|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 9:32:26   
anita goitan
tako, Zoja zaspala, tukaj je sonček, šibam cunje obest in mal pospravituser posted image
potem pa mogoče kaj vozičakt če bo nam vreme še naklonjeno, če ne pa via v kengurujčka (večraj smo ga osvojili in je kar fajn) ker bejba je pretežka za jo skoz nosituser posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4051
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 9:45:41   
miškolinček
Dan,

danes imam 3 mesece:

no takole pa zgledam danes:


NASMEŠEK ZA DOBRO JUTRO

user posted image

ŠE EN NASMEŠEK

user posted image

TAKO SEM VEEEELIK

user posted image

TAKOLE PA JAZ PUNCE LEPO POGLEDAM

user posted image



(odgovor članu Carol11)
Neposredna povezava do sporočila: 4052
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 9:53:45   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

Dan,

danes imam 3 mesece:

no takole pa zgledam danes:


NASMEŠEK ZA DOBRO JUTRO

user posted image

ŠE EN NASMEŠEK

user posted image

TAKO SEM VEEEELIK

user posted image

TAKOLE PA JAZ PUNCE LEPO POGLEDAM

user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image za 3m! Sej bi ga Zoji pokazala k je takoo luštkan, sam bo naty užaljena, tako da ji ga ne bomuser posted image

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4053
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 9:57:07   
Erin
Čestitke miškolinček!!!!

Ste se pozdravili??user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4054
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:00:32   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Čestitke miškolinček!!!!

Ste se pozdravili??user posted image



Nima več driske in zdaj že 4 dni samo je in to podnevi in ponoči na 3 ure,bo mal nadoknadu za nazaj očitno.

Smo pa še vedno prehlajeni,ker sem zdaj jaz in je še mal od mene dobu,pa bo že,če ne bo hujšga.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4055
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:03:39   
anita goitan
matejchi kupla čajčke?

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4056
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:03:42   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

user posted image user posted image user posted image user posted image za 3m! Sej bi ga Zoji pokazala k je takoo luštkan, sam bo naty užaljena, tako da ji ga ne bomuser posted image



Hvala.

Eh,Naty ne bo nič užaljena,ti ga kr pokaži,saj je dost brihtna si bo sama po svoje zbrala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa grem ker že nekaj sitka,pravi da bi šel ven v voziček dremat,pa glih se je sonček pokazu ga bo treba izkoristit ker mislim da ne bo dolgo.

Se oglasim kasneje

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4057
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:03:54   
cebrca
Carol11 in Hana pozdravljeni, vsaka je dobrodošla na čvek. Pa pridi še na srečanje, da se še bolje spoznamo! Tudi midva sva imela kapljice Bio gaia, super zadeva, ampak kapljice AD3 pa nama niso šle, sva sedaj na Oleovitu!

Tamy30 ja sem tudi jaz opazila user posted image

Sayuri ste pa res bogi. Bo ta nevihta mimo boste pa vsi zdravi kot dren, pa nobenih težav več! Da pa je tvoj res bogi, pa vem, ker je moja sestrična prebolela norice pri 37 letih, je bla fejst boga, pa še brazgotinice so ji ostale po obrazu.

tatly pa eno leto si starejša od mojega nečaka!

andrejaboris do 2 mesecev sem ga široko povijala zaradi kolkov, ker so bili 2A in 1B, po slikanju pa nič več ker sta bila oba 1A. Zdaj pa samo v "müllerko".


Če bo šlo tako naprej se bom morala kmalu odpovedat RR, sicer me pa tako nobena ne bere!
Čas mam sam zjutraj, če imam srečo da mali malo zaspi. Če ne visim kle več ko eno uro da vas sploh preberem. Komentirat se mi tako ali tako ne splača, ker si že vse poveste. Pa še moj user posted image ko pride iz štale, mi začne težit če bom še dolg na netu! user posted image user posted image user posted image in mi čist zjebe sistem komentarjev.
Popoldne in zvečer pa niti pod razno nimam časa, da bi vas kaj brala. Če pa po 19:30 prižgem rač se pa Ivan takoj zbudi, torej ni šans da bi vas dohajala!

