|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:16:21   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

če ma pa god.. tejka hik hik...


Ne, roman sem pisala user posted image

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3951
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:21:55   
naty13
Tejka eno vprašanje. Si potem veliko hodila k maši. Jaz sem mogla vsako nedeljo do birme. Potem pa ne več, le ko je bilo treba. Se je pa stara mama fajn kregala. Mi ona vedno čestita ob godu, pa še evrčke mi da.  Aja glede RD se pa izgovarjaj, če bo srečanje 11.11., boš mogla za pir dat. user posted image  Pa ne sekiraj se, ker itak ne bo 11. user posted image user posted image user posted image  za pridnega fanta, za gramčke in za zgodnjega božička. user posted image  Mi imamo tudi za božička v planu kupit avtosedež za Nejca, Jošt pa dobi Nejčevega.user posted image

Matejchi a nisi bila ti danes mogoče v KRuser posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3952
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:22:39   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

če ma pa god.. tejka hik hik...


Ne, roman sem pisala user posted image


Ampak opomina ti ne brišem. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3953
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:23:31   
Zoja Miša
Sem prej pozabila, vse ki ste slikice nalepile user posted image . Erin tebi pa še posebaj, za izvirnost! Car tale Tilen, ni kaj!

Majči, seveda sem za, samo kot sem rekla, kakšne 3 tedne bom še brez avtauser posted image .

Naty, user posted image  za pridne otroke! Kaja Lina pa cel dan ni spala, zaspala ob 17h in še kar spi.user posted image  To bo pestra noč in dolgaaaaaaaaaaaaa!user posted image user posted image user posted image

Tejkaz, mi imamo že sos notri pleničko podloženo pa brisačko za hrbrtom, drugače je preveč stišana. Res pa si ne predtsljam kako bo tu notri, ko bo v pajaca oblečena?user posted image Jaša nima premalo kil, ne?


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3954
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:23:41   
naty13
Tejka a uganeš kaj delam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3955
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:25:36   
Zoja Miša
Madonca, berem svoj post, pa sem očitno nepismenauser posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3956
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:26:59   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Naty, user posted image  za pridne otroke! Kaja Lina pa cel dan ni spala, zaspala ob 17h in še kar spi.user posted image  To bo pestra noč in dolgaaaaaaaaaaaaa!user posted image user posted image user posted image




Mislim, da bo isto spala, ker ji manjka od celotnega dneva. Mogoče se pa kmal zbudi, mal potelovadi, se naje in gre pančkat.  Jošt se je tudi mal pred 17h zbudil, pa je šel spat ob 19.30. Pa 2.5h je spal opoldne in dopoldne pol urce. Pa tako je vsak dan. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3957
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:27:38   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Naty, user posted image  za pridne otroke! Kaja Lina pa cel dan ni spala, zaspala ob 17h in še kar spi.user posted image  To bo pestra noč in dolgaaaaaaaaaaaaa!user posted image user posted image user posted image




Mislim, da bo isto spala, ker ji manjka od celotnega dneva. Mogoče se pa kmal zbudi, mal potelovadi, se naje in gre pančkat.  Jošt se je tudi mal pred 17h zbudil, pa je šel spat ob 19.30. Pa 2.5h je spal opoldne in dopoldne pol urce. Pa tako je vsak dan. user posted image


Ups ob 18.30

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3958
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:28:13   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka a uganeš kaj delam user posted image user posted image user posted image


Najprej sem se spomnila da mogoče sestavljanko sestavljaš user posted image

Zoja Miša, Jaša je v enem mesecu pridobil 460g, rekla da je da je na spodnji meji ampak je v redu. Sem ga pa res tik preden smo šli notri do sitega podojila in je bil mogoče zaradi tega kakšen gramček več.

Naty, k maši smo hodili do birme, vendar ne vsako nedeljo. Od takrat naprej pa ne več user posted image Bolj verna sta bila moja stara starša in zaradi njiju je takšna tradicija.

