|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 20:22:59   
mamica2009
mene se je napad lakote zgodil vceraj zvecer.v postelji sem bla lacna da spat nisem mogla.uhh.upam da se to ne ponovi vec. Nisem sla jest,obcutek pa je grozen bil. A se v nedeljo vagamo pa napisemo gor za motivacijo,?

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 21:19:50   
_ella_
Punce če ste tako lačne zvečer, zakaj si ne naredite PZ špagete v paradajzovi omaki? To je po montiju dovoljeno, zraven eno solato. Pa jaz nisem nikjer zasledila, da se nebi smelo jesti po 18 uri? Osebno napadom  lakote strežem tako, da malico ( sadje) in večerjo skupaj zložim in se faj najem. Potem sem pa sita do jutra.

En dober recept imam za vas, če kera mar losos.

za 4 osebe:
40og lososa
4 pore
2,5 dcl lahke kisle smetane
100g grojerja
4 jajca
2 čebuli
sol ,poper in muškat orešček  

por narežemo na kolobarje in 20 min dušimo na pari, tudi losos skuhamo na pari 20 min  . Vzamemo posodo za v pečico in malo namažemo s olivnim oljem, čebule narežemo na lističe in na oljčku malo popražimo, oložimo v posodo, gor losos, čes pa por. Jajca, kislo smetano in nariban grijer zmešamo skupaj, slolimo, popramo in naribamo muškat orešček. Vseskupaj prelijemo čez losos in por, ter porinemo v pečico za 25-30 min pri 200 stopinj.

To je recept iz te moje montijeve knjige in je fuuuuuuuuuuuul dobro in zelo nasitno:

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 23:16:25   
ZvitaLisica
izgleda da nas ima več krizo ta teden, jaz sem se že sprijaznila, da bom ta teden obdržala nedeljsko težo, ali pa za kake pol kile dol zbila, več zihr ne.


Glavobol se mi počasi končuje, sem oa vsem imela še mal prebavnih motenj, pa zelooo slabega počutja, tako da čist možno da je bila kaka viroza na pohodu. Ne se preveč sekirat če smo mal mim usekale te dni, saj bo jutri že bolje ;)Sploh pa kaj je dan ali dva glede na mesec ali dva...

Lp


(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.1.2010 23:26:19   
ZvitaLisica
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

En dober recept imam za vas, če kera mar losos.

za 4 osebe:
40og lososa
4 pore
2,5 dcl lahke kisle smetane
100g grojerja
4 jajca
2 čebuli
sol ,poper in muškat orešček  

por narežemo na kolobarje in 20 min dušimo na pari, tudi losos skuhamo na pari 20 min  . Vzamemo posodo za v pečico in malo namažemo s olivnim oljem, čebule narežemo na lističe in na oljčku malo popražimo, oložimo v posodo, gor losos, čes pa por. Jajca, kislo smetano in nariban grijer zmešamo skupaj, slolimo, popramo in naribamo muškat orešček. Vseskupaj prelijemo čez losos in por, ter porinemo v pečico za 25-30 min pri 200 stopinj.

To je recept iz te moje montijeve knjige in je fuuuuuuuuuuuul dobro in zelo nasitno:


Tole bom pa pri nas kmalu za kosilo. Obožujem lososa user posted image user posted image Hvala ella

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 10:08:38   
TomTaylor
Njami, tudi jz imam rada lososa - dimljenega še najbolj.

Jz sem tudi nekaj čudna - glavobol, boleče mišice, grlo peče...

...in sem ugotovila, da mi res zastaja voda - pod gležnji imam malo zatečeno in mehko, tako, da je teža verjetno zaradi tega se povečala.

Včeraj sem kupila kokosovo mast, nerafinirano - okus božanski, uporaba vsestranska (še roke sem si namazala in so lepo po kokosu dišale)...cena je malo manj zadovoljiva...Ampak se splača dat (ker je kvalitetnejše od olivnega olja), seveda se pa z vsako tako mastjo/oljem dela spoštljivouser posted image .

Glede tehtanja jutri imam občutek, da nas bo kar nekaj razočaranih - upam, da nam ne bo motivacija padla zaradi tega.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 10:17:06   
boob
TT kje si pa kupla kokosovo mast??

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 10:34:48   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: boob

TT kje si pa kupla kokosovo mast??


http://www.cobio.si/prodajna-mesta/

Tukaj na tem linku sem videla da imajo meni najbližje - Dobra Misel Lesce (12.16 eur za 450 ml).Piše tudi, da v prodajalnah Mercator, vendar v moji okolici nikjer nimajo. Sem pa videla v Medvodah enkrat poleti da so imeli (po 8 eur za cca 500 ml), pa ga trapa takrat nisem vzela.

