|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:28:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


Živjo
Sem bla do zdele pridna, jedla cel dan po Montiu, pol ti grem pa za malco palačinko s skuto pojest, pa še čokolada je bila gor politauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ma ja, kaj čem, se ne bom sekirala! Bom za večerjo samo jogurt, pa bom malo popravla grehek.
Za krvavico pa zelje, ali pa pečenico pa tudi mene zanima, imam oboje zelo rada.




bo treba počakat, da se javi kera bolj izkušenauser posted image user posted image


ker sem vidla da imam imam še za enkrat v skrinji pa bi jutri to jedlauser posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:30:04   
Špelca21
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

Ja za riž vem user posted image sam kaj pa ostalo? Riževe rezance potemtakem tud verjetno ne.

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

Hoj.
Imam eno vprašanje glede Montignacove metode. Kako je s kitajsko hrano (mislim na tisto iz restavracije)? Kaj (če sploh) se lahko je tam? Ker sem povabljena na eno praznovanje tja pa da se bom vsaj kolikortoliko držala Montija.

Hvala za odgovor in uspešno!!



uglavnem riža ne smešuser posted image , za ostalo pa ne vem, user posted image




ja po moje tud ne smeš, sam nisem bila nikol v kitajski tako da res ne vem kaj strežejo, je šel pa moj mož k je ventilacijo menjal v njihovi kuhinji, pa je rekel..... raj ne povem pol ne boš nič jedlauser posted image



ojoj ja sj vem da neki blazno fajn ni, sam pomoje še vseen bolš da neki jem kot pa da do večera stradam. user posted image

Aja pečenice se pomoje lahko je, za krvavice pa nisem zihr ker je ječmenj notr ponavadi, zelje pa pomoje, če je brez ocvirkov tud lahko.


< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 6.1.2010 17:31:50 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:30:43   
brbončica

Špelca21, jaz sem bila v nedeljo v Kitajski, sem jedla tofu z zelenjavo, sojino omako čez in pa kitajsko pekoče zelje, to je po Montiju, se mi zdi. Imajo pa tudi sojine špagete z zelenjavo, kar je tudi o.k.. Čene pa ješ meso, pa samo solato zraven, omake so pa večinoma sojine, in verjetno nimajo tako visok GI, tako da ne boš full grešila. Še Vida ima v svoji knjigi recept, podoben kitajski kuhinji.
LPuser posted image

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:33:24   
Špelca21
brbončica tnx. Ker nisem pristašica tofuja bom verjetno kakšno meso (npr. mongolsko se mi zdi kar ok, ker niti ni velik tiste omake) pa solato pa bo. user posted image

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:35:36   
Anonimen
aha, pri nas damo not rižuser posted image

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:39:04   
Špelca21
mislim da tud ne nisem pa 100%. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:40:48   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

No,punce, da delim z vami mojo današnjo izkušnjo, kateri se izogibajte:

Zjutraj sem vstala in pojedla 2 mandarini, nato pa sem morala na hitro peljat v vrtec tastarejšo in sem spotoma šla še v trgovino po par stvari ki jih potrebujem za njen današnji rojstni dan. V trgovini sem bila tako lačna da je bila groza. KOOOMAAAJ, komaj, komaj sem se zadrževala, da nisem kupila kakšnega hitrega prigrizka za zraven. Še v avtu sem si nato kar z roko odtrgala nizkoGI kruh in popila probijotični jogurt. Lačna sem bila kot volk. In potem sem skočila še nekam na kavo in po parih opravkih, zato nisem utegnila malicat, ko je bil čas kosila sem bila sestradana, živega prašiča bi takrat pojedla, prisežem! In kaj sem naredila? Tako sem bila neučakana, da sem s hčerko pojedla njeno kosilo čeprav sem zase imela že planirano vse (že en čas si je želela pomfri + ribje palčke + majoneza, pa sem rekla "ajd" naj ji bo, ji bom danes na njen rd izpolnila to željo). Od 4-ih ribjih palčk in za pest pomfrija imam v želodcu občutek kot da sem pojedla kamenje. Slabo mi je, tišči me, napihnjena sem vsa...user posted image Pa še slabo vest imam. Grozno se počutim.
Tako da punce, polagam na srce - NIKOLI IN NIKAMOR NE POJDITE LAČNE IN NE IZPUŠČAJJTE OBROKOV! Jz sem ornk kiksnilauser posted image user posted image

Zdajle se nacejam z donatom in upam, da mi čimprej pospeši prebavo...

ojoj. Upam, da ti bo čimprej boljše!user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:40:54   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Dajte mi nekaj povedat: a bi si za zajtrk lahko mogoče privoščila domač puding brez sladkorja? 