Sem prestavila Jaša iz zakonske postelje v njegovo posteljo in sem ga zbudila. Ma sem kmet.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3959
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:33:37   
matejchi
pikachu in natalija2 pozdrav tudi vama...

Ja Naty smo šli v KR obrnit bi človek rekel, važno, da je dragi karto dobil za smučat, smo jo šli iskat.. A si me vidla al kaj?

Gone Baby Gone - priporočam, katera ga še ni videla, sva gledala, tamala pa spala, kot da ne bi bilo kaj druga za delat.. ah bo že še.

< Sporočilo je popravil matejchi -- 28.10.2008 19:34:03 >

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3960
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:34:20   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka a uganeš kaj delam user posted image user posted image user posted image


Najprej sem se spomnila da mogoče sestavljanko sestavljaš user posted image

Naty, k maši smo hodili do birme, vendar ne vsako nedeljo. Od takrat naprej pa ne več user posted image Bolj verna sta bila moja stara starša in zaradi njiju je takšna tradicija.

Sem prestavila Jaša iz zakonske postelje v njegovo posteljo in sem ga zbudila. Ma sem kmet.



Neeeeeeeeeeeeeeeeee kakšna sestavljanka. je že čez dan preveč sestavljanja. user posted image  Pa tvoj krožnik sem praznila. user posted image user posted image user posted image  Ma je velik. user posted image

Pol je tako kot pri nas. Ata in mama sta bila ful verna. No, samo je RD tudi enako pomenil kot god. user posted image

Upam, da ti fant kmalu zaspi. Verjetno ti bo, ker ste ga matrali in je bil v novem okolju. user posted image  Ampak enkrat bi ga mogla prestavit, edino, če bi šel G v Jaševo postlco. user posted image  Kaj pa je G rekel glede nedeljeuser posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3961
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:35:41   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

pikachu in natalija2 pozdrav tudi vama...

Ja Naty smo šli v KR obrnit bi človek rekel, važno, da je dragi karto dobil za smučat, smo jo šli iskat.. A si me vidla al kaj?

Gone Baby Gone - priporočam, katera ga še ni videla, sva gledala, tamala pa spala, kot da ne bi bilo kaj druga za delat.. ah bo že še.


Pomoje si v enem postu pisala, da si šla v KR. user posted image  Tudi, če te bi vidla, te ne poznam. No, drugič pa povej, ko greš, ker kafiči tudi v KR obstajajo. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3962
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:36:37   
Vilika
No, kar spat sem ga dala, tečkota in za zdaj je tiho, čeprav to ni njegova ura, pa še en obrok ga čaka... Bomo vidli je rekel slep.

Grozni so tej kisli popoldnevi pa še lubi dela popoldan, pa še moja mami je šla na furo z očijem in se vrneta komaj po praznikih user posted image Človek se nima kam dat. Pa tašča doma... user posted image

Naty - hvala za pohavale. Jaz sem tudi vesela, ker sedaj je stanje kar normalno - prvi mesec je dobil 1700g (pretirano), zdaj pa 930 (kr ok). Očitno se stanje normalizira, ker če bi se skoz po prvem mesecu ravnali, ne vem kam bi prišli.

Tejka
- katero lupinico pa imaš da kao ni dobra? Mi imamo peg perego, pa se meni zdi kar precej zvit tamle notri, čeprav je 'kao' že velik fant (kot vsi pravijo).

