|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 14:21:47   
Mala_Ajda
Sem z malice ... user posted image
Pojedla solato (popečen piščanec-koščki, radič, kristalka, paradižnik in oljčno olje ter balzamični kis). Poleg so bili 3 kosi pečenega testa (kot od pice). Nekaj časa jih brčkam in premetavam, dragi me gleda in me vpraša, a ju ne boš snedla? In sem jih, z mislijo, da moram pa tokrat  tečt in bom zopet lačna, da se bom tresla. Ko bom malega dala na telovadbo bom imela urco frej in piči.

Sedaj nimam izgovorov. user posted image  Sem mislila mal pregledovat opremo v Intersporu, ker je znižana (bom šla šele sedaj, ker najbrž ni ničesar več in ne bom zapravljalauser posted image )

In potem grem še tankat avto in vzamem Snickers  za malega (S. nisem že jedla že ohoho časa). In potem?

Pojem še tegauser posted image , mali pa bo dobil hruško, ki je bila namenjena meni.

Toliko o samodisciplini. Za danes bom pila le še čaj in vodo...

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 14:33:38   
brkn83
pozdravček vsem.

Nimam kaj veliko časa sodelovati v debatah, ker sem trenutno pri pisanju magistrske naloge.


Drugače se kr poskušam držati. Edino včeraj sem pa mogla pojesti eno čokoladico, ker sem se že kr tresla, tk mi je sladkor padel. Kadar imam menstruacijo imam ponavadi naval na sladkarije. Sicer sem se kr lepo zadrževala do včeraj, ko pa enostavno nisem več mogla.

Aja še moj jedilnik za danes:

zajtrk: 2 kosa polnozrnatega kruha in mlečni namaz + navadni jogurt
malica: 1 jabolko
kosilo: pečene piščančje bederce + kuhana zelenjava in zelena solata
večerja: sadna solata


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 14:44:49   
ZvitaLisica
Oj ženske!

kako ste? Prejšnji teden sem se hvalila kako se usper počutim ko vase ne vnesem več toliko brezveznih sladkorjev in maščob, ta teden pa že jamram. Res se ne počutim dobro. nikoli me ni bolela glava, zdaj me, celo zjutraj ko se vstanem?!?!?

Sicer tudi še polno dojim, mleka je dovolj. Kaj menite? Mislite da je slabo počutje zaradi drugačen prehrane? Saj pazim da nisem nikoli lačna, da pojem vsaj en beljakovinski obrok na dan... Tudi 75% čokolado jem. Morda pijem premalo, samo to zanekrat opažam...
Al je pa sma kakšna nadležna viroza.

Prijeten dan!!

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 15:21:56   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ZvitaLisica

Oj ženske!

kako ste? Prejšnji teden sem se hvalila kako se usper počutim ko vase ne vnesem več toliko brezveznih sladkorjev in maščob, ta teden pa že jamram. Res se ne počutim dobro. nikoli me ni bolela glava, zdaj me, celo zjutraj ko se vstanem?!?!?

Sicer tudi še polno dojim, mleka je dovolj. Kaj menite? Mislite da je slabo počutje zaradi drugačen prehrane? Saj pazim da nisem nikoli lačna, da pojem vsaj en beljakovinski obrok na dan... Tudi 75% čokolado jem. Morda pijem premalo, samo to zanekrat opažam...
Al je pa sma kakšna nadležna viroza.

Prijeten dan!!



glavobol je pogosto povezan z pomanjkanjem tekočine, ker metoda po Montignacu res ni taka dieta, da bi te zaradi diete same bolela glava. Pa ker še zraven dojiš res pazi na zadostno hidracijo. Kakšne barve pa je urin?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 15:24:04   
Drnula
ZvitaLisica - jaz bi najprej sklepala, da se te kaj prijemlje. Mogoče pa res lahko tudi kaj več piješ. Škodilo itak ne bo user posted image

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 16:28:38   
ZvitaLisica
Ja urin ni glih prav svetle barve-torej je treba bolj pit.
Čeprav bi lahk bila tudi kaka viroza...huh..bom nadaljevala z dijeto, samo telovadbo bom malo preskočila.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 16:58:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

Cveka - ne, službe nisem zgubila z nosečnostjo, sam dozdajšnja je kar na 1x postala ,direktorica mi ni preveč naklonjena več in delovnik mi spreminja. V službo hodim 60km daleč in bi rada da delamo najmanj do 16.30 in dežuramo do 17. Zakaj? Ker nismo proizvodnja in ker imajo vsi takouser posted image user posted image Torej iščem novo službo. Idealnen cajt za to. Če ne bo pač ne bo .. vsaj ne takoj, 1x bom že našla.

Če bo vse po sreči bom danes spekla kruh. Upam da mi uspe. Ga nisem jedla že vsaj 2 tedna.

