|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:43:47   
matejchi
user posted image
user posted image
Ryssa - JANJA (16.1.1987)

user posted image
karmar - KARMEN (1.2.1979)

user posted image
Carol11 - KARLA (8.3.1978)
Anita Goitan - NATAŠA (16.3.1978)
sayuri - KRISTINA (24.3.1976)

user posted image
ozziebo - KATARINA (8.4.1975)
andrejaboris - ANDREJA (30.4.1981)
bella02 - HELENA (9.4.1979)
bambi14 - MAJA (14.4.1980)

user posted image
cebrca - MARIJA (25.5.1977)

user posted image
aradej - ANICA (22.6.1982)
gajka - REGINA (28.6.1979)
Erin - TEJA (30.6.1981)

user posted image
anaya - ANJA (22.7.1980)

user posted image
betty - BETI (7.8.1979)
tatly - NATALIJA (13.8.1987)
Vilika - VIKA (24.8.1980)


user posted image
naty13 - MAJA (4.9.1984)
dojenč - BILJANA (19.9.1986)
Zoja Miša - MAŠA (21.9.1976)
Neža7 - ALIDA (23.9.1980)


user posted image
miškolinček - ANITA (3.10.1978)
tinka14 - TINA (4.10.1980)
Krysia - KRISTINA (8.10.1
976)

user posted image
tejkaz - TADEJA (11.11.1983)
matejchi - MATEJA (24.11.1978)

user posted image
Tamy30 - TAMARA (20.12.1977)
majči22 - MAJA (26.12.1984)


user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil matejchi -- 28.10.2008 21:01:18 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4001
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:45:35   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

h


user posted image user posted image user posted image user posted image

Kolk pirov imaš v riti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4002
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:54:19   
gajka
Ma, ej, sem se čist zgubila v tejle vaši debati... Najprej neki avtosedežki, potem stolčki... Sem šla na hitro nazaj brat, pa se še vedno čist izgubljeno počutim. user posted image Glede na moj ''doktorat'' pri nakupu vozička in jajčke, lahko po mojem že jutri začnem iskat naslednji avtosedež za Roka, ker drugače bo fante prej svoj izpit za avto naredil. user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4003
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:57:26   
Carol11
tejkaz:sem skoraj diplomirala na shrani.si user posted image  in upam, da mi je uspelo pokazati slikice
Zoja Miša: Domžale, pa ti?

Hana ze spi. Ze drugi dan jo po kopaju in hranjenju takoj odneseva v posteljico in brez problema takoj zaspiuser posted image . Prej je zaspala z nama na sedezni in sva jo ob 23.00 prestavljala v posteljico. Zdaj z user posted image  opazujeva kako spančka preko baby kamere in razkošno sediva na sedežniuser posted image .
Se slikice:
user posted image
 
user posted image

user posted image
 

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4004
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:57:46   
naty13
Gajka maš še dobra dva meseca čas za nakup avtosedeža. user posted image  Mogoče bo pa pri vas tudi božiček radodaren. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4005
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:58:58   
naty13
Carol11 kolk je fletna Hana. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4006
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 21:03:22   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Gajka maš še dobra dva meseca čas za nakup avtosedeža. user posted image  Mogoče bo pa pri vas tudi božiček radodaren. user posted image


Še vem ne, kako se naj lotim tega podviga! user posted image Kdaj pa sploh moraš prestavit user posted image iz jajčke v avtosedež? Jajčko imamo od PP, ampak je že na max. raztegnjena, fantič pa ne postaja nič manjši. user posted image Že zdaj komaj pase zapnem. user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4007
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 21:04:57   
matejchi
naty ne me ... sem hotela 4000 pa si mi ga speljala, da bi lažje našle seznam branjevk. Ti kar pridi na pir, sama ga ne bom..


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4008
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 21:06:14   
matejchi
Gajka kaj je PP? Perutnina Ptuj verjetno ni a ne..
Naty sem pa danes mojega vodila po Kranju .. mislim pa je včasih hokej igral v bivši dvorani pa se skoz vozil tam okoli.. A veš kje je Jaka Platiše??