Ne mi zamerit, sem zdajle volje za popuser posted image ker me user posted image že 3 dni spravlja ob živce, ko mi sedi za vratom kdaj bom šla dol z računalnika, bom še jaz njemu začela težit, kaj visi gor!

Pridem nazaj ko bom boljše volje! Ne se čudit če šele čez tri dni!



_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Carol11)
Neposredna povezava do sporočila: 4058
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:11:44   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

Carol11 in Hana pozdravljeni, vsaka je dobrodošla na čvek. Pa pridi še na srečanje, da se še bolje spoznamo! Tudi midva sva imela kapljice Bio gaia, super zadeva, ampak kapljice AD3 pa nama niso šle, sva sedaj na Oleovitu!

Tamy30 ja sem tudi jaz opazila user posted image

Sayuri ste pa res bogi. Bo ta nevihta mimo boste pa vsi zdravi kot dren, pa nobenih težav več! Da pa je tvoj res bogi, pa vem, ker je moja sestrična prebolela norice pri 37 letih, je bla fejst boga, pa še brazgotinice so ji ostale po obrazu.

tatly pa eno leto si starejša od mojega nečaka!

andrejaboris do 2 mesecev sem ga široko povijala zaradi kolkov, ker so bili 2A in 1B, po slikanju pa nič več ker sta bila oba 1A. Zdaj pa samo v "müllerko".


Če bo šlo tako naprej se bom morala kmalu odpovedat RR, sicer me pa tako nobena ne bere!
Čas mam sam zjutraj, če imam srečo da mali malo zaspi. Če ne visim kle več ko eno uro da vas sploh preberem. Komentirat se mi tako ali tako ne splača, ker si že vse poveste. Pa še moj user posted image ko pride iz štale, mi začne težit če bom še dolg na netu! user posted image user posted image user posted image in mi čist zjebe sistem komentarjev.
Popoldne in zvečer pa niti pod razno nimam časa, da bi vas kaj brala. Če pa po 19:30 prižgem rač se pa Ivan takoj zbudi, torej ni šans da bi vas dohajala!

Ne mi zamerit, sem zdajle volje za popuser posted image ker me user posted image že 3 dni spravlja ob živce, ko mi sedi za vratom kdaj bom šla dol z računalnika, bom še jaz njemu začela težit, kaj visi gor!

Pridem nazaj ko bom boljše volje! Ne se čudit če šele čez tri dni!




Seveda te beremo,jaz te že,komentirat mi pa tudi velokokrat ne uspe,potem sem pa raje tiho da kakšne neumnosti ne napišem.  Cebrca saj bo boljše,danes je tak dan da ne moreš biti drugače kot siten.

Eto meni tamal cvili za ven,zunaj sonček, sem ga glih napravila, prideva pred hišo se mi pa ulije. Grrrrr,...

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4059
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:12:23   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca




Če bo šlo tako naprej se bom morala kmalu odpovedat RR, sicer me pa tako nobena ne bere!
Čas mam sam zjutraj, če imam srečo da mali malo zaspi. Če ne visim kle več ko eno uro da vas sploh preberem. Komentirat se mi tako ali tako ne splača, ker si že vse poveste. Pa še moj user posted image ko pride iz štale, mi začne težit če bom še dolg na netu! user posted image user posted image user posted image in mi čist zjebe sistem komentarjev.
Popoldne in zvečer pa niti pod razno nimam časa, da bi vas kaj brala. Če pa po 19:30 prižgem rač se pa Ivan takoj zbudi, torej ni šans da bi vas dohajala!