Seveda da NE!user posted image Poglej na sestavine na vrečki pudinga, notri je korzuni škrob (pa pol še mleko) in to po Montignacu "no go". Žal.

no, ga je glih moja mami delala za mojo tamalo pa se mi je tak zaluštal user posted image

Ampak saj nebom, hvala za odgovor TTuser posted image


< Sporočilo je popravil tasa_m -- 6.1.2010 17:42:18 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:40:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

mislim da tud ne nisem pa 100%. 

ja riž glih ni , sm pogledala da tud zabeljen zele ne sme bituser posted image bom možeku to naredila zase bom pa zelnato solato in kakšno meso na žaru svinjsko....

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:44:18   
brbončica

No, pa so šle krvavice in pečenice pa pauser posted image
Bomo pa u 2. stopnji vse noter prinesle,kajne, ampak seveda po pameti, brez ocvirkov!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:49:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


No, pa so šle krvavice in pečenice pa pauser posted image
Bomo pa u 2. stopnji vse noter prinesle,kajne, ampak seveda po pameti, brez ocvirkov!



ja nekako takouser posted image

sm danes jedla zelenjavni krožnik in se ful dober počutimuser posted image sem še vedno sita tako da bo danes padel samo jogurtuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 18:04:37   
brbončica

Cveka30, pridna siuser posted image user posted image user posted image .
Že skos vas hočem vprašati, pa pozabim. Zdaj se navajam na zeleni čaj, danes sem pila unega, ki ima dodatek jasmina. Čajev ne morem piti brez sladkorja, zato si dam notri žličko fruktoze. Me pa zanima, če lahko ta čaj pijem tudi z mlekom (čist mal mleka bi dala notri)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 18:07:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


Cveka30, pridna siuser posted image user posted image user posted image .
Že skos vas hočem vprašati, pa pozabim. Zdaj se navajam na zeleni čaj, danes sem pila unega, ki ima dodatek jasmina. Čajev ne morem piti brez sladkorja, zato si dam notri žličko fruktoze. Me pa zanima, če lahko ta čaj pijem tudi z mlekom (čist mal mleka bi dala notri)?



hvalauser posted image user posted image user posted image

vse prave čaje v angliji pijejo z mlekom, vendar mleko moraš piti 1,5% maščobe ali manjuser posted image

< Sporočilo je popravil Cveka30 -- 6.1.2010 18:08:16 >

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 18:10:52   
brbončica

O super, zdaj bo pa lažje, mleko mam pa od mercatorjeve linije z 0.5mm.
Pa,pauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 18:13:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


O super, zdaj bo pa lažje, mleko mam pa od mercatorjeve linije z 0.5mm.
Pa,pauser posted image



a obarvano vodo boš pilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 18:26:02   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


O super, zdaj bo pa lažje, mleko mam pa od mercatorjeve linije z 0.5mm.
Pa,pauser posted image



a obarvano vodo boš pilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ti me kar hecej, sem se nasmejala zdele do solzuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 18:29:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


O super, zdaj bo pa lažje, mleko mam pa od mercatorjeve linije z 0.5mm.
Pa,pauser posted image



a obarvano vodo boš pilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ti me kar hecej, sem se nasmejala zdele do solzuser posted image




ja no sej veš kako je, jz se pa raje mleku izogibam kot pa da bi mogla pit vodouser posted image aja ampak v kavi si pa še vedno privoščim orenk mlekuser posted image user posted image   ja no sej vem da ne smem sam ostalo mi je pa kot da pijem obarvano vodo, že za 3,2% sem mela problem se navadit k sem zrasla da sem mleko pila direkt izpod kraveuser posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 18:45:26   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: brbončica

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


O super, zdaj bo pa lažje, mleko mam pa od mercatorjeve linije z 0.5mm.
Pa,pauser posted image



a obarvano vodo boš pilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ti me kar hecej, sem se nasmejala zdele do solzuser posted image




ja no sej veš kako je, jz se pa raje mleku izogibam kot pa da bi mogla pit vodouser posted image aja ampak v kavi si pa še vedno privoščim orenk mlekuser posted image user posted image   ja no sej vem da ne smem sam ostalo mi je pa kot da pijem obarvano vodo, že za 3,2% sem mela problem se navadit k sem zrasla da sem mleko pila direkt izpod kraveuser posted image


