|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 14:19:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Ja napitek herbalife res pomaga, sama sem ga pila enkrat na dan, 2 meseca, ponavdi popoldne okrog 16 ure in z njim shujšala 18 kg, potem pa sem zanosila, se zredila in spet sem na skoraj istih kilah.Je pa fajn da ti po pitju herbalifa kg ne grejo nazaj gor, če se vsaj malo držiš in ne "požreš" vsega kar vidiš.
Je pa zadeva zelooo dragh, tak da zaenkrat si je ne morem privoščit, če pa bi si jo lahko, pa bi ziher pila tudi to.




ja draga pa je 44 €, sam a veš kaj jz moram nujno shujšat, ker  mi KG  uničujejo zdravje, imam previsok pritisk in mi lahko še kaj bolj škoduje, sm bila včeraj pri DR. in me je orenk potisenla v zit, mi je tojk stvari naštela, zapolnila sem si pa to ko mi je rekla a bi res radi da vaši otroc že zdaj ostanejo brez mameuser posted image user posted image in to me je tojk prizadelo, da sem takoj poklicala bratranca in mi je danes prinesu to zadevo, sam zdej grem pa na vse ali nič, v treh mesecih moram shujšat vsaj 10 kg mi je rekla če bom pa še več bo pa še bolje, in zdaj vem zakaj mi ščitnica nagaja zaradai poroda in zaradi moje malomarnostiuser posted image user posted image ker sem misenla da lahko požrem vse kar vidim in s tem sem si načela zdravjeuser posted image

mah danes sem malo v žalostna in jezna sama nase, sam sej bo samo da izgubim prvo kg pa bo boljeuser posted image




ja to pol ni tak drago, jaz sem lani dala 120 eur pa še to če bi 2x na dan pil bi zadostovalo samo za en mesec. Kaj pa imaš vse za 44 eur?


to je za en mesec po enkrat na dan, če pa piješ dvakrat na dan te pa košta 85€user posted image imaš pa samo šejk z okusom vanilijauser posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 14:23:35   
mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Ja napitek herbalife res pomaga, sama sem ga pila enkrat na dan, 2 meseca, ponavdi popoldne okrog 16 ure in z njim shujšala 18 kg, potem pa sem zanosila, se zredila in spet sem na skoraj istih kilah.Je pa fajn da ti po pitju herbalifa kg ne grejo nazaj gor, če se vsaj malo držiš in ne "požreš" vsega kar vidiš.
Je pa zadeva zelooo dragh, tak da zaenkrat si je ne morem privoščit, če pa bi si jo lahko, pa bi ziher pila tudi to.




ja draga pa je 44 €, sam a veš kaj jz moram nujno shujšat, ker  mi KG  uničujejo zdravje, imam previsok pritisk in mi lahko še kaj bolj škoduje, sm bila včeraj pri DR. in me je orenk potisenla v zit, mi je tojk stvari naštela, zapolnila sem si pa to ko mi je rekla a bi res radi da vaši otroc že zdaj ostanejo brez mameuser posted image user posted image in to me je tojk prizadelo, da sem takoj poklicala bratranca in mi je danes prinesu to zadevo, sam zdej grem pa na vse ali nič, v treh mesecih moram shujšat vsaj 10 kg mi je rekla če bom pa še več bo pa še bolje, in zdaj vem zakaj mi ščitnica nagaja zaradai poroda in zaradi moje malomarnostiuser posted image user posted image ker sem misenla da lahko požrem vse kar vidim in s tem sem si načela zdravjeuser posted image

mah danes sem malo v žalostna in jezna sama nase, sam sej bo samo da izgubim prvo kg pa bo boljeuser posted image




ja to pol ni tak drago, jaz sem lani dala 120 eur pa še to če bi 2x na dan pil bi zadostovalo samo za en mesec. Kaj pa imaš vse za 44 eur?


to je za en mesec po enkrat na dan, če pa piješ dvakrat na dan te pa košta 85€user posted image imaš pa samo šejk z okusom vanilijauser posted image