Aja, vzela sem pa tegale, mogoče je zaradi načina pridelave in polnenja (+ustreznih certifikatov) malo dražje:

user posted image


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 16.1.2010 10:41:49 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 10:38:35   
Anonimen
no jutro

no ja že dober dan k sem bila že v kranjuuser posted image

sem zamenjala zajter in večerjo tako da bom zjutraj zajterkvala zvečer pa spila herbalife, pa še bolje bo k je beljakovinski tako da se ne bom več ubadala z večerjouser posted image


user posted image user posted image punce kako naj naredim gobovo omako za zravn k makarončkam oz špagetomuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 10:42:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: boob

TT kje si pa kupla kokosovo mast??


http://www.cobio.si/prodajna-mesta/

Tukaj na tem linku sem videla da imajo meni najbližje - Dobra Misel Lesce (12.16 eur za 450 ml).Piše tudi, da v prodajalnah Mercator, vendar v moji okolici nikjer nimajo. Sem pa videla v Medvodah enkrat poleti da so imeli (po 8 eur za cca 500 ml), pa ga trapa takrat nisem vzela.

Aja, vzela sem pa tegale, mogoče je zaradi načina pridelave in polnenja (+ustreznih certifikatov) malo dražje:

user posted image




ej tega mamo pa v logatcu v tušu, sm ga še jaz not zlagala predno sem šla v porodniškouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 10:47:53   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

no jutro

no ja že dober dan k sem bila že v kranjuuser posted image

sem zamenjala zajter in večerjo tako da bom zjutraj zajterkvala zvečer pa spila herbalife, pa še bolje bo k je beljakovinski tako da se ne bom več ubadala z večerjouser posted image


user posted image user posted image punce kako naj naredim gobovo omako za zravn k makarončkam oz špagetomuser posted image user posted image user posted image user posted image




čebulo bi potenstala na malo olivnega olja, pa gor popražila gobice, solila, dušila do mehkega. Začinila nato z ščepcem majarona. Na koncu pa bi dodala malenkost sojine ali lahke kisle smetane in ščepec koprca. Za tisto žličko smetane, ki jo daš poleg PZ testenin, ni take panike pomojem. No, vsaj meni je varianta s smetano ljubša od tiste, ki ji dodaš na koncu namesto smetane cca 1dcl pasiranega paradižnika.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 10:48:09   
Anonimen
jz tud mislim da bom jutri zjutraj slabe vole k sem prevečkrat po 18h uri grešila, tako da bom mogla bit drug teden bolj pridnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 10:48:15   
mamica2009
Jaz bom že razočarana. In koliko bi se naj v enem tednu teža znižala? Brala sem da je dobro nekje 0,5 kg na teden. Mislim da je 2-4 kg kar preveč da shujšamo v enem tednu, ali?In potem se res mora stradati.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 10:50:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

no jutro

no ja že dober dan k sem bila že v kranjuuser posted image

sem zamenjala zajter in večerjo tako da bom zjutraj zajterkvala zvečer pa spila herbalife, pa še bolje bo k je beljakovinski tako da se ne bom več ubadala z večerjouser posted image


user posted image user posted image punce kako naj naredim gobovo omako za zravn k makarončkam oz špagetomuser posted image user posted image user posted image user posted image




čebulo bi potenstala na malo olivnega olja, pa gor popražila gobice, solila, dušila do mehkega. Začinila nato z ščepcem majarona. Na koncu pa bi dodala malenkost sojine ali lahke kisle smetane in ščepec koprca. Za tisto žličko smetane, ki jo daš poleg PZ testenin, ni take panike pomojem. No, vsaj meni je varianta s smetano ljubša od tiste, ki ji dodaš na koncu namesto smetane cca 1dcl pasiranega paradižnika.



aha sam koprca nimam bom pa mal drugače naredila user posted image

sam da vem približno kako in kajuser posted image

hvala tiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 10:50:56   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Jaz bom že razočarana. In koliko bi se naj v enem tednu teža znižala? Brala sem da je dobro nekje 0,5 kg na teden. Mislim da je 2-4 kg kar preveč da shujšamo v enem tednu, ali?In potem se res mora stradati.


