|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 14:07:16   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

DANuser posted image

Punce jaz sem tako vesela, MOJA MIŠKA GRE V VRTEC Z 1.6.2009user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super, da se je tako izšlo

Joj kako res čas beži....naši dve gresta sicer komaj 01.09.09, ampak se mi zdi že vse tako hitrouser posted image


Punce hvala za tako pozitivne kritike na članek...bom prenesla mojemu user posted image ...sam preveč ga ne smem hvaliti, da ne bo porasel v nebesauser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 14:10:04   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Zdaj pa je začelo konkretno snežit user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vas je že zamedlo?????

pri nas je tudi začelo naletavat! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ......zdaj bom pa vsake toliko lukala čez okno, ali bo tud pri nas kaj začelo. Mrzlo je že dovoljuser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 14:35:25   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tally
Emilija spi že 2 uri user posted image user posted image user posted image user posted image , moj je šel v Po in ga še ni a jaz imam fizerja ob 15h, če ne pride čez pol ure bo krizaaaaaa in jaz bom hudaaaaaauser posted image .

Dedci... user posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 14:35:39   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nia5
Zdaj pa resnično sumim spet zobke, Nia je taaaaaako sitna že od jutra, da je groza, pa še tako ima rdečo ličko, točno tako kot zadnjič pri zobkih. Pa pojedla je klinc kaj, v celem dnevu par žličk sadja in par žličk meseka z zelenjavo user posted image , vsaj mleko pije.

user posted image user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 14:36:14   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

DANuser posted image

Punce jaz sem tako vesela, MOJA MIŠKA GRE V VRTEC Z 1.6.2009user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
Ej, pa sta se s taščo vseeno kaj pomenila? Niti ne glede varstva, ampak nasploh...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 14:36:38   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

punce a mogoče katera ve, kaj poleg čaja za ledvice še pomaga proti bolečinam ?
Men se meša že od bolečin.


Kaj pa je zdravnik rekel? Ni normalno, da te tako boli. Če imaš vnetje ledvic boš dobila AB ali pa nekaj močnega za to. Ni se za igrat s tem. Jaz sem tako hudo vnetje 1x fasala, da nisem mogla niti ležat od bolečin. Sem dobila konjsko dozo ospena.


nisem še šla k zdravniku, ker vode itak ne bom mogla dat ker še vedno krvavim, zdej je mnda prišla prava menza, tak da pijem zdej ta čaj za ledvice..bom ga pa vseen poklicala.


Vnetje se vidi tudi v krvi. Meni so v bolnici vzeli kri, da so preverili, če je vnetje.
Tele tvoje krvavitve niso normalne in ne odlašaj lepo prosim. Naredi to za svoje zdravje, ker te bo Nejc še dolgo potreboval.

jana81, tudi jaz meni enako user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 14:37:56   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Evo mene nazaj s kofeta.

Barbaw: sem dobila preveč plačan znesek nazaj, tudi pri žogi sem plačala kompletno ceno in sem vse skupaj dobila 9,35 € nazaj.

So me hoteli betregat v tušu, sem kupila neko igračo od fisher price, iz 16,10 € je bila znižana na 8 €, pa eno žogico za napihnit iz 2,25 € na 1 €. Pa plačam in grem, potem sma se z Barbaw še nekaj pogovarjale, pa sem le pogledala na račun, zakaj sem toliko plačala in vidim, da mi niso pravih cen računale. Sem šla takoj nazaj in uredila.

Videk spi in ni zaspal v avtu, tako da bo sedaj eno uro mir, prej ga niti ven ne vzamem. user posted image

Še dobro, da si šla gledat račun - mojega user posted image  so marsikje že goljufali, on pa ne preverja računa in sem vsakič šele jaz domaugotovila. In je moral iti nazaj user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 14:38:12   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

Tako maili so poslani firbčnim mamicam user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz grem pa zdaj moji dve frači nahraniti in porihtati...pride potem babica in jih bo vzela k sebi, da si lahko mal odpočijemuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  za pridno babico. Meni je pa zadnje čase prav hudo, ker ima moja mami kar krepke zdravstvene probleme in mi ne more čisto nič priskočiti na pomoč, čeprav vem, da bi rada user posted image


user posted image ja to je pa res hudo user posted image user posted image user posted image
ko bi se vsi bolj zavedali tega, kako pomembno je zdravje...nič drugega ni tako važno.....pa se tega žal zavemo le, ko sami zbolimo.
user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojo mamo, da si po najboljših močeh opomore user posted image user posted image


Hvala ti user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 14:39:05   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ej, Estrella*, meni nikakor ne potegne, da bi se tehtala zjutraj na tešče in gola, ker moram takoj, ko se zbudim (oz. me Gregi zbudi), na hitro štartat user posted image


Jaz se v sobotah, ko je Matej domauser posted image

Ob sobotah zjutraj me še hitreje vsi okupirajo, na vago se še spomnim ne user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 14:56:43   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Super fotke!!!!!
 
