|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 15:49:56   
KOKICA32
Valentina je pregledala P in ugotovila, da ima popolnoma okej pljuča in grlo,  gre le za prehlad, zato moramo nosek večkrat dnevno čistiti z foziološko...ker sicer bo zadeva šla dalje in lahko postane zoprno...kašlja in kiha pa od tega, ker mu nahod nadraži sluznic. Tak, da vse je okej! user posted image user posted image user posted image Hvala za pikapoke in pestke. So mu pa kar tam naredili inhalacije z fiziološko, pa je taaaak jokal, da joj...user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 15:49:58   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

aja, pa čestitke Nikici za dobro kri in Leonu za njegovo "Muho" in gre domoooooooooooooov user posted image


BRAVO ZA OBA in seveda tudi za mamici

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 15:51:13   
tasa_m
Glede piknika nič ne obljubim. Mi imamo 23.8 mašo za mojega angelčka-mojo omo, sicer zjutraj ampak ne vem kako in kaj pol dalje.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 15:51:43   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Valentina je pregledala P in ugotovila, da ima popolnoma okej pljuča in grlo,  gre le za prehlad, zato moramo nosek večkrat dnevno čistiti z foziološko...ker sicer bo zadeva šla dalje in lahko postane zoprno...kašlja in kiha pa od tega, ker mu nahod nadraži sluznic. Tak, da vse je okej! user posted image user posted image user posted image Hvala za pikapoke in pestke. So mu pa kar tam naredili inhalacije z fiziološko, pa je taaaak jokal, da joj...user posted image
SUPER sam da je vse ok. user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 15:59:05   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Valentina je pregledala P in ugotovila, da ima popolnoma okej pljuča in grlo,  gre le za prehlad, zato moramo nosek večkrat dnevno čistiti z foziološko...ker sicer bo zadeva šla dalje in lahko postane zoprno...kašlja in kiha pa od tega, ker mu nahod nadraži sluznic. Tak, da vse je okej! user posted image user posted image user posted image Hvala za pikapoke in pestke. So mu pa kar tam naredili inhalacije z fiziološko, pa je taaaak jokal, da joj...user posted image


super, da je vse OK... A pa glede čiščenja noska s fiziološko a vaši pikeci ne protestirajo pri tem početju? Taj samo ko vidi ampulo se začne stran obračat in delat tak direndaj. A ima katera kakšen "recept", kako otroka zamotit oz. ga navadit da se ne bo tako strastno upiral?

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 16:03:21   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Valentina je pregledala P in ugotovila, da ima popolnoma okej pljuča in grlo,  gre le za prehlad, zato moramo nosek večkrat dnevno čistiti z foziološko...ker sicer bo zadeva šla dalje in lahko postane zoprno...kašlja in kiha pa od tega, ker mu nahod nadraži sluznic. Tak, da vse je okej! user posted image user posted image user posted image Hvala za pikapoke in pestke. So mu pa kar tam naredili inhalacije z fiziološko, pa je taaaak jokal, da joj...user posted image


super, da je vse OK... A pa glede čiščenja noska s fiziološko a vaši pikeci ne protestirajo pri tem početju? Taj samo ko vidi ampulo se začne stran obračat in delat tak direndaj. A ima katera kakšen "recept", kako otroka zamotit oz. ga navadit da se ne bo tako strastno upiral?

pri nas je popolnoma enako...mi je pa danes P rekla, da mu naj na enm in drugem boku najprej noter našpricam, potem pa naj ga dam na trebuh, pa počakam kako minuto..pa potem poskusim z aspiratorjem...user posted image

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 16:06:20   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

super, da je vse OK... A pa glede čiščenja noska s fiziološko a vaši pikeci ne protestirajo pri tem početju? Taj samo ko vidi ampulo se začne stran obračat in delat tak direndaj. A ima katera kakšen "recept", kako otroka zamotit oz. ga navadit da se ne bo tako strastno upiral?
mi smo prej vse s sesalcem čistli ven, zdaj pa ko sesalec vidi začne tako z glavo otepat, da ji ne morem posesat ničesar ven user posted image tak da zdaj kr z palčko ven potegnem in zaenkrat nam tak rata. Našpricam pa ji kr z brizgalko noter (imam 400 ml FR).

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 16:09:52   
felix7

No, nekaj interesentov torej imamo za piknik. Zaenkrat potrjeni:

trezika
Najaa
marjetka.cvetka
felix7
MaJaLe
Cebeica Maja
Piruri
Persida
Kokica32


Kdo še?


