|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 8:34:16   
Mala_Ajda
user posted image  potem bi jaz morala še dodatne 4 kilograme shujšat poleg 3 (torej na 54 kg), ker sem trenutno 3 kile pod formulo višina-100. Očitno nimam tako visokoletečih ciljev, da bi imela težo=višina-110 user posted image  Si ne želim puščati joškic dolgih user posted image .

Sojina smetana: vse piše gor, ponavadi je napis sladkana zelo dobro viden, če ne, piše v seznamu sestavin. No, mal je treba prebrat. Jaz rastlinsko smetano uporabljam predvsem za torte, ravno danes bom dokončala ajdovo z borovnicami.

Danes je na vrsti tek, slabo uro pobijanja po ledu in snegu user posted image . Včeraj od orbitreka ni bilo nič. Sem upoštevala napotek, da naj zvečer raje zaspim, pa me ne bo grudila lakota in po pravljici je tudi mene zmanjkalo ob 22. uri pa panikauser posted image , biskvit za toorto delat, prte oprat, zloščit pohištvo, potem pa še na trenažer v domači fitnes. In že je bila ura 00.30. Premalo spanja pa tudi za hujšanje ni dobro. Zjutraj je joga popravila škodo in zdaj s polno paro delam user posted image .

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 8:40:46   
VANILI
u, pridna, mala ajda, da delaš jogouser posted image
meni ne uspe prav nič zase naredit. Poleg vsega imamo še tako razmetano stanovanje, kot da bi treščilo kaj vanj. pa se včasih vprašam, čemu pospravljat, k opa bo spet isto že drugi danuser posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 9:24:44   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

user posted image  potem bi jaz morala še dodatne 4 kilograme shujšat poleg 3 (torej na 54 kg), ker sem trenutno 3 kile pod formulo višina-100. Očitno nimam tako visokoletečih ciljev, da bi imela težo=višina-110 user posted image  Si ne želim puščati joškic dolgih user posted image .

Sojina smetana: vse piše gor, ponavadi je napis sladkana zelo dobro viden, če ne, piše v seznamu sestavin. No, mal je treba prebrat. Jaz rastlinsko smetano uporabljam predvsem za torte, ravno danes bom dokončala ajdovo z borovnicami.

Danes je na vrsti tek, slabo uro pobijanja po ledu in snegu user posted image . Včeraj od orbitreka ni bilo nič. Sem upoštevala napotek, da naj zvečer raje zaspim, pa me ne bo grudila lakota in po pravljici je tudi mene zmanjkalo ob 22. uri pa panikauser posted image , biskvit za toorto delat, prte oprat, zloščit pohištvo, potem pa še na trenažer v domači fitnes. In že je bila ura 00.30. Premalo spanja pa tudi za hujšanje ni dobro. Zjutraj je joga popravila škodo in zdaj s polno paro delam user posted image .


Mala_Ajda, btw, jz te bom kar Ajdica klicala (sem bila v času študija babysitter eni miceni Ajdi, tak drobižek pišek, da sem jo Ajdica klicalauser posted image ...luštna punčka, sem jo kar pogrešat zdajle začelauser posted image ), ful si pridna ko tolk športaš, mogoče bi samo pripomnila, da mogoče ti pa zato ne gredo tolk kile dol, ker si mišično maso povečuješ? No, mogoče se motim. Pred leti sem namreč poleg montija se vrgla v kolesarstvo, pa sem si ene tri kile pridelala na račun mišic...mater, ampak sem bila pa kot struna.user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 9:44:30   
Anonimen
evo sm bla pr sodelovki na kavi in se boljš počuti, zdaj pa hčerko spat jz pa kosilo kuhatuser posted image

