
52
20
10

Čips
54
48
26

Snickers
55
56
31

Rjav riž
55
21
12

Med
55
80
44

Ovsena kaša
58
9
5

Rozine
64
74
47

Bel riž
64
28
18

Namizni sladkor
68
100
68

Bel kruh
70
47
33

Lubenica
72
7
5

Popcorn
72
62
45

Pečen krompir
85
19
16

Glukoza
100
100
100
Kaj lahko iz podatkov v zgornji tabeli zaključimo?
Izbiranje živil le na podlagi glikemičnega indeksa – še posebej, če je cilj hujšanje – lahko zaradi nepazljivosti privede do ravno nasprotnih rezultatov od pričakovanih. Treba se je namreč zavadati, da je primarni vzrok kopičenja telesne maščobe še vedno prevelik vnos kalorij, in da je za hujšanje nujno potreben kalorični deficit. Če bi se ravnali le po glikemičnem indeksu in glikemični obremenitvi, bi lahko napačno sklepali, da je npr. 200g pizze precej boljša izbira kot 200g rjavega riža, ali da je 100g arašidov za hujšanje primernejše kot 100g banane. Pa temu ni tako.



Zanimivo. Se tudi sama strinjam, da bi morala še malo zraven gledat tudi kalorično vrednost in ne zgolj in samo GI živil.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.2.2010 14:22:55   
katrin***
user posted image  že vse sm napisala pa me je ven vrglo.

No še enkrat - Monti deluje, ker je moja rit občutno manjšauser posted image user posted image user posted image  pa še celulit je že skoraj izginil user posted image user posted image user posted image  Ma, če bo šlo tko naprej me bo pobralo do poletja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zajtrk:jogurt
malica:2 polnozrnati palačinki
kosilo: juha + palačinke (sej vem, da ni glih po Montiju, ampak nej bi bo danesuser posted image )
večerja: samo solata, da vsaj malo izničim kosilo

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.2.2010 16:21:35   
boob
dan,

ena je spraševala za kašn recept muffine
enega sm našla

25 dag moke (lahko PZ)
8 dag drobnih ovsenih kosmičev
1 žlička pecilnega praška
pol žličke cimeta
7 dag rozin
2 jajci
2 dl navadnega jogurta
10 dag masla
5 dag rjavega sladkorja
5 žlic medu

Maslo vzamemo iz hladilnika, da se zmehča. Pečico ogrejemo na 180 stopinj.
Moko, ovsene kosmiče, pecilni prašek, cimet in rozine zmešamo.
Jajci razžvrkljamo in zmešamo s stopljenim maslom, sladkorjem, jogurtom in medom. Nato suho in mokro mešanico hitro zmešamo in nadevamo v modelčke za mafine (dve tretjini). Modelčke predhodno namažemo z maslom in postavimo v hladilnik.
Postavimo v ogreto pečico in pečemo 20 - 25 minut.

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.2.2010 18:28:46   
Anonimen
z sinkom je že bolje, ga cel dan iščem, k se skojz skriva pri babici in dedijuuser posted image   ko pa pride dol se pa samo dereuser posted image

drugače je pa dan šel čist po montiju, ker mi ni bilo treba kosila kuhat sem si spekla jajčka shrenovko zdejle za večerjo pa sem pojedla glaž kumarcuser posted image sploh ne vem kaj mi je, sam kumarce bi jedlauser posted image user posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.2.2010 19:44:13   
brbončica
No super, sam da je bolje z njimuser posted image .
Pridna si za danesuser posted image , jaz nisem bila, sem bluznilauser posted image

ja kumarce... kaj pa če si......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.2.2010 23:13:07   
ZvitaLisica
Po montinjaku bi bili muffini torej takole:

IZVIRNO SPOROČILO: boob
recept za muffine
enega sm našla

25 dag moke (lahko PZ) = 25 dag PZ moke
8 dag drobnih ovsenih kosmičev
1 žlička pecilnega praška
pol žličke cimeta
7 dag rozin = narezanih suhih marelic/sliv
2 jajci
2 dl navadnega jogurta
10 dag masla

5 dag rjavega sladkorja= 5 dag fruktoze (čeprav bi bilo najbrž tudi brez Ok, zaradi suheha sadja)
5 žlic medu = ??? nič

Maslo vzamemo iz hladilnika, da se zmehča. Pečico ogrejemo na 180 stopinj.
Moko, ovsene kosmiče, pecilni prašek, cimet in rozine zmešamo.
Jajci razžvrkljamo in zmešamo s stopljenim maslom, sladkorjem, jogurtom in medom. Nato suho in mokro mešanico hitro zmešamo in nadevamo v modelčke za mafine (dve tretjini). Modelčke predhodno namažemo z maslom in postavimo v hladilnik.
Postavimo v ogreto pečico in pečemo 20 - 25 minut.


user posted image user posted image user posted image user posted image

Imam glih čas, oz. iščem razloge za ne-učenje...