Ja seveda, sedaj sem glejala cenik, jaz sem še mela poleg Formula 3, proteinsnki prah z beljakovinami, pa shaker pa žlično in pol je čisto možno da je tak drago bilo.Pa mogoče je tista ko sem od nje kupla, hotla malo več zaslužit in te je res naneslo 120 eur.Jaz bom naslednji mesec tudi to kupla, vanili mi ma zelo dober okus.Sem videla da se da prek spleta naročit.
Hvala ti

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 14:41:53   
mojcaz.
jaz sem pa samo enkrat denar skozi okno vrgla in nikoli več. imela sem tudi te shejke od herbalife doma, pa niti enega nisem obdržala v sebi.... sem kar hitro prenehala z njimi in raje živela dalje, zdaj pa bom raje po normalni poti prišla do željene teže, pa še pri dnarju bom prišparala user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 14:43:35   
Anonimen
ja se da sam ti nekaj svetujem, da kupiš in prosiš za nasvet da ti svetujejo, ker se boš potem bolje znala obrnituser posted image pa čist dovolj je šejk kaj ti je še ona dala je blo čist bzuser posted image žal hočejo eni sam zaslužit, ne pa prodat in svetovat, moj bratranc je začetnik v tem, ampak svetuje pa k profi user posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 14:46:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

jaz sem pa samo enkrat denar skozi okno vrgla in nikoli več. imela sem tudi te shejke od herbalife doma, pa niti enega nisem obdržala v sebi.... sem kar hitro prenehala z njimi in raje živela dalje, zdaj pa bom raje po normalni poti prišla do željene teže, pa še pri dnarju bom prišparala user posted image


ja kaj pa je blo narobe, da ni blo vreduuser posted image



(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 15:05:45   
mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

jaz sem pa samo enkrat denar skozi okno vrgla in nikoli več. imela sem tudi te shejke od herbalife doma, pa niti enega nisem obdržala v sebi.... sem kar hitro prenehala z njimi in raje živela dalje, zdaj pa bom raje po normalni poti prišla do željene teže, pa še pri dnarju bom prišparala user posted image


Jaz vem da deluje in tudi okus mi je všeč
zato bom kupila.Če nebi vedela da deluje ziher nebi tak dragega kupovala.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 15:07:01   
mojcaz.
nimam pojma, ko sem spila sem kmalu za tem letela na wc pa je šlo od zgoraj in od spodaj iz meneuser posted image
verjetno je kakšna sestavina not ki mi ne odgovarja
saj to niso bli enidni kire sem sprobala. dala sem kar nekaj dnarja ven za to da sem pol vstran vrgla, ker mi ni odgovarjalo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 15:08:23   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

jaz sem pa samo enkrat denar skozi okno vrgla in nikoli več. imela sem tudi te shejke od herbalife doma, pa niti enega nisem obdržala v sebi.... sem kar hitro prenehala z njimi in raje živela dalje, zdaj pa bom raje po normalni poti prišla do željene teže, pa še pri dnarju bom prišparala user posted image


Jaz vem da deluje in tudi okus mi je všeč
zato bom kupila.Če nebi vedela da deluje ziher nebi tak dragega kupovala.


moja kolegica je tudi dolgo pila pa ful shujšala, jaz pa nisem in nisem mogla tega pit user posted image saj če nebi njej tak delovalo jaz niti kupla nebi user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 15:14:48   
mamica2009
Ja res je, ljudje smo si različni.Jaz naprimer ne morem piti tega podobnega napitka od Oriflame ali pa od Amwaya.Vse to sem že sprobala pa ne gre,
herbalife pa dobro prenašam.

Slo ludi sto čudi

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 15:28:56   
julija30
Pozdravček
Komaj sledim, mislim, da ob takem nadaljevanju bom morala nekoga zaposliti, da bo bral vaše poste, kajti naš škrat mi tega ne bo dopuščal, saj nas je sedaj že res lepo število.

Današnji jedilnik:
Z: 2 kosa PZ kruha s pusto skuto in žličko medu (vem,da ima med GI 70, ampak to delam za zdavje) in bela kava
K: PZ testenine z dušenimi bučkami in česnom ter sveže kislo zelje
V: Jogurt in sadje

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 15:41:12   
tasa_m
Hvala vsem za dobrodošlico.