(odgovor članu VANILI)
  Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 9:49:06   
Anonimen
punce tale joga k delate a to mate original DVD al ste si kje dol potegnile iz neta, k jz iščem kakšno aerobiko da bi jo dol potegnila in pol doma vaje delala pa nič ne najdemuser posted image

mala ajda ful si pridna in desciplinirana, da takole vsak dan vadiš, jz pa že cel januar govorim da bom tekla pa še zdaj ni nič od teka na orbitrek pa sem šla do zdaj sam 2x sploh nimam nobene volje za športat, včasih ko pa sem bla lejdik in frej sem pa vse delalauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 10:01:22   
TomTaylor
A se kateri kaj sanja, zakaj meni tehtnica kaže +0,5? Ker jem tko kot je treba, ne grešim,...obsegi kritičnih predelov so se sicer zmanjšali..ampak teža pa +0,5?? Voda mogoče? Ker mislim pa, da mora bit ravno ovulacija zdaj (ma, sploh ne vem - kljub dojenju imam menstro, torej najbrž imam tud ovulacijo, ne??user posted image ) ali pa mogoče zato, ker že od sobote nisem biila zunaj (otroci bolni)...ker 0,5 kg...to je en teden hujšanja!! Že vidim, da bom v nedeljo slabe volje - sem že zdajuser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 10:05:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A se kateri kaj sanja, zakaj meni tehtnica kaže +0,5? Ker jem tko kot je treba, ne grešim,...obsegi kritičnih predelov so se sicer zmanjšali..ampak teža pa +0,5?? Voda mogoče? Ker mislim pa, da mora bit ravno ovulacija zdaj (ma, sploh ne vem - kljub dojenju imam menstro, torej najbrž imam tud ovulacijo, ne??user posted image ) ali pa mogoče zato, ker že od sobote nisem biila zunaj (otroci bolni)...ker 0,5 kg...to je en teden hujšanja!! Že vidim, da bom v nedeljo slabe volje - sem že zdajuser posted image


mogoče se ti voda zastaja v telesu k to ni normalnouser posted image   al pa je res ovulacija, pojma nimamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 10:10:12   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

punce tale joga k delate a to mate original DVD al ste si kje dol potegnile iz neta, k jz iščem kakšno aerobiko da bi jo dol potegnila in pol doma vaje delala pa nič ne najdemuser posted image





jz sem si v času, ko je še obstajal eMule dol potegnila Windsor Pilates 7 delov - sicer v angl., vodila je ena ženska in je bila res super. Sem se pilatesa naučila do potankosti in kar je najbolj pomembno - PRAVILNO izvajat vaje (sem se šla potem še na en tečaj dodatno o tem prepričat in izpilit določene zadeve)

Joga je pa že malo bolj zahtevna in res zahteva vaje, vodene s strani strokovnjaka, dokler se jih ne navadiš delat popolnoma sam, ker drugače si lahko kvečjemu škodo delaš ali pa so vaje popolnoma neučinkovite. No, ampak to govorim bolj iz glave kot iz lastnih izkušenjuser posted image

Aerobika pa zna biti zanimiva preko DVD-ja, ampak jz si sebe enostavno ne predstavljam skakat po dnevni sobi, pa niti nimam toliko maneverskega prostora...

V bistvu sem čisto nadolgovezila, hotela sem ti samo predlagati Pilates (Windsor Pilates) preko DVD-jev, samo ne vem, ali jih na Partisu oz. mojBlink-u dobiš. user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 10:25:11   
Detece
TT bistvo je obseg in ne kg. Če se ti je obseg zmanjšal pomeni, da se je maščoba pokurila. Če si jedla nekoliko več beljakovin je možno da se me mišična masa povečala. Mišice so težje od sala in zato lahko imaš kljub zmanjšanemu obsegu več kg. Naj ti ne bo merilo tehniča pač pa meter!!!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 10:50:57   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

TT bistvo je obseg in ne kg. Če se ti je obseg zmanjšal pomeni, da se je maščoba pokurila. Če si jedla nekoliko več beljakovin je možno da se me mišična masa povečala. Mišice so težje od sala in zato lahko imaš kljub zmanjšanemu obsegu več kg. Naj ti ne bo merilo tehniča pač pa meter!!!


o hvala ti za tole. Mogoče je res kaj na tem, ker sem pa zdajle ene dva dni jedla kar precej beljakovin - mi takooo pašejouser posted image Mogoče je pa res to!


