|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08
3.1.2010 9:20:44   
PikicaStonoga
Jutro!

Joj sploh ne morem verjet, da je mimo ...
zdej mal pobrskam po netu, potem malo skuham kosilce, popoldne imam obiske, tete in strice po atijevi strani še za vselitev, potem proti večeru še ne vem ...nekje vmes še moram najti čas, da se pripravim na jutri, kaj bom počela v službi ...ne da se mi še it v službo jojjjjjjjjjjj nooooooooo :(

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: oktobrski lumpiji 08
3.1.2010 18:30:55   
janja 27
ojla

evo pikica to je za na tušek

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=164949

tole pa za glavico

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=138799

al pa še mal pobrskaj po netu......

drugače pa jutri zopet v vrtec , verjetno bo zjutaj jok in stok, jaz pa potem peljem tasta v ljubljano na pregled in medtem gremo še taščo obiskat je še vedno v bolnici, upam da počasi ta teden pride domov user posted image user posted image user posted image

lep začetek prvega delovnega tedna v tem letuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image








_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: oktobrski lumpiji 08
4.1.2010 12:04:47   
jolly123
kaj je zdaj čveke, čist ste klepetulje. user posted image Evo pa je spet po starem, mož v službi tamal v vrtcu jaz pa pospravljam user posted image
VSEM ENO SREČNO ZDRAVO IN VESELO NOVO LETO

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: oktobrski lumpiji 08
4.1.2010 12:47:46   
jana84
Živjo!!!
Ja, tudi v letu 2010 bom tukaj...Vidim sicer da bolj malo čvekamo, ni kaj so druge obveznosti. Jaz sedaj bolj čvekam na tistih forumih (M ne pričakujemo...) in upam na lepe novičke...

Naš Jakob je dokaj priden. Sedaj spi v svoji sobici že en mesec. sicer je tako, da zaspi še vedno pri tatkotu v naročju v dnevni sobi, ko pije mleko. Potem pa spi (da ne bo pomote s presledki) tam nekje do polnoči ali ene, pol pa se priplazi k nama v posteljo...Ja iz svoje sobe, lepo si odpre dvoje vrat in k nam v sobo user posted image ...Faca mali. No in tam odspi še do jutra (seveda s prebujanji vmes). Zdaj ko je bil cel teden doma smo spali povečini do 8.30...Zaspanci. Zjutraj okrog 6h je dobil flaško mleka in spal potem še naprej. Zdaj pa je čas za vrtec. Danes smo ga morali zjutraj budit. Je pa ponoči spet imel neke izbruhe joka, ker ga uboščka tako zobki bolijo, da ni za verjet...Ena štirica mislim, da mu je že prkukala ven, drugo pa še čakamo...V joku...

Pa še to: 29.12. smo bili z Jakobom v bolnici pri alergologu...Ga je malo pogledal zaradi tistih njegovih izpuščajev oziroma lišajev...In kot zakleto tisti dan (oziroma še kakšne 3 dni prej) je imel tako lepo kožo, da je že od rojstva ni imel take...No pa so mu kri vzeli in zdaj sredi meseca dobimo rezultate, če je slučajno na kaj alergičen...Drugače pa smo zdravi...

Kahlica? Pr nas smo jo samo kupili, zdaj pa žalostna leži v kopalnici in noter se nabira prah...Se mu veliko bolj dopade školjka...Smo mu kupili še tisti nastavek za na WC školjko in zdaj je prava pojava...Ko se zbudi je hitro treba na školjko lulat...drugače gre v plenico...Da bi pa kakal na školjko, to pa ne...Ko mu daš pa plenico nazaj gor, pa čez 2 minuti kakec v plenici...user posted image ...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: oktobrski lumpiji 08
5.1.2010 12:21:47   
afnica mala
Živjo,

no, pa sem še jaz v službi. Zdaj je vse tko bolj na easy, pucam za nazaj, pripravljam za knjiženje, Italijani imajo še frej (delamo z Italijo) do četrtka.

