|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.1.2010 10:49:05   
Drnula
Aja, še to sem hotela dodati, no vprašati dojilje. Ste prebrale glede ribjega olja in celulita? Jaz sem dala dol hmmm morda 90% celulita. Ne vem sicer ali bi se ga znebila samo zaradi prehrane po montujo, torejtudi brez ribjega olja, vendar jaz sem ga glede na montijeve besede uživala vsaj 1žlico na teden ali več. Med nosečnostjo sem imela toliko celulita... čez rit in segna ne da bi kaj napela mišice ful!Zdaj če napnem mišice na riti se malo pokaže in če si z roko stisnem na stegnih. Sicer neuser posted image

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.1.2010 10:54:03   
Tonchka
Punce, jaz vam vsem čestitam za izgubljene kilograme, za vztrajnost, ......Ampak jaz sem od 05.01. shujšala samo en kg, ker sem prejšnji teden čisto zabluzila. Mah, prav jezna sem sama nase, ampak grem od danes naprej spet jovo na novo user posted image . Upam, da bom ta teden bolj dosledna in da mi bo ratalo. Kaj bo za kosilo in večerjoše ne vem, ker se odločam po trenutnem navdihu. 

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.1.2010 12:25:04   
*raci*
No, punce jaz se javljam bolj poredko, ker ne morem do računalnika. SEm čisto okupirana z mojo malo pupiko (4 mesce). Z dieto sem začela 4.1 in sem do danes zgubila -4,5 kg user posted image user posted image user posted image Če bo šlo tako naprej bom res suhica do poletja user posted image

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.1.2010 12:46:20   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

TomTaylor - večerja naj bi bil najlažji obrok dneva, ko naj bi se odpovedali maščobam in če smo imeli za kosilo meso naj ga za večerjo ne bo. Kot piše v knjigi naj bi najbolj koristilo če si lahko 3-4x na teden (raje še večkrat) pripravimo večerjo, sestavljeno samo iz beljakovin in ogljikovih hidratov z nizkim ali zelo nizkim GI. Pravilo, obvezno med 1. stopnjo je, da izbrana živila pripravmo in pojemo brez maščob.
Kot pravi monti naj bo večerja priložnost da na jedilnik uvrstimo suhe stročnice (grah, leča, fižol) ali npr pripravimo basmati riž s paradižnikovo omako. Predlaga: zelenjavne juho, paradižnikovo ali gobovo juho, omlete brez rumenjakov, solata, PZ testenine in seveda zelenjavo. Ta ivila naj bi koristila tudi zato, ker vsebujejo rastlinske beljakovine, vlaknine, minerale in vitamin B. Po večerji z OH naj bi pojedli čimbolj pusto skuto ali kuhano sadje.




no, tega nisem vedelauser posted image





_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.1.2010 12:51:00   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

Aja, še to sem hotela dodati, no vprašati dojilje. Ste prebrale glede ribjega olja in celulita? Jaz sem dala dol hmmm morda 90% celulita. Ne vem sicer ali bi se ga znebila samo zaradi prehrane po montujo, torejtudi brez ribjega olja, vendar jaz sem ga glede na montijeve besede uživala vsaj 1žlico na teden ali več. Med nosečnostjo sem imela toliko celulita... čez rit in segna ne da bi kaj napela mišice ful!Zdaj če napnem mišice na riti se malo pokaže in če si z roko stisnem na stegnih. Sicer neuser posted image


haha, jz te pa dons berem kot da za montija v življenju nisem slišala - ribje olje zoper celulit, o madonca le kako sem mogla to
sfalit!? Kje si pa kupila ribje olje, si ga vzela na tešče ali po jedi? Daj, povej, povej!user posted image user posted image Jao...jz sem kot žolca celulitasta da je joj!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.1.2010 13:31:39   
suzy85
na sosednjem forumu sem našla tale recept za svinjske zrezke:
Fajn potolčeš, daš gor malo kuhane zelenjave, malo sira, ki se topi, spet zrezki, gor preliješ z mešanico (jajce+kisla smetana), še malo naribaš sira in spečeš. Smo si prste polizali

bi blo? vem, da se svinjina ne priporoča preveč, ampak mam še ful teh zrezkov. sir bi dala manj masten, kislo smetano pa bi izpustila ali pa dodala le malenkost tiste z manj maščobami