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.2.2010 23:13:34   
mojcaz.
razočarana lepo če je z sinkom že bolje... me veseli user posted image


tak jaz sem bla danes izredno pridna, sem bla cele 2 ure na fitnesu in se pošteno potila za lepe rezultateuser posted image user posted image no saj nisem šla sama, je šla moja svakinja zraven ki tudi ni pela pojma o fitnesu, tak da sma ble dve čisto novinki tam user posted image user posted image

blo je fantastično prav pasalo se je tako prepotit in ko veš da narediš nekaj dobrega zase je pa občutek še toliko boljši in z veseljem si poštudiraš da greš čez 2 dni spet user posted image
no najbolj pa se seveda veselim masaže po končanih vadbah user posted image user posted image user posted image user posted image

trener na fitnesu nama bo tudi do ponedeljka sestavil individualni plan za trening, tak da bo vsaka delala takšne vaje kot so najbolj idealne za njo user posted image


sem prav ponosna, da sem se opogumla in šla na fitnes.... upam tudi da še bo volja ju3 tukaj ko me bo vse bolelo....user posted image user posted image

lepo bodite, prebrala vas bom jutri ko bom mela malo več časa, ker zdaj grem hitro pod odejo in spat... lahko noč in se tipkamo in beremo user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.2.2010 23:14:57   
_ella_

IZVIRNO SPOROČILO: brbončica

No super, sam da je bolje z njimuser posted image . Ja res super, da je bolje
Pridna si za danesuser posted image , jaz nisem bila, sem bluznilauser posted image

ja kumarce... kaj pa če si......user posted image Ja to je tudi meni sumljivo, a obstaja možnost?[/color]



(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 9:11:52   
mojcaz.
dobro jutro in eno user posted image

zajtrk je že za mano (pz kruh in marmelada bs), kaj bo pa za kosilo pa še se mi ne sanja user posted image ziher testenine z omakco, ampak še nič ni fiksno user posted image user posted image


mejte se user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 9:55:20   
Anonimen
evo še mene sem mogla ene 6 strojev cujn spegladuser posted image

jz sem tud po zajterku, zdej pa bi kavico pa se mi jo neda skuhat, h kolegicam pa ne morem k mamo vse otroke neki bolneuser posted image


brbončica: NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  nisem sploh ne vem več kaj je to k že cel let nisvauser posted image

za kosilo bo pa pr meni riba, solata, za možeka in sinka, pa ne vem ostalo pa ne vemuser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 10:12:07   
boob
hoj hoj

jst sm pa danes taka kot da me traktor povozu,. . sm dobila user posted image  in sm prou boga

dejte mi kašno idejo za kosilo,kuhat se mi neda ker tud na nogah nemorem stat. . nekej z tuno (konzerva) bi si nrdila,

grem pa kr nazaj spat, dokler tamala ne začne rogovilit

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 10:15:30   
Anonimen
testenine s tuno, solata s tuno...

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 10:19:57   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

evo še mene sem mogla ene 6 strojev cujn spegladuser posted image

jz sem tud po zajterku, zdej pa bi kavico pa se mi jo neda skuhat, h kolegicam pa ne morem k mamo vse otroke neki bolneuser posted image


brbončica: NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  nisem sploh ne vem več kaj je to k že cel let nisvauser posted image



user posted image no, pol sva pa že dve, pri meni tudi trenutna sušauser posted image

Jaz pa danes kuham piščančjo obaro, bo po montiju, razen to, da bom dala še korenček noter, ker je bolj okusno.
Včeraj zvečer sem imela spet napad na hladilnikuser posted image user posted image , ja ja, grozna sem, PMS me daje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 10:21:54   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: boob

hoj hoj

jst sm pa danes taka kot da me traktor povozu,. . sm dobila user posted image  in sm prou boga


dejte mi kašno idejo za kosilo,kuhat se mi neda ker tud na nogah nemorem stat. . nekej z tuno (konzerva) bi si nrdila,

grem pa kr nazaj spat, dokler tamala ne začne rogovilit


user posted image da čimprej mineuser posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 10:25:23   
ZvitaLisica
imprej m
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

evo še mene sem mogla ene 6 strojev cujn spegladuser posted image

jz sem tud po zajterku, zdej pa bi kavico pa se mi jo neda skuhat, h kolegicam pa ne morem k mamo vse otroke neki bolneuser posted image


brbončica: NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  nisem sploh ne vem več kaj je to k že cel let nisvauser posted image



user posted image no, pol sva pa že dve, pri meni tudi trenutna sušauser posted image

Jaz pa danes kuham piščančjo obaro, bo po montiju, razen to, da bom dala še korenček noter, ker je bolj okusno.
Včeraj zvečer sem imela spet napad na hladilnikuser posted image user posted image , ja ja, grozna sem, PMS me daje



Hudooooooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 10:29:48   
Anonimen
joj jz bi kr ušla mi mulc živce parauser posted image user posted image user posted image komaj čakam da bo mož pršu k grem pol v trgovino, upam da samauser posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 10:47:21   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: boob

dan,

ena je spraševala za kašn recept muffine
enega sm našla

25 dag moke (lahko PZ)
8 dag drobnih ovsenih kosmičev
1 žlička pecilnega praška
pol žličke cimeta
7 dag rozin
2 jajci
2 dl navadnega jogurta
10 dag masla
5 dag rjavega sladkorja
5 žlic medu

Maslo vzamemo iz hladilnika, da se zmehča. Pečico ogrejemo na 180 stopinj.
Moko, ovsene kosmiče, pecilni prašek, cimet in rozine zmešamo.
Jajci razžvrkljamo in zmešamo s stopljenim maslom, sladkorjem, jogurtom in medom. Nato suho in mokro mešanico hitro zmešamo in nadevamo v modelčke za mafine (dve tretjini). Modelčke predhodno namažemo z maslom in postavimo v hladilnik.
Postavimo v ogreto pečico in pečemo 20 - 25 minut.


jz sem spraševala, pol sem pa sama nekaj čarala in niso bili dobri user posted image ..aha, tukaj bom namesto običajnega masla dala kokosovo maščobo..

Hvala ela!!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 10:51:56   
Anonimen
http://www.csd-lj-siska.si/splosno/index.asp
kdaj bo zdej porodniška 11.,12.,15 user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 11:02:57   
boob
15.2.

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 11:12:39   
Mala_Ajda
TT hvala, si vsaj ti prebralauser posted image , ker mislim, da je keč v tem. Če pomislim se jaz grem Montija že nekaj časa (odstopanja so bila pri korenju, pa včasih sem OH in B združevala), očitno pa so bile porcije prevelike. Prostodušno priznam user posted image

Včeraj sem grešila na vsej črti, pojedla sem v drncu kos pice, naj mi bo oproščeno, ker sem imela frko, solate pa ne morem v avtu iz naročja, ko vozim pojest user posted image .
Raje nisem šla na tehtnico, ker vem, da dodatni OH pokvarijo, na srečo le začasno, številke na displeju tehtnice. Itak pa moram mal več konkretnih OH pojest, če želim v nedeljo odtečt tisto kar mislim. In 10. se prav nesramno bliža.
Glede na to, da nimam nobenih izletkov po čokolado, slaščice in ostale zadevice na črni listi, naj mi bo oproščeno.

Kaj je zdaj z odgovorom s strani Vizite? A jaz vprašam fantke s kakega BB foruma, da me spljuvajo in kamenjajo? user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 11:29:14   
Teya D.
Ojla! Vidim, da vam lepo gre. Čeprav vse malo švinglamo ampak okuser posted image . Malo prekrškov mora bit.
user posted image user posted image user posted image

Z: Kruh, lahki namaz
K:testenine z zelenjavno omako, solata, čaj, čokolada ( temna )
M:kapučino, sadje
V:gobova juha, čaj

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 12:02:25   
mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

TT hvala, si vsaj ti prebralauser posted image , ker mislim, da je keč v tem. Če pomislim se jaz grem Montija že nekaj časa (odstopanja so bila pri korenju, pa včasih sem OH in B združevala), očitno pa so bile porcije prevelike. Prostodušno priznam user posted image

Včeraj sem grešila na vsej črti, pojedla sem v drncu kos pice, naj mi bo oproščeno, ker sem imela frko, solate pa ne morem v avtu iz naročja, ko vozim pojest user posted image .
Raje nisem šla na tehtnico, ker vem, da dodatni OH pokvarijo, na srečo le začasno, številke na displeju tehtnice. Itak pa moram mal več konkretnih OH pojest, če želim v nedeljo odtečt tisto kar mislim. In 10. se prav nesramno bliža.
Glede na to, da nimam nobenih izletkov po čokolado, slaščice in ostale zadevice na črni listi, naj mi bo oproščeno.

Kaj je zdaj z odgovorom s strani Vizite? A jaz vprašam fantke s kakega BB foruma, da me spljuvajo in kamenjajo? user posted image




Odgovor iz strani Vizite je napisan nekaj strani nazaj.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.2.2010 13:55:12   
Mala_Ajda
Emmmm, user posted image  Mamica2009 hvala. Jaz pa sem skoz pričakovala en link.

Malica je za mano, sem se pogumno uprla prelivu iz majoneze in tremi koščki zapečenega kruhka in jih zavila za mojega malega, ki bo itak lačen, ko greva domov. Solata s piščetom pa je teknila.
Danes samo še H2O in jogurt z manj maščobe.

Lep podaljšan vikend, pa kaj mignite, da ne bomo samo receptke in jedilnike brale user posted image .

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?