Pa še jaz napišem današnji jedilnik:

Z: 1 kos PZ kruha in malo puste skute, beli čaj.
do kosila sem pojedla še hruško.
K :puran, cvetača in por & zelena solata z paradižnikom in zeleni čaj
V:
porova juhica, beli ali pa zeleni čaj.


Zdaj pa grem na en dober sprehod-nekje 1.5 km.

Lepo bodite user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 6.1.2010 15:43:46 >

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 15:43:20   
tasa_m
Dajte mi nekaj povedat: a bi si za zajtrk lahko mogoče privoščila domač puding brez sladkorja? 

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 16:30:58   
TomTaylor
No,punce, da delim z vami mojo današnjo izkušnjo, kateri se izogibajte:

Zjutraj sem vstala in pojedla 2 mandarini, nato pa sem morala na hitro peljat v vrtec tastarejšo in sem spotoma šla še v trgovino po par stvari ki jih potrebujem za njen današnji rojstni dan. V trgovini sem bila tako lačna da je bila groza. KOOOMAAAJ, komaj, komaj sem se zadrževala, da nisem kupila kakšnega hitrega prigrizka za zraven. Še v avtu sem si nato kar z roko odtrgala nizkoGI kruh in popila probijotični jogurt. Lačna sem bila kot volk. In potem sem skočila še nekam na kavo in po parih opravkih, zato nisem utegnila malicat, ko je bil čas kosila sem bila sestradana, živega prašiča bi takrat pojedla, prisežem! In kaj sem naredila? Tako sem bila neučakana, da sem s hčerko pojedla njeno kosilo čeprav sem zase imela že planirano vse (že en čas si je želela pomfri + ribje palčke + majoneza, pa sem rekla "ajd" naj ji bo, ji bom danes na njen rd izpolnila to željo). Od 4-ih ribjih palčk in za pest pomfrija imam v želodcu občutek kot da sem pojedla kamenje. Slabo mi je, tišči me, napihnjena sem vsa...user posted image Pa še slabo vest imam. Grozno se počutim.
Tako da punce, polagam na srce - NIKOLI IN NIKAMOR NE POJDITE LAČNE IN NE IZPUŠČAJJTE OBROKOV! Jz sem ornk kiksnilauser posted image user posted image

Zdajle se nacejam z donatom in upam, da mi čimprej pospeši prebavo...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 16:34:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Dajte mi nekaj povedat: a bi si za zajtrk lahko mogoče privoščila domač puding brez sladkorja? 



hm to je pa dobro vprašanjeuser posted image nimam pojma ti bo mogoče znala kera druga svetovatuser posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 16:42:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

No,punce, da delim z vami mojo današnjo izkušnjo, kateri se izogibajte:

Zjutraj sem vstala in pojedla 2 mandarini, nato pa sem morala na hitro peljat v vrtec tastarejšo in sem spotoma šla še v trgovino po par stvari ki jih potrebujem za njen današnji rojstni dan. V trgovini sem bila tako lačna da je bila groza. KOOOMAAAJ, komaj, komaj sem se zadrževala, da nisem kupila kakšnega hitrega prigrizka za zraven. Še v avtu sem si nato kar z roko odtrgala nizkoGI kruh in popila probijotični jogurt. Lačna sem bila kot volk. In potem sem skočila še nekam na kavo in po parih opravkih, zato nisem utegnila malicat, ko je bil čas kosila sem bila sestradana, živega prašiča bi takrat pojedla, prisežem! In kaj sem naredila? Tako sem bila neučakana, da sem s hčerko pojedla njeno kosilo čeprav sem zase imela že planirano vse (že en čas si je želela pomfri + ribje palčke + majoneza, pa sem rekla "ajd" naj ji bo, ji bom danes na njen rd izpolnila to željo). Od 4-ih ribjih palčk in za pest pomfrija imam v želodcu občutek kot da sem pojedla kamenje. Slabo mi je, tišči me, napihnjena sem vsa...user posted image Pa še slabo vest imam. Grozno se počutim.
Tako da punce, polagam na srce - NIKOLI IN NIKAMOR NE POJDITE LAČNE IN NE IZPUŠČAJJTE OBROKOV! Jz sem ornk kiksnilauser posted image user posted image

