|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.1.2010 13:27:08   
ZvitaLisica
IZVIRNO SPOROČILO: katrin***

Joj punce, tut js se nimam za pohvalit user posted image  Očitno smo mele kar večina tale teden zelo pester in se nam na kg pozna. Js sm grešila v četrtek z ješprenom, v petek z koruznimi žganci, včeraj pa smo bili na rojstnem dnevu v gostilni in sicer sm jedla le meso in solato - ja, pa še tortico zravn pa 3 piškote user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Je blo včeraj zjutraj stanje nespremenjeno - torej -1kg, danes zjutraj pa kar -2kguser posted image user posted image user posted image  Ne verjamem več tehtnici za ta teden, naslednje tehtanje bo v nedeljo in nič prej pa da vidmo.



Zakaj pa naj bi grešila z ješprenjem? Saj je OK, tudi jaz ga jem, seveda brez krompirja in korenčka, mesa, moke... user posted image Pa tudi super zate, da so bili na zabavi piškoti samo TRIJE, saj veš kako nas znajo not potegnt (vsaj mene so včasih - do zadnjega na krožniku).


Nč jamrat!!!! Saj se nismo odločile da bomo v treh tednih suhice :) Do poletja se bo pa že izšlo. Najslabše je, da se že januarja zaradi nekaj čisto življenjskih pregreh sekiramo. Tako kot povsod, se je trab tudi pri hujšanju najprej navadit na spremembo, in stem pridejo plusi in minusi (samo da slednjih ne bo preveč). Tako da, en teden več, en manj, naslednji nič, pa spet več.... Važno da v glavah obdržimo zastavljeni cilj in da svoje (očitno so bile nekoč slabe) prehranjevalne navade poooččaaaassssiiii spremenimo na pravo stran PZ kruha user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1476
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.1.2010 14:14:17   
brbončica


Nč jamrat!!!! Saj se nismo odločile da bomo v treh tednih suhice :) Do poletja se bo pa že izšlo. Najslabše je, da se že januarja zaradi nekaj čisto življenjskih pregreh sekiramo. Tako kot povsod, se je trab tudi pri hujšanju najprej navadit na spremembo, in stem pridejo plusi in minusi (samo da slednjih ne bo preveč). Tako da, en teden več, en manj, naslednji nič, pa spet več.... Važno da v glavah obdržimo zastavljeni cilj in da svoje (očitno so bile nekoč slabe) prehranjevalne navade poooččaaaassssiiii spremenimo na pravo stran PZ kruha user posted image user posted image user posted image user posted image



Točno tako!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 1477
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.1.2010 14:35:35   
katrin***
Zakaj pa naj bi grešila z ješprenjem? Saj je OK, tudi jaz ga jem, seveda brez krompirja in korenčka, mesa, moke... Pa tudi super zate, da so bili na zabavi piškoti samo TRIJE, saj veš kako nas znajo not potegnt (vsaj mene so včasih - do zadnjega na krožniku).
IZVIRNO SPOROČILO: ZvitaLisica

IZVIRNO SPOROČILO: katrin***

Ja, če to ne bi bil ričet od stare mame, k je sicer odličen,ampak notri je pa boga in pol - od mesa, korenčka, ipd. user posted image

Nč jamrat!!!! Saj se nismo odločile da bomo v treh tednih suhice :) Do poletja se bo pa že izšlo. Najslabše je, da se že januarja zaradi nekaj čisto življenjskih pregreh sekiramo. Tako kot povsod, se je trab tudi pri hujšanju najprej navadit na spremembo, in stem pridejo plusi in minusi (samo da slednjih ne bo preveč). Tako da, en teden več, en manj, naslednji nič, pa spet več.... Važno da v glavah obdržimo zastavljeni cilj in da svoje (očitno so bile nekoč slabe) prehranjevalne navade poooččaaaassssiiii spremenimo na pravo stran PZ kruha user posted image user posted image user posted image user posted image



Maš čist prov user posted image  Do poletja se bo menda že izšlo. Sicer sm pa kr vesela, da kljub grešenju ni šlo gor, ampak da je ostalo na isti teži user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 1478
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.1.2010 14:37:30   
katrin***
Se vid, da sm prvič citirala - jao, katastrofa user posted image user posted image user posted image  Bo drugič bolje. Grem piščka pogledat, če je že pečen pa na kosilo potem.

