|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:09:41   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Pa temu vremenu se meša, pred petimi minutami je sijalo sonce, zdaj pa spet sneži ko blesavo user posted image
Midve pa sma še kr same user posted image



user posted image user posted image pri nas je za enkrat sam oblačno pihal je pa k pri norcih.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:10:15   
nia5
Zdaj pa je začelo sut, dol letijo krpe, ne snežinke user posted image , grem raje mafine pečt za lubija, kolikor mi bo poleg Nie uspelo.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:10:42   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Ko sem šla po Andraža je ravno vzgojitelca jasli prišla ven in me vprašala, kdaj pride Aljauser posted image user posted image user posted image Tu je pa res eno malo selo, nič ne moreš skrit, vsi vse vedouser posted image Sem pa izvedela, da lahko takoj ko dobi zdravniškega začnem uvajat; to je s 17.4user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a ja sem nekje zasledila še za edinaos in njen vrtecuser posted image user posted image user posted image user posted image
no za obeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:10:44   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Pa temu vremenu se meša, pred petimi minutami je sijalo sonce, zdaj pa spet sneži ko blesavo user posted image
Midve pa sma še kr same user posted image



April se bližauser posted image
 
Moj me je tud klical s šihta, da mi pove,m da je pozabil iti domovuser posted image user posted image user posted image Tako, da bomo danes spet zamudili na plavalni tečaj. Proklet dec nezanesljiviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:11:12   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Ko sem šla po Andraža je ravno vzgojitelca jasli prišla ven in me vprašala, kdaj pride Aljauser posted image user posted image user posted image Tu je pa res eno malo selo, nič ne moreš skrit, vsi vse vedouser posted image Sem pa izvedela, da lahko takoj ko dobi zdravniškega začnem uvajat; to je s 17.4user posted image user posted image user posted image




Super user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:11:36   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Pa temu vremenu se meša, pred petimi minutami je sijalo sonce, zdaj pa spet sneži ko blesavo user posted image
Midve pa sma še kr same user posted image



April se bližauser posted image
 
Moj me je tud klical s šihta, da mi pove,m da je pozabil iti domovuser posted image user posted image user posted image Tako, da bomo danes spet zamudili na plavalni tečaj. Proklet dec nezanesljiviuser posted image user posted image user posted image


deciuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:12:57   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pri nas pada malo dežek, je pa vmes hotlo nekaj snežit, pa si je zaenkrat premislilouser posted image
Alji sem dala za kosilo pire kropir in sladko zelje in se je kar zaprašila v njega, pojedla kakih 15 žlič in konecuser posted image  Sem ji dala žlico v roke in je sama jedla, no bolj pacala, nekaj pa je le šlo v usta. Punca hoče sama jest, no sedaj pa imam user posted image
 
Sem jo posnela na hitro in sedaj na FB nalaga video. Jao tisto bogo minuto pa cela večnost trajeuser posted image


user posted image user posted image user posted image velila punca kar sama bi jedlauser posted image
naš pa vase že cel dan nič spraviluser posted image



Bo ju3 bolje. Tud naša ni razpoložena za hranouser posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:13:37   
mafi
drugače smo bili pri P, in nismo dobili nič kot sem predvidevalauser posted image , če pa ponovno dobi vročino gremo jutri nazaj da mu zopet vzamejo kri.
sitn je za po.pi.zdit Hb zdej spi
nč grem marku prebrat še kako knjigico dokler je mir

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:15:03   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

drugače smo bili pri P, in nismo dobili nič kot sem predvidevalauser posted image , če pa ponovno dobi vročino gremo jutri nazaj da mu zopet vzamejo kri.
sitn je za po.pi.zdit Hb zdej spi
nč grem marku prebrat še kako knjigico dokler je mir



Bogec mali, naj se vsaj naspi.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:15:08   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

drugače smo bili pri P, in nismo dobili nič kot sem predvidevalauser posted image , če pa ponovno dobi vročino gremo jutri nazaj da mu zopet vzamejo kri.
sitn je za po.pi.zdit Hb zdej spi
nč grem marku prebrat še kako knjigico dokler je mir


user posted image kaj mu niso mogli že danes vzeti krvi?

