|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.1.2010 19:49:40   
Lucka1
Najprej vsem še tule vse naj naj v 2010 - čimveč lepih mirnih skupnih trenutkov
in zdravja...ostalo potem pride samo od sebe

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.1.2010 19:58:01   
Lucka1
Prazniki so pri nas minili mirno in družinsko...nekaj časa se nisem oglašala, saj sem najprej morala počivat zaradi malo plodovnice (če ste pozabile,sem noseča in imam še dober mesec do predvidenega roka), potem se je to uredilo, pa smo morali nadoknadit vse zamujene obiske in darila, potem pa sem na hitro koncevala stvari v službi in začela urejati
papirje za porodniško....v glsavnem čas teče prehitro, jaz pa sem tudi že malo bolj
počasna...user posted image user posted image user posted image

Naš lump je super...te dni je shodil. Zobkov ima 8, spi pridno v svoji sobi, redko se zbuja ponoci, obicajno zaradi zeje se preden greva mi2 z dragim spat,potem pa je ponoci mir. Je skoraj vse - nismo mu se posebej dajali oresckov, cokolade, svinjine in nic predpripravljenega (pastet, namazov, pudingov, hrenovk,...), ampak je pac vse kar skuhamo...in seveda vse kar dobi v vrtcu. Je zdrav (TRKAM TRKAM) in upam, da tako
tudi ostane, ko pride cetrti član user posted image user posted image

tako, toliko danes, se pa kmalu spet oglasim....lep delovni teden želim - jaz imam še
2 delovna dni pred sabo! potem pa malo dopusta in porodniška....NE MOREM VERJET

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.1.2010 19:59:27   
Lucka1
še tole - IMA KATERA VLAŽILEC IN IONIZATOR ZRAKA DOMA? Ali pa se spozna na
to?katerega priporočate???

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: oktobrski lumpiji 08
11.1.2010 4:18:46   
iraira
Lep pozdrav bejbe!

Se še jaz malo javim po dolgem časuuser posted image ...enostavno mi ne znese vse skupaj

Decembra mi je umrl dedek in smo imeli en kup letanja in vsega. K meni se je presila babica ki me poleg otrok čisto okupira. Namreč ima demenco in vam povem punce to je NORO. Kakšen dan sem na meji živčnega zloma. Ampak kot pravijo....življenje ti naloži toliko, kot lahko preneseš....

Drugače smo ok. Alja veselo teče...notri, zunaj po snegu in povsod drugod...ni ovir za mojo pupikouser posted image user posted image user posted image . Je zelo živahna in z vsemi žavbami namazanauser posted image .Je kar zdrava...enkrat to sezono ji je malo teklo iz noska in to je vse. Se pozna da ni v vrtcu, ampak doma.Je vse kar ji pride pod prstke, nisem pa ji še dala svinjine ( kar nekako se se je izogibamo vsi). Smo pa še kar na Aptamilu in sicer zdaj pijemo Junior+1.
Čeblja tudi non-stop, razločno pa pove...mama, baba, jaka, čaj gor, dol, pa-pa, nina-nana in podobno. Sem pa pazila, da je zadnji teden začela ponavljati za mano prve zloge besede, ki jo rečem...uglavnem zanimivo. Se ji včasih nasmejemo do solz.
Rada posluša muziko in zraven seveda pleše, kakor se spodobi. Je pa tipična punčkauser posted image user posted image user posted image user posted image ...sem ji prejšnji teden kupila nove nikice(roza itak) in je cel dan hodila od enega do drugega in kazala svojo novo pridobitevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


No zaenkrat toliko od nas....pa se javim še kaj

uživajte s svojimi sončki



_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: oktobrski lumpiji 08
11.1.2010 8:59:37   
afnica mala

iraira- sožalje za tvojega dedka

lučka- mi imamo vlažilec od Nelinega rojstva- zakon- vlage imamo od 45 do50. Brez njega pa tudi 20 do 30. Je pa po N. rojstvu mož kupil bokjšega, ampak je kar precej nagajal, zdaj je eno zaščito ven vzel in dela ko urca- trkam. Preveč tehnike lahko včasih škoduje, se več stvari lahko kvari.user posted image

Najprej sem dobila virozo- 2 dni je trjala, zdaj pa imam vneto grlo, glavobol itak že 10 dni. Neli pa fulll kašlja. Zapala sem po polnoči, še to ko sem zaprala še najina vrata, ji nisem mogla več pomagat. Posteljo sva dvignila, spucala nosek, pa mislim, da ne kašlja od sluzi. Bomo videli. Zjutraj sem ji dala homeopatska zdravila proti kašlju in mami pokazala kako naj puca nosek.

