|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 7:54:23   
katja_p
Jutro!

Ja, te diete ... Sam men se pa tk težk zdi to hrano ločevat ... A se da kaj fajnega za jedilnik skombinirat? Pa da je cela familija. Ker sam za sebe in pol za ostale pa ne bi kuhala ...

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 8:28:29   
_kathy_
Blue eye, 15 kg???? Uau!!!!user posted image user posted image user posted image V kolikšnem času si pa to shujšala?
No, jst sm se spravla v prednosečniške cote že 2 tedna po porodu samo še vedno ni to to. Sem si kupla ene črne hlače, manjše št. samo zato, da bom imela cilj se v njih spravit.user posted image user posted image user posted image Ampak trenutno zelo slabo kaže.user posted image

Drugače je pa moj ati pred parimi leti z ločevalno dieto shujšal 30 kg. Trenutno pa po njej hujšata bratranec in njegova punca. Vem, da je bratranec že na - 10 kg.

Ojoj, kr groza me je. Morm začet malo laufat. Samo kaj, ko pa se ne morem spravit. Klopco za trebušnjake sem si že pripravila, pred enim mesecem. Prej sem imela izgovor da ne smem telovadit do prvega pregleda pri G po porodu ... kaj si naj pa zdaj izmislim??user posted image user posted image

Katja, kakšna vloga je to, ki jo neseš na občino, pa do kdaj jo moreš nesit? Kdo pa dobi ceneje vrtec?


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 8:45:49   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Katja, kakšna vloga je to, ki jo neseš na občino, pa do kdaj jo moreš nesit? Kdo pa dobi ceneje vrtec?



Čist nč ti ne znam povedat ... Js sm si zdle sprintala vlogo za vrtec, tisto za občino pa še ne. Niti ne vek, kk je s tistim. Morjo take povedat, ko imajo izkušnje.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 9:16:19   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Bethany in ostale ... jst bi tudi imela to dieto! Morm malo dol spravit. Imamo naslednji mesec zlato poroko, krst, poroko ... :( Jst pa tko zavaljena ... :(
Samo brez jajc in kravjega mleka ter proizvodov iz le-tega.


Kathy, user posted image user posted image
user posted image Ti se hecaš?? Ja, kam boš še hujšala, saj te že zdaj nič ni skup... user posted image user posted image

Takle je, glede diet: tiste, ki ste na isti kilaži oziroma na manj kot pred zanositvijo, se nič ne javljajte zram ... user posted image user posted image user posted image Al pa še en kriterij: tiste, ki spravite na sebe stare cote, pred nosečnostjo (pa ne mislim raztegljivih trenirk in širokih kavbojk), se ne javljajte, hihiii.... user posted image user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 9:18:35   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Za Montija imam js nekje shranjene tabele, kaj je dovoljeno in kaj ne... če kira rabi, pošljem na mejl. Sem si enkrat iz knjige naredla tak povzetek dovoljenih živil in kombinacij.

Zdej grem pa kuhat, dokler Elina spi...


Pošlji še meni...hvala



Jaz bi to tudi imelauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 9:23:42   
Bethany
No, pa še dobro jutro od mene! Sem se najprej vpiknila v Kathy-jino potrebo po hujšanju.... pa že zdej je tak drobna. Veš kaj, Kathy, teb sam mogoče telovadba manjka, da dobiš spet občutek fit telesa. Pa se ti ne bo več zdelo, da si zavaljena. Ko se enkrat spraviš migat (ja, vem, je težko začet), se bolj zdrava prehrana kar hitro pridruži...

tak da, JA, bo treba začet migat... js tud vedno kak izgovor najdem. Ampak bo že... user posted image user posted image

Katja, obisk vrtca: jutri? ko je lepše vreme napovedano, pa se sprehodima do tja?

Za nami je še drugo cepljenje, vse ok, zdele Elina še spančka v jajčki. Je bila ponoči ob štirih budna in potem kar ni hotla nazaj za spat...




(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 9:31:21   
Lolita23
Živjo!

Hujšanje jaz priznam, da sem pred nosečnostjo pridelala končno svojo idealno postavo, po skoraj 10 četih, ko pa sem zanosila, je pa no zbledela, in zdej sem spet na tačetku.Jaz bom sicer poskusila, zdej bolj krepiti mišice, ker še veden dojim, čeprav trenuten ne morem počet, kar najraje plvama dolžine, pa se krepim tak.Po dojenju pa lunina dieta....

kengurujček kdaj ste ga začele uporabljat???'Jaz ga imam kao od 0-14 g, mala je star 1 mesec, pa ne vem, ali je še premala????


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 9:34:46   
Bethany
Montignacova metoda: Da veš točno zakaj se gre in da te metoda tudi prepriča, je fajn prebrat knjigo Jem, torej hujšam, kjer avtor fino razloži, v čem je fora te njegove diete. No, men izraz dieta ful ni všeč in tudi ta metoda ni predstavljena kot dieta z nekim določenim rokom trajanja. Ampak gre v bistvu za način prehranjevanja za celo življenje. Loči samo dve stopnji, pri prvi, ki je bolj stroga, se pač hujša in doseže željeno težo, pri drugi (ki pa že dovoljuje tu pa tam kake pregrehe) pa se dobljena teža ohranja in pač zdravo prehranjuje.

Tak, da se zna zgodit, da vam tisti moji izvlečki iz knjige ne bojo najbolj jasni... Vseeno predlagam, da se preberete tudi knjigo, tiste, ki ste resne glede zgubljanja teže user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 9:56:16   
Dali*
Dobro jutro punce!