< Sporočilo je popravil matejchi -- 28.10.2008 21:07:43 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4009
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 21:07:06   
gajka


user posted image user posted image




Ja, na momente res tale RR bolj spominja na tržnico! user posted image


Takole pa pri nas Roka stradamo, da se mora kar v žirafino kopito zagrist:
user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4010
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 21:08:37   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: gajka


IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Gajka maš še dobra dva meseca čas za nakup avtosedeža. user posted image  Mogoče bo pa pri vas tudi božiček radodaren. user posted image


Še vem ne, kako se naj lotim tega podviga! user posted image Kdaj pa sploh moraš prestavit user posted image iz jajčke v avtosedež? Jajčko imamo od PP, ampak je že na max. raztegnjena, fantič pa ne postaja nič manjši. user posted image Že zdaj komaj pase zapnem. user posted image


Nekje pri pol leta. Odvisno kako sam otrok sedi. nekateri prej, drugi pozneje.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4011
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 21:10:15   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Naty sem pa danes mojega vodila po Kranju .. mislim pa je včasih hokej igral v bivši dvorani pa se skoz vozil tam okoli.. A veš kje je Jaka Platiše??



Planina

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4012
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 21:11:19   
matejchi
Mi smo nekje pri 7-8 mesecih zamenjali pri Žigcu lupinico za sedež pa je imel Römerja, ki je sicer malo večji, zdaj mam pa Chiccota pa mi je ful smotan za zapenjat in za nosit.. 

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4013
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 21:15:46   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Mi smo nekje pri 7-8 mesecih zamenjali pri Žigcu lupinico za sedež pa je imel Römerja, ki je sicer malo večji, zdaj mam pa Chiccota pa mi je ful smotan za zapenjat in za nosit.. 


A za Marušo ste za naslednjo fazo Recaro kupili? Koliko pa to kaj stane?

< Sporočilo je popravil gajka -- 28.10.2008 21:17:07 >

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4014
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 21:22:06   
matejchi
gajka http://soncek.si/si/avtosedez-recaro-young-sport-topline-mikrofibra-grey-petrol-i9327.shtml

naty a veš kje je Palustris en bar v centru Kranja, no vsaj včasih je bil..





_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4015
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 21:47:10   
K_a_t_j_a
Se na hitr oglasim, kaj več napišem jutr.
matejchi user posted image user posted image user posted image za seznam našin rojstnih podatkov in imen!
Še jaz:
Katja - 10.05.1985

Naši avgustovčki so res pravi lepotci!! user posted image user posted image
Vidim, da imamo eno novo čvekico, dobrodošla Carol11!!
Jaz na srečanje ne bom mogla prit, ker nimam izpita, pa še daleč je. Če bo bližje npr. v Celju pa pridem.
Drugače pa se mi še vedno bojujemo s temenci, pena Mustela nič ne pomaga. Že ne vem več kaj mu naj dam na glavo.
V četrtek bo star že 3 mesece!user posted image
Pa za krst imamo končno datum, malo pozno pa dobro je, 22.11.08.
Pa še slikici:
user posted image
To smo pa mi trije:
user posted image


< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 28.10.2008 21:48:10 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4016
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 21:55:34   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi


naty a veš kje je Palustris en bar v centru Kranja, no vsaj včasih je bil..






Vsako jutro kavica pred poukom user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4017
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 22:03:49   
matejchi
Naty pozdravi lastnika...

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4018
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 22:06:56   
Tamy30
dober vecer,
pablo jaz uporabljam sampon Mustela, in je res ucinkovit. Je malce dragi, 10€, se pa splaca. Nic vec mazanja z oljem, samo samponiram, in sperem. Sem mu pred dvema tednoma, pa prejsnji teden se enkrat, pa se mi zdi da so cist izginile. Kremico za licka, pa jaz uporabljam kar od Bebivala, je take bele barve, pa lepo disi. Zdaj sploh pride prav ko je tunaj mrzlo, pa da licka ne popokajo.

