|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 7:51:52   
Anonimen
boob: mandarin ne smeš preveč jest zaradi vitaminov, da ne boš mela kakšnih neželenih problemov, ker telo vsrka samo kolečino ki jo potrebuje kar je pa višek se pa kopiči v telesu in naredi samo škodouser posted image saj tako so meni povedali


moja punčka pa spi k je bila utrujena zajterk sem pa popila, apetita pa še vedno niuser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 7:57:41   
boob
pa sej vem da ni dobro, ampak ko jih vidim se kar trest začnem user posted image  pol pa kar nehat neznam

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 8:02:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

pa sej vem da ni dobro, ampak ko jih vidim se kar trest začnem user posted image  pol pa kar nehat neznam


drogauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jah nimaš kej najprej je pr vseh stvareh treba sebe premagat, potem šele lahko premagaš odvisnotuser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 8:17:44   
boob
ahhh sej jo bom premagala ko jih zmanjka, še kašn slab mesec. . user posted image user posted image user posted image   za to odvisnost se ne sekiram
so bli cigareti huj . . ampak sm tud to premagala user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 8:21:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

ahhh sej jo bom premagala ko jih zmanjka, še kašn slab mesec. . user posted image user posted image user posted image   za to odvisnost se ne sekiram
so bli cigareti huj . . ampak sm tud to premagala user posted image


joj to razvado sem pa tud jz imela, pa sem pr sinku nehala pa k sem šla nazaj v službo sem spet začela, zdej pa upam da ne bom spet začela kadit k mi ful smrdijo in se zrd tega z možem ful kregava k on ne more premagat sam sebeuser posted image zjutraj pa tojk kašlja da imam občutek da mu bo pluča vn vrglouser posted image
tak da super in bravouser posted image user posted image user posted image user posted image   za vsakega k se mu uspe rešit te grde navadeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 8:29:39   
boob
jst sm se sam eno juto zbudila in so mi cigareti zasmrdeli in od takrat nism tud enega več pržgala, to je zdej že skori 4leta user posted image user posted image user posted image

me je pa ene parkrat med nosečnostjo primla, kr zadišali so mi. . ampak sm se uzdržala user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 8:58:44   
mate0ja
jutro,
vidim, da ste zelo aktivne, mene pa že nekaj časa ni blo na tej temi. Me je kar strah, da bi ble druge bolj uspešne od mene in bi mi to motivacijo spodbilo.

Stanje je tako: v decembru sm mela ene prebavne težave in sm dva dni bruhala, od tam naprej pa mi ni nič več dišalo. Do praznikov. Takrat sm pa kar basala vase. Sej ne, da bi se s prepolnim želodcem maščob in ogljikovih hidratov dobro počutila. Sam na mizi je ves čas nekaj blo pa dobro je zgledal, pa še psiha mi je govorila, da zdej še lahko po 1.1. pa ne smem več. Tako sm štartala 4.1. s štirimi kilami manj, kot sem jih imela takrat, ko smo seznam delale. 4.1. sm štartala s t.i. dijeto. Morm priznat, da ko sm knjigo brala, sm se z vsem strinjala in mi je blo všeč, ko je blo pa treba to v prakso dat se je pa zataknilo. Moja družina ni za Montinjaka. Tko da sm se znajdla po svoje in prastare metode uporabila z delnim upoštevanjem Montinjaka. Torej: za zajtrk kosmiči z jogurtom, naravni sok, kava potem taka kot sm jo od prej vajena. Z mlekom in brez sladkorja. Za kosilo se tok držim, da krompirja ne jem pa ostalih OH, večerja kaka solata, sladkarijam se zaenkrat uspešno upiram, na mojem krožniku je četrt manj kot je blo običajno, vendar tisto kar je lepo dekorirano. Pa seveda ostanke od tamale vržem proč ne v svoj želodec. Rezultat so -3 kg v januarju. Hudičevo me moti, ker kil nisem dol vzela na trebuhu ampak povsod drugje. Morm zdej še sama s sabo razčistit pa začet telovadit. Ker na stegnih mam že mlahavo kožo in če bo šlo hujšanje tko naprej bom poleti kot mladi buldog. S kupom viseče kože. Najbolj me je raveselilo, da sem prebila magično mejo 100 kg in zdej tud naša tehtnica ni več tok ogrožena user posted image user posted image .