Ne mi zamerit, sem zdajle volje za popuser posted image ker me user posted image že 3 dni spravlja ob živce, ko mi sedi za vratom kdaj bom šla dol z računalnika, bom še jaz njemu začela težit, kaj visi gor!

Pridem nazaj ko bom boljše volje! Ne se čudit če šele čez tri dni!




NEEE, poznam to, jaz sem na PCju samo dopoldan, ko pa pride moj iz službe se pa on kmal uleže gor, in če se slučajno jaz kaj s ta malo smuknem in slučajno začne jokat, on kar popiuser posted image kao kašna sem da sem cele dneve na naetu otrok mi pa joče, halooo

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4060
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:23:23   
Erin
cebrca, seveda te beremo! user posted image
Jaz sem ponavadi tukaj ko mali spi pa popoldne moj malo Tilna pomerka da preberem kaj je novega pa zvečer ko mali zaspi še zadnjikrat.
Popoldan skušava malega kar enako imeti, da si jaz malo odpočijem pa da je še on malo z njim.
Kaj pri vama tega ni?
Če ti bo pa preveč težil ga pa kar v rit suni...user posted image bolje ne bo, olajšala si pa boš dušouser posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4061
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:25:22   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Erin


Če ti bo pa preveč težil ga pa kar v rit suni...user posted image bolje ne bo, olajšala si pa boš dušouser posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4062
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:33:10   
ozziebo
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: cebrca




Če bo šlo tako naprej se bom morala kmalu odpovedat RR, sicer me pa tako nobena ne bere!
Čas mam sam zjutraj, če imam srečo da mali malo zaspi. Če ne visim kle več ko eno uro da vas sploh preberem. Komentirat se mi tako ali tako ne splača, ker si že vse poveste. Pa še moj user posted image ko pride iz štale, mi začne težit če bom še dolg na netu! user posted image user posted image user posted image in mi čist zjebe sistem komentarjev.
Popoldne in zvečer pa niti pod razno nimam časa, da bi vas kaj brala. Če pa po 19:30 prižgem rač se pa Ivan takoj zbudi, torej ni šans da bi vas dohajala!

Ne mi zamerit, sem zdajle volje za popuser posted image ker me user posted image že 3 dni spravlja ob živce, ko mi sedi za vratom kdaj bom šla dol z računalnika, bom še jaz njemu začela težit, kaj visi gor!

Pridem nazaj ko bom boljše volje! Ne se čudit če šele čez tri dni!




NEEE, poznam to, jaz sem na PCju samo dopoldan, ko pa pride moj iz službe se pa on kmal uleže gor, in če se slučajno jaz kaj s ta malo smuknem in slučajno začne jokat, on kar popiuser posted image kao kašna sem da sem cele dneve na naetu otrok mi pa joče, halooo



poznam to, ja!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4063
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:34:26   
gajka
cebrca - eh, pusti dedce, včasih se itak obnašajo kot da oni najbolj trpijo pri vsem. Pa izgleda, da jih ima kar veliko neko moško verzijo PMSa. user posted image

Jaz sem pa nameravala še z Rokom malo ven, pa je takole omagal na igralni podlogi:
user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4064
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:36:33   
Erin
Oooooooooooo cukr.... user posted image Moj je tud pod igrali prej zaspal... očitno jih vreme daje.

Je pa ponoči ob 4.30 prav jokal med spanjem, ne vem zakaj. Sem ga zbudila in nafutrala pa je potem tako blažen zaspal še do 8.30. Je bila lakota tako huda???user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4065
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:41:24   
gajka


Je pa ponoči ob 4.30 prav jokal med spanjem, ne vem zakaj. Sem ga zbudila in nafutrala pa je potem tako blažen zaspal še do 8.30. Je bila lakota tako huda???user posted image


Očitno. Rok ponoči začne orng palec sesat, sem ga danes okrog 2h zjutraj slišala in ni in ni nehal. Sem ga šla futrat in je jedel kot največji lakotnik. user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4066
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:46:27   
Ryssa
Filip user posted image user posted image user posted image za 3 mesece.