A veš, da tvoj dragi je pa čisto podoben enemu fantu, ki smo včasih skupaj delali na morju user posted image


Hvala. Ok, zdaj pa sledi radovedna bodoča žena? Kje in kdaj si delala z njim podobnim...? user posted image  Res me zanima...mogoče pa je pravi user posted image  Je imel ta fant ime? user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 14:56:50   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika0

ajaja , se starajo naši hroščki...a se ve zavedate, ker jaz se še glih ne...se mi zdi da sem jo včeraj rodila, čez mesec dni pa bom tukaj rekla Taja ima 1 leto user posted image  prehitro...user posted image  in potem bomo mele prvo malčico in za njo se bodo počasi vsi spreminjali iz user posted image  v malčke.


čas čisto prehitro mineva...... user posted image


Res. Veš kaj je eno leto ...user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 15:06:45   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Z babi za 60 rojstni dan

user posted image


Guncam se še vedno rada, sploh, če jem banano zraven user posted image
 
 
user posted image


Z drugo babi, ki jo malokrat vidim, prvič v bazenu ...slana voda me ni nič ovirala ob čofotanju user posted image
 
 
user posted image


user posted image

user posted image

Z mamico v Izoli pred dvema tednoma in nekaj  
 
 
user posted image


in tako sem v soboto z atijem hranla račko na treh ribnikih ...joj kak smo uživali...in račka dela po novem da da da user posted image
 
 
user posted image


iiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , se mi zdi na uni slikici ko je na toboganu full velika puncauser posted image user posted image .
ma vse fotke souser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Velika? meni se zdi štopelček...po meni. user posted image  Upam, da bo na tija, da bo vsaj malo višja.user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 15:06:52   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Skye



IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Sem potegnila ravno slike dol z aparata, pa da vam pokažem ,kakšno moje micike, že dolgo nisem user posted image
 
najprej mamina umetnina..mi je ratala, kaj? Obožujem delat take fotografije...user posted image
 
user posted image



fantastična slikica user posted image user posted image user posted image





Hvala vsem da ste pohvalile mojo umetniško žilico. user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 15:06:59   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5
Zdaj pa resnično sumim spet zobke, Nia je taaaaaako sitna že od jutra, da je groza, pa še tako ima rdečo ličko, točno tako kot zadnjič pri zobkih. Pa pojedla je klinc kaj, v celem dnevu par žličk sadja in par žličk meseka z zelenjavo user posted image , vsaj mleko pije.

user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 15:07:00   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Sem potegnila ravno slike dol z aparata, pa da vam pokažem ,kakšno moje micike, že dolgo nisem user posted image
 
najprej mamina umetnina..mi je ratala, kaj? Obožujem delat take fotografije...user posted image
 
user posted image


full dobra fotkauser posted image user posted image user posted image , kje si pa to slikala



Kaj misliš? user posted image  Pomol v Portorožu, no mislim ostanek pomola user posted image user posted image  mi je glih blo zato zanimivo, pol pa še mi sonce direkt tu not zahaja, pa tile galebi vsak na svojem stebru user posted image user posted image user posted image


v nulo si jo zadela, ne vem kaj si po poklicu ampak če nisi fotografka si fulala poklic



Hvala, jih mam veliko tak dobrih...in sem mogoče res fulala...je samo hobi user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 15:07:10   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Z babi za 60 rojstni dan

user posted image


Guncam se še vedno rada, sploh, če jem banano zraven user posted image
 
 
user posted image


Z drugo babi, ki jo malokrat vidim, prvič v bazenu ...slana voda me ni nič ovirala ob čofotanju user posted image
 
 
user posted image


user posted image

user posted image

Z mamico v Izoli pred dvema tednoma in nekaj  
 
 
user posted image


in tako sem v soboto z atijem hranla račko na treh ribnikih ...joj kak smo uživali...in račka dela po novem da da da user posted image
 
 
user posted image


user posted image user posted image user posted image



kakšen rjavooki cuker user posted image user posted image user posted image user posted image




Hvala  vsem tud tukaj!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 15:11:51   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Zdaj pa je začelo konkretno snežit user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vas je že zamedlo?????