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.1.2010 13:32:44   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

Aja, še to sem hotela dodati, no vprašati dojilje. Ste prebrale glede ribjega olja in celulita? Jaz sem dala dol hmmm morda 90% celulita. Ne vem sicer ali bi se ga znebila samo zaradi prehrane po montujo, torejtudi brez ribjega olja, vendar jaz sem ga glede na montijeve besede uživala vsaj 1žlico na teden ali več. Med nosečnostjo sem imela toliko celulita... čez rit in segna ne da bi kaj napela mišice ful!Zdaj če napnem mišice na riti se malo pokaže in če si z roko stisnem na stegnih. Sicer neuser posted image


haha, jz te pa dons berem kot da za montija v življenju nisem slišala - ribje olje zoper celulit, o madonca le kako sem mogla to
sfalit!? Kje si pa kupila ribje olje, si ga vzela na tešče ali po jedi? Daj, povej, povej!user posted image user posted image Jao...jz sem kot žolca celulitasta da je joj!user posted image


to tudi mene zanima! user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.1.2010 14:04:04   
Drnula
V poglavju Kako se spoprijeti s celulitom je dojenje in zdravljenje z ribjim oljem dodano na koncu, v rubriko Čudežna zdravilauser posted image

Skratka, Monti pravi, da so številne bralke njegovih knjih sporočile, da so med dojenjem znebila celulita, pri čemer so se hkrati držale tudi montijeve metode. Rezultat pa ni bil tak, ko so ''prejšnje'' otroke samo dole. Torej treba je združiti oba dejavnika: monti + dojenje. Kot dodatno oziroma drugo čudežno zdravilo omenja še ribje olje. Znanstveno naj bi bilo dokazano, da se hkrati zaradi uživanja ribjega olja precej manjša količina maščobnega tkiva, še zlasti na trebuhu. Neke montijeve znanke naj bi to jemale 4m po žlico in pol ribjega olja in se hkrati držale monti metode. Celulit se jim je zelo zmanjšal, v mnogih primerih so se ga celo znebile. Ribje olje torej pali za vse.
No, to sem šla zdaj prav v knjigo preverit in spet ugotovila, da sem si narobe zapomnila. NA DAN žlico in pol in ne na teden kot sem jaz mislilauser posted image

Kakorkoli, meni se ziher poznauser posted image   Mislim, da se dojiljam sploh splača probat, ker dojenja si pa le ne moreš kar zmislituser posted image

Ribje olje sem kupila v lekarni.


< Sporočilo je popravil Drnula -- 20.1.2010 14:05:41 >

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.1.2010 14:15:28   
Drnula
aja - nič ne piše kdaj naj bi ga ali da je potrebno tešč itd. Priše da ga je najlažje če zmešaš v kozarec z vodo... ampak jaz tega ne upam niti probat. Jaz dam na žlico in hitro žlico v usta, namestim olje kot bi hotal pogoltnit tablet in hitro čez vroč čaj ali kavo. Kar imam. In sploh ni noben problem, nimam v ustih prav čist nič okusa po tem olju, ki je sicer totalno nagraužen.
Jaz pojem takrat ko imam beljakovinsi obrok oz. zajtrk.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.1.2010 14:16:00   
Drnula
Kako ste mogle preskočit tako pomembno poglavje ?
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.1.2010 15:24:24   
_ella_
Jst sem to tudo braala, ampak nič kaj veliko verjela, če pa praviš da deluje, potem si ga pa bom nabavila in tudi uporabljala. Ali je velika ali mala žlička na dan?

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.1.2010 20:07:06   
Teya D.
Tudi jaz nisem vedela za tole z ribjim oljem. Slišala sem da si ga baje mažejo ko se sončijo, da te sonce res prime in porjaviš hitro, vendar to zame ni.
Bom pa probala kupit in probat, da vidim če deluje. Vem pa, da je za celulit tudi pomembno ogromno tekočine. Meni je malo pomagal ta monti, tekočina, vendar še vseeno celulit obstaja in to z velikim 'C'user posted image .
Upam, da do poletja mine vsaj to. Telovadit se moram prisilit bolj redno, vedno najdem kak izgovor.