Mi smo fajn spali 21-5-8. Sem mu zvečer dala Milumil pa zgleda da ga je bolj nasitil.
Za en obrok mi na par dni sfali mojega mleka, drugače pa dodajam po 30 ali 60ml.
Zdajle si pa pumpam spet, sem si ponoči samo enkrat in imam zdajle že iz ene 160 ml, ena je pa še na vrsti user posted image
Vprašanje če mi bo ratalo ker se že nekaj oglaša.

cebrca Ivan je imel pa še kolke iste kot Lan user posted image S tem da so nam rekli da široko povijamo do treh mesecev potem pa kontrola. Upam da bodo ok.
Aja, pa jaz vedno vse preberem. Jaz sem tudi večinoma spregledana ampak se ne dam in še vseeno težim tu gor user posted image user posted image user posted image user posted image
V bistvu me to nič ne gane, ker jaz tudi nimam časa vseh komentirat.

tatly na seznamu lahko pogledaš koliko sem stara user posted image

Pri nas je pa sonček!

Avtosedež: Jaz tudi razmišljam o varianti 9-36kg ampak ne vem kako se kaj obnesejo. Nagledanega imam pa istega kot ti matejchi user posted image  

Sedež za papat imamo pa mi tudi antilop, potem za kasneje pa še tripp trapp stokke, samo varovalo je še treba dokupit, stolček imamo pa že dolgo - smo ga dobili.

sayuri user posted image za noč. Si sploh ne znam predstavljat kako ti je s tremi otročki.

Kak je fajn slikice gledat ko ste pa vsi avgustovčki taki carteki user posted image user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4067
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:52:20   
ozziebo
Sva bili na sončku, Lara omagala v vozičku, zdajle spi na terasi, moram naredit štrudl, pol pa da se Lara naje, pa spet šibava, morva izkoristit tole vreme!

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4068
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 10:53:18   
anaya
Pa joj vsi že nekaj ta velike avtosedeže pa stolčke za hranjenje.... mi še niti približno ne razmišlamo o tem.. Trenutno mi dela največje preglavice al naj mam še pleničke 2 al že 3? Ker 2 so ji mogoče malo na tesno, 3 so ji pa orng prevelike, jih ma do pod pazduhe pa ji pri riti še vedno visijo.  Kdaj ste ve prešle na večjo št.?

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4069
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 11:05:34   
bella02
andrejaboris, pokaži nam svojo novo kuhinjo

carol11, dobrodošla med branjevkeuser posted image user posted image user posted image brez zelenjave

miškolinček, je ta tvoj sinek že zdaj pravi šarmer

erin, zakon slika!!!

cebrca, najprej user posted image user posted image user posted image zate. Te čist razumem. Jaz zmeraj vse preberem in si komentarje delam sproti, ponavadi tud cel dan. Sem pa n aRR dopoldne, ko mala spi in zvečer, popoldne pa le, če Teja spi in mi Tjaša in mož ne težita. Mož itak ne hodi na računalnik, rad gre le k bratu  v spodnji štuk kak film pogledat. Jih on dol vleče z neta. Imam pa tudi jaz tak občutek, da govorim sama sebi. Če pa imam kakšno vprašanje, pa ponavadi dobim odgovor, pa četudi ga moram postavit še enkrat. Če boš pa kaj domov hodila, se pa javi, si zelo blizu mene, če se ne motim.

Tejo sem dala v sobo spat, pa se že prebuja. Jezna sem, nama hladilnik nekaj nagaja, pa šele 4 leta je star, od tega je 2,5 leta v uporabi. Včeraj sem kupila novo blago za na likalno desko, se je staro strgalo. Dobra stran tega je, da sem čisto pri koncu z likanjem!