_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 16:10:25   
Najaa
KOKICA super, da je vse ok. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 16:35:22   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


No, nekaj interesentov torej imamo za piknik. Zaenkrat potrjeni:

trezika
Najaa
marjetka.cvetka
felix7
MaJaLe
Cebeica Maja
Piruri
Persida
Kokica32


Kdo še?



Mi smo 22 na poroki v NM, tak da če prespimo tam in se bomo naslednji dan vračali bi se tudi lahko pridružili. Delam malo načrte brez mojih dveh šefov user posted image ... vsekakor moram vprašat moja dva šefa in sporočim. Do kdaj je potrebno oddat "prijavo"?


_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 16:47:21   
Steffi
Tiste, ki polno dojite a že vse uvajate GH? Jaz sem malo v dvomih kdaj začet. Rekla sem, da bom začela s 6 meseci, ampak glede nato, da je Taj velik bi bilo mogoče potrebno prej. P je rekla, da naj ne bi pred 5 mesecem...

Tiste, ki že uvajate pri katerem obroku ste začele uvajati GH?

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 16:54:44   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

Tiste, ki polno dojite a že vse uvajate GH? Jaz sem malo v dvomih kdaj začet. Rekla sem, da bom začela s 6 meseci, ampak glede nato, da je Taj velik bi bilo mogoče potrebno prej. P je rekla, da naj ne bi pred 5 mesecem...

Tiste, ki že uvajate pri katerem obroku ste začele uvajati GH?


Steffi, ti se kar pogovori s šefi, pa javi. Glede prijav bi bilo pa najbrž smiselno, da jih imamo vsaj teden prej, da potem določimo, kdo kaj prinese.
Glede GH - Jure je tudi zelo velik in je v zadnjih dneh močno povečal svoj apetit. Če je prej pojedel 800 ml na dan, zdaj poje 1 liter user posted image . In ta dodatni obrok mu dodajam. Se pa sprašujem, če ni bolj smiselno, da bi raje prešla na GH, kot pa da mu dajem AM...

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 16:55:54   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

Tiste, ki polno dojite a že vse uvajate GH? Jaz sem malo v dvomih kdaj začet. Rekla sem, da bom začela s 6 meseci, ampak glede nato, da je Taj velik bi bilo mogoče potrebno prej. P je rekla, da naj ne bi pred 5 mesecem...

Tiste, ki že uvajate pri katerem obroku ste začele uvajati GH?
midve se polno dojiva in si tudi dodajava GH. Sicer ne za poln obrok, nekje 1,5 urce po obroku. Tudi meni je DR. rekla da pred 6.mes. ne, ker se pač polno dojiva, ko pa sem povedala patronažni, da L. že dobi kak sokec in tud kašico, da je probala pa mi je rekla da saj prav, da nebo pol prevelik šok zanjo. Prav tako mi je sestra v porodnišnici rekla enako, ko sva šle na obisk k kolegici,ki je rodila. Tak da..delam po svojem občutku.

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 17:09:46   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


No, nekaj interesentov torej imamo za piknik. Zaenkrat potrjeni:

trezika
Najaa
marjetka.cvetka
felix7
MaJaLe
Cebeica Maja
Piruri
Persida
Kokica32
Pupa7


Kdo še?



evo, Pupa7 je tudi za stvar, samo ne ve še, če bo imela prikolico sabo user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 17:11:34   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

Tiste, ki polno dojite a že vse uvajate GH? Jaz sem malo v dvomih kdaj začet. Rekla sem, da bom začela s 6 meseci, ampak glede nato, da je Taj velik bi bilo mogoče potrebno prej. P je rekla, da naj ne bi pred 5 mesecem...

Tiste, ki že uvajate pri katerem obroku ste začele uvajati GH?


mi še ne uvajamo GH in imam v planu počakati še kak mesec, seveda,če no bo prej Blaž kazal znakov,da bi rabil prej........ponavadi se pa GH začne uvajati za kosilo, no, vsaj mi smo se tako lotili pri Taji

Glede obračanja na trebuh je pri nas ista situacija, čim ga odložim na blazino, se takoj obrne na trebuh, ma pomojem ni panike,da bi bilo kaj narobe oz. da bi bil predolgo v takem položaju, saj,ko mu ne paše več se obrne nazaj, se uleže ali pa začne protestirat naj ga jaz obrnem user posted image user posted image
Se pa tudi Blaž dviga na nogice, ne na kolena, kot da bo puzal, ampak se na stopala upre in pol po glavi puza naprej, mi je prej na ploščice zlezeluser posted image

