|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 12:07:36   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Tjaša je zaspala, js grem pa stavit, da bo patronažna pršla v roku pol ure ... ggggrrrrrrr user posted image

Bethany: a more bit tamala budna, ko pride sestra?


ne, js je ne bi budila... sam zato, da jo pogleda in reče, kak je že velika... user posted image kr nej spi!! user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 12:09:17   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

a je treba poleg vloge za vpis v vrtec še kej zraven prinesti??


davčno št. in emšo vseh



a ne velja napisano na vlogi? emšo in dš od staršev je itak gor, dš od Eline bom mela pa zram, poleg rojstnega lista, ko še nima osebne.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 12:11:41   
Bethany
Martka, upam, da nam uspe kaj prej do mesta pridet... pa da se vidimo. user posted image se morma s Katjo zmenit, kdaj boma šle v vrtec... al prej al pol.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 12:11:54   
_kathy_
No, mi gremo ravno v vrtec. user posted image

Danes pa Gal praznuje (tudi on mora priti na svoj račun;)) ... 3 mesece!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 12:14:42   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

No, mi gremo ravno v vrtec. user posted image

Danes pa Gal praznuje (tudi on mora priti na svoj račun;)) ... 3 mesece!user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image vse najboljše za 3 mesece...joj kako beži čas. Gal pride torej na svoj račun, če mami poje eno fino tortico, ne...heh...user posted image



(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 12:18:38   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

No, mi gremo ravno v vrtec. user posted image

Danes pa Gal praznuje (tudi on mora priti na svoj račun;)) ... 3 mesece!user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 12:21:49   
PERSIDA
Se opravičujem ker motim samo bi rada vprašala Dali ti nas nimaš več nič rada ?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 12:25:54   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

No, mi gremo ravno v vrtec. user posted image

Danes pa Gal praznuje (tudi on mora priti na svoj račun;)) ... 3 mesece!user posted image user posted image user posted image



Čestitke, GAL za prvo četrtino leta!! user posted image user posted image user posted image Mami si pa nej privošči kaj dobrega!! user posted image

V kateri vrtec ga boš pa vpisala?

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 12:27:04   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Se opravičujem ker motim samo bi rada vprašala Dali ti nas nimaš več nič rada ?


sem ti poslala zs...

seveda vas imam rada...

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 12:38:07   
Dali*
Punce v kolikem času preide hrana ki jo poješ v mleko? Full se mi lušta jabolke in bi rada opazovala reakcijo pri Etienu.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 12:42:48   
Lolita23
Kdaj ste začele uporabljat kengurujčka oz. sling?Kupila sem kengurujčka od 0n 15kg, mala je pa stara 1 mesec, pa ne vem, če bi ga lahk začela uporabljat???'

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 12:50:51   
katja_p
Sej sm vedla .... zdaj se mi pa joče in jo morm nekak nazaj uspavat ... user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 12:52:00   
katja_p
Gal, user posted image

Lolita: sling lahko takoj, kungurujčka pa ne vem.

martka: te bomo rufnle. Sam najbrž res ne bomo uspele tak cajt prit, ker naša takrat spi ...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 13:08:39   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Punce v kolikem času preide hrana ki jo poješ v mleko? Full se mi lušta jabolke in bi rada opazovala reakcijo pri Etienu.


Hitro pride hrana v mleko, reakcija, če bo, bo v roku 24 ur.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 13:09:11   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Sej sm vedla .... zdaj se mi pa joče in jo morm nekak nazaj uspavat ... user posted image user posted image


a je prišla patronažna?

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 13:15:32   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Punce v kolikem času preide hrana ki jo poješ v mleko? Full se mi lušta jabolke in bi rada opazovala reakcijo pri Etienu.


Hitro pride hrana v mleko, reakcija, če bo, bo v roku 24 ur.


Torej grem v napad na jabolko...potem pa opazovanje


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 13:15:56   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Sej sm vedla .... zdaj se mi pa joče in jo morm nekak nazaj uspavat ... user posted image user posted image


a je prišla patronažna?


Jap ... in kaj je povedla?

- do dopolnjenega 6m NIČ
- začet s sadjem, neprekuhanim
- tamala zgleda super, ima lep ritem
- aha, z Elino bosta skup v varstvu
- in pol vse druge teme.

Je bla tu ene pol ure.

Tjaša je nazaj zaspala.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 13:23:08   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Dobro jutro punce!

Mi imamo že prvo rundo dop. spanca, tako da sem malo počekirala tle in vidim da nas je kar nekaj kandidatk za Montija. Torej start bo 4. maja ob 00.00 uri. Do takrat pa bo vsaka pripravila jedilnik za en teden vnaprej, pa bomo do poletja glih super in fit. Meni se bo pridružil še moj user posted image , ker se je tudi on zredil med mojo nosečnostjo, no pa še mal prej...upam torej da mi ne bo pretežko, ker bova oba na tem in bo lažje pripravljati hrano.

Seznam kandidatk za Montija:

Bethany
Katja_p
Dali*
Lolita23   ???