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 11:13:00   
Mala_Ajda
Ojla,

TT ne bi rekla, da bi se mi mišična masa bistveno povečalauser posted image , ker ne tečem od 1.1.2010 ampak je to že tretje leto. Nasprotno, s striktnimi dietami si zmanjšaš mišično maso, na žalost ne hujšaš le v salo ampak tudi v tisto česar ne želiš. Moj obseg nog se je zelo zmanjšal in bo ščasoma prišel na večji obseg, sorazmerno z vadbo. Kar se tiče treninga ne pretiravam user posted image , nekaj čisto običajnega. Itak bi se za greh vreden npr. 100 Kcal moral kar nekaj časa potiti, npr. skoraj 15 min počasnega teka in jih lažje odtegneš od ust, kakor oddelaš z vadbo. Migam bolj zaradi tega, da ne bom čisto out in ker mi paše.

Jogo vadim na tečaju (1x tedensko), doma pa ponavljam vaje. Imam tudi knjigo, samo se ne splača prehitevat stopnje težavnosti, knjige ponavadi vsebujejo neko instant vadbo, ki je ne zmoreš v celotnem obsegu. No, bolje je nekaj kot ničesar.

Se pa potrudim in vsak dan vsaj nekaj naredim zase, ker se splača. Ne spim 8 in več ur,  ampak 5 do 6. In se ne obremenjujem kako bom kaj naredila, ker je res škoda mojega časa.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 11:16:28   
Mala_Ajda
Aja, kar se tiče beljakovin. tudi te redijo, če jih poješ preveč, ker se v telesu ne spremene v mišično maso ampak kalorični presežek- špehek. Mišice se gradijo ob beljakovinski hrani takrat, ko delaš z mišicami. Načelo polnjenja in potem definicije.
Mislim, da če gre za hitro nihanje teže, gre na račun vode in mogoče vnosa presežka soli, ker le-ta veže vodo.

Pa ne se vsak dan tehtat ...

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 11:59:32   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

punce tale joga k delate a to mate original DVD al ste si kje dol potegnile iz neta, k jz iščem kakšno aerobiko da bi jo dol potegnila in pol doma vaje delala pa nič ne najdemuser posted image





jz sem si v času, ko je še obstajal eMule dol potegnila Windsor Pilates 7 delov - sicer v angl., vodila je ena ženska in je bila res super. Sem se pilatesa naučila do potankosti in kar je najbolj pomembno - PRAVILNO izvajat vaje (sem se šla potem še na en tečaj dodatno o tem prepričat in izpilit določene zadeve)

Joga je pa že malo bolj zahtevna in res zahteva vaje, vodene s strani strokovnjaka, dokler se jih ne navadiš delat popolnoma sam, ker drugače si lahko kvečjemu škodo delaš ali pa so vaje popolnoma neučinkovite. No, ampak to govorim bolj iz glave kot iz lastnih izkušenjuser posted image

Aerobika pa zna biti zanimiva preko DVD-ja, ampak jz si sebe enostavno ne predstavljam skakat po dnevni sobi, pa niti nimam toliko maneverskega prostora...