Neli se je super navadila na varstvo pri babi. malo me je skrbelo, ker nismo uvajali, ampak samo, da pripeljem pred hišo, že kliče baba, baba. Pa še super papa. Ko pride bratrenesc iz šole, se še skupaj igrata, tako, da se ji malo več dogaja kot prej doma z menoj.

zobki. Spodaj ima zunaj eno štirico, pa dve enki. A bo to kaj težav s prostorom, ker nima še dvojke in trojke? Jo pa matra ta štirica, rokico ima stalno v ustih. Kakšno noč kaj zastoka, drugače pa je pridna. Pred parimi dnevi, preden je prebila dlesen, je imela 2 krvavi pikici.

Ta teden bomo sankali, Neli je čist mahnjena na sankanje, še ko ni snega, kaže na sanke in piska da bi šla.

Uživajte v snežnih radostih (to je moje prvo leto, da ga ne sovražim, ker ga Neli obožuje).

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: oktobrski lumpiji 08
6.1.2010 9:55:24   
jana84
Ojla!

Ja tudi naš Jakob obožuje sneg. V nedeljo smo bili na snegu na Nanosu...je skor eno uro tacal po snegu in se igral...pa -4stopinje je blo...V ponedeljek pa ga je dočakal tudi doma...Ko je prišel iz vrtca smo sam na hitrco pojedli kosilo in mrš ven na sneg...S tatkom sta se "sankala" kar z eno vrečo, ker sank namreč nimamo (pr nas je sneg mogoče en dan na letouser posted image ), pol pa smo še snežaka naredili pred hišo in se mu je ful dopadlo. Sva šla iskat korenček za mnos, pa ga je skor celega on pojedel in ga ni hotel dati snežaku. Končno je pogruntal, da bi lahko dal korenček snežaku, pol pa stalno molil tist korenček k snežaku, ko sem mu ga zapičla za nos, pa stokec "daj mi ga nazaj"...in tako enih 5minut...

V glavnem se mu dogaja zdaj ko je sneg. Sicer danes ga že skor ni več, predvsem pa je zdaj vse mokro, tako da ne moremo ven na sneg z Jakobom user posted image ...

Nič, lepo se imejte pa kaj napišite kaj se vam dogaja...ker tolk klepetamo, da sploh ne morem spremljat user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: oktobrski lumpiji 08
6.1.2010 12:03:58   
jolly123
Naš pikec je včeraj baje FUL kakal v vrtcu in je domov prišel z vneto ritko, popoldne je bilo še OK do večera se mu je pa tako grozno vnela da je kar kričal. Sem mu ful namazala ritko pa ga dam spat se čez eno uro zbudi z dvignjeno ritko in kriči user posted image user posted image Sem mu pol dala trikratno porcijo mazila, pa je bilo potem do jutra vse OK. Upam, da se mu čimprej zaceli.

Dejte mi povedat kako vaši kaj prenašajo rokavice? Mi mu jih sploh ne spravimo gor ker ga je eno samo kričanje že če jih nadeleč vidi, seveda ga pol v rokice zebe pa spet ni prav user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: oktobrski lumpiji 08
6.1.2010 12:31:19   
afnica mala

IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Naš pikec je včeraj baje FUL kakal v vrtcu in je domov prišel z vneto ritko, popoldne je bilo še OK do večera se mu je pa tako grozno vnela da je kar kričal. Sem mu ful namazala ritko pa ga dam spat se čez eno uro zbudi z dvignjeno ritko in kriči user posted image user posted image Sem mu pol dala trikratno porcijo mazila, pa je bilo potem do jutra vse OK. Upam, da se mu čimprej zaceli.

Dejte mi povedat kako vaši kaj prenašajo rokavice? Mi mu jih sploh ne spravimo gor ker ga je eno samo kričanje že če jih nadeleč vidi, seveda ga pol v rokice zebe pa spet ni prav user posted image




rokavice- gor jih še pusti dat, ampak začne hitro cvilit dol,dol. Če je na sankah in v kombinizjonu, ji kar rokave kombinizjona potegnem čez roke- to ji je pa uredu.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: oktobrski lumpiji 08
6.1.2010 15:42:26   
PikicaStonoga
Čao!