Držite se user posted image !

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.1.2010 20:46:59   
Špelca21
No bejbe kako ste? Jst mam tehtanje 28. in me prav skrbi če je šlo kej dol al ne ker sem kr mal grešila vmes.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.1.2010 22:54:05   
indijancek

Prav lepo izgubljate na teži. Nevem, jst se ne držim 100%, sem pa zadovoljna da kljub temu
bolj pazim na to, kaj dam v usta. Mi pa prav paše zjutraj na tešče grenivka z vodo, ali pa mandarine, kivi,..pa več sadja čez dan,...

Spekla sem pirin kruh iz 250 dag moke pa ga imam že par dni, zelo nasiten, ampak tak trd, ne preveč okusenuser posted image

Hotla sem vas vprašat, katere testenine in riž kupite, pa v kateri trgovini?

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.1.2010 7:02:36   
Špelca21
Oj. Jaz testenine kupim kar Barilla Inegrali dobiš jih pa v vsaki trgovini, riža pa še nisem kupovala.

(odgovor članu indijancek)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.1.2010 7:30:52   
Anonimen


VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!

Vsakega 10. v mescu bomo urejale seznamček, da bomo lahko vidle naše rezultate

user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.            75 kg                     60 kg (-15)         10.12.09 -> 75 kg
                                                                           10.1.->76kg
TT                     73 kg                    60kg (-12)               10.12.09 -> 73kg
                                                                               10.1.->71 kg
boob                85kg                     70kg (-15)                           /
razočarana 123 90kg                     65kg (-25)               10.12.09->90 kg
                                                                               10.1->91 kg
m.rudovic         95kg                     70 kg (10-15)                     /
aurora_5         62kg                     53kg (-9)                 10.12.09->62 kg
                                                                                  10.1.->62 kg
usica               90kg                     70kg (-20)                         /
TRIŠ                83 kg                    65kg (-15)                10.1.->79 kg
S*                   84 kg                    70kg (-14)                        /
Muca Miša      100kg                    75kg (-25)                       /
mate0ja         106kg                    96 kg (-10)                     /
k.tja                73 kg                    63 kg (-10)                     /
*raci*             95 kg                    70kg (-25)                10.1.->92,8 kg
mamica2009
   105 kg                  80kg (-25)              10.1->101.6 kg
rokipoki          73 kg                    68kg (-5)                  10.1->71,5 kg
indijancek       73kg                    62kg (-11)                   10.1.-> 71kg
Zvezdica         73,5 kg                60 kg (-13,5)                 /
brbončica
       72 kg                    60kg (-12)              10.1.->73kg
viroza             76 kg                   66kg (-10)                    /
Dali*                ???                        ???                            /
nebo              67,3kg                 58 kg (-9)                      /
_andreja_      98kg                    77kg (-21)                     /
julija30           77kg                    67kg (-10)                10.1.->76,2 kg
Detece           ODŠLA K LOČEVALNI DIETI
_ella_             79 kg                  64kg (-15)                10.1.->77 kg
Tanchy           90 kg                  70kg (-20)                      /
brkn83           66kg                   58kg (-8)                    10.1.-> 63kg
antonia          83 kg                  64 kg(-19)                10.1.->80.2 kg
ZvitaLisica
      79 kg                  64kg (-15)                10.1.->78kg
katrin***       68 kg                  60kg (-8)                   10.1.->67,5kg
Teya D.          85 kg                  66kg (-19)                10.1.->83.1kg
lunca144       73kg                   65kg (8)                       /
morrak          71 kg                  60kg (-11)                 10.1.->70 kg
Tonchka        69kg                   59kg(-10)                   11.1-> 68 kg
Mala_Ajda     61,6 kg               58kg(-3)                   10.1.->61.1 kg
tašon            78,5kg                64kg (14)                 10.1.->77.5 kg
tasa_m        80,9kg                  65kg(-15)                  10.1.->79,4 kg
maja1488                                75kg
Špelca21      83kg                    65kg(-18)                 10.1.->83 kg
auroraa        76kg                    70kg(-6)                   10.1.->76kg
hel32            90kg                    75kg(-15)                 11.1.->88,2kg
VANILI           ???                         ???
Suzi*           74 kg                    60kg (-14)              
ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image