Zdajle se nacejam z donatom in upam, da mi čimprej pospeši prebavo...




ojej to je pa hudič ja vem kako je k se ti mudi in divjaš ko nor pol si pa tojk lačen da se nažreš nezdrave hrane in pol trpiš k te vse boli in k imaš občutek da boš počuuser posted image   upam da bo kmalu vse vredu in da te bo čim krajši čas tišalouser posted image user posted image user posted image


jz sem pa danes naredila kosilo zelenjavni krožnik z zeleno solato, paradajzem in papriko, ter pečene piščanjčje prsi, začinila pa sem z lahkim jogurtom, limono, peteršiljček, bazilika in malo olivnega olja in je bilo enkratno, še možek je pohvaluuser posted image user posted image user posted image

za malico mi je ostalo nekaj kosila in sem pojedla en lonček, za večerjo pa bo samo jogurtuser posted image user posted image user posted image

jutri pa bo zajter napitek iz herbalifom, ker bo zajterk ob 8h bo kosilo ob 12h, potem pa malica ob 15h in večerja ob 18h kaj bom za popoldansko malico jedla še ne vem se bom jutri zmislila, za kosilo pa moram mal idej najdituser posted image   aja pa popoldne gremo na en RD tako da bo mal krize...



(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 16:46:30   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Dajte mi nekaj povedat: a bi si za zajtrk lahko mogoče privoščila domač puding brez sladkorja? 


Seveda da NE!user posted image Poglej na sestavine na vrečki pudinga, notri je korzuni škrob (pa pol še mleko) in to po Montignacu "no go". Žal.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 16:48:23   
mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

No,punce, da delim z vami mojo današnjo izkušnjo, kateri se izogibajte:

Zjutraj sem vstala in pojedla 2 mandarini, nato pa sem morala na hitro peljat v vrtec tastarejšo in sem spotoma šla še v trgovino po par stvari ki jih potrebujem za njen današnji rojstni dan. V trgovini sem bila tako lačna da je bila groza. KOOOMAAAJ, komaj, komaj sem se zadrževala, da nisem kupila kakšnega hitrega prigrizka za zraven. Še v avtu sem si nato kar z roko odtrgala nizkoGI kruh in popila probijotični jogurt. Lačna sem bila kot volk. In potem sem skočila še nekam na kavo in po parih opravkih, zato nisem utegnila malicat, ko je bil čas kosila sem bila sestradana, živega prašiča bi takrat pojedla, prisežem! In kaj sem naredila? Tako sem bila neučakana, da sem s hčerko pojedla njeno kosilo čeprav sem zase imela že planirano vse (že en čas si je želela pomfri + ribje palčke + majoneza, pa sem rekla "ajd" naj ji bo, ji bom danes na njen rd izpolnila to željo). Od 4-ih ribjih palčk in za pest pomfrija imam v želodcu občutek kot da sem pojedla kamenje. Slabo mi je, tišči me, napihnjena sem vsa...user posted image Pa še slabo vest imam. Grozno se počutim.
Tako da punce, polagam na srce - NIKOLI IN NIKAMOR NE POJDITE LAČNE IN NE IZPUŠČAJJTE OBROKOV! Jz sem ornk kiksnilauser posted image user posted image

Zdajle se nacejam z donatom in upam, da mi čimprej pospeši prebavo...



Nekaj podobnega se je meni zgodilo v ponedeljek.Na mizi so še bili keksi od novega leta. Pokriti seveda v škatli. dobila sem obisk in niso jedli keksov, in nato sem celo škatlo zmazala, dokler ni bla prazna.Bilo je ene 10 keksov. Joj sem mela slabo vest.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:10:59   
brkn83

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

pozdravljene.

sej slediti vam ravno ne morem, ker nima tolk časa. Pridem pa vsake toliko časa mal pogledati. Zdele grem ravno kosilo pripravljati in bom naredila puranje polpete in solato.