Jaz sem najprej uporabljala 1,6mm, zdaj pa sem se navadila na tega.
Ko sem nehala kaditi, sem tudi turško kavo nehala piti in le te si ne predstavljam spit z lahkim mlekom.
Zdaj pa ko pijem brezkofeinsko ali pa od Nescaffe capucino (brez sladkorja), mi je pa z lahkim mlekom o.k.
če si pa s kravicami rasla gor, pol ti pa čist verjamem, da tega mleka ne morešuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 18:46:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: brbončica

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


O super, zdaj bo pa lažje, mleko mam pa od mercatorjeve linije z 0.5mm.
Pa,pauser posted image



a obarvano vodo boš pilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ti me kar hecej, sem se nasmejala zdele do solzuser posted image




ja no sej veš kako je, jz se pa raje mleku izogibam kot pa da bi mogla pit vodouser posted image aja ampak v kavi si pa še vedno privoščim orenk mlekuser posted image user posted image   ja no sej vem da ne smem sam ostalo mi je pa kot da pijem obarvano vodo, že za 3,2% sem mela problem se navadit k sem zrasla da sem mleko pila direkt izpod kraveuser posted image


Jaz sem najprej uporabljala 1,6mm, zdaj pa sem se navadila na tega.
Ko sem nehala kaditi, sem tudi turško kavo nehala piti in le te si ne predstavljam spit z lahkim mlekom.
Zdaj pa ko pijem brezkofeinsko ali pa od Nescaffe capucino (brez sladkorja), mi je pa z lahkim mlekom o.k.
če si pa s kravicami rasla gor, pol ti pa čist verjamem, da tega mleka ne morešuser posted image




ja nimamš kej sto ludi sto čudiuser posted image user posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 18:46:54   
Teya D.
Čer!
Kako ste kaj ženskice, napredujemo?
Ja tudi jaz sem tista, ki pijem obarvano vodouser posted image , s tem da si mleka 0,5 ne kupujem, redko ampak si nalijem 3,5 pa dodam vodo pa je isto ( no, skoraj isto ).user posted image  V kapučinček pa še vedno en milimalček pravega mlekeca.
Za večerjo sem pojedla dve jajčki, vendar bo moj želodec trpel, ker nekako ne prenašam najbolje jajc zvečer ampak ker so se mi zluštala bom morala potrpet.

TT ja, tudi meni se je zgodilo že kaj takšnega, da bi se potem nabasala kot da sto let nisem nič jedla.
Zdaj sem naredila tako, da če se mi res tole zgodi potem spijem kozarec ( 2dcl nekje ) vode. Magari na silo, preden grem jest, ker imam občutek sitosti in če že grešim nene toliko zmečem v sebe.
Je pa bolje pojest kak sadež kot pa da se nabašeš res, samo kaj ko pride kak dan ko res ni časauser posted image .

Za vse tiste ki ste se prej pogovarjale o tem napitku, ko je tako drag in je dober za hujšanje kako to poteka? Kar spiješ ga namesto enega obroka ali kako? Nisem nikoli nič takšnega preizkušala, edino kaj sem se pozanimala so bile kapsule alli, ki pa so tudi drage in so odvisne tudi od vsakega posameznika(glede delovanja) in seveda važno je tudi to da zaužiješ 1200cal na dan drugače ti ne pomagajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 18:53:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Za vse tiste ki ste se prej pogovarjale o tem napitku, ko je tako drag in je dober za hujšanje kako to poteka? Kar spiješ ga namesto enega obroka ali kako? Nisem nikoli nič takšnega preizkušala, edino kaj sem se pozanimala so bile kapsule alli, ki pa so tudi drage in so odvisne tudi od vsakega posameznika(glede delovanja) in seveda važno je tudi to da zaužiješ 1200cal na dan drugače ti ne pomagajo.