afnica, po mojem ne bo panika zarad zobkov, saj je pri večih otreocih tako, tud mi imamo spodaj samo enkice in eno ptririco, zgoraj pa enkice in dvojkice pa eno štirico :) tko da no worries! :)

jolly ...ne vem kaj bi baredila za rokavičke, mi nimamo težav, jih pusti gor in na miru! ....je pa dretje, ko vidi sneh, ej ni pšans da bi hodila po njemu!!! noi včeraj sem pa kupila sanke in sva se šle sankat, pa ni jokala. :) se je tok drćala, da sem jo lahko vlekla na vrh hriba 8mogoče jo je pa blo tok strahuser posted image ) ne no ni blo videt, pol sva se pa ene parkrat po hribu spustilew, celo na glas se je 1x zasmjeala, tko da sanke super, hodit pa ne ...prideva pred garažo, pa da gre notr pa spet jokat ...ne ne hodla pa ne bom po snegu .... kaj češp, bomo pa sankali letos :)

lep dan šibam jaz nazaj v službo na konferenco, pol pa k tašči na božično večerjo ...

LEP DAN!

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: oktobrski lumpiji 08
6.1.2010 21:17:11   
freha
Hoj punce! Veselo in zdravo 2010!
Tile prazniki so vsem pasali, zdaj je ta mala že v varstvu in zjutri je kr en jok in stok. V varstvu spi enkrat, potem še popoldan, včasih se zgodi da preskoči popoldanski spanec, ne more se umirt ker je vesela da smo spet skup. No in zvečer nikakor zaspat, kr en jok pa nositi jo moramo ene pol ure, pa miga in vleče se za lase:( neki je živčna al kaj. Ponoči še kr lepo spi, zbudi se včasih 1x včasih 2x. Kako pa vi spite?
Berem da že hodite na kahlico, mormo mi tud pohitet.
pa pa

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: oktobrski lumpiji 08
7.1.2010 10:21:57   
afnica mala
Živjo

a vaši malčki imajo vzglavnik? Kolk visok? Kdaj ga morajo imeti? Neli ga še nima, pa me zanima, kako s tem?

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: oktobrski lumpiji 08
7.1.2010 21:00:11   
mbd0411
Živjo!

Da vam zaželim vse lepo v 2010 najprej.
Mi smo se končno malo pozdravili...trkam...
Naš tudi noče rokavic.Mu kar bundico potegnem čez roke.
Neki me zanima: v vrtcu so za dedka mraza dobili dežnikec,ki je bele barve in ga lahko sami pobarvamo..tako se mi vsaj zdi,ker so gor slikce.Ali je katera že delala to??? Kakšne barve naj kupim???
Snega pa imamo mi kar veliko.Se lepo drži,pa še čez vikend napovedujejo.Tavečji ful uživa in je vse popoldne zunaj.Je tako smešno,ko pridemo domov,midva iz službe greva v vrtec,pa je tavečji že doma in že okrog hiše divja.Kake pol ure je sam.Gre zjutraj zadnji od doma in prvi pride.user posted image Včasih nas pričaka s kakim velikim sendvičem,ki ga veselo je.Joj,tako hitro rastejo.Že Nik je tako velik.Tako hitro preraste oblačila.Pa čevlje,copate.Za vrtec sem že drugič menjala od oktobra.
Zanima me kaj vaši že povejo.Naš tudi že zelo uveljavlja svojo voljo.Neki bi se kar nosil,pa če ga takoj ne vzamem kliče  mama in rokice k meni,pa lče jaz še kar ne,potem zraven že ploska in roke v zrak pa še poskakuje...user posted image user posted image user posted image Zdaj so res tako posrečeni...
Ok,toliko da sem vas malo pozdravila...grem še na FB...in spat.
Aja,kako vraga se spomnejo zdaj dajati na tv Harija Poterja??user posted image user posted image user posted image user posted image Ko niso ne počitnice,šola je...spat  je treba...user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: oktobrski lumpiji 08
7.1.2010 21:11:40   
PikicaStonoga

IZVIRNO SPOROČILO: afnica mala

Živjo

a vaši malčki imajo vzglavnik? Kolk visok? Kdaj ga morajo imeti? Neli ga še nima, pa me zanima, kako s tem?



mi ga nimamo, ne vem, kdaj lahko ...sice rpa tud če ga ne bi imeli še dolgo ...sej tud jaz dostikrat brez spim ...je bilo obdobje, ko ga sploh nisem imela tko da se mie ne zdi lih potreben ....