(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.1.2010 7:33:47   
Anonimen
evo jutro punce


no najprej da povem da nisem nova ampak sem si sam uporabniško ime spremenila....


jz sem pa kr pridna z držanjem dijeteuser posted image   kupila sem si gramam testenine, so mi ful dobre, riža pa tud jaz nisem še kupilauser posted image sem videla rjavga noluščenga pa sem kr skeptična glede tega tak da bom še malo počakala user posted image
aja javla se pa nisem k sem mela zdej dva dni totalno norišnicouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.1.2010 7:39:35   
Drnula
Ali je velika ali mala žlička na dan?

? ker ne piše da čajno, jaz razumem da kar veliko user posted image

testenine - kupujem zelo različne in marsikje. Zadaj preberi če so iz polnoznatih žit.

celulit - ? ne vem ali olje v resnici pomaga ali ne. Nekako obrajtam sicer Montija, da ve kaj govori in bi verjela da ima tudi olje kaj zravenuser posted image Mislim, da je pri meni ta kobinacija naredila svoje: monti (že dobre 3m) + polno dojenje + olje. In teža je šla dol in celulit je manj viden. Med nosečnostjo sem imela zgrabančena stegna kar tako, samo če sem stala. Če sem se pa spognila naprej pa user posted image Zdaj če se samo spognem naprej popolnoma nič, če pri tem še napnem mišice pa se malo pokažejo luknjice. Probajte! Zakaj ne, saj izgubiti ni kaj!

Jaz bom danes spet zajtrkovala kuhana jajčka. Kosilo pa je pod ?, ker ne vem če bom sploh kuala. Pelem pupiki k moji mami in jaz k dohtarju, ker si sinuse packam že dva meseca in zdaj me še grlo boli toliko, da orng zaboli če si požiralnik tako malo potipam s prsti. Halo ! Hja, nisem hotla do dohtarja ker nisem hotla antibiotikov ker dojim ...... ampak tako ne gre več.
In ker nisem uspela včeri spravit večerje po grlu mi je danes vaga pokazala najnjižjo vrednost do zdaj. Ampak to itak ni v redu, da ne ješ. Ma vseeno je bilo lepo videt. Ko dam dol še 2kg bom samo še vzdrževala. In glede na to, da šport skozi čaka (tudi zaradi tega bednega zdravja) .... sem zadovoljna.


(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.1.2010 7:50:17   
Anonimen
drnula: verjamem da je nezdržno k jz sem mela tud ful problemov z sinusi, sem toliko dolgo čakala da sem šla k dr. da sem imela na koncu kronično vnetjeuser posted image tak da sem kr trpela, HB sem pol rešila sam z slano vodo ( sem bila na morju) tako da mi niso punkteral, no in moram rečt da se mi ni zdaj ponovilo že 10 letuser posted image user posted image
glede grla pa sploh ne bom komentirtala k se mi vnetje vsakič ponovi, k ga pozdravim pa je en teden mir pa spet ovo na novouser posted image


jz sem pa zajterk popila, zdej bom pa počakala do 9h pa greve z mojo miško na sprehoduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.1.2010 9:12:01   
hel32
Se javljam po dolgem cajtu, metode še se zmeraj držim, počutim se super, sem majn utrujena, spočita se zbudim, skratka, same pozitivne strani.

Glede ribjega olja, jaz ga pijem zjutraj na tešče pa kavo čez, celulita imam pa še za prodajat veliko fuj! Ampak gre počasi.

Jaz kupim od barille polnozrnate testenine ali pa merkatorjevve zdravo življenje, riž pa neoluščen tisti črn, pa pirino polnozrnato moko, pa pšenično polnozrnato,
sem pa prišla do spoznanja da imajo te stvari, ki so zdrave ful navito cenouser posted image ,kar je žalosto, moralo bi biti obratno!