Za kosilo pa bodo krvavice z repo. No, zame bo samo repa brez krvavice, solata in jogurt ter verjetno še kaka rezina sira.




aja to je pa drugo, slabše, k moraš se klanjat šefom GGGGGGGGGGGRRRRRRRRRR jz tud to sovražim, sam zame zdaj ni druge službe kot pa da potrpim in počakam da bojo boljši časi, namreč imam tud jaz tako šefico k misle da ima samo ona privat življenje drugi bi pa mogl bit skojz v službiuser posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 17:09:47   
Anonimen
mene je nazačetku bolela glava k sem bla odvisna od OH, pa ne bi verjela če ne bi naša dr. povedala k se ukvarja tud s tem zdravo hujšanje, pa mi je rekla da me bo še kake dva tri dni bolela glava k nima telo svoje droge OHuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 17:53:29   
ZvitaLisica
Glede na mojo prednovoletno požrešnost tudi to ni za izključit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 18:46:29   
brbončica

jaz sem pri sebi ugotovila, da me glava boli takrat, ko premalo spijem, ali pa če mi pade cuker.
in takrat si vzamem košček temne čokolade, pa je kmalu bolše.

Sem povečerjala, sem si naredila sirno ploščo, pa en jogurt zraven, njami njami.
Zdaj grem pa še do konca spakirat, jutri pa za 10 dni na dopust.
Mislim na vas, ko pa pridem domov, se pa javim. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 20:47:38   
brkn83

IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


jaz sem pri sebi ugotovila, da me glava boli takrat, ko premalo spijem, ali pa če mi pade cuker.
in takrat si vzamem košček temne čokolade, pa je kmalu bolše.

Sem povečerjala, sem si naredila sirno ploščo, pa en jogurt zraven, njami njami.
Zdaj grem pa še do konca spakirat, jutri pa za 10 dni na dopust.
Mislim na vas, ko pa pridem domov, se pa javim. user posted image user posted image user posted image



uživajte na dopustu, pa ne se preveč grešitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 21:15:32   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83


IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


jaz sem pri sebi ugotovila, da me glava boli takrat, ko premalo spijem, ali pa če mi pade cuker.
in takrat si vzamem košček temne čokolade, pa je kmalu bolše.

Sem povečerjala, sem si naredila sirno ploščo, pa en jogurt zraven, njami njami.
Zdaj grem pa še do konca spakirat, jutri pa za 10 dni na dopust.
Mislim na vas, ko pa pridem domov, se pa javim. user posted image user posted image user posted image



uživajte na dopustu, pa ne se preveč grešitiuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image  ja lep dopust!!

Jaz se tudi od sira tako najem, da ne morem verjet, da zraven sploh ne rabiš kruha. Danes sem naredila dva,tri požirke oranžade z mehurčki, takoj mi je bilo neprijetno v trebuhu. Slabe vesti nekako nisem imela, ker drugega nisem imela za pit, nikjer ni bilo trgovine, moja usta pa od mraza osušena in sem morala malo poplaknit. Saj mi je dal želodec jasno vedet, da ne mara te pregrehe.user posted image
Tako da ne vem kako sem lahko pozabila 0.5l plastenko vode, ki je ponavadi vedno v avtu.

Gremo punce! user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 7:05:14   
Drnula
pa mi je rekla da me bo še kake dva tri dni bolela glava k nima telo svoje droge OHuser posted image


zelo zanimivo
bi pa verjela. mene sicer boli glava če ni nobenga kofeta user posted image

Z: PZ krug, ki ga je včeraj uspelo speči in je že v trebuhu, kava z mlekom in mandarina 2x
K: ali pizza (pa jaz pojem repo od včeraj) ali zelenjavna rižota + solata iz kitajskega zelja.
V: ovsni kosmiči z jogurtom user posted image
Malice kot vedno: oreščki, temna čokolada ali kakšno sadje. Pri meni je stalno na sporedu še brezkofeinska kava.

Sem včeri spekla kruh. MMM kolk je dober. Sem mogla takoj eno štručko zmazat, čeprav zvečer.

Če sem se tako brez težav držala prej tri mesece (imela sem sem in tja kak dan krize) sem zdaj manj trdna.  Pred 2 dnevi, kot kakšen resen odvisnik od hrane ali ... kajvemkaj.... v glavne bedno ampak sem zvečer zaspala pred tv in se zbudim nekje ob polnoči in grem kot kak mesečnik v hladilnik in si odrežem kos torteuser posted image In še enegauser posted image . In ko jem drugega se sama sebi zasmejimuser posted image . In potem še kako uro ne morem spati, ko razmišljam in tavam tam po svoji podzavestuser posted image kaj vraga je to bilo?