Ja, glede piškotov sem se pa res držala, k sm prej že tortico zmazala. Sicer so bli videt slastni, ampak neuser posted image user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1479
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.1.2010 19:17:49   
Vidividi
Pozdravljene

Ko sem v nedeljo zvečer stopila na tehtnico je pokazala 60,4 kg in nisem in nisem mogla verjeti, da je to možno, da tako hitro gre dol. Pa še grešila sem kar nekaj. Največji greh je bila grmada v Jurmanu v petek, ko smo se po dolgem času dobile s sošolkami na kosilu.

Je pa ta minus vejetno na račun večerij, ki so bile pri meni do sedaj kosilo, kosila pa večerje. Zdaj je večerja največkrat solata ali jogurt.

Mejte se.
Pozdravček

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1480
   [Brisano sporočilo]
25.1.2010 20:37:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katrin***)
  Neposredna povezava do sporočila: 1481
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 7:50:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

IZVIRNO SPOROČILO: katrin***


A je ktera mela CR? Kako kej vaši bušiji?Moj se sicer popravlja, ampak sem lena ko tristo user posted image  za telovadbo ( že od nekdajuser posted image ).


imela oba carska reza (torej 2x), po treh letih in pol nič težav-razen lenobe

se pa lahko danes pohvalim, da sem bila pridna
samo sliko si moram še poiskat
me je pa ponoči ful neka mora o kilogramih mučila, da tudi nekega apetita nisem imela

hvala vsem za vzpodbudo




jutro

se nisem javila k sem bla ful boga, še danes nisem čist ok ampak sem bolje, je pa po eni strani super po trugi strani pa ni, sploh mi ne paše jest, mi gre na bruhanje ko vidim hranouser posted image user posted image

jz sem mela tud 2x CR in je s trbuhom vse ok sam moja lenoba je prehuda da bi delala trebušnjakeuser posted image user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1482
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 10:21:50   
katrin***
Ja, sej verjamem, da je s trebuhom vse o.k, sej je z mojim tutuser posted image , ampak je tut moja lenoba tkooooo velika, da ne moreš verjet. Sam to me je zanimal, če se da s trebušnjaki to popravt, k mi je ena enkrat rekla, da ni takoj delala trebušnjakov pa da je povsod shujšala, sam v trebuh neuser posted image

In moja včerajšnja večerja je bila SPET TORTICA¨!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ufff, sej dons je že naravni sok pomaranče in jogurt z ovsenimi kosmiči pel, ampak ajde ne. Pišem za naprej, držim se pa neuser posted image

Bo treba dons it kam vn, mogoče bom mojga naluštala, da gremo mal v Lj.

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1483
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 10:59:42   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: katrin***
In moja včerajšnja večerja je bila SPET TORTICA¨!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ufff, sej dons je že naravni sok pomaranče in jogurt z ovsenimi kosmiči pel, ampak ajde ne. Pišem za naprej, držim se pa neuser posted image


Jaz sem tudi včeraj rekla, da nič več sladkega, pa ni šlo čezuser posted image user posted image !
Danes pa res nič več!
LPuser posted image

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1484
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 11:38:06   
katrin***
user posted image Upam, da bo tudi pri meni danes šlo brez. Si bom morala res sliko od prej nalimat na hladilnik in predvsem na predal s sladkarijamiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1485
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 11:47:03   
Anonimen
katrin: jz vem da se s trebušnjaki da igubit trebuh k pr taprvem sem ga sam sem bla res pridna in vsak dan naredila sto trebušnjakov, zdej sem pa tojk lena da se mi še začet ne da kaj šele da bi jih sto naredilauser posted image

jz pa začuda sploh ne pogrešam sladkarij, včasih si jih ful zaželim sam k jih nimam doma pol sploh nič ne jambramuser posted image