Recepte sem si kr sprintala in če ima katera čas naj še kr napiše kakega, meni so ful prav prišli!

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.1.2010 9:45:07   
Anonimen
ja hel cene pa so navite, zato pa pravijo da ko hujšaš bankrotirašuser posted image user posted image

(odgovor članu hel32)
  Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.1.2010 12:20:18   
VANILI
Dan, še od mene!

Da poročam, kako gre z mojim hujšanjem: v enem tednu sem zgubila 3,1kg (ja, tudi tusta deka štejeuser posted image ) - sem se držala jedilnikov, celo obratno sem mislila, da bo, saj sem non stop sita!!! No, pa sem bila prijetno presenečena. Saj vem, da ne bo šlo vsak teden toliko dol,  (čeprav - uuu, to bi blo fajn, ekspress dieta!!user posted image )
vesela bi bila že, če bi šlo pol kg na teden dol.
Po moje sem šla tolk dol zato, ker sem iz jedilnika praktično čez noč črtala reči, ki jih ne smem. In naj povem, da sem prej vsak dan sklestila ko keks vsaj 200g čokolade, pa vsaj 1-2 polnočna sendviča. Vse to zvečeeeeer!!
No, bomo vidli, kako bo šlo naprej.
Sem pa ta teden zelo optimistično uvedla po 100 trebušnjakov.
Hahaha.
Naredila sem jih 20 in skoraj dušo izpustilauser posted image . to je tko, če 3 leta nič človek ne miga.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.1.2010 14:05:03   
mojcaz.




VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!

Vsakega 10. v mescu bomo urejale seznamček, da bomo lahko vidle naše rezultate

user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.            75 kg                     60 kg (-15)         10.12.09 -> 75 kg
                                                                            10.1.->76kg
TT                     73 kg                    60kg (-12)               10.12.09 -> 73kg
                                                                                10.1.->71 kg
boob                85kg                     70kg (-15)               10.1-> 86kg
cveka30           90kg                     65kg (-25)               10.12.09->90 kg
                                                                                10.1->91 kg
m.rudovic         95kg                     70 kg (10-15)                     /
aurora_5         62kg                     53kg (-9)                 10.12.09->62 kg
                                                                                   10.1.->62 kg
usica               90kg                     70kg (-20)                         /
TRIŠ                83 kg                    65kg (-15)                10.1.->79 kg
S*                   84 kg                    70kg (-14)                  16.1->83,3kg
Muca Miša      100kg                    75kg (-25)                       /
mate0ja         106kg                    96 kg (-10)                     /
k.tja                73 kg                    63 kg (-10)                     /
*raci*             95 kg                    70kg (-25)                  12.1->92,8kg
mamica2009
   105 kg                  80kg (-25)              10.1->101.6 kg
rokipoki          73 kg                    68kg (-5)                  10.1->71,5 kg
indijancek       73kg                    62kg (-11)                   10.1.-> 71kg
Zvezdica         73,5 kg                60 kg (-13,5)                 /
brbončica
       72 kg                    60kg (-12)              10.1.->73kg
viroza             76 kg                   66kg (-10)                    /
Dali*                ???                        ???                            /
nebo              67,3kg                 58 kg (-9)                      /
_andreja_      98kg                    77kg (-21)                     /
julija30           77kg                    67kg (-10)                10.1.->76,2 kg
Detece           ODŠLA K LOČEVALNI DIETI
_ella_             79 kg                  64kg (-15)                10.1.->77 kg
Tanchy           90 kg                  70kg (-20)                      /
brkn83           66kg                   58kg (-8)                    10.1.-> 63kg
antonia          83 kg                  64 kg(-19)                10.1.->80.2 kg
ZvitaLisica
      79 kg                  64kg (-15)                10.1.->78kg
katrin***       68 kg                  60kg (-8)                   10.1.->67,5kg
Teya D.          85 kg                  66kg (-19)                10.1.->83.1kg
lunca144       73kg                   65kg (8)                       /
morrak          71 kg                  60kg (-11)                 10.1.->70 kg
Tonchka        69kg                   59kg(-10)                   11.1->68kg
Mala_Ajda     61,6 kg               58kg(-3)                   10.1.->61.1 kg
tašon            78,5kg                64kg (14)                 10.1.->77.5 kg
tasa_m        80,9kg                  65kg(-15)                  10.1.->79,4 kg
maja1488                                75kg
Špelca21      83kg                    65kg(-18)                 10.1.->83 kg
auroraa        76kg                    70kg(-6)                   10.1.->76kg
hel32            90kg                    75kg(-15)                 11.1.->88,2kg
VANILI           79kg                   55kg(-24)                      /
suzi*            74kg                     60kg(-14)                    /
saruška        ???                        ???                             /
Vidividi          62kg                      56kg(-6)                    /
ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image