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: oktobrski lumpiji 08
8.1.2010 9:14:15   
jolly123
Vzglavnik mi ga še nimamo, pa če slučajno kdaj kako noč prespi pri meni mu tudi ni do tega povštra vedno dol leze.

Mbd a veš da smo mi isti dežnik dobili, zraven smo pa dobili še ene flomastre mogoče so za barvat dežnik, kaj pa vem. Mi smo jih zgubili še preden smo do doma prišli user posted image

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: oktobrski lumpiji 08
8.1.2010 9:18:08   
Tosca
Dan,

da vam še jaz zaželim vse najlepše v letu 2010!

Freha, tudi pri nas je obsedeno stanje po praznikih, ko je bilo treba spet v varstvo, vsak dan jok zjutraj, včeraj se je možu drla uro in pol in ga trikrat polulala user posted image . Tudi v varstvu hoče stalno biti v naročju, mir je le v gugalnici. Jo bomo morali še doma montirat noter?user posted image  Za povrh ji rastejo štirice in to traja že en mesec. Ena je zunaj, dve sta na pol, četrte pa še ni videt.

Že decembra pa je začela s tem, da noče več spat v svoji posteljici in je spala z mano v veliki postelji v njeni sobi. Saj to bi še bilo, če bi šlo samo za uspavavanje, ampak potem je začela še s tem, da je tudi sredi noči ne smeš prestaviti v njeno posteljo, ker se v hipu predrami (tudi iz najbolj globokega spanja) in začne tuliti, da ni za povedat. Tako sem že skoraj mesec dni v "hišnem priporu" od 20:30 do 5h zjutraj, ko moram spati pri njej.user posted image  Jao, sem bila že na tem, da se mi strga, saj moram tudi jaz še kaj narediti zvečer. Sedaj zadnje dni pa jo pustim, da zaspi v veliki postelji, potem pa ji ob strani postelje na visoko zvijem odejo in dam vzglavnik, da se ne bi zvalila dol in se odkradem iz sobe. Zaenkrat zdrži brez mene, čepraj je mene stalno strah, da se ne bi zvalila dol. Ograje za velike postelje so vse tako trapasto narejene in nobena ne pride v poštev. Ji bom te dni kar eno debelo peno naštimala na tla, če bi se slučajno zvalila dol.

Afnica, naša ima v svoji posteljici tak mini vzglavnik, debel ene 2-3 cm, ampak kaj, ko ne spi tamuser posted image user posted image . Smo ji ga dali, ko je enkrat kašljala. Ker pa po veliki postelji spi v vseh položajih, je blazina za glavo čisto irelevantna zadeva user posted image . Po moje je niti ne potrebujejo. Moja nečaka pri 4 in 5,5 letih spita z minimalnim vzglavnikom 3-4 cm debelim ali pa večinoma brez.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: oktobrski lumpiji 08
8.1.2010 9:53:59   
jana84
Tosca...kaj pa če bi na posteljo montirali varovalo? Naš spi v svoji sobi v svoji postelji (ta veliki 90x190) in ima tako varovalo ene 30cm visoko, dolgo pa 3/4 postelje...Pa se tud on ful premetava, pa ni še dol padel...Je bla pr nas ista pesem kakšen dober mesec nazaj: uspavali smo ga na rokah in ko ga je blo že v koma stanju za odložit v njegovo posteljico se je zbudil in se nas prijel kot klop in ni šanse spustit...Pol smo pa začeli prakticirat da smo ga v njegovo sobo nesli in se zraven njega ulegli in je šlo...Zdaj pa od ponedeljka naprej prakticiramo, da ga uspavamo v njegovi sobi. Mož ga ima na postelji v naročju, ta mali pije mleko, jaz pa mu pravljico berem...In pol ga lepo odloži mož v posteljio in večinoma ni problemov...

Vzglavnik: naš ga ima takega mehkega in velikega (po površini)...To pa predvsem zaradi njegovega kašljanja in bruhanja...