Me pa kar želodec boli, ker ugotavljam, da se Teja dost mal redi. 16. 9. je imela 5250g, 14. 10. pa 5720. Dons jo bom stehtala in sem v dvomih, če ima 6kg.

Sem se začela nalivat s čajem, do zdaj planinski in šipek, pa sem imela ponoči tako mokro majico, kot bambi zadnjič. To se mi ni že dolgo zgodilo. Sem si pa zdaj skuhala mešanico za doječe matere iz Mullerja in moram ta liter spit do 2h, da za Tjašo in moža druzga skuham. Da slučajno možu kje kaj ne pritečeuser posted image user posted image user posted image

zvijanje v C: se kateri še zdi, da se njen sonček bolj zvija v eno stran? Kaj lahko sama naredim, da bo bolš? Saj imam drug teden P, pa bi rada že sama kaj naredila na tem. Pa zmerej pozabim vprašatuser posted image

Grem še zadnji obrok likat, dokler se Teja ne zbudi. Lep dan želim!





(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4070
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 11:06:08   
gajka

Trenutno mi dela največje preglavice al naj mam še pleničke 2 al že 3? Ker 2 so ji mogoče malo na tesno, 3 so ji pa orng prevelike, jih ma do pod pazduhe pa ji pri riti še vedno visijo.  Kdaj ste ve prešle na večjo št.?


Ko je imel dobrih 6 kg.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4071
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 11:06:56   
Vilika
Kuku

Mi smo spali 20.00 - 5.00 - 8.00 user posted image user posted image user posted image .

Glede avtosedeža ste zdaj tuni mene čisto zmedle - Romer, Concord, Recaro user posted image , bomo šli še fizično pogledat kater je bolši.

Plenice - mi imamo samo pamperske - najprej new baby 2, new baby 3 (muller) - so najboljše, imajo elastiko, super vpijajo, se lepo prilegajo, ampak so samo do 7kg in mi jih bomo zdaj, zdaj prerasli, jih imam še 10 za ponoči user posted image , active baby 3 (mi niso preveč všeč, predvsem ker ni elastike - pa tako reklamo delajo), zdaj imamo baby dry 3 (muller) sem zaenkrat zadovoljna, super so. Aja pa active fit - dokaj v redu.

Cebrca - jaz te zlo rada berem, ne nehat pisat. Vedno znaš stvari s pravimi besedami pojasnit (ne morem pozbiti tistega ko si pisala o tem, da ti več pomeni biti poročena  z izbrano osebo kot goljufati državo zaradi par evrov večje pomoči). Kako pa to da se ivan prec zbudi - a ima tako rahel spanec?

Cukrčka Rokec in Filip user posted image user posted image

anaya  -mi smo prišli na trojko ko je bil 3 tedne star - je imel korenjak že 5 kil user posted image .

Stolčka tudi mi zaenkrat še ne kupujemo, avtosedež bo pa treba - se naglo božamo 9tim kilogramom in lupinica bo kmalu premajhna.



< Sporočilo je popravil Vilika -- 29.10.2008 11:11:19 >


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4072
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 11:08:56   
tatly
ryssa-bravo za najudveuser posted image user posted image user posted image user posted image od kje pa si ?ce si moj letnik in z otrockom bi te blo fajn spoznat.......grrr a je mozno da ima moja pupa rdeco ritko in vse tam okol od plenick?sploh ji ne mine..mi je rekel pediater da ima full obcutljivo kozo

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4073
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 11:10:50   
tatly
aja se to ste prave cveke se vidi da imamo vse pridne otrocke da lahko veliko pisemo,,,,,,ja pa pri nas je fullll soncek in toplo...pride katera na kavo 

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4074
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 11:12:37   
anaya
bella02: moja se zvija v C (sicer kontra C), pa druga kot pa da jo nonstop popravlam ne vem naret, mislim pa da bi sayuri vedla, ker ona je nekaj o tem govorila, da Lovro to dela (lahko pa da sem vse pobrklala).

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?