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:15:37   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Pa temu vremenu se meša, pred petimi minutami je sijalo sonce, zdaj pa spet sneži ko blesavo user posted image
Midve pa sma še kr same user posted image



April se bližauser posted image
 
Moj me je tud klical s šihta, da mi pove,m da je pozabil iti domovuser posted image user posted image user posted image Tako, da bomo danes spet zamudili na plavalni tečaj. Proklet dec nezanesljiviuser posted image user posted image user posted image

Haloooo?!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:16:12   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Ko sem šla po Andraža je ravno vzgojitelca jasli prišla ven in me vprašala, kdaj pride Aljauser posted image user posted image user posted image Tu je pa res eno malo selo, nič ne moreš skrit, vsi vse vedouser posted image Sem pa izvedela, da lahko takoj ko dobi zdravniškega začnem uvajat; to je s 17.4user posted image user posted image user posted image

A sta OŠ in vrtec v isti stavbi?

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:16:28   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Ko sem šla po Andraža je ravno vzgojitelca jasli prišla ven in me vprašala, kdaj pride Aljauser posted image user posted image user posted image Tu je pa res eno malo selo, nič ne moreš skrit, vsi vse vedouser posted image Sem pa izvedela, da lahko takoj ko dobi zdravniškega začnem uvajat; to je s 17.4user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:16:37   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mafi
naš pa vase že cel dan nič spraviluser posted image

Potem mu res nekaj ne štima... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:17:14   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nia5
Pa temu vremenu se meša, pred petimi minutami je sijalo sonce, zdaj pa spet sneži ko blesavo user posted image
Midve pa sma še kr same user posted image

Tudi mi. In bomo še najmanj do 18h. Kaj čmo user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:17:33   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pri nas pada malo dežek, je pa vmes hotlo nekaj snežit, pa si je zaenkrat premislilouser posted image
Alji sem dala za kosilo pire kropir in sladko zelje in se je kar zaprašila v njega, pojedla kakih 15 žlič in konecuser posted image  Sem ji dala žlico v roke in je sama jedla, no bolj pacala, nekaj pa je le šlo v usta. Punca hoče sama jest, no sedaj pa imam user posted image
 
Sem jo posnela na hitro in sedaj na FB nalaga video. Jao tisto bogo minuto pa cela večnost trajeuser posted image

Opa, sama hoče jest user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:20:01   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Ko sem šla po Andraža je ravno vzgojitelca jasli prišla ven in me vprašala, kdaj pride Aljauser posted image user posted image user posted image Tu je pa res eno malo selo, nič ne moreš skrit, vsi vse vedouser posted image Sem pa izvedela, da lahko takoj ko dobi zdravniškega začnem uvajat; to je s 17.4user posted image user posted image user posted image

A sta OŠ in vrtec v isti stavbi?

 
Ja. Spodnji štuk naj bi bil vrtec  s 4 skupinami,  zg. štuk pa šola. Samo do sedaj zg. štuk ni še zrihtan, pa sta dol 2 skupini vrtca in 2 šoleuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:20:28   
tilči
user posted image  in taščin prijatelj sta se pa spravila ogledalo namontirat zunaj.Odkar imamo industrijsko cono zraven,je tak promet kot v Lj na Celovškiuser posted image .Omejitev je 40,pa nobeden ne zna toliko peljat.Imamo pa izvoz ravno na ovinku,pa ciprese so zraven in je sosed dovolil,da na njegovi zemlji postavimo ogledalo.user posted image Na občino sem že 2x pisala,pa se nobeden ne premakne,ker je samo naš izvoz,če bi bilo za več ljudi,potem bi ga oni postavili.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:33:48   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tilči
user posted image  in taščin prijatelj sta se pa spravila ogledalo namontirat zunaj.Odkar imamo industrijsko cono zraven,je tak promet kot v Lj na Celovškiuser posted image .Omejitev je 40,pa nobeden ne zna toliko peljat.Imamo pa izvoz ravno na ovinku,pa ciprese so zraven in je sosed dovolil,da na njegovi zemlji postavimo ogledalo.user posted image Na občino sem že 2x pisala,pa se nobeden ne premakne,ker je samo naš izvoz,če bi bilo za več ljudi,potem bi ga oni postavili.