Sicer je pri meni tako, da mi nikoli ni bil noben problem cel dan, mi je pa zvečer.Zvečer se zraživim in sem lažna oz. požrešna. Vsi v naši familiji smo taki. Moj pa na srečo ni. Kje pa, moj user posted image npr poje vedno samo en kos kruha, ali en jogurt in jabolko in potem še čaj in pravi, da se je preveč najedel, da ima prepoln trebuh in ga tiščiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 8:00:43   
Anonimen
jutro


jz mam isti problem, čez dan se bom lepo držala montija, zvečer po 19 uri bi pe pojedla celga pršičauser posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 8:34:30   
Mala_Ajda
Včeraj spokorjeno odtekla slabih 8 km in potem doma pila čaj. Aja, po treningu sem vzela nekaj kapsul MAP-a(aminokisline) in popila napitek po treningu-sama kemija.
me je pa okol polnoči zvilo in sem šla pojest nekaj žlic prosene kaše, medtem ko sem cmarila dobrote za današnjo žurko RD (moj dragi).

Poleg pečenih polhkov user posted image  bomo imeli še piščanca z ananasom, priloge pa ajdova kaša z jurčki, narastek s porom in pečeni riž. Pa veliko solate (mešane). Pa obvezna torta-ajdova z borovnicami.

Se vam cedijo sline.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 10:36:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

Včeraj spokorjeno odtekla slabih 8 km in potem doma pila čaj. Aja, po treningu sem vzela nekaj kapsul MAP-a(aminokisline) in popila napitek po treningu-sama kemija.
me je pa okol polnoči zvilo in sem šla pojest nekaj žlic prosene kaše, medtem ko sem cmarila dobrote za današnjo žurko RD (moj dragi).

Poleg pečenih polhkov user posted image  bomo imeli še piščanca z ananasom, priloge pa ajdova kaša z jurčki, narastek s porom in pečeni riž. Pa veliko solate (mešane). Pa obvezna torta-ajdova z borovnicami.

Se vam cedijo sline.


a se lahko povabmo na kosilo njamiuser posted image user posted image

jz sem bila pa na kavici pri kolegici in sva se super naklepetaliuser posted image  

zdej pa kuham kosilo, pol grem pa mal vn na sprehod k se N. zbudi zdejle pančka ko angelčekuser posted image



(odgovor članu Mala_Ajda)
  Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 10:44:25   
mojcaz.
jutro punce

spet se javljam, sem na bolniški... imam gripo user posted image že včeraj sem cel dan prespala zdaj pa sem prišla od zdravnika in sem čisto boga user posted image user posted image
nič mi ne diši, samo čaj pijem in spim....  danes pa še imam dragega v službi user posted image joj kje še je ura 19 da bo konec s službo....user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 10:51:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

jutro punce

spet se javljam, sem na bolniški... imam gripo user posted image že včeraj sem cel dan prespala zdaj pa sem prišla od zdravnika in sem čisto boga user posted image user posted image
nič mi ne diši, samo čaj pijem in spim....  danes pa še imam dragega v službi user posted image joj kje še je ura 19 da bo konec s službo....user posted image user posted image



o ubožica upam da se čimhitreje pocajtašuser posted image user posted image user posted image no nekaj je dobrega v bolezni, kg grejo same doluser posted image user posted image




(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 12:01:51   
Tonchka
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

jutro punce

spet se javljam, sem na bolniški... imam gripo user posted image že včeraj sem cel dan prespala zdaj pa sem prišla od zdravnika in sem čisto boga user posted image user posted image
nič mi ne diši, samo čaj pijem in spim....  danes pa še imam dragega v službi user posted image joj kje še je ura 19 da bo konec s službo....user posted image user posted image



Upam, da se čimprej pozdraviš, sicer pa se mene tudi nekaj loteva, kiham, smrkam, vse me boli, upam, da ne bom zbolela. Kar se Montija tiče imam pa že dva dni ful krizo. Do ene 16.00 kar gre, vse lepo po Montiju, potem pa mi se že prav user posted image zelenjava in polnozrnate zadeve. Dobim potrebo po kakšnem kosu sladice ali navadnem kruhu in potem pojem nekaj anti-Montijevega, potem me še vest peče, skratka štala. No, ampak danes nadaljujem spet po Montijevo. Saj ne da se nažiram, ampak enostavno ne morem jesti samo zelenjave, sadja in oreškov. Mesa pa že itak ne maram kaj preveč. Ah, upam, da bo šlo. Kapo dol pred vami, ki ste res dosledne. Pa saj meni tudi rata po par dni popolnoma po metodi jesti, ampak moram priznati, da sem precej lačna vmes in včasih tečna.
Rabim malo vzpodbude, no, saj zato pa smo tukaj.....user posted image .