Zoja Miša
  -jaz imam tudi vedno cel kup napak (tvojih še opazila nisem). Pa sem se jih 2x lotila popravljati po objavi posta in sem jih takoj dobila po nosu od matejchi da skoz neki popravlam - zato sem pa zdaj nehala user posted image user posted image user posted image kar berte te moje krace user posted image

_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3963
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:37:55   
Vilika
Se že oglaša - torej on mora še svojo dozo dobit in točno ve da še ni njegova ura za spanje - brihta mala user posted image

Vidko, že letiiiiiim


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3964
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:39:33   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Vilika


Naty - hvala za pohavale. Jaz sem tudi vesela, ker sedaj je stanje kar normalno - prvi mesec je dobil 1700g (pretirano), zdaj pa 930 (kr ok). Očitno se stanje normalizira, ker če bi se skoz po prvem mesecu ravnali, ne vem kam bi prišli.

Tejka
- katero lupinico pa imaš da kao ni dobra? Mi imamo peg perego, pa se meni zdi kar precej zvit tamle notri, čeprav je 'kao' že velik fant (kot vsi pravijo).


Jaz imam tudi lupinico od PP, pa sem enkrat pojamrala P v porodnišnici, ko smo meli za Nejca kontrola, da je preveč stisnjen. je rekla, da je to ok, da jim paše, ker so bili tako v trebuhu in ni škodljivo. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3965
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:39:45   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Naty, user posted image  za pridne otroke! Kaja Lina pa cel dan ni spala, zaspala ob 17h in še kar spi.user posted image  To bo pestra noč in dolgaaaaaaaaaaaaa!user posted image user posted image user posted image




Mislim, da bo isto spala, ker ji manjka od celotnega dneva. Mogoče se pa kmal zbudi, mal potelovadi, se naje in gre pančkat.  Jošt se je tudi mal pred 17h zbudil, pa je šel spat ob 19.30. Pa 2.5h je spal opoldne in dopoldne pol urce. Pa tako je vsak dan. user posted image


Men se zdi, da jo bom šla zbudit,če se do 20h ne zbudi. Potem ji dam 3 ure, da zaspi nazajuser posted image  Potem lahko pa spi od 23-5h, bi bilo več kot dovolj.


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3966
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:43:05   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: Vilika

No, kar spat sem ga dala, tečkota in za zdaj je tiho, čeprav to ni njegova ura, pa še en obrok ga čaka... Bomo vidli je rekel slep.

Grozni so tej kisli popoldnevi pa še lubi dela popoldan, pa še moja mami je šla na furo z očijem in se vrneta komaj po praznikih user posted image Človek se nima kam dat. Pa tašča doma... user posted image

Naty - hvala za pohavale. Jaz sem tudi vesela, ker sedaj je stanje kar normalno - prvi mesec je dobil 1700g (pretirano), zdaj pa 930 (kr ok). Očitno se stanje normalizira, ker če bi se skoz po prvem mesecu ravnali, ne vem kam bi prišli.

Tejka
- katero lupinico pa imaš da kao ni dobra? Mi imamo peg perego, pa se meni zdi kar precej zvit tamle notri, čeprav je 'kao' že velik fant (kot vsi pravijo).

Zoja Miša
  -jaz imam tudi vedno cel kup napak (tvojih še opazila nisem). Pa sem se jih 2x lotila popravljati po objavi posta in sem jih takoj dobila po nosu od matejchi da skoz neki popravlam - zato sem pa zdaj nehala user posted image user posted image user posted image kar berte te moje krace user posted image


Tejkaz ima lupinico od Jane slalom pro strata vozička. Jaz tudi.
Mi je dolg čas, ko tako dolgo spi, nisem navajenauser posted image


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3967
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:43:31   
tejkaz
Aja, krožnik, se priporočam, da ga dobim nazaj user posted image Samo krožnik, brez vsebine.
Jaša se zaspal nazaj, samo pobožala sem ga. Revež je res utrujen danes. Se mu že po obrazu vidi. KAr malo bled je bil.
Gregor je rekel da je bilo v redu. Malo mu je bilo nerodno, če nismo slučajno bili predolgo pri vas. Ni se mogel nagledati kako veliko stanovanje imate. Zdaj ste pa vi na vrsti za obisk. Kadarkoli.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3968
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:44:31   
sayuri
Č V E K U L J E user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3969
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:46:02   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Vilika

Tejka
- katero lupinico pa imaš da kao ni dobra? Mi imamo peg perego, pa se meni zdi kar precej zvit tamle notri, čeprav je 'kao' že velik fant (kot vsi pravijo).