V bistvu sem čisto nadolgovezila, hotela sem ti samo predlagati Pilates (Windsor Pilates) preko DVD-jev, samo ne vem, ali jih na Partisu oz. mojBlink-u dobiš. user posted image




user posted image user posted image  jaz pa sem skakala do onemoglosti par mesecev nazaj. Bolelo me je vse potem tako, da sem komaj hodila ampak najhuje je bilo drug dan, kar pomeni, da sem dobro izvajala vaje. Si pa do takrat tudi nisem mogla predstavljat sebe v tem elementu, zato sem raje probala, ko sem bila čisto sama da se mi nebi kdo smejal.user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 12:02:10   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

TT bistvo je obseg in ne kg. Če se ti je obseg zmanjšal pomeni, da se je maščoba pokurila. Če si jedla nekoliko več beljakovin je možno da se me mišična masa povečala. Mišice so težje od sala in zato lahko imaš kljub zmanjšanemu obsegu več kg. Naj ti ne bo merilo tehniča pač pa meter!!!


o hvala ti za tole. Mogoče je res kaj na tem, ker sem pa zdajle ene dva dni jedla kar precej beljakovin - mi takooo pašejouser posted image Mogoče je pa res to!




Možno da so res beljakovine. Bi pa se povsem strinjala kar je napisala Detece. Niso merilo kg, temveč cm po telesu. Lahko imamo npr vse enako kg pa bomo imele različne postave, ene bodo celo rekle, da imajo preveč vsega. Ker je treba res telovadit, da si izoblikuješ postavo. Niso kg vse!

Saj bo!user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 12:13:16   
Anonimen
a ve si tud cm merte jz si ne user posted image bom si pa jutr zjutri zmerla in si zapisala, pa kg bom tud začela pista pa da vidmouser posted image

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 12:34:06   
saruška
evo punce, še ena Montinjačka, začela sem 4.1. in mi gre solidno!

eno vprašanje: kaj tisti polnozrnati piškoti od Mercatorja - zdravo življenje so dovoljeni?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 13:16:36   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A se kateri kaj sanja, zakaj meni tehtnica kaže +0,5? Ker jem tko kot je treba, ne grešim,...obsegi kritičnih predelov so se sicer zmanjšali..ampak teža pa +0,5?? Voda mogoče? Ker mislim pa, da mora bit ravno ovulacija zdaj (ma, sploh ne vem - kljub dojenju imam menstro, torej najbrž imam tud ovulacijo, ne??user posted image ) ali pa mogoče zato, ker že od sobote nisem biila zunaj (otroci bolni)...ker 0,5 kg...to je en teden hujšanja!! Že vidim, da bom v nedeljo slabe volje - sem že zdajuser posted image
TT tudi meni je včeraj pokazala +0,5 pa mi ni bilo nič jasno. Sem se odločila, da se sploh ne vagam do nedelje. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 13:26:47   
Drnula
Cveka - ne, službe nisem zgubila z nosečnostjo, sam dozdajšnja je kar na 1x postala ,direktorica mi ni preveč naklonjena več in delovnik mi spreminja. V službo hodim 60km daleč in bi rada da delamo najmanj do 16.30 in dežuramo do 17. Zakaj? Ker nismo proizvodnja in ker imajo vsi takouser posted image user posted image Torej iščem novo službo. Idealnen cajt za to. Če ne bo pač ne bo .. vsaj ne takoj, 1x bom že našla.

Če bo vse po sreči bom danes spekla kruh. Upam da mi uspe. Ga nisem jedla že vsaj 2 tedna.

Za kosilo pa bodo krvavice z repo. No, zame bo samo repa brez krvavice, solata in jogurt ter verjetno še kaka rezina sira.

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 13:28:37   
Drnula
TT - meni se naprimer ful pozna če večerjam beljakovine, pravzaprav če večerjam npr. hrenovko ali kako salamo. Potem pijem in zadržujem vodo. Nitrati. In na vaga mi takrat  vedno pokaže več. 