(odgovor članu katrin***)
  Neposredna povezava do sporočila: 1486
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 12:18:11   
katrin***
Ufffffff 100! Sm še zlo deleč od tegauser posted image  Bo treba delatuser posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1487
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 12:21:22   
Anonimen
Ko sem brskala po blinku,naletela na tole in se spomnila na vas. Tiste,ki uporabljate in kaj vlecete , evo
http://mojblink.com/torrent/58679/jem_torej_hujsam_dieta_pdf

(odgovor članu katrin***)
  Neposredna povezava do sporočila: 1488
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 13:25:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katrin***

Ufffffff 100! Sm še zlo deleč od tegauser posted image  Bo treba delatuser posted image


ja 100, sam zdej jih pa tud eno ne naredim, nimam motivacije za telovadituser posted image

(odgovor članu katrin***)
  Neposredna povezava do sporočila: 1489
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 13:25:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Ko sem brskala po blinku,naletela na tole in se spomnila na vas. Tiste,ki uporabljate in kaj vlecete , evo
http://mojblink.com/torrent/58679/jem_torej_hujsam_dieta_pdf



kaj je sploh touser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1490
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 15:47:34   
Anonimen
evo pa je šlo kosilo v WCuser posted image   mi je tako zapasal jajček z hrenovko, pa sem si naredila in pojedla no pet minut pa je bil v želodcuuser posted image   mah sploh ne bom jedla k mi se želodec obrača od hraneuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1491
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 21:08:54   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

evo pa je šlo kosilo v WCuser posted image   mi je tako zapasal jajček z hrenovko, pa sem si naredila in pojedla no pet minut pa je bil v želodcuuser posted image   mah sploh ne bom jedla k mi se želodec obrača od hraneuser posted image





Ojojoj,bogica, želim ti, da boš kmalu boljeuser posted image
Danes prišla čez brez sladkega, jedla po Montiju.
Mirno nočkouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1492
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 21:24:26   
_ella_
ja začetna evforifa je minila. Nekaj pri meni stoji, saj gre dol ampak tko počasiuser posted image  Prvi teden je bil tak zegen za dušo.
Razočarana zakaj se sploh tako imenuješ ? Upam da bo kmalu bolje

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1493
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 21:33:54   
Teya D.
AAaaaaaaaaaaaaa, kdo je izumil čokolado...tisti je...tisti je...enkraten!!user posted image Samo ni opozoril, da če je preveč poješ škodi. Gor bi morala bit etiketa, tako kot na cigaretih, da je zdravju škodljivo.user posted image
Danes sem si dala duška s temno čokolado, sem pojedla kar dve rebri. Ne vem kaj bo to... Ponavadi mi ne dišijo sladkarije, je pa res, da bo počasi mesec spet naokoli a ne. Kar se probam držat Montija kolikor gre.
Upam, da se bo rezultat poznal, da bo res 0,5kg na teden. Samo to si želim in seveda migat se moram spravit lenoba jaz...

100 trebušnjakovuser posted image user posted image user posted image se samo vležem, da bi jih začela me že vse boliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1494
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 22:39:13   
katrin***
Teya...sva že dve glede trebušnjakovuser posted image user posted image user posted image  samo pomislim, me že vse boliuser posted image user posted image user posted image  ampak bo treba, če ne mislim met tega trebuha v nedogled in oblečt kakšne prejšnje hlače.

Današnji meni je bil takle:
sveže stisnjen sok pomaranče z vodo
zajtrk: MM jogurt z ovsenimi kosmiči
kosilo: na čebuli z vloženimi kislimi bučkami popraženi šampinjoni user posted image  MLJASK!!!
večerja: 2 pomaranči in voda na litre čez cel dan

Za jutri pa zajtrk omleta
kosilo: PZ makaroni ali riž z zelenjavo
večerja: user posted image  bomo videli

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 1495
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.1.2010 23:25:37   
TomTaylor
100 trebušnjakov...ok, ne znam štet do 100.
črna čokolada - 2 rebri? Ne me hecat, zmažem 1/dan (Lindt 85%)
eeemm...kaj še?