Jaz imam Jane Strata. Najboljši sta baje Maxi Cosi in Chicco. Saj jim paše če so zviti, ne smejo biti preveč v sedečem položaju in glavica ne sme biti preveč stisnjena k prsnemu košu da se sapnik ne zapre. Dihalna pot jim mora biti omogočena.

Zoja Miša, potem imaš pa še 15 minut, da poklepetaš z nami user posted image Boste prišli kakšen vikend na obisk?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3970
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:47:29   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Č V E K U L J E user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Smo norice že preboleli in lahko čvekamo. Hecam se.

Sem prej pozabila napisati, da želim tvojemu možeku čimprejšnje okrevanje.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3971
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:47:40   
sayuri
JSt vam sploh ne sledim več user posted image . Pojma nimam, kaj se sploh dogaja. Sem slikce z zanimanjem pogledala (babji firbec pač)user posted image , pa Andrejaboris se mi je zasmilila, ker bo brez moža 14 dni user posted image , pa tatly je zgleda res najmlajša mamica user posted image , kaj drugega sem pa že vse pomešala user posted image user posted image user posted image .

NAša dva imata bundici 68, kombinezonček pa 74. Sam se mi bo Zara prav zgubila notri, ker je tko drobna. user posted image

matejchi, vsaka ti čast za seznam user posted image

JSt sem pa danes po doooolgem času eno pecivo spekla. Mmmmmmm je blo dobro. PA še vsa hiša je dišala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3972
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:48:49   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Č V E K U L J E user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Smo norice že preboleli in lahko čvekamo. Hecam se.

Sem prej pozabila napisati, da želim tvojemu možeku čimprejšnje okrevanje.



O, hvala. In vsem ostalim tud hvala user posted image user posted image  Zdajle ga glava nič več ne boli. In tud na bruhanje mu ne gre več. Močno upam, da bo šlo tole mimo njega. user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3973
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:52:11   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Aja, krožnik, se priporočam, da ga dobim nazaj user posted image Samo krožnik, brez vsebine.
Jaša se zaspal nazaj, samo pobožala sem ga. Revež je res utrujen danes. Se mu že po obrazu vidi. KAr malo bled je bil.
Gregor je rekel da je bilo v redu. Malo mu je bilo nerodno, če nismo slučajno bili predolgo pri vas. Ni se mogel nagledati kako veliko stanovanje imate. Zdaj ste pa vi na vrsti za obisk. Kadarkoli.



Aja, ravno enake vsebine ne dobiš nazaj. pa saj veš, prazen krožnik se nikoli ne vrne nazaj. user posted image  Brez skrbi, ne bom ga obdržala, jih imam dovolj, ker sem še dva kompleta za poročno darilo dobila. user posted image

Ma nima mu kaj biti nerodno, je minil čas in bilo je fajn. Škoda ker sta bila tavelika otroka čist avt. user posted image

Bomo prišli. Ni problema, potem pa spet vi. user posted image

Komaj čakam, da se tudi Jošt začne čuditi in odkrivati, kako je veliko stanovanje. user posted image  

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3974
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:53:23   
majči22
Zoja Miša zmenjeno! No jest upam, da kupiva še drugi avto in nama bo še lažje, kot sedaj. Če bo kakšen lep dan greve pa lahko tudi na sprehod  na tvojem koncu, drugač pa na kakšno kavo!user posted image

tejkaz tud jest jo ponavadi preden greve nahranim, da je bolj pridnauser posted image .

Glede lupince: Imamo Jane Strata pa imamo kr mal podloženo, da ni tako čudno zvita. Drugače sem pa zadovoljna z njo.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?