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: oktobrski lumpiji 08
13.1.2010 8:44:52   
jolly123
Jutro. Naše dete je spet doma, včeraj je zakuhal na 39,5 ponoči je bil čisto vroč sem ga morala slačit, zdaj pa kot da ne bi bilo nič user posted image bi bil čisto komot v vrtcu ampak ajde user posted image
No evo me je lih mat klicala, da ma foter bronhitis, uf upam da se ni kej nalezu user posted image

Lucka uf a ti si že pri koncu ojej kam gre ta čas user posted image

Iraira verjamem, da je težko z babico, upam da vsaj mama kaj pomaga. Pa sožalje za dedka.

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: oktobrski lumpiji 08
13.1.2010 9:23:47   
freha
Lucka1
Mi tud kupujemo vlažilec in ionizator. majo te dni v baby centru akcijo za lanaform, ampak se še nisem pozanimala če je v redu.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: oktobrski lumpiji 08
13.1.2010 14:11:56   
Lovely
Dober dan, mamice user posted image

Jolly, itak, da se ni nalezel. Če je zdaj OK, brez vročine in to. 

Mi smo zgleda dobili 4ki levo spodaj in zgoraj, desno še vse natečeno. Trojk pa še ni...  

Mene pa že malo depra daje zaradi te sivine, tako zelo pogrešam sonce, da je za ubit. Če ne bi bilo te smotane gripe bi šli za kak teden malo v Egipt na martinčkanje, tko me je pa strah še potovat okrog, se nismo cepili...

.100noga, a se ti kaj spomniš kam sva medve dali oglas, da iščeva varstvo? Skoz mi pošiljajo ponudbe pa bi rada skenslala pa ne vem točno kam sva prilepili...

Drugače je pa moja prijateljica včeraj v 1,5 ure rodila punčko Najo user posted image   Zdaj čakam še Lučko in njeno malo pupiko pa bo pol nekaj časa zatišje...

_____________________________

Lovely

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: oktobrski lumpiji 08
13.1.2010 20:23:20   
jolly123
No ker je Taj spet vročino dobil, sva šla vseeno k pediatru, imela sva srečo, da je imela pediatrinja še eno zdravnico v ambulanti in naju je takoj poslala na preiskave, diagnoza....angina.
Ampak res ne morem verjet VSAKIČ ko mu zobje rastejo kej faše user posted image

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: oktobrski lumpiji 08
14.1.2010 7:31:57   
Lovely
Ojej, pa res vsakič pri zobkih faše. No, če ta teorija drži to pomeni, da ko bodo vsi zobki ven bo pa mir user posted image

_____________________________

Lovely

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: oktobrski lumpiji 08
14.1.2010 9:01:27   
jolly123
Ja samo še trojke, petke itd user posted image

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: oktobrski lumpiji 08
14.1.2010 10:57:39   
Lovely
Ni da ni user posted image  Sami izzivi za starše juhuhu user posted image

_____________________________

Lovely

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: oktobrski lumpiji 08
14.1.2010 13:15:09   
sončnica24
Hojla, še z moje strani en lep pozdrav.

Mi smo pridni, veselo hodimo, spuščamo čudne glasove, govorimo koliko toliko no meni se zdi da bolj ne kot ja. Kakšna baba, stic, hovhov, bu, oooo, aaa spravi iz sebe. Mama še vedno ne ve, samo ko vidi kaj za jest se dere mamamamam.user posted image

Imamo pa en drug problem in sicer do poletja nismo pili čaja pa da je ne vem kaj. Poleti je začel pa sem mu dala navadno dudo, sedaj pa bi ga rada navadla na te flaške z ustniki. No in sedaj pa ni šanse da bi pil. Pa sem mu kupla mehke da ne rabi full vlečt ampak neuser posted image . Verjetno rabi en čas ne?

Aha pa še to 2.3. imava zobozdravnika, posvetovalnico da vidimo kaj bo reko.

Drugače smo zdravi, razmišljamo o cepljenju proti pnevmokoku, je katera že dala cepit? Jaz bi predvsem zato ker imamo non stop vnete uhe, samo ne vem kako je s tem ker je treba cepivo naročit, kaj pa še potem otrok zboli? Kaj je s cepivom, ga je treba vseeno plačat, ker tako poceni pa tudi ni.

Hvala za odgovore, lep pozdrav in se še kaj oglasim.

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: oktobrski lumpiji 08
14.1.2010 20:48:17   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Imamo pa en drug problem in sicer do poletja nismo pili čaja pa da je ne vem kaj. Poleti je začel pa sem mu dala navadno dudo, sedaj pa bi ga rada navadla na te flaške z ustniki. No in sedaj pa ni šanse da bi pil. Pa sem mu kupla mehke da ne rabi full vlečt ampak neuser posted image . Verjetno rabi en čas ne?