Aja..ni mi jasno - danes zjutraj mi je tehtnica pokazala 69,5 kg, zvečer pa 71,1 kg. Od kje 1,6 kile? Pišukapoldi!!user posted image

Pa še en trik, ki ga jz izvajam, pa gredo kile vseeno dol, no mogoče bi šle hitreje, če ga ne bi izvajala...no, ne vem, mi je pa lažje - sobote in nedelje se kakšnega obroka ne držim po M. (da res jem prosto po prešernu) in tudi privoščim si še kakšno drugo sladkarijo razen črne čokolade. To mi je nekako nagrada za izgubljene kilograme in hkrati vzpodbuda, da lažje zdržim skozi teden. Probajte, boste videle, da bo mnogo lažje in se med tednom ne boste toliko pregrešile.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1496
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 3:51:12   
suzy85
mene je včeraj totalno neslo user posted image v petek mam 2 izpita in me živčki ful dajejo. za kosilo sem si privoščila pico, popoldne pa še par keksov. user posted image upam, da bo vnaprej boljše.

današnji zajtrk:
PZ: sok grenivke in pomaranče
Z: jajčna omleta
M: sadje
K: testenine z zelenjavno omako, solata
M: jogurt
V: hrenovka

razočarana 123 podatki za seznam: začetna teža 78,1kg, željena teža 68 kg

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123
evo pa je šlo kosilo v WC   mi je tako zapasal jajček z hrenovko, pa sem si naredila in pojedla no pet minut pa je bil v želodcu   mah sploh ne bom jedla k mi se želodec obrača od hrane

poskusi s čim bolj tekočim, pa po malem. mogoče juha, ampak za začetek samo par žlic, pa čez pol ure spet samo par žlic. ti bo mogoče ostalo v želodcu. upam, da boš hitro boljše! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1497
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 6:38:45   
mamica2009
Mene pa je čist iz tirov vrglo. Joj joj, sama na sebe sem jezna. Jem kar vidim, groza.user posted image
Moram se k sebi spravit, da ne bom to kar sej od 1.1. zgubla, vse v tem tednu nazaj dobila.



_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1498
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 7:28:41   
Anonimen
jutro

no danes sem bolje, sem šla pa včeraj k DR. in me je poslala na infekcijsko, in kakšna je bila diagnoza PRENAŽRTOSTuser posted image pa pojma nimam od kdaj k pa zdej res že cel mesec merkam kaj jem, mi je reku DR. ( je bil tojk luštkan, da če ne bi bila oženjena bi se kr znim poročilauser posted image user posted image ) da je možno da sem pojedla nekaj kar je bilo preveč mastno in nezdravo in ker je želodec navajan na manj mastno in bolj zdravo, da se je tako obranuuser posted image no uglavnem sem ga vprašala če je to sploh možno k sem 28 let jedla svinjarijo zdaj pa en mesec in pol zdravo in je reku da se telo hitro opomore zato pa se potem tudi začnejo topiti maščobeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


tak da je reku da se naj držim montija in da naj res mirkam kaj pojem k moj želodec ne bo tega preneseluser posted image user posted image

no na podlagi dvodnevnega in pol bruhanja sem pa izgubila uno pridobljeno kguser posted image


aja sem vam hotela povedat da moja kolegica je dobila knjigo od mantonjaka recepti po montenjaku, in tm notri je ful receptov k jih naj ne bi jedel v 1stopnji on jih pa piše za prvo stopnjo da jih lahkouser posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 1499
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.1.2010 7:31:57   
boob
dobro jutro

hmmm trebušnjaki. . 100. . uuu ki je že to user posted image   zdej pa žal nesmem zaradi hrbtenice, imam pa od vedno problem z trebuhom, drgje sm 'normalna' sam trebuh mi visi.

Jst si tud za vikend mal bol privoščim, . . če me pa med tednom zagrabi oz pade cukr pojem kašn košček čokolade oz piškotek, ker mi je pol lažje drgač sm vsa nervozna user posted image   
Pa vsaki dan pojem cca 5kg mandarin user posted image

meni se tud dostikrat zgodi da mam v enem dnevo razliko v kg 1-2kg. . . zakaj to?

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?