Zobki: ja tud pr našmu tolčejo 4ke ven, pa ni šans da bi pustil da mu kaj potipamo v ustih...Tako da samo ugibamo ali so mu že zrasle ali ne...Mislim da mu je 4ka desno zgoraj že zrasla, levo zgoraj pa še tolče ven al pa je že...Si malo manj tlači roke v usta kot prejšnji teden...

Drugače pa je spet nekaj prehlajen in kašlja...Ponoči se mi je zdel celo malo vroč v čelo, zjutraj pa smo mu vročino zmerli preden ga je mož v vrtec peljal, pa je imel 36,5...Zdaj ne vem ali ni prav termometra držal al kaj...V glavnem v vrtec je šel, če bo pa imel vročino bodo že poklicali...Zdej je itak vikend in tud že bo zbolel ni take panike kot med tednom...Ko se imam za učit in še miljon stvari za počet, pa ves čas na RR visim...Mrš za knjige!
Še pol urce dobre telovabde, pol pa zakurit in za knjige (k mami v spodnji štuk, v sestrino ex sobo, da imam popoln mir, brez motečih faktorjev - npr.računalnika)...


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Tosca)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: oktobrski lumpiji 08
8.1.2010 14:30:07   
Tosca
Jana, ja, saj za varovala sem mislila, da so vsa taka, da jih je težko dati na posteljo. Skoraj vsa zahtevajo, da je cel jogi viden ob strani postelje, da porineš varovalo pod jogi. Večina postelj pa ima vsaj minilano stranico po višini ob jogiju. Kakšno varovalo imate vi?

Edino, ki se zdi meni OK za pritrdit mi je od Ikee, ampak je prenizko, razen če damo enega na drugega dva?user posted image  http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/30099293

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: oktobrski lumpiji 08
8.1.2010 22:09:33   
mbd0411
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Vzglavnik mi ga še nimamo, pa če slučajno kdaj kako noč prespi pri meni mu tudi ni do tega povštra vedno dol leze.

Mbd a veš da smo mi isti dežnik dobili, zraven smo pa dobili še ene flomastre mogoče so za barvat dežnik, kaj pa vem. Mi smo jih zgubili še preden smo do doma prišli user posted image



Jolly,mi pa nismo dobili zraven flomastrov.Zato pa sprašujem,ker ne vem.Je pa zlo lep ima lepe slikce.
Vzglavnik pa naš ima sem kupila v Bany centru.Pač njegovi starosti primerno.Sam je bolj malo gor,se z njim čez glavo pokriva.Drugače pa uporabljamo pirine vzglavnike.Če kdo smrči ali mu je rado vroče,alergije...priporočam.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.1.2010 15:43:50   
PikicaStonoga

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Vzglavnik mi ga še nimamo, pa če slučajno kdaj kako noč prespi pri meni mu tudi ni do tega povštra vedno dol leze.

Mbd a veš da smo mi isti dežnik dobili, zraven smo pa dobili še ene flomastre mogoče so za barvat dežnik, kaj pa vem. Mi smo jih zgubili še preden smo do doma prišli user posted image



Jolly,mi pa nismo dobili zraven flomastrov.Zato pa sprašujem,ker ne vem.Je pa zlo lep ima lepe slikce.
Vzglavnik pa naš ima sem kupila v Bany centru.Pač njegovi starosti primerno.Sam je bolj malo gor,se z njim čez glavo pokriva.Drugače pa uporabljamo pirine vzglavnike.Če kdo smrči ali mu je rado vroče,alergije...priporočam.



J aponavadi se dobijo zraven flomastri, tako da čudno ... d ajih niste dobili!

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.1.2010 19:10:03   
Lovely
Pozdravljene mamice :)

Evo, jaz sem končno pospremila svojo taščo in tasta nazaj 1600 km daleč. Bili so pa od 15.12. pri nas in se mi je že milo rečeno mešalo. Ne gre nam skupaj pa če se na glavo postavimo. Tako da ni bila ravno ne vem kako sproščena družinska idila. No ja. naslednje leto bomo sami, bo bolje...

Vzglavnika mi nimamo, imamo pa enak problem s spanjem - kar nekaj noče sama v sobi... Za nameček ima pa zadnje noči še foro, da hoče non stop mencat po mojem ušesu in če se premaknem znori - tudi če globoko spi... Za znoret.