pri nas je tudi začelo naletavat! user posted image


pri nas tudi sneži. user posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 15:11:54   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

DANuser posted image

Punce jaz sem tako vesela, MOJA MIŠKA GRE V VRTEC Z 1.6.2009user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Kako je zdaj to uspelo?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 15:59:02   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

Srčekgirll: hvala za obrazec in pojasnilo, dej mi sam še povej kako je glede delavne dobe a normalno teče naprej, pa verjetno je tudi plača 50%-,

Delovna doba ti normalno poteka, plača je pa itak -50% v šihtu. Neki ti šiht plača, neki CSD.



bo treba na šiht poklicatuser posted image pa da vidmo kakšna bo situacija, ampak zelo dvomim o 4urah da mi odobrijouser posted image user posted image


Imaš pravico douser posted image 3. leta, kr zahtevaj, ti morjo odobrit.


če imaš 2 otroka,ti pripada do 6.leta mlajšega

Jp, točn tko.user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:06:08   
Estrella*
Pri nas pada malo dežek, je pa vmes hotlo nekaj snežit, pa si je zaenkrat premislilouser posted image
Alji sem dala za kosilo pire kropir in sladko zelje in se je kar zaprašila v njega, pojedla kakih 15 žlič in konecuser posted image  Sem ji dala žlico v roke in je sama jedla, no bolj pacala, nekaj pa je le šlo v usta. Punca hoče sama jest, no sedaj pa imam user posted image
 
Sem jo posnela na hitro in sedaj na FB nalaga video. Jao tisto bogo minuto pa cela večnost trajeuser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:06:50   
nia5
Pa temu vremenu se meša, pred petimi minutami je sijalo sonce, zdaj pa spet sneži ko blesavo user posted image
Midve pa sma še kr same user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:07:25   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

Srčekgirll: hvala za obrazec in pojasnilo, dej mi sam še povej kako je glede delavne dobe a normalno teče naprej, pa verjetno je tudi plača 50%-,

Delovna doba ti normalno poteka, plača je pa itak -50% v šihtu. Neki ti šiht plača, neki CSD.



bo treba na šiht poklicatuser posted image pa da vidmo kakšna bo situacija, ampak zelo dvomim o 4urah da mi odobrijouser posted image user posted image


Imaš pravico douser posted image 3. leta, kr zahtevaj, ti morjo odobrit.


če imaš 2 otroka,ti pripada do 6.leta mlajšega

Jp, točn tko.user posted image



to pa nisem vedla daa pripada do 6letauser posted image .
no sva z mojim mal preračunala in nama varianta odpadeuser posted image , sam pa ne vem kako do moja mami z tamalim zdržalauser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:08:41   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pri nas pada malo dežek, je pa vmes hotlo nekaj snežit, pa si je zaenkrat premislilouser posted image
Alji sem dala za kosilo pire kropir in sladko zelje in se je kar zaprašila v njega, pojedla kakih 15 žlič in konecuser posted image  Sem ji dala žlico v roke in je sama jedla, no bolj pacala, nekaj pa je le šlo v usta. Punca hoče sama jest, no sedaj pa imam user posted image
 
Sem jo posnela na hitro in sedaj na FB nalaga video. Jao tisto bogo minuto pa cela večnost trajeuser posted image



Mi smo zadnjič pustili krožnik pred njo, jooooj da bi videle kaj je nastalo iz tega, jo je blo treba pod pipo umit user posted image , nekaj malega pa je vseeno pojedla.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:08:46   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pri nas pada malo dežek, je pa vmes hotlo nekaj snežit, pa si je zaenkrat premislilouser posted image
Alji sem dala za kosilo pire kropir in sladko zelje in se je kar zaprašila v njega, pojedla kakih 15 žlič in konecuser posted image  Sem ji dala žlico v roke in je sama jedla, no bolj pacala, nekaj pa je le šlo v usta. Punca hoče sama jest, no sedaj pa imam user posted image
 
Sem jo posnela na hitro in sedaj na FB nalaga video. Jao tisto bogo minuto pa cela večnost trajeuser posted image


user posted image user posted image user posted image velila punca kar sama bi jedlauser posted image
naš pa vase že cel dan nič spraviluser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:08:56   
Estrella*
Ko sem šla po Andraža je ravno vzgojitelca jasli prišla ven in me vprašala, kdaj pride Aljauser posted image user posted image user posted image Tu je pa res eno malo selo, nič ne moreš skrit, vsi vse vedouser posted image Sem pa izvedela, da lahko takoj ko dobi zdravniškega začnem uvajat; to je s 17.4user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?