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 9:19:21   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: boob

dobro jutro

hmmm trebušnjaki. . 100. . uuu ki je že to user posted image   zdej pa žal nesmem zaradi hrbtenice, imam pa od vedno problem z trebuhom, drgje sm 'normalna' sam trebuh mi visi.

Jst si tud za vikend mal bol privoščim, . . če me pa med tednom zagrabi oz pade cukr pojem kašn košček čokolade oz piškotek, ker mi je pol lažje drgač sm vsa nervozna user posted image   
Pa vsaki dan pojem cca 5kg mandarin user posted image

meni se tud dostikrat zgodi da mam v enem dnevo razliko v kg 1-2kg. . . zakaj to?



Tehtanje mora bit vedno na tešče in tista teža potem velja.
Normalno je, da čez dan pride do razlike v teži, saj se je in pije. V telesu je verjetno tudi ogromno tekočine, tako da že zaradi tega se lahko kg dosti zvišajo. Jaz se včasih tehtam zvečer in potem zjutraj na tešče in imam skoraj 1kg manj, ker je ostalo sama v voda v telesu.


Punce kako vam kaj gre pitje tekočine? Jaz sem res anti-voda, ne morem dosti vode spravit po grlu, čaj že ampak še tega malo z sladilom sladkam, ker mi grenak ni dober. Rada bi si kupila kakšen liter zale life, samo tam je tudi sladkor not in kolikor vem, Monti tega ne dovoljuje. Kaj pa zdaj?
Kako vam uspe pit samo vodo? Tudi kapučino si moram malo sladit, ker drugače ga ne morem pit.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 9:24:19   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

jutro,
vidim, da ste zelo aktivne, mene pa že nekaj časa ni blo na tej temi. Me je kar strah, da bi ble druge bolj uspešne od mene in bi mi to motivacijo spodbilo.

Stanje je tako: v decembru sm mela ene prebavne težave in sm dva dni bruhala, od tam naprej pa mi ni nič več dišalo. Do praznikov. Takrat sm pa kar basala vase. Sej ne, da bi se s prepolnim želodcem maščob in ogljikovih hidratov dobro počutila. Sam na mizi je ves čas nekaj blo pa dobro je zgledal, pa še psiha mi je govorila, da zdej še lahko po 1.1. pa ne smem več. Tako sm štartala 4.1. s štirimi kilami manj, kot sem jih imela takrat, ko smo seznam delale. 4.1. sm štartala s t.i. dijeto. Morm priznat, da ko sm knjigo brala, sm se z vsem strinjala in mi je blo všeč, ko je blo pa treba to v prakso dat se je pa zataknilo. Moja družina ni za Montinjaka. Tko da sm se znajdla po svoje in prastare metode uporabila z delnim upoštevanjem Montinjaka. Torej: za zajtrk kosmiči z jogurtom, naravni sok, kava potem taka kot sm jo od prej vajena. Z mlekom in brez sladkorja. Za kosilo se tok držim, da krompirja ne jem pa ostalih OH, večerja kaka solata, sladkarijam se zaenkrat uspešno upiram, na mojem krožniku je četrt manj kot je blo običajno, vendar tisto kar je lepo dekorirano. Pa seveda ostanke od tamale vržem proč ne v svoj želodec. Rezultat so -3 kg v januarju. Hudičevo me moti, ker kil nisem dol vzela na trebuhu ampak povsod drugje. Morm zdej še sama s sabo razčistit pa začet telovadit. Ker na stegnih mam že mlahavo kožo in če bo šlo hujšanje tko naprej bom poleti kot mladi buldog. S kupom viseče kože. Najbolj me je raveselilo, da sem prebila magično mejo 100 kg in zdej tud naša tehtnica ni več tok ogrožena user posted image user posted image .




Meni je tudi motivacijo včasih zbijalo, ko sem gledala kako so kolegice basale sendviče in hamburgerje pa so imele takšno postavo, da sem jim kar zavidala, saj se jim ni nič poznalo.
Mene se prime vsak gramuser posted image .