ja ta šejk je tako da nadomesti en obrok zajterk ali večerjo ali zajterk in večerjo, je pa fajn da ti najprej svetovalec ki se s tem ukvarja svetuje kako in kaj, ker moraš par stvari vedetiuser posted image je pa čist vredu v 2,5dl vode ali mleka daš dve ravni žlički le tega in spiješ, moraš pa se zdravo prehranjevat, in veliko vode popit, pa po 18h nehat jest oz tri do šteri ure pred spanjemuser posted image   če rabiš svetovalca ga imam jaz svojega osebnega  MOJ BRATRANECuser posted image user posted image

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 19:05:50   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Za vse tiste ki ste se prej pogovarjale o tem napitku, ko je tako drag in je dober za hujšanje kako to poteka? Kar spiješ ga namesto enega obroka ali kako? Nisem nikoli nič takšnega preizkušala, edino kaj sem se pozanimala so bile kapsule alli, ki pa so tudi drage in so odvisne tudi od vsakega posameznika(glede delovanja) in seveda važno je tudi to da zaužiješ 1200cal na dan drugače ti ne pomagajo.




ja ta šejk je tako da nadomesti en obrok zajterk ali večerjo ali zajterk in večerjo, je pa fajn da ti najprej svetovalec ki se s tem ukvarja svetuje kako in kaj, ker moraš par stvari vedetiuser posted image je pa čist vredu v 2,5dl vode ali mleka daš dve ravni žlički le tega in spiješ, moraš pa se zdravo prehranjevat, in veliko vode popit, pa po 18h nehat jest oz tri do šteri ure pred spanjemuser posted image   če rabiš svetovalca ga imam jaz svojega osebnega  MOJ BRATRANECuser posted image user posted image




A tako to gre...zanimivo!
Vprašala sem, če se odločim bom te še več povprašala če smem sevedauser posted image .
Za zdaj bo Monti čisto ok žeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 19:08:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Za vse tiste ki ste se prej pogovarjale o tem napitku, ko je tako drag in je dober za hujšanje kako to poteka? Kar spiješ ga namesto enega obroka ali kako? Nisem nikoli nič takšnega preizkušala, edino kaj sem se pozanimala so bile kapsule alli, ki pa so tudi drage in so odvisne tudi od vsakega posameznika(glede delovanja) in seveda važno je tudi to da zaužiješ 1200cal na dan drugače ti ne pomagajo.




ja ta šejk je tako da nadomesti en obrok zajterk ali večerjo ali zajterk in večerjo, je pa fajn da ti najprej svetovalec ki se s tem ukvarja svetuje kako in kaj, ker moraš par stvari vedetiuser posted image je pa čist vredu v 2,5dl vode ali mleka daš dve ravni žlički le tega in spiješ, moraš pa se zdravo prehranjevat, in veliko vode popit, pa po 18h nehat jest oz tri do šteri ure pred spanjemuser posted image   če rabiš svetovalca ga imam jaz svojega osebnega  MOJ BRATRANECuser posted image user posted image




A tako to gre...zanimivo!
Vprašala sem, če se odločim bom te še več povprašala če smem sevedauser posted image .
Za zdaj bo Monti čisto ok žeuser posted image


itak da lahko, lahko me tud vprašaš kojk sem zgubila k bo en mesec okoluser posted image k mene tud ful zanimauser posted image user posted image

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 19:17:09   
Anonimen
nč se grem tiškat uživajte

lepe sanjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 22:29:04   
_ella_
Hallo punce, meni se končuje naporen dan. Je kar huda, če imaš vročino in dojenčka, ki to nič kaj prida zanimauser posted image   Sem šla kar vsakič spat, ko sem njo dala spat. Tko da sem se vsaj 3x po 45 min spočila in tudi malo spala. Zadnjo rundo mi je pa prizanesla in se 2 uri igrala pod igralnim centrom, da sem se lahko spočila. Zdej bom šla pa kar v posteljo.

Sem vas le hitro preletela, tko da zdravo novim in starimuser posted image   Glede zelja in krvavice, je ta kombinacija dovoljena, pečenica pa prepovedana. user posted image  Jst krvavic ne jem, ečenise pa ne smemuser posted image

Tudi jaz imam doma sveže kravje mleko, ki ga dobim od tašče, pa frišno skuto neobdelano tudi doma narejeno, pa mladi sir. Tko da za večerjo sem zdaj naredila 2x že skuto zmešano s jogurtom njami prej pa ena zeljnata juhca.


Ja punce navadte se, da imate sabo vedno kako jabolko, vsaj jaz to tako delam za malo lakoto vmest.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?