Moja tudi ni hotela piti z ustnikom. Jaz sem kupila lonček +12mes. s slamico(silikonsko) in pije kot norauser posted image , rabila je pa 5min. da je pogruntala kako je treba pitiuser posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: oktobrski lumpiji 08
15.1.2010 8:57:17   
jana84
o, tudi naš korenjak noče pit na flaško z ustnikom (od Aventa ta mehki ustnik)...Dobro v vrtcu še nekako gre, za zaspat mu dajo nazaj običen cucelj, doma pa noče spit niti požirka po ustniku. Smo nekaj časa vztrajali na ustniku, pol pa smo ga opustili, ker ni nič pil ( v celem dnevu če je spil 3dcl tekočine)...In zdaj pije doma al na cucelj ali pa mu dam v plastično flaško s športnim nastavkom (tisto ko pride na kakšnih vodah ali kaj takega), pa se mu zdi ful zanimivo...Res da mal več polije, pa vseeno. Mi je pa sestra rekla, da ona je hčerki kupla neko flaško s slamico, ki se spravi pod pokrovček in da je ful lepo pila, ker tud ona ni hotela po ustniku...Ne razumem kaj je narobe z ustnikom, da otroci nočejo po njem pit....

pa še glede zobkov: da ne boste pričakovale trojk - trojke zrastejo ta zadnje od mlečnih zob. In najbolj boleče baje!
Ja, naš ima zdaj tako zobno situacijo (recimo ,ker noče pokazati zobkov, tud ne dovoli, da bi mu kaj namazala al kaj podobnega): zgoraj ima enice in dvojke ter štirice, spodaj pa zaenkrat enice in mislim da eno dvojko...Res smešen pobič...In s tistimi enicami tako lepo pregrize duda da je veselje...

< Sporočilo je popravil jana_k -- 15.1.2010 8:59:25 >


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: oktobrski lumpiji 08
15.1.2010 9:36:23   
jana84
evo, sem dobila tako stekleničko kot sem govorila...mislim da jo bomo kar nabavli...

http://b2c.baby-center.si/include/ArticleBigImageView.asp?ArticleID=173837


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: oktobrski lumpiji 08
15.1.2010 13:01:16   
Lovely
Jana_k, hvala za info, meni se je pa čudno zdelo kje je trojkica... user posted image

Mene je pa varuška ravno klicala, da danes slabo je ampak dirja in nori okoli s svojo novo prijateljico. Tako da se tolažim, da ji pač ne paše, ko pride dam jo bomo pa nafilali do konca...

Jolly, a veš uno z nestrpnostjo in odlogom... pri meni je to. Obolevam.

_____________________________

Lovely

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: oktobrski lumpiji 08
15.1.2010 13:02:35   
Lovely
Pri nas pa pije iz Tommee Tippee lončka s trdim ustnikom (un k ima 3 luknjice) pa včasih iz navadne flaške s 3 cucljem.

_____________________________

Lovely

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: oktobrski lumpiji 08
15.1.2010 14:42:32   
jana84
tud jaz sem upala da bo naš lepo začel pit iz flaške z mehkim ustnikom od aventa, pa ne gre in ne gre...No še tisti trdi ustnik moram poprobat, če mu bo slučajno bolj všeč, sam dvomim...Jakob se s cucljem mal pocarta...Pa zvečer ko pije mleko ga tud s cucljem in ponoči kar popije čaja tud s cucljem, pa za zaspat popoldne tud cucelj...Ne vem, kako bomo vse to zamenjali...Mislim, da pr mleku ne bomo nikoli...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: oktobrski lumpiji 08
15.1.2010 15:02:29   
Lovely
O. Pri mleku no way, mi se 2x ponoči cartamo in spijemo pol litra mleka ob tem cucljanju...

_____________________________

Lovely

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: oktobrski lumpiji 08
15.1.2010 16:29:21   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: Lovely


Jolly, a veš uno z nestrpnostjo in odlogom... pri meni je to. Obolevam.


Ja pri meni isto...obolevam do konca user posted image

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: oktobrski lumpiji 08
15.1.2010 16:30:25   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: Lovely

O. Pri mleku no way, mi se 2x ponoči cartamo in spijemo pol litra mleka ob tem cucljanju...


A res a še kar? 2krat ponoči pije mleko user posted image

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: oktobrski lumpiji 08
16.1.2010 13:19:04   
PikicaStonoga
lovely ...poma nimam za oglas ...dvomim, da sva sploh kam dali! Kolikor vem, si ti priskrbela tiste telefonske in sem jaz vse skozi preklicala!!! Res se ne spomnim ...jaz zase vem, da sem dala enega na RR, kjer se mi je javila tale zdajšnja varuška, pa včasih še kdo piše na RR pod privatno sporočilo če še rabim, ampak to me ne moti ...za drugam pa ne vem ...