Za večerjo bo pa danes kr sadje.



njami to bi jz lahko jutri naredila a puran zmelješ al kako narediš polpeteuser posted image



js sem kr v mesnici kupila melto puranje meso, dodala nariban sir, jajco in pusto skuto, ter malo vegete. Je res ful dobro, še nik je jedu, sam da njemu sem naredil še mal pireja.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:16:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

pozdravljene.

sej slediti vam ravno ne morem, ker nima tolk časa. Pridem pa vsake toliko časa mal pogledati. Zdele grem ravno kosilo pripravljati in bom naredila puranje polpete in solato.

Za večerjo bo pa danes kr sadje.



njami to bi jz lahko jutri naredila a puran zmelješ al kako narediš polpeteuser posted image



js sem kr v mesnici kupila melto puranje meso, dodala nariban sir, jajco in pusto skuto, ter malo vegete. Je res ful dobro, še nik je jedu, sam da njemu sem naredil še mal pireja.



aja k jz uno mleto ne maram iz trgovine k sem jo enkrat kupila in je smrdelo k hudič sem nazaj nesla in mesarju skor v glavo vrglauser posted image user posted image je blo dvakrat če ne še večkrat pretečeno

bom pa drugič k bom sama zmlela ali nasekljalauser posted image

(odgovor članu brkn83)
  Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:16:58   
Anonimen
me pa neki zanima a zelje in krvavice se sme jestuser posted image ne vem tenstano zeljeuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:18:09   
Špelca21
Hoj.
Imam eno vprašanje glede Montignacove metode. Kako je s kitajsko hrano (mislim na tisto iz restavracije)? Kaj (če sploh) se lahko je tam? Ker sem povabljena na eno praznovanje tja pa da se bom vsaj kolikortoliko držala Montija.

Hvala za odgovor in uspešno!!

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:19:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

Hoj.
Imam eno vprašanje glede Montignacove metode. Kako je s kitajsko hrano (mislim na tisto iz restavracije)? Kaj (če sploh) se lahko je tam? Ker sem povabljena na eno praznovanje tja pa da se bom vsaj kolikortoliko držala Montija.

Hvala za odgovor in uspešno!!



uglavnem riža ne smešuser posted image , za ostalo pa ne vem, user posted image

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:22:35   
Špelca21
Ja za riž vem user posted image sam kaj pa ostalo? Riževe rezance potemtakem tud verjetno ne.

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

Hoj.
Imam eno vprašanje glede Montignacove metode. Kako je s kitajsko hrano (mislim na tisto iz restavracije)? Kaj (če sploh) se lahko je tam? Ker sem povabljena na eno praznovanje tja pa da se bom vsaj kolikortoliko držala Montija.

Hvala za odgovor in uspešno!!



uglavnem riža ne smešuser posted image , za ostalo pa ne vem, user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:23:20   
brbončica

Živjo
Sem bla do zdele pridna, jedla cel dan po Montiu, pol ti grem pa za malco palačinko s skuto pojest, pa še čokolada je bila gor politauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ma ja, kaj čem, se ne bom sekirala! Bom za večerjo samo jogurt, pa bom malo popravla grehek.
Za krvavico pa zelje, ali pa pečenico pa tudi mene zanima, imam oboje zelo rada.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
6.1.2010 17:27:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

Ja za riž vem user posted image sam kaj pa ostalo? Riževe rezance potemtakem tud verjetno ne.

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

Hoj.
Imam eno vprašanje glede Montignacove metode. Kako je s kitajsko hrano (mislim na tisto iz restavracije)? Kaj (če sploh) se lahko je tam? Ker sem povabljena na eno praznovanje tja pa da se bom vsaj kolikortoliko držala Montija.

Hvala za odgovor in uspešno!!



uglavnem riža ne smešuser posted image , za ostalo pa ne vem, user posted image




ja po moje tud ne smeš, sam nisem bila nikol v kitajski tako da res ne vem kaj strežejo, je šel pa moj mož k je ventilacijo menjal v njihovi kuhinji, pa je rekel..... raj ne povem pol ne boš nič jedlauser posted image

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?