No pa da se jaz mal javim...jaz sem včeraj začela in upam da uspem...vam pa še preostanek časa do začetka se najejte sk sladkimuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 13:32:24   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Sej sm vedla .... zdaj se mi pa joče in jo morm nekak nazaj uspavat ... user posted image user posted image


a je prišla patronažna?


Jap ... in kaj je povedla?

- do dopolnjenega 6m NIČ
- začet s sadjem, neprekuhanim   vsaka drugače! moja je pa že takrat rekla, prekuhano zelenjavo, da ji sladko preveč ne pokvari apetita za zelenjavo...
- tamala zgleda super, ima lep ritem
- aha, z Elino bosta skup v varstvu
- in pol vse druge teme.

Je bla tu ene pol ure.

Tjaša je nazaj zaspala.


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 13:32:44   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Dobro jutro punce!

Mi imamo že prvo rundo dop. spanca, tako da sem malo počekirala tle in vidim da nas je kar nekaj kandidatk za Montija. Torej start bo 4. maja ob 00.00 uri. Do takrat pa bo vsaka pripravila jedilnik za en teden vnaprej, pa bomo do poletja glih super in fit. Meni se bo pridružil še moj user posted image , ker se je tudi on zredil med mojo nosečnostjo, no pa še mal prej...upam torej da mi ne bo pretežko, ker bova oba na tem in bo lažje pripravljati hrano.

Seznam kandidatk za Montija:

Bethany
Katja_p
Dali*
Lolita23   ???




No pa da se jaz mal javim...jaz sem včeraj začela in upam da uspem...vam pa še preostanek časa do začetka se najejte sk sladkimuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image   Bravo cita! Se tin pridružimo čez 13 dni. Ti nam boš pa dodatna motivacija, ker nas boš spodbujala s svojim dobrim počutjem in manj kg.

Me moremo najprej iz omar spravit še vse zaloge sladkega potem pa akcija...

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 13:38:10   
Bethany
Dali, uživaj ob japki! Držim pesti, da ne bo Etiena zvijala. user posted image

Katja, obisk patronažne:no, enako kot pri meni ... user posted image Fino, da Tjaša že nazaj spi. Js sem pa glih dala Elino v posteljo, ker je že dremala na zizi, je seveda protestirala, zdaj pa je tiho in se igra s svojim pujsekom. Upam, da bo zaspala.

Kaj pa za kosilo danes? Ostalo mi je dosti zelenjave od včeraj, pa tortilje še imam za ponucat, sam bi mal popestrila s kakim mesekom, pa sem čist brez... Bo treba eksperimentirat, al pa bo spet vegi južna, upam, da se moj ne bo preveč bunil, hehe user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 13:40:55   
urskaf
Lep pozdravček punce!
Bi se vam še jst pridružila tukaj, če lahko. user posted image  Bethany - hvala za povabilo! user posted image
Hujšanje ...
Mene kr zmrazi, ko se spomnim na to! user posted image  Sicer sem že na kg pred nosečnostjo, sam bi rada šla še kakih 10kg dol. Sam hujšat pa baje kao še ne smem, ker dojim. Ena moja kolegica je hotela hujšati med dojenjem, pa se ji je ful poslabšala kvaliteta mleka, pa skoraj je bila ob njega, tak da bo moglo še HB mal počakat. user posted image
Nič, mejte se, se že Mihec oglaša. user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 13:41:21   
Bethany
Tole uvajanje GH: res je ful različnih variant in predlogov - eni pravijo začeti s sadjem, drugi z zelenjavo, eni s prekuhanim, drugi surovo... js bom kr po svojem občutku delala, tak kot se mi pač zdi najboljše, pa bo! Pa začela bom čez kak mesec, kak teden pred dopolnjenim 6im mesecem. Bomo vidli...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 13:49:04   
Bethany
Urškaf, dobrodošla med mamice!! user posted image user posted image

Ja, hujšanje med dojenjem ni priporočljivo, vsaj ne tako ful strogo in odrekajoče. Ker se strupi in odpadne snovi izločajo tudi skozi mleko. Počasi, z uravnoteženo prehrano, veliko tekočine, zmernega gibanja, pa grejo kile počasi dol, brez vpliva na mleko. Js sem tud mislila začeti že janurja, dober mesec po porodu, pa sem se premislila, prvič zaradi dojenja, drugič zaradi pomanjkanja volje. Zdaj, ko se pa počasi bližamo šestim mesecem in gosti hrani, pa lahko začnem tudi mal bolj resno kile dol spravljat, seveda še vedno s pametjo, ker bi rada dojila, dokler bo pač šlo. user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 13:51:13   
urskaf
Je bil lažni alarm. user posted image  Sam enga golobčka je mogu spustit. user posted image
Lahko nekaj vprašam mamice, ko uporabljate aspiratorje za čiščenje noseka? Jst sem ga danes dobila. Na kakšno moč imate nastavljen sesalec? Pa kako dolgo sesate iz ene nosnice? Oz. kako se sploh spravite zraven? user posted image  Hvala!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Katero ime za punčko?
kara555

Klara, Nika Taja

Klara (36%)

Nika (34%)

Taja (30%)


Število vseh glasov: 429

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!