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 13:23:31   
Mala_Ajda
Sicer je še daleč od tega, da končam v službi, pa vseeno. Zaključujem "tlako" na netu in vam želim lep vikend s čimanj grehi.

Mene je po včerajšnjem izpahovanju po arašidih-snickers minilo in me lušti danes in jutri (žurka sorodstva) ne bodo popadli, ker moram zlest v stare smučarske hlače user posted image . Včeraj sem bila pretresena, ko sem ugotovila, da bo šla zadrga, če bom takale user posted image .

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 13:56:05   
mojcaz.
Cveka to res da gredo kg dol, vendar ni glih najbolj zdravo, ker pol na večer pa sem tak lačna da bi vse pojedla oz. jedla to kaj se mi zalušta in to je bil včeraj sendvič user posted image ki sem ga tudi pojedla ker sem bila cel dan samo na enem krožniku juhe, pa čaj mi več ni dišal ker ni bil sladkan user posted image user posted image

no dans pa sem si čaj malo sladkala, ker ga res ne moram drugače pit user posted image user posted image


Tonchka, pri meni se je tudi tak začelo, kašljanje in kihanje, od pondeljka pa me je že vse bolelo, včeraj dopoldne pa me zakuhalo user posted image user posted image
Tudi meni je včasih kriza pa sem taka full tečna ker pač ni sladkarij, navadnega kruha al pa mogoče samo ene poštene kave ki je sladkana. ene pravijo da so se navadle da pijejo vse nesladkano, jaz tudi vendar mi ni dobro user posted image user posted image user posted image Jaz se včasih kar pregrešim pa kakšen košček čokolade pojem (navadne milke) pa je bolje, kg pa so tudi v 10 dneh dol padli...


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 16:29:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

Cveka to res da gredo kg dol, vendar ni glih najbolj zdravo, ker pol na večer pa sem tak lačna da bi vse pojedla oz. jedla to kaj se mi zalušta in to je bil včeraj sendvič user posted image ki sem ga tudi pojedla ker sem bila cel dan samo na enem krožniku juhe, pa čaj mi več ni dišal ker ni bil sladkan user posted image user posted image

no dans pa sem si čaj malo sladkala, ker ga res ne moram drugače pit user posted image user posted image


Tonchka, pri meni se je tudi tak začelo, kašljanje in kihanje, od pondeljka pa me je že vse bolelo, včeraj dopoldne pa me zakuhalo user posted image user posted image
Tudi meni je včasih kriza pa sem taka full tečna ker pač ni sladkarij, navadnega kruha al pa mogoče samo ene poštene kave ki je sladkana. ene pravijo da so se navadle da pijejo vse nesladkano, jaz tudi vendar mi ni dobro user posted image user posted image user posted image Jaz se včasih kar pregrešim pa kakšen košček čokolade pojem (navadne milke) pa je bolje, kg pa so tudi v 10 dneh dol padli...




ojej, ja to je pa hudič če imaš napad lakote zvečer, sej veš jz sem ista da bi zvečer jedla čez dan pa normalno jem 3-4x po 19h bi pa prašiča celga snedla če bi ga imelauser posted image user posted image user posted image včasih sem sama nase jezna k se pregrešim, in pol se sprašujem kako lahko čez dan zdržim zvečer pa neuser posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 18:55:08   
Teya D.
Ojla punce!

Vidim, da imam 'kompanjonke', ki imajo zvečer napade lakote.user posted image
Sama se izogibam na veliko hladilnika, je pa res, da itak moram nekaj pojest, tudi monti tako pravi.
Imam pa res napade. Skušam se izogibat sladkarijam, ker mi včasih 'zloba v meni' hoče porušit moje načrte in me v mislih prepričuje naj le vzamem kak keks ampak ne smem! Zato sem si kupila kar jedilno čokolado in kak košček pojem, sem takoj bolje. Drugi je ne jedo in je nimajo radi. Ne morem verjet, da imam eno čokolado lahko več kot teden dni! Prej bi pojedla eno lahko v enem dnevu, če bi imela take 'napade'. Privoščim si tudi arašide. Kupim tiste nepražene in brez soli. Pojem jih za kakšno pest, ker ko jih moram lupit, se malo zamotim in me lakota oz. lušti malo minejo.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 19:14:04   
Špelca21
Oj.

Punce moram vam priznat da sem danes ful se pregrešila. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GROZNA SEMMMMMM.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mogla sem dat tole ven iz sebe. Joj upam, da se mi kaj takega ne zgodi več.


< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 15.1.2010 19:15:08 >

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 19:18:38   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

Oj.

Punce moram vam priznat da sem danes ful se pregrešila. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GROZNA SEMMMMMM.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mogla sem dat tole ven iz sebe. Joj upam, da se mi kaj takega ne zgodi več.




Saj bo bolje, pridejo tudi taki dnevi!!!

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?