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: oktobrski lumpiji 08
16.1.2010 22:12:46   
*talcy*
ojla punce sem vas prišla tudi jaz malo pogledat...sem malo brala nazaj kaj se menite bom pa še jaz malo napisala....

ZOBKI...našemu manjkajo še štirje in smo na konju....nobenih problemov kakšne vročine al kaj podobnega nič....razen slini
se pa fulll res fulll...

PITJE... naš pije s kozarčka in s slamice že mesec dni sigurno ... pijemo pa čajčka in se izogibamo sadnih sokov....

GOVORJENJE...ne govorimo pa kaj dosti ... zna oponašat konjička - konko , račka je včasih tata včasih gagauser posted image ....hovhov..muuuu...
maw....nona in nono sta NO user posted image  .... pošlje lubčka oponaša indijančka in take malenkosti... uglavnem govorimo ne ...

VZGLAVNIK.... mi ga imamo že leto dni sam je res tankec ...3cm neki tazga sicer pa bolj malo spi gor ker je tak pilot ponoči...jaz ne
vem kaj dela ampak ga dobim zjutraj v vseh mogočih pozah....tud sede spi nimam pojma kaj se mu dogajauser posted image user posted image

sem pozabla povedat še glede mlekeca ..mi pijemo alpsko od 11 meseca naprej in mu nič ne manjka ...zdravnica je pa tud rekla da je ok....

drugače pa spimo 12h brez problema in dvakrat na dan... jemo pa tud vse ni omejitev.....

jolly...ma ti maš pa res pestro s tvojim tajkotom....prou boga si....user posted image  ....

lučka....tebi pa iskrene sožalje ob izgubi dedka in želim ti da spelješ nosečnost do konca....

aja pa tiste ki mislite imeta user posted image  kdaj kej načrtujete ?

no tako punce šibam jaz dat potičko v pečico....

lep pozdrav

< Sporočilo je popravil *talcy* -- 16.1.2010 22:15:20 >


_____________________________

6.10.2008 se nama je pridružil najin angelček Tijan

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: oktobrski lumpiji 08
16.1.2010 23:21:25   
gogabojan
Ojla punce.

Naj povem, da fajn rastemo, smo srečni, veseli, zdravi, hodimo v vrtec, kljub temu da nismo bili cepljeni, ker Rok ne sme biti cepljen.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa kljub temu lahko obiskujemo vrtec, čeprav uradno naj ne bi smeli, če ni otrok cepljen.


Naš mali važič se prav važi, ko po pločniku hodi, in če ga kdo ogovori, začne na veliko nekaj čebljati, se udari po stegnčkih, pomaha papa in gre. Za crknit od smeha.user posted image user posted image user posted image user posted image

Imamo 16 zobčkov. Petice mu  rastejo tudi. Dlesen je totalno nadražena. Pa trojkice so že ven pokukale že zdavnaj, sedaj pa bolijo kot hudič, dokler ne bodo do konca zrastle. Težki smo 14.4 kg, veliki pa 88 cm. Nenormalno veliki in težki. No tako nam je nameril P v sredo. Marca pa imamo pregled za RASTNI HORMON, da ugotovijo, kaj je dejansko narobe z Rokom. Zvedeli bomo marca toda P je mogoče namignil, ali je ščitnica, ali rastni hormon ali ena izjemno redkih bolezni, ko človek nikoli ne neha rasti.

No ja, jaz mislim, da je ščitnica, ker imam jaz tudi z njo probleme. Pa rekli so tudi, da je to dedno. No jaz sem upala da ne bo, ampak, we shall see.

Ali katera pozna fajn zobozdravnika za otroka''''????? Bojan ima zelo hude težave z zobmi, ker so mu šele sedaj mlečni zobki začeli padati ven, oz. mu ne padajo ven, niti se ne majejo, ampak mu stalni rastejo spodaj, pa jih ne izpodrinejo, ampak ima zobe pod jezikom in na nebu, ne pa tam, kjer jih mora imeti. Na vrhniki imamo dva otroška zobarja, pa obadva pravita, da bodo stalni zobje spodrinili mlečne. AMPAK TO SE NE DOGAJA. Se že tri mesce jeb... s temi zobarji, pa ni nikakršnega učinka. Katera ve kaj???

No, naj se malo pohvalim, da mi študij gre res odlično. Same 10 in 9. Uspela sem se zmeniti, da lahko delam dva modula (čeprav naj bi samo enega) pri študiju. Res sem zagnana v ta študij. Mi očitno kar paše imeti natrpan urnik.

Aja, morda bomo delali še na enem user posted image . Mi je naša draga kolegica lušt naredila, čeprav ona še skriva zaenkrat. user posted image user posted image user posted image .

Sončnica24 (mislim da si ti taprava), ali ste vi bili cepljeni?????? Ker vem, da imate alergijo na jajca.????

Lepo se imejte.

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?