|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 8:13:24   
Anonimen
http://www.vreme-si.com/

ne vem jz gledam po tem vremenu pa kaže da bo kakšen sonček pršu vnuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 8:21:54   
boob
ma sej jst grem vn pr -3 -4  ma pr -7. . .brrrrrr

no kar se tiče moža, sva pa na istem. . sam da se dela user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 8:53:30   
Teya D.
Malo sem prišla, da vidim kaj počenjate.

Čeprav je tako mrzlo je danes razpoloženje boljše.
Neko delo se bo že našlo, da nam nebo v hiši dolgčas. Včeraj sem odkrila v trgovini celo to, da obstaja cedevita light. Ne vem kako sem jo lahko spregledala, verjetno je že kar dolgo zunaj.
Ni tako dobra kot 'prava' cedevita ima pa manj sladkorja kar je tudi ok.

S tekočino se bo potrebno silit, ker vem da je potem to lahko vzrok za marsikaj ( glavobol, prebava ...) sploh pa tekočina mora krožit po telesu tako se najhitreje rešiš vseh bakterij v telesu.

KAr tako naprej punce!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 9:33:24   
ZvitaLisica
Jutrooo!

No tudi jaz se filam z vodo-po novem. Se mi je zdelo, da čisto dovolj pijem oz. o tem nisem kaj dost razmišljala, ker navadno stem nimam težav. Potem pa mi je moj mali zajedalček z zbujanjem ponoči dal mislit, da najbrž ni dovolj mleka. Po pregovarjanju z mojimi starši, da je kriva dieta, sem jaz raje najprej začela enormno pit (ves čas s sabo 0,5 l vode) tako kot sem to počela prve mesece po porodu. In rezultat: polne mlekarne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kkljub temu pa sem se ta teden parkrat mal preveč najedla, pa se mi zdi da nedeljsko tehtanje ne bo prineslo novega minus rezultata. Če gledam skupaj, cel mesec (jaaaa en mesec že vztrajamouser posted image user posted image user posted image user posted image ) je šlo v 4 tednih na -4 kg. Kar pa je čisto OK. Torej do ciljne teže še cca 3 mesece. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 9:39:16   
Špelca21
Oj. Ponosno sporočam da imam v 3 tednih -3kg.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 10:16:48   
Anonimen
bravo vsem za igubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 10:23:58   
boob
pridna user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 12:26:17   
boob
da vam mal lušte nrdim.. . moje današnje kosilo

puran z papriko in paradajz z mozzarelo

user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1533
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 12:32:41   
boob
user posted image

mal večja slikca :)

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 12:58:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

user posted image

mal večja slikca :)


njami, jz sem mela isto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam mocarele ni blo zraven, sem sam purana s paprikouser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 15:28:05   
brkn83
pozdravljene punce.

No js sem se danes stehtala in imam 62 kg - to pomeni da že imam -4kg.

danes sem pa jedla gobovo juho za kosilo, za večerjo pa sem si pripravila že sadno solato.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 15:53:56   
katrin***
Od same jeze zaradi dogodka pri pediatru sem pojedla tri manjše riževo-mesne polpetke in rdečo pesouser posted image user posted image user posted image  a se rdeča pesa sme sploh?

Občudujem vas, ko imate nekatere že -4kg, js sm pa po 3tednih mela še vedno -1kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa ne grešim kaj dosti, če pa že pa v zelo majhnih količinah.

Ah, ko ima user posted image  mlade jih ima velikouser posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 1537
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 17:28:03   
Anonimen
katrin: ne sekiraj se enim gre pač hitreje drugim  pa bolj počasi, važno pa je da gre dol pa če samo 1 kg na tri tedne

jz sem pa danes pojedla sadno kupo z banano, jabkom, anasom,pomarančo in malo smetane, matr je blo kalorij zdej se pa ful slabo počutim sem pretiravalauser posted image



(odgovor članu katrin***)
  Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 19:36:10   
katrin***
Čer,

mam spet 5 min pa da se malo javim.

zajtrk: PZ kruh z lahkim namazom
kosilo: 3 riževo-mesni polpetki + rdeča pesauser posted image user posted image user posted image
večerja: 3 večje mandarine

vmes pa obilo vode. Sam sm ugotovila, da sm prej res veliko več pila, sedaj pa kar malo pozabim, ampak vseeno mislim da spijem ene 1,5 - 2l tekočine čez dan.


_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 21:51:25   
suzy85
joj, jst sem danes spet čist zabluzla. sploh zdajle zvečer. še dobro, da sta izpita že jutri, da bom spet mela malo več časa za montija.
user posted image vsem za - kile!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.1.2010 22:47:25   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: katrin***

Čer,



kosilo: 3 riževo-mesni polpetki + rdeča pesauser posted image user posted image user posted image






celotni obrok ni okej. Riž (GI za običajni riž 70- visok) +meso+rdeča pesa (GI 65  - visok)
izogibaj!user posted image