Tako da mate0ja, takšna kot si, si zagotovo enkratna! Vsaka zase tukaj smo nekaj posebnega. Zbrale pa smo se, da še 'izpilimo detajle'user posted image  in zagotovo nam bo uspelo!user posted image

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 9:41:19   
mate0ja
o jest bom razbla na začetku dleto in kladvo, da sploh pridme do detajlov user posted image user posted image

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 9:51:10   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Punce kako vam kaj gre pitje tekočine? Jaz sem res anti-voda, ne morem dosti vode spravit po grlu, čaj že ampak še tega malo z sladilom sladkam, ker mi grenak ni dober.


Težko user posted image Za kake pol litra se malo posiljujem, čaj pa vedno skuham janeževega ali pa otroški čaj (od droge), ker je že nesladkan precej okusen in nekoliko sladek. No, pa metin mi je tudi ok-ej če ni cukran. Ostali so pa nekak čudni, trpki al kako naj rečem - se kar zatika po grlu doluser posted image
aja..pa v vodo si malo limone stisnem, da popestrim okus.

Kar se pa knjige o Montignacovih receptih tiče se pa meni zdi, da avtor teh knjig ni Montignac osebno (vsaj kolikor sem na hitro čekirala), zato se jaz držim njegovega "svetega pisma" - Jem torej hujšam, vse ostalo je pa samo pripomoček pri izbiri jedi in kuhanju. Pa njegovo uradno spletno stran uporabljam:

http://www.montignac.com/en/index.php



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 11:14:49   
Mala_Ajda
Ja TT men se tudi mal zdi čuden, ko prebiram M. recepte, ker vse skupaj ni ravno po teoriji, mislim na 1. knjigo. Tako, da probam sama po kmečki logiki krmarit med dejanskim stanjem, teorijo in željami.
Ta teden sem vseeno zmanjšala količino kalorij, ker sem pred Montijem kalorično pojedla bistveno manj, itak smo jedli same polnozrnate zadevščine, B in OH že prej nisem mešala, le GI nisem ravno upoštevala (npr, korenje, grah itd).
Tako da moj jedilnik ta teden zgleda takole:
- zajtrk: kos polnozrnatega domačega kruha, debel pol cm in velik kot moja dlan namazan z nemastno skuto (danes sem imela izjemo in sem si namazala z namazom iz avokada- avokado+limonin sok).
-kosilo: skleda solatae s popečenim piščancem, ribami ali jajcem. Sestavine se menjajo, solato začinim z limoninim sokom.
- večerja: manj masna skuta ali navadni jogurt ali tofu z zelenjavo.

Skratka zvečer nič OH (jasno, OH so tudi v skuti), med obroki najmanj 5 ur, da se izločanja inzulina umiri. Bom videla koliko bo šlo dol.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 13:14:36   
Anonimen
voda: spijem na dan 2-3l vode, če spijem manj me boli glava,
sem mela pa tud jaz probleme z tekočino pred 4leti sem spila max. pol litra, in ker sem zanosila sem mela takoj preveč bakterij v urinu in tako sem se celo nosečnost posiljevala z vodo, no ampak pol je bil tukaj zaključek da če spijem manj kot dva litra me boli glava pa še slabo mi jeuser posted image  

kar se tiče hrane se poskušam držat montija, sam ne v celoti ker zraven pijem še herbalaife tako da samo kosilo jem po montiju

(odgovor članu Mala_Ajda)
  Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 14:04:34   
boob
meni za vodo ni problema, jo celo preveč kdaj spijem cca 5-6l na dan. . sm pa tud skoz na WCju

razočarana . .  jst mam tud še en šejk od herbalaifa, sam sm že pozabla kako se to pije. . bi ga pa sam zvečer. . a mi lahko pomagaš

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 16:18:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

meni za vodo ni problema, jo celo preveč kdaj spijem cca 5-6l na dan. . sm pa tud skoz na WCju

razočarana . .  jst mam tud še en šejk od herbalaifa, sam sm že pozabla kako se to pije. . bi ga pa sam zvečer. . a mi lahko pomagaš


piješ gal lahko zjutraj ali zvečer namesto obroka, v šejker daš 250ml vode ali mleka in potem dve merci tavelke žlice ki si jo dobila zraven šejka, in to prešejkaš in spiješ user posted image  

kakšen okus pa imaš, jz imam vanilijo in capuccino pijem pa zjutrajuser posted image včasih pa zvečeruser posted image

sem bila spet zunaj je blo super, zdej sem pa pomalcala za večerjo bom pa jedla hmmmm

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 17:13:20   
mojcaz.

VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!

Vsakega 10. v mescu bomo urejale seznamček, da bomo lahko vidle naše rezultate

user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.            75 kg                     60 kg (-15)         10.12.09 -> 75 kg
                                                                         10.1.->76kg
TT                     73 kg                    60kg (-12)               10.12.09 -> 73kg
                                                                             10.1.->71 kg
boob                85kg                     70kg (-15)               10.1-> 86kg
razočarana123   90kg                     65kg (-25)               10.12.09->90 kg
                                                                                    10.1->91 kg
m.rudovic         95kg                     70 kg (10-15)                     /
aurora_5         62kg                     53kg (-9)                 10.12.09->62 kg
                                                                                10.1.->62 kg
usica               90kg                     70kg (-20)                         /
TRIŠ                83 kg                    65kg (-15)                10.1.->79 kg
S*                   84 kg                    70kg (-14)                  16.1->83,3kg
Muca Miša      100kg                    75kg (-25)                       /
mate0ja         106kg                    96 kg (-10)                     /
k.tja                73 kg                    63 kg (-10)                     /
*raci*             95 kg                    70kg (-25)                  12.1->92,8kg
mamica2009
   105 kg                  80kg (-25)              10.1->101.6 kg
rokipoki          73 kg                    68kg (-5)                  10.1->71,5 kg
indijancek       73kg                    62kg (-11)                   10.1.-> 71kg
Zvezdica         73,5 kg                60 kg (-13,5)                 /
brbončica
       72 kg                    60kg (-12)              10.1.->73kg
viroza             76 kg                   66kg (-10)                    /
Dali*                ???                        ???                            /
nebo              67,3kg                 58 kg (-9)                      /
_andreja_      98kg                    77kg (-21)                     /
julija30           77kg                    67kg (-10)                10.1.->76,2 kg
Detece           ODŠLA K LOČEVALNI DIETI
_ella_             79 kg                  64kg (-15)                10.1.->77 kg
Tanchy           90 kg                  70kg (-20)                      /
brkn83           66kg                   58kg (-8)                    10.1.-> 63kg
antonia          83 kg                  64 kg(-19)                10.1.->80.2 kg
ZvitaLisica
      79 kg                  64kg (-15)                10.1.->78kg
katrin***       68 kg                  60kg (-8)                   10.1.->67,5kg
Teya D.          85 kg                  66kg (-19)                10.1.->83.1kg
lunca144       73kg                   65kg (8)                       /
morrak          71 kg                  60kg (-11)                 10.1.->70 kg
Tonchka        69kg                   59kg(-10)                   11.1->68kg
Mala_Ajda     61,6 kg               58kg(-3)                   10.1.->61.1 kg
tašon            78,5kg                64kg (14)                 10.1.->77.5 kg
tasa_m        80,9kg                  65kg(-15)                  10.1.->79,4 kg
maja1488                                75kg
Špelca21      83kg                    65kg(-18)                 10.1.->83 kg
auroraa        76kg                    70kg(-6)                   10.1.->76kg
hel32            90kg                    75kg(-15)                 11.1.->88,2kg
VANILI           79kg                   55kg(-24)                      /
suzi*            74kg                     60kg(-14)                    /
saruška        ???                        ???                             /
Vidividi          62kg                      56kg(-6)                    /
Suzy85         78kg                      68kg(-10)                  /
ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image