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 13:30:19   
TomTaylor
Današnji jedilnik:

PredZajtrk (pZ) - dve klementini
Zajtrk: 1 PZ rogljiček z dietetično marmeladouser posted image (Pekarna Pečjak) + čaj
Kava BS z mlekom 1,5
Malica: 2 koščka črne čokolade (90% fuj, fujuser posted image , ampak pojest jo je treba) in kavni nadomestek
Kosilo bo: dušena zelenjava z ajdovo kašo ali obratno ajdova kaša z dušeno zelenjavo user posted image
Malica: kavni nadomestek in kakšna klementina
Večerja: probiotični jogurt (in tuna v lastnem soku iz konzerve) ne vem koliko bom lačna..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 13:31:11   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

Sojina smetana: vse piše gor, ponavadi je napis sladkana zelo dobro viden, če ne, piše v seznamu sestavin. No, mal je treba prebrat. Jaz rastlinsko smetano uporabljam predvsem za torte, ravno danes bom dokončala ajdovo z borovnicami.



Ja Ajdi, sem brala, pa so imele vse vsebnost sladkorja, zato sem spraševala, če kera ve, katera je nesladka. Jo bom že našla, niuser posted image . Drugače pa superca, da si takole pridna , daješ mi motivacijo, da vsaj nekaj na dan naredim zase kar se gibanja tiče.

Jaz sem se tudi zmerla, že prej pri drugih shujševalnih, in centimetri dostikrat več povedo ozir. pokažejo večji uspeh, kot tehtnica. Pa še ne sekiram se pol tolk za to, ker mi tehtnica ne pokaže toliko manj, kot bi si jaz želelauser posted image .
Sej najbolj se pa itak opazi po kavbojkah.
user posted image


(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 13:35:22   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

TT - meni se naprimer ful pozna če večerjam beljakovine, pravzaprav če večerjam npr. hrenovko ali kako salamo. Potem pijem in zadržujem vodo. Nitrati. In na vaga mi takrat  vedno pokaže več. 


jz imam za večerjo vseskozi beljakovine, ...bom že danes probala namesto jogurta in tune kaj zelenjavnega pojesti.



Eno vprašanje glede fižola (že spet!), ful se mi lušta fižol(v zrnju)+rdeči radič v solati - in sicer kot samostojno jed, pa nisem čisto sigurna kako moram tak obrok skombinirat - ali lahko npr. jem to, če sem za zajtrk jedla hidrate, za večerjo bi pa zelenjavo?





_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 13:48:26   
mamica2009
Jaz sem pa danes imela za kosilo palačinke iz pirine moke. MMMMMMMMMMMMMM kak so dobre ble, brez namaza seveda.
2 sem pojedla, je to preveč?

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 13:53:49   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Eno vprašanje glede fižola (že spet!), ful se mi lušta fižol(v zrnju)+rdeči radič v solati - in sicer kot samostojno jed, pa nisem čisto sigurna kako moram tak obrok skombinirat - ali lahko npr. jem to, če sem za zajtrk jedla hidrate, za večerjo bi pa zelenjavo?


Današni dan boš mela pol čist brez beljakovin, to pa ne vem, če je dobr?user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.1.2010 14:13:09   
Drnula
Eno vprašanje glede fižola (že spet!), ful se mi lušta fižol(v zrnju)+rdeči radič v solati - in sicer kot samostojno jed, pa nisem čisto sigurna kako moram tak obrok skombinirat - ali lahko npr. jem to, če sem za zajtrk jedla hidrate, za večerjo bi pa zelenjavo?


Jaz mislim, da ni noben problem. Vsaj po mojem razumevanju knjige. Priznam, imam pa vseeno kdaj pa kdaj kakšno luknjo v razumevanju. Kar je, je to, da boš imela cel dan brez beljakovin. Samo zelenjavo boš zvečer? Jaz ne bi bila sitauser posted image Jaz bi še kosmiče z jogurtomuser posted image Itak user posted image user posted image user posted image

Ker če mene vprašaš kaj bi jedla,kaj sem jedla .... ovseni kosmiči z jogurtom. Res jih zelo pogosto jem, predvsem za večerjo. Povrh pa še oreščke grizljam. Uh kolk mi je makadamija dobra. Ceno pa tud ima. Tolkšno, da se od teh oreščkov že ne bom zredila.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?