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1541
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.1.2010 7:56:22   
Anonimen
jutro punce

no jz sem se zbudila, zdej pa zajterk pol pa v LJ. zapravlatuser posted image moram hčeri futer kupit ker mi ga bo zmanjkalouser posted image   pa me mami pelje k možek rabi avto, jz pa sama z hčerko ne upam it v LJ. sem mela pr sinku tojk slabo izkušnjo da me zdaj tud slon ne premakne da bi šla samauser posted image  

no uglavnem uživajte, danes bo sončekuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 1542
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.1.2010 8:23:23   
boob
dobro jutro

meni je pa danes naša čbelca cel ritm pokvarla. . .se je že ob 7h začela pogovarjat. . .ponavadi se zbudi 8.30-9.30, tako da sm šele zdej nahitro pzajtrkovala, je pa k natampirana bomba - polna energije, jst pa še vsa povožena

a kruh pa sir, se nesme a ne? ampak si bom v nedeljo prvoščla en toustek sam s sirom user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.1.2010 11:21:47   
_ella_
Ja no moja se je pa zbudila ob 6 ,bila pokonci do 7 in pol, takrat sem šla jaz za pol ure na kolo na tešče in še 15 min telovadila. Čez uro je bila moja spet pokonci, pa sem šla jo zrihtat pa nazaj na zakonsko šposteljo dala ji obilo igrač in šla še sama pod tuš. Potem je pa zajtrk na vrsto prišel. Monti metoda mi je všeč , ker grejo kile doluser posted image user posted image user posted image user posted image  Pa nestradamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.1.2010 11:53:04   
Anonimen
ja men tud je ta metoda všeč k grejo kile dol, jem pa lahko ful velikuser posted image user posted image user posted image

ella a si dobla ZS


moja bo šla pa zdejle spat k je tečnauser posted image evo je že v posteljiuser posted image   kosilo je mimo sem naredila sam naravno pečen zrezek in solato, njamiuser posted image

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.1.2010 12:32:43   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

ja men tud je ta metoda všeč k grejo kile dol, jem pa lahko ful velikuser posted image user posted image user posted image

ella a si dobla ZS


moja bo šla pa zdejle spat k je tečnauser posted image evo je že v posteljiuser posted image   kosilo je mimo sem naredila sam naravno pečen zrezek in solato, njamiuser posted image



Onega glede razočaranja sem dobila, a si še kerga poslala? K nimam nič novga!  Nisem hotela komentirati, sej veš zakaj. te pa raazumem in ti dam prov!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.1.2010 12:45:57   
katrin***
Mi mamo pa od včeraj rahlo poln nosek pa še cepljeni smo bli včeraj, tako da smo danes ponoči kar vstajali, enkrat jest, enkrat noska pucat - jao,meni smo se že kr razvadli, da spiuser posted image

zajtrk: PZ kruh z namazom
kosilo: še ne vem
večerja: sadje

Grem mal recepte pogledat, da dobim idejo kaj danes kuhat.

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1547
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.1.2010 12:47:20   
Teya D.
Da se malo 'pofočkam' tukaj. tudi meni spet stojijo kg -1kg od prejšnjega meseca ( 10. ko smo se tehtale ).

Zjutraj sem lepo začela dan, vse je bilo krasno, ko smo šle v vrtec. Stale smo v koloni, ker je avto zavijal pred nami in buuuuuum. V rit se nam je zabil drug avtouser posted image . Mah ženska je bila tako zmedena in sprestrašena, da me je spravila v smeh, ko je videla, da imam noter otroke, takrat jo je šele zgrabilouser posted image . Zdaj se temu smejim, na srečo ni šlo za veliko hitrost, zgodi se lahko vsakomur. Odnesla jo je le z manjšimi praskami, mi brez praske. Šok pride šele za tem po moje... Raje pa niti ne razmišljam kaj bi bilo, če bi imela večjo hitrost. Kaj je delala, da ni videla kolone pred sabo pa sam bog ve.

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.1.2010 12:52:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

ja men tud je ta metoda všeč k grejo kile dol, jem pa lahko ful velikuser posted image user posted image user posted image

ella a si dobla ZS


moja bo šla pa zdejle spat k je tečnauser posted image evo je že v posteljiuser posted image   kosilo je mimo sem naredila sam naravno pečen zrezek in solato, njamiuser posted image



Onega glede razočaranja sem dobila, a si še kerga poslala? K nimam nič novga!  Nisem hotela komentirati, sej veš zakaj. te pa raazumem in ti dam prov!!!!!


ne samo onega, k sem poslala nobenga druzga, sem misenla da nisi dobila k mi neki net štekauser posted image

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1549
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.1.2010 12:54:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Da se malo 'pofočkam' tukaj. tudi meni spet stojijo kg -1kg od prejšnjega meseca ( 10. ko smo se tehtale ).

Zjutraj sem lepo začela dan, vse je bilo krasno, ko smo šle v vrtec. Stale smo v koloni, ker je avto zavijal pred nami in buuuuuum. V rit se nam je zabil drug avtouser posted image . Mah ženska je bila tako zmedena in sprestrašena, da me je spravila v smeh, ko je videla, da imam noter otroke, takrat jo je šele zgrabilouser posted image . Zdaj se temu smejim, na srečo ni šlo za veliko hitrost, zgodi se lahko vsakomur. Odnesla jo je le z manjšimi praskami, mi brez praske. Šok pride šele za tem po moje... Raje pa niti ne razmišljam kaj bi bilo, če bi imela večjo hitrost. Kaj je delala, da ni videla kolone pred sabo pa sam bog ve.



ojej, HB da ni blo nič hujšega, verjetno je kaj premišljevala pa je spregledala da ste v vrstiuser posted image
šok pa vedno za tabo pride saj pr meni je tako da me vedno šele pol zadane ko je že vsega mimouser posted image

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?