Jaz sem pa danes natipala čisto zadaj dva zoba, a je možno, da sta 5 in 6 (zdaj ima samo enke in dvojke)? Noro. Ima pa itak vse natečeno, vse ji ven zbija... Tečna ko sto mater, danes sploh ni spala čez dan. Dizaster.

Imam pa 1 vprašanje. Ne vem če sem pisala ampak Inya si je predf kakim mesecem prebila arkado (ja, v mizo smo leteli s čelom). Ni imela šivov, samo obliž. In so mi rekli naj mažel z Bepanten Plus. Pa mi zgleda še kar rdeče in me zanima če ima katera kako tako izkušnjo - s čim se lahko maže, da ne ostane brazgotina?

_____________________________

Lovely

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.1.2010 0:47:36   
Mandek
Oooooooooooooooooooojeeeeeeeeeeeeeeeeej, da tale forum še obstaja???
Čisto šokirana...

sej javim, ko pridem k sebi:):)


_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.1.2010 0:52:46   
Mandek
Ok...res ne morem verjeti, ampak full lepo!

Niti nisem brala za nazaj, niti ne vem (še)o čem teče debata, bom pa na hitrco nakej o nas napisala...
Zala je ok, superpunca, ki se zna postaviti zase, neukročena trmoglavka, smešna mišelinka,knjigoželjna gurmanka...
z januarjem izpisana iz vrtca in je doma, kjer se mamo fajn, ker mami še vedno študira namesto, da bi kej delala:)..

Jemo že vse, spimo povsod, najraje pri nama...

In ja, minilo je že 13 mesecev...huh...pozdravljene, drage mamice in najljubše oktobrke! It's good to have you back!:):)user posted image user posted image


_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.1.2010 11:08:32   
jolly123
Ooooo Mandek. Nice to hear you user posted image user posted image user posted image

Lovely sem prav razmišljala kje si toliko časa, no važno da so šli domov, kar odleže a ne user posted image user posted image

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.1.2010 11:11:26   
jana84
tosca, mi imamo obično varovalo za na pograd...Kupli smo sobo Mali princ od Ilesa...pa tud ostali proizvajalci otroških sob imajo to...kar malo poglej

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Tosca)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.1.2010 13:54:02   
jana84
Lovely...mislim da glede brazgotine je fajn če mažeš z Bepantenom al pa s Tea tree kremo od Justa...Mi jo imamo in ko so kakšne buške ali odrgnine (praske) mu namažem s tisto kremo...Zdej kako je glede šivov...Ne vem no. Povprašaj zdravnika.

Mandek...ja lepo da si se nam končno oglasila...A si mislila, da smo poniknile? Ne, ne...Sam bolj malo čvekamo, to pa res user posted image

Evo, naš škratek je zbolel. V petek je imel zjutraj nekaj čez 37stopinj vročine, pa smo ga vseeno dali v vrtec, saj je dostkrat tako, da ima zarad zobkov mal vročine, pa še nič mu ni falilo. V soboto dopoldan je bil popolnoma brez vročine, pod večer pa je zakuhal najprej na 38, pol zvečer pa na 38,6...Nič, svečko paracetamola pred spanjem in to je to...Je tako lepo ninal vse tja do 2h ponoči...pol je prisapal k nama v posteljo. Danes pa spet vročinčka tam malo čez 37...Zdej pa spi že od 11.30...Sicer že skor eno uro pr tatkotu v naročju...Pa naj si odpočije sinko mali. Ne vem pa kaj bi mu falilo...Ker videt mu ni nič. Tud teka naokrog in je sploh dobrovoljček...Kdo bi vedel.
Jaz sem tud malo bolana, imam grlo malo vneto, tako da sem na septoletah...pa nos imam zabasan in glava je tud taka čudna (pa sej je itak na spločno čudna user posted image )...
Tako da jutri bo verjetno en pester dan...ta mali doma, po možnosti bo brez vročine, z energijo za izvoz, jaz pa vsa potlačena, ker bolj slabo prenašam bolezen (ker nisem dostkrat bolana)...

nič ,lepo se imejte...Upam da čimprej pozdravim te bolezni pr hiši, da se bom lotila spet učit...Ker jutri bo verjetno bolj švohotceno...


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?