< Sporočilo je popravil pocka -- 3.8.2009 17:12:43 >


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 17:15:06   
pocka
piknik - jaz javim,takoj, ko bom mojega videla...ga moram prej vprašat, ker,če pridemo, bom prišli vsi štirje...pa mislim,da ima glih dnevno izmeno tisti dan v službi, tako,da si bi moral fraj zrihtat...skratka javim

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 17:16:01   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

Tiste, ki polno dojite a že vse uvajate GH? Jaz sem malo v dvomih kdaj začet. Rekla sem, da bom začela s 6 meseci, ampak glede nato, da je Taj velik bi bilo mogoče potrebno prej. P je rekla, da naj ne bi pred 5 mesecem...

Tiste, ki že uvajate pri katerem obroku ste začele uvajati GH?
midve se polno dojiva in si tudi dodajava GH. Sicer ne za poln obrok, nekje 1,5 urce po obroku. Tudi meni je DR. rekla da pred 6.mes. ne, ker se pač polno dojiva, ko pa sem povedala patronažni, da L. že dobi kak sokec in tud kašico, da je probala pa mi je rekla da saj prav, da nebo pol prevelik šok zanjo. Prav tako mi je sestra v porodnišnici rekla enako, ko sva šle na obisk k kolegici,ki je rodila. Tak da..delam po svojem občutku.



midve se tudi še polno dojiva, sem ji pa do sedaj že dala nekaj stvari za probat, npr. korenčkov sokec od fruteka (20 ml) ene parkrat kr po žlički, pa kašico iz banane, pa  enkrat kuhan korenček, pa banano in marelico skupaj, ampak to vsega skupaj samo par žličk, nič še namesto obroka, sva se zmeraj po tem še podojile.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 17:19:44   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: felix7


No, nekaj interesentov torej imamo za piknik. Zaenkrat potrjeni:

trezika
Najaa
marjetka.cvetka
felix7
MaJaLe
Cebeica Maja
Piruri
Persida
Kokica32
Pupa7


Kdo še?



evo, Pupa7 je tudi za stvar, samo ne ve še, če bo imela prikolico sabo user posted image


jaz sem načeloma tudi za stvar, s prikolico in priveskomuser posted image  je pa res, da imamo mi 22. poroko in ne vem kakšno bo stanje naslednji danuser posted image  tako da hmmm težko kaj rečem user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 17:23:11   
trinity22
super za Leona, da je vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nikica superca za tvojo kriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

in Valentin super, da ni kaj hudegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 17:59:11   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

No, nekaj interesentov torej imamo za piknik. Zaenkrat potrjeni:

trezika
Najaa
marjetka.cvetka
felix7
MaJaLe


Kdo še?


Pa jaz? user posted image  user posted image  

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 18:01:29   
Piruri
Sori, sem vidla malo ksno, da sem že dodana :-))))

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 18:24:29   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Sori, sem vidla malo ksno, da sem že dodana :-))))


Vidiš, ti tud ne prebereš najprej vsega do konca. KOKICA tudi ne, pol se pa bunite preden vse vidite. user posted image user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 18:33:15   
*MaJaLe*
Evo meeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
sm se prišla samo na hitro javit, ker se baje menite neki za piknik... ma zdej nimam časa, da bi vse pokomentirala (sm prišla iz bolnice in je kot da bi bomba udarla, pa še vse odpakirat morem...). Vam malo kasneje povem kako in kaj sem preživela PREEEEČUDOVITIH 5 al 6 dni v bolniciuser posted image user posted image
samo za piknik sm hotla neki rečt..

Js lahko samo ta vikend (al petek al soboto al nedeljo) alpa naslednji vikend v petek, 14.8. (v soboto grem na poroko). Čez en vikend kasneje pa je že moja dekliščina in zadnje priprave na poroko tako da ne bom mogla..
samo tako.. v vednostuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 18:35:10   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Sori, sem vidla malo ksno, da sem že dodana :-))))


Vidiš, ti tud ne prebereš najprej vsega do konca. KOKICA tudi ne, pol se pa bunite preden vse vidite. user posted image user posted image


user posted image Me culpa user posted image  user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
3.8.2009 19:52:17   
pocka
no, še tu napišem, moj pravi,da se lahko tudi mi udeležimo piknika user posted image , smo za 14.8.

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?