Ja, 0,5 kg na teden je super, kar je več ni dobro - razen pri ekstremni telesni teži, takrat pa gre v začetku "diete" dol do 1 kg na teden.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 10:58:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Jaz bom že razočarana. In koliko bi se naj v enem tednu teža znižala? Brala sem da je dobro nekje 0,5 kg na teden. Mislim da je 2-4 kg kar preveč da shujšamo v enem tednu, ali?In potem se res mora stradati.


zdravo hujšanje je na teden od 0,5 - 1 kg kar je več pravjo da ni zdravouser posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 12:56:48   
mamica2009
Hvala za odgovore. Se tipkamo jutri, upam da res nem preveč razočarana

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 13:51:58   
TomTaylor
Joj, punce, to vam moram povedat, sej mogoče težim s tole kokosovo maščobo (2 leti sem jo iskala točno tako) in zdaj ko jo končno imam, jo ne morem prehvalit. Sem za kosilo naredila omako za PZ testenine iz bučk, predhodno sem čebulo posteklenila na čajni žlički kokosove maščobe in ko je bila omaka gotova sem čez nakapala še za kavno žličko te maščobe...Omaka je tako polnega okusa, tako dobra, da ne morem povedat. Za prste oblizat. No, tiste, ki kokosovo maščobo poznate veste, da ni greh jo dodatno dajat v hrano. Celo pri hujšanju pomaga...

Sorite, k težimuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 14:27:07   
tasa_m
Ja, tudi pri meni je ta teden kriza. user posted image
In se jutri sploh nebom vagala iz protesta. Sem se 2-krat pregrešila. Za kosilo sem naredila za mojega in  kolega pico in seveda sem jo papcala še jaz. Saj nisem morala zraven gledat. Res da je moja bila iz puranjih prsi, light sira in tune ter gob samo vseeno. Ampak ni panike. če nebo šlo nič dol se tud nebom sekirala. Men se ne gre tolko za kg..gre se mi bolj za obseg okoli trebuha user posted image . Ampak men je najboljša dieta služba in tempo v njej ter brez jemanja KT. To sem že prenehala,služba pa bo tudi počasi prišla na vrsto. Tak,da bomo že.. user posted image

Lp vsem..

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 18:03:21   
Anonimen
 jaz sem si pa danes privošla in sem si kupila cocacola, ja sej vem ne smem, ampak mi tako zapasala, se moram pa pohvalit da sem šla prejle lačna v trgovino in sem samo colo kupila nič druzga pregrehauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.1.2010 18:04:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Joj, punce, to vam moram povedat, sej mogoče težim s tole kokosovo maščobo (2 leti sem jo iskala točno tako) in zdaj ko jo končno imam, jo ne morem prehvalit. Sem za kosilo naredila omako za PZ testenine iz bučk, predhodno sem čebulo posteklenila na čajni žlički kokosove maščobe in ko je bila omaka gotova sem čez nakapala še za kavno žličko te maščobe...Omaka je tako polnega okusa, tako dobra, da ne morem povedat. Za prste oblizat. No, tiste, ki kokosovo maščobo poznate veste, da ni greh jo dodatno dajat v hrano. Celo pri hujšanju pomaga...

Sorite, k težimuser posted image



moram kupit tale olje pa da bomovideli kakšno jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 8:42:11   
mamica2009
Dobri jutro ženskice. Kak kaj? Eh pri meni gre vse narobe, zdaj je moja mama mojo hčero pelala na urgenco, včeraj so nekaj otroci noreli in si ji po vsej verjetnosti zlomila ključnico. Uboga.
Glede kg pa je tako -2 kg ta teden. No vsaj to je lepo bilo videt na tehnici, čeprav se mi je včeraj zaluštala čokolada in sem kar 2 vrsti zmazala. Upam da se ne ponovi več.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 8:51:54   
_ella_
o joj božica hčerica,

tebi pa en velik bravo za -2 kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz današno težo nebi objavila, ker mala dobiva prvi zobek, in sem bila vsako uro pokobci nocoj in je seveda kak drink jogurt padel ali dva nosoj. Včeraj sem imela pa že dva dni za povrstjo  -1,1kg user posted image  Upam da bo jutri spet boljeuser posted image

< Sporočilo je popravil _ella_ -- 17.1.2010 8:59:49 >

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 9:05:22   
_ella_
Evo sem našla včeraj soya smetano nesladkano
user posted image

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1348
   [Brisano sporočilo]
17.1.2010 9:09:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 9:12:01   
Anonimen
evo še mene no v kolikor sem ta teden grešila je še vedno -0,5 kguser posted image user posted image user posted image user posted image


no zdej sem pozajterkovala, pol pa gremo na kosilouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?