_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.1.2010 14:53:42   
Anonimen
mojcaz: maš ZS

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.1.2010 14:57:51   
mojcaz.






VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!

Vsakega 10. v mescu bomo urejale seznamček, da bomo lahko vidle naše rezultate

user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.            75 kg                     60 kg (-15)         10.12.09 -> 75 kg
                                                                           10.1.->76kg
TT                     73 kg                    60kg (-12)               10.12.09 -> 73kg
                                                                               10.1.->71 kg
boob                85kg                     70kg (-15)               10.1-> 86kg
razočarana123   90kg                     65kg (-25)               10.12.09->90 kg
                                                                                      10.1->91 kg
m.rudovic         95kg                     70 kg (10-15)                     /
aurora_5         62kg                     53kg (-9)                 10.12.09->62 kg
                                                                                  10.1.->62 kg
usica               90kg                     70kg (-20)                         /
TRIŠ                83 kg                    65kg (-15)                10.1.->79 kg
S*                   84 kg                    70kg (-14)                  16.1->83,3kg
Muca Miša      100kg                    75kg (-25)                       /
mate0ja         106kg                    96 kg (-10)                     /
k.tja                73 kg                    63 kg (-10)                     /
*raci*             95 kg                    70kg (-25)                  12.1->92,8kg
mamica2009
   105 kg                  80kg (-25)              10.1->101.6 kg
rokipoki          73 kg                    68kg (-5)                  10.1->71,5 kg
indijancek       73kg                    62kg (-11)                   10.1.-> 71kg
Zvezdica         73,5 kg                60 kg (-13,5)                 /
brbončica
       72 kg                    60kg (-12)              10.1.->73kg
viroza             76 kg                   66kg (-10)                    /
Dali*                ???                        ???                            /
nebo              67,3kg                 58 kg (-9)                      /
_andreja_      98kg                    77kg (-21)                     /
julija30           77kg                    67kg (-10)                10.1.->76,2 kg
Detece           ODŠLA K LOČEVALNI DIETI
_ella_             79 kg                  64kg (-15)                10.1.->77 kg
Tanchy           90 kg                  70kg (-20)                      /
brkn83           66kg                   58kg (-8)                    10.1.-> 63kg
antonia          83 kg                  64 kg(-19)                10.1.->80.2 kg
ZvitaLisica
      79 kg                  64kg (-15)                10.1.->78kg
katrin***       68 kg                  60kg (-8)                   10.1.->67,5kg
Teya D.          85 kg                  66kg (-19)                10.1.->83.1kg
lunca144       73kg                   65kg (8)                       /
morrak          71 kg                  60kg (-11)                 10.1.->70 kg
Tonchka        69kg                   59kg(-10)                   11.1->68kg
Mala_Ajda     61,6 kg               58kg(-3)                   10.1.->61.1 kg
tašon            78,5kg                64kg (14)                 10.1.->77.5 kg
tasa_m        80,9kg                  65kg(-15)                  10.1.->79,4 kg
maja1488                                75kg
Špelca21      83kg                    65kg(-18)                 10.1.->83 kg
auroraa        76kg                    70kg(-6)                   10.1.->76kg
hel32            90kg                    75kg(-15)                 11.1.->88,2kg
VANILI           79kg                   55kg(-24)                      /
suzi*            74kg                     60kg(-14)                    /
saruška        ???                        ???                             /
Vidividi          62kg                      56kg(-6)                    /
ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image


[/quote]

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?