< Sporočilo je popravil mojcaz. -- 27.1.2010 17:14:09 >


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 17:55:56   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: boob

meni za vodo ni problema, jo celo preveč kdaj spijem cca 5-6l na dan. . sm pa tud skoz na WCju

razočarana . .  jst mam tud še en šejk od herbalaifa, sam sm že pozabla kako se to pije. . bi ga pa sam zvečer. . a mi lahko pomagaš


piješ gal lahko zjutraj ali zvečer namesto obroka, v šejker daš 250ml vode ali mleka in potem dve merci tavelke žlice ki si jo dobila zraven šejka, in to prešejkaš in spiješ user posted image  

kakšen okus pa imaš, jz imam vanilijo in capuccino pijem pa zjutrajuser posted image včasih pa zvečeruser posted image

sem bila spet zunaj je blo super, zdej sem pa pomalcala za večerjo bom pa jedla hmmmm



vaniljo imam. . bom probala to spit names večerje. . ampak dvomim da mi bo uspelo bres jest.

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 20:42:43   
brbončica

Punce kako vam kaj gre pitje tekočine? Jaz sem res anti-voda, ne morem dosti vode spravit po grlu, čaj že ampak še tega malo z sladilom sladkam, ker mi grenak ni dober. Rada bi si kupila kakšen liter zale life, samo tam je tudi sladkor not in kolikor vem, Monti tega ne dovoljuje. Kaj pa zdaj?
Kako vam uspe pit samo vodo? Tudi kapučino si moram malo sladit, ker drugače ga ne morem pit.


Jaz imam s tekočino največ problemov, ne gre in ne gre mi voda, čaj si kar pozabim skuhat, tako da... GROZA.
In ravno zato si vsak dan kupim 1,5litrsko vodo z okusom, in jo spijem. In se zaradi tistega sladkorja v vodi čist nič ne sekiramuser posted image
Moj današnji jedilnik:
Z: ovseni kosmiči z jogurtom, bela kava
M: pomarančni sok, rebro črne čokolade
K: pečen piščanec, mešana solata
M: neslani in neoljni arašidi
V: govedina iz juhe, mocarela

Mirno nočkouser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 7:25:39   
Anonimen
jutro

jz sem pa dones ful dobre volje ker je vaga končno pokazala pod 90kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 7:31:26   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

jutro

jz sem pa dones ful dobre volje ker je vaga končno pokazala pod 90kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



dobro jutro

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 7:49:31   
Anonimen
evo otroci so v vrtcu vsaj eden, eden pa v pojstelji naj bi spaluser posted image

jz sem pa pri zajterku, pijem herbalifeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 7:53:37   
boob
naša čbelca tud še spi, upam da vsaj še eno uro. . jst sm pa tud že pozajtrkovala zdej pa kavico pijem. . pa mal študiram kaj bi danes počele, ker dvomim da bi šla vn pri -12

a ta šejk lahko tud med obroki spijem?  sm že vse pozabla, morem mal kolegico spet poprašat kako pa kaj

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 8:01:24   
Anonimen
MOJA NOČE SPAT

ne herbalafe se pije samo namesto obroka nič med obroki

jz bom šla vn pol ob 9h k se mal segreje upam da bo sončekuser posted image k pr nas zdejle še nič ne kaže na sonceuser posted image




(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 8:07:35   
boob
kolk je tvoja punčka stara? pa greš vn tud če je -7

baje da danes nebo nič sonca user posted image    no vsaj pr nas je ta smotana megla

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 8:11:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

kolk je tvoja punčka stara? pa greš vn tud če je -7

baje da danes nebo nič sonca user posted image    no vsaj pr nas je ta smotana megla


moja je stara 8 mesecevuser posted image

sej se otroka zadeka, ga orenk oblečeš in zadekaš in daš v vožiček, ki je zaprt iz vseh strani in greš v akcijo, sej če so pločniki spluženi gre super, če ne greš pa še malo po cestiuser posted image   jz ne čakam pomladi k bi znoela če bi mogla bit skojz v hiši, pa še možeka mam takega da je skojz v laufu, k skojz mora neki delat in nima časa da bi mi pomerku hčer da bi šla vsaj jaz mal vn, vedno reče sam še tole pol je pa ura že tojk da al je noč al pa mora it v redno službouser posted image   tak da se znajdem in grem sama z punco vn se pač zadekaveuser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?