Mi imamo že prvo rundo dop. spanca, tako da sem malo počekirala tle in vidim da nas je kar nekaj kandidatk za Montija. Torej start bo 4. maja ob 00.00 uri. Do takrat pa bo vsaka pripravila jedilnik za en teden vnaprej, pa bomo do poletja glih super in fit. Meni se bo pridružil še moj user posted image , ker se je tudi on zredil med mojo nosečnostjo, no pa še mal prej...upam torej da mi ne bo pretežko, ker bova oba na tem in bo lažje pripravljati hrano.

Seznam kandidatk za Montija:

Bethany
Katja_p
Dali*
Lolita23   ???


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 9:57:12   
Dali*
Pa je ja blo rečen, da ne bo dežja... Ne da se mi ven spravljat v tem vremenu... Upam, da bo jutri boljše, da greva malo v mesto.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 10:15:36   
jerebica
pupe, pridno čvekate, komaj sem se prebila skozi, pa vas malo pozdravim.

dieta tudi meni ne bi škodovala.

vreme je pa res zoperno, namesto na sprehod mislim, da bom šla kr z Rudijem malo zadremuckat. Ga je mali ponoči nekaj srakal, in se želel non stop priklapljat na zizouser posted image , joj zopet fehta za njo morem it.......



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 10:23:57   
katja_p
Bethany: ja, greva ju3, js dans izpolnem vlogo.

Kaj boš ti napisala za ure prihoda in odhoda?

Monti: user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 10:24:15   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Pa je ja blo rečen, da ne bo dežja... Ne da se mi ven spravljat v tem vremenu... Upam, da bo jutri boljše, da greva malo v mesto.


Ja, jutri bo lepše.... se dobimo na kaki kavici??

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 10:25:35   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Babnce, js mam eno vprašanje:

kdaj je treba na občino dat tisto vlogo za cenejši vrtec?

Prvič dva tedna pred vstopom v vrtec, potem pa vsako leto do 15. novembra. Torej če gre otrok v vrtec 1.9., daš vlogo do 15. 8., potem še isto leto do 15.11. in potem vsako leto novembra.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 10:30:13   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Bethany: ja, greva ju3, js dans izpolnem vlogo.

Kaj boš ti napisala za ure prihoda in odhoda?

Monti: user posted image user posted image user posted image


velja!! ej, ne vem... ura prihoda...?? čis odvisno od mojga šihta, ki je še v luftu, pa sej itak dvomim, da dobimo mesto v vrtcu... user posted image Odhod pa isto... ko različno neham delat, če seveda računam na staro službo. eh, neki na pribl. bom napisala, sej itak se lahko pol kej spremeni, pa ne morš na to vplivat, ane? še sreča, da imamo privat varstvo zrihtano. user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 10:30:31   
katja_p
Čakam na patronažno ... upam, da bo tamala zdržala pokonc do takrat ... ne bi mel bi problem, ker je spala skor do 9 user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 10:32:08   
Bethany
a je treba poleg vloge za vpis v vrtec še kej zraven prinesti??

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 10:32:33   
katja_p
Js se kr nagibam k privat ...

Bom pa vseen si zračunala, kolk bi me pršu vrtec. Ampak je treba vnest podatke za 2007 ... user posted image  beda ... to je že celo večnost nazaj. In takrat sm js ful delala, lani pa nič ...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 10:33:11   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

a je treba poleg vloge za vpis v vrtec še kej zraven prinesti??


piše ne ... js bom mela rojstni list skopiran

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 11:33:01   
katja_p
Tjaša je zaspala, js grem pa stavit, da bo patronažna pršla v roku pol ure ... ggggrrrrrrr user posted image

Bethany: a more bit tamala budna, ko pride sestra?

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 11:46:22   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

a je treba poleg vloge za vpis v vrtec še kej zraven prinesti??


davčno št. in emšo vseh

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 11:47:07   
Dali*
Jaz sem tudi klicala kako je z vpisi sredi leta za etiena, tako da moram oddati vlogo 45 dni prej, torej konec leta 2009.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 11:48:34   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Pa je ja blo rečen, da ne bo dežja... Ne da se mi ven spravljat v tem vremenu... Upam, da bo jutri boljše, da greva malo v mesto.


Ja, jutri bo lepše.... se dobimo na kaki kavici??


Lahko se zmenimo. No problem.
Jutri grem v knjižnico pa še malo po opravkih, potem pa lahko gremo na kavico. Upam da bo fajn toplo, da bomo lahko zunaj...sploh kar se dojenja tiče.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 11:58:39   
martka
verjetno boste pozne, tako, da mene ne more bit zraven, kajne?
jaz germ ju3 na občino, dat delat potni list.
s5 se bom načakala!! katastrofa! jaz bi jim delo čist drugač organizirala, sam potem ne bi zgledalo da delajo...hi hi
nam bi bilo pa seveda lažje

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.4.2009 12:02:27   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: martka

verjetno boste pozne, tako, da mene ne more bit zraven, kajne?
jaz germ ju3 na občino, dat delat potni list.
s5 se bom načakala!! katastrofa! jaz bi jim delo čist drugač organizirala, sam potem ne bi zgledalo da delajo...hi hi
nam bi bilo pa seveda lažje


Ti se odpraviš na teren okrog 10. ure, ne če se ne motim. Me bomo najbrž kasneje šle naokoli. Če mi uspe prej ven te pokličem, ti bom poslala mojo tel. na zs, ti mi pa nazvoni ali pa mi napiši nazaj na zs.
Uf, javni uslužbenci - nobene organizacije, maš prav.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Kam letos na dopust?




Na morje. (65%)

V planine. (4%)

Potovanje po celini. (3%)

Križarjenje z barko/ladjo. (2%)

V toplice. (6%)

Doma bom. (20%)


Število vseh glasov: 10389

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!