user posted image user posted image
Hja, če bi šlo za občinarja, bi tudi samo za 1 oni postavili špegu... user posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:35:09   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

drugače smo bili pri P, in nismo dobili nič kot sem predvidevalauser posted image , če pa ponovno dobi vročino gremo jutri nazaj da mu zopet vzamejo kri.
sitn je za po.pi.zdit Hb zdej spi
nč grem marku prebrat še kako knjigico dokler je mir


user posted image kaj mu niso mogli že danes vzeti krvi?


ne ker je deloval čisto o.kuser posted image , sej na koncu sem pa jaz butasta in paničnauser posted image .
samo je rekla da je bila kaka viroza in da bo kmalu mimo kljub vnetemu grluuser posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:36:54   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Ko sem šla po Andraža je ravno vzgojitelca jasli prišla ven in me vprašala, kdaj pride Aljauser posted image user posted image user posted image Tu je pa res eno malo selo, nič ne moreš skrit, vsi vse vedouser posted image Sem pa izvedela, da lahko takoj ko dobi zdravniškega začnem uvajat; to je s 17.4user posted image user posted image user posted image

A sta OŠ in vrtec v isti stavbi?

 
Ja. Spodnji štuk naj bi bil vrtec  s 4 skupinami,  zg. štuk pa šola. Samo do sedaj zg. štuk ni še zrihtan, pa sta dol 2 skupini vrtca in 2 šoleuser posted image


bo vsaj bratec imel vse pod kontrolouser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:38:18   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

drugače smo bili pri P, in nismo dobili nič kot sem predvidevalauser posted image , če pa ponovno dobi vročino gremo jutri nazaj da mu zopet vzamejo kri.
sitn je za po.pi.zdit Hb zdej spi
nč grem marku prebrat še kako knjigico dokler je mir



Bogec mali, naj se vsaj naspi.


vsaj to glede na to da ima cel dan v sebi 60ml AMuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:42:26   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

midve sma od P in sma doble sumamed, ker se vročina vleče že od nedelje, druga pa ni nič za videt. v pon imava kontrolo in upam, da bo bolje!

podatki: 9.240kg, 75 cm, OG 46,5 cm. naslednji pregled 21.6.2009. sma pa ble dans naročene, ker bi naj bla eva spet cepljena (ošpice, mumps, rdečke), pa smo prestavli zaradi vročine.

Lepe mere user posted image user posted image
A, vidiš, Eva je pa dobila Sumamed user posted image  Naj se hitro pozdravi user posted image user posted image

sm mogla 2,55eur doplačat. me je v lekarni vprašala, če bom doplačala al mi da nadomestek, pa nisem nič oklevala!

a si pol dobila od plive????

jp user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:53:32   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

DANuser posted image

Punce jaz sem tako vesela, MOJA MIŠKA GRE V VRTEC Z 1.6.2009user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 16:54:19   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Aja pa še neki sem vam pozabila povedat: včeraj je prišla ven špica od 6. zobka user posted image user posted image user posted image , tako da je bilo današnje jutranje teženje najbrž povezano tudi s tem

user posted image user posted image user posted image
ali ste se temenc znebili?


veliko jih je šlo stran, ne pa še vsa user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?