KOLKI, mi smo imeli 1a kolke, pa nas pediatrinja ni se poslala na kako dodatno slikanje.
AndrejaBoris hm, sem tudi rodila v mariborski, pa mi niso ob odpustu nic rekli, za ponovno slikanje cez 3 mesece. Jaz sem kao na siroko povijala 1 mesec, pol pa sem ukinila. Je blo na zacetku res hecno, ko ga nisem vedela kako ga naj primem ko je mel naenkrat tako malo ritko. Je pa mu bilo fejst vroce z tolkimi plenicami. Na zacetku sva opustila tako da sva na siroko povijala samo se ponoci, pol pa cist brez, torej samo pampers plenicka.
ZojaMiša tudi jaz uporabljam kengurujcek, ampak se ga nisem ko je dezevalo. Prejsnji teden si ga je nadel moj dragi, pa je MArtina obrnil tako da je bil obrnjen s hrbtom proti njemu. Sicer ga je fajn naslonil na sebe, ker se glave ne drzi cisto sam pokonci, je pa bil ful vesel, samo smejal se je, ko je videl se marsikaj drugega kot pa drugace samo moje joskeuser posted image

Moj tamali spi, mam ga na varuski. Dragi se uci za izpite, madonca je priden, jaz pa se malce gledam slike, kako nas mali hitro raste in se spreminja.

Bom poskusila danes iti prej spat.

Nocko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4019
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 23:18:07   
kaja02
dober večer čveke!!!

kulk ste dans načvekala, sem brala več kot eno uro, pa sem obupala, je preveč.
  iiii kako so lepi Vaši( naši) avgustovčki.

gajka- ima Rok isti igralni center kot naša- sem ga kupila za pomoč od občine, sem vsaj pametno porabila denar

matejchi- še moji podatki Anita, 20.10.1978, za Lejo pa ti sporočim podatke v ponedeljek, ko imamo ceplenje

pasenje kravc-user posted image  moja jih še ne pase, malo dvigne glavico pa še to sam v desno stran ( mogoče zato ne, ker je mela zlomčjeno ključnicouser posted image ), drugače pa pri podiranju kupčka pokončno drži glavo in je sploh noče naslonit, pač ne bo pastiricauser posted image

carol in majči- dobrodošli
 
 
 
 

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4020
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 3:20:23   
bella02
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

Najprej nisem mislila dati podatkov,pa ne zaradi nas ki pišemo ampak zaradi drugih ki samo firbcajo tle gor,zdaj mi je pa že vseeno kdor me je prepozneal me pač je,j i ga


Zato pa predlagam, da se ta seznam objavi nekajkrat, potem pa ne več. Me bomo že vedele, kdo smo, drugih "padalcev" pa to ne zanima. Javim se, da vsak teden sporočam sproti, če ima katera rojstni dan, ena pa me lahko še kontrolira, če men slučajn net ven vrže ali me iz drugega razloga ni na RR.

andrejaboris, jaz jo povijam le s pampersko, so bili kolki 1A

tejkaz, tudi pri nas je bil bolj pomemben god kot rojstni dan. Samo jaz ju imam le 6 dni narazen, pa so ponvadi kar združili (mislim darila). Je pa res, da nismo bili navajeni na velika obdarovanja. Le kaj sladkega in kaj majhnega. Je Tjaša v 2-eh letih dobila več kot jaz v 20-ih! Pa zdaj tudi mož ne ve za moj god (ve, sam pozabi), le moji se še spomnijo.
Jaz sem morala kot otrok redno hodit k maši in to vsako nedeljo ob 7h!
Več jutri! Nočka

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4021
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 6:40:21   
naty13
Jutro.

user posted image user posted image user posted image  kuhana.

Naša noč ok. 18.30-3.15-6.30. user posted image  Ampak zdaj zutraj smo vstali, pa še nismo jedli. Pri nas je na vrsti najprej telovadba in naval smeha, potem pa zajtrk. user posted image

Matejchi smo tja na kavo hodili v srednji šoli. Zdaj ne več. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4022
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 6:46:48   
sayuri
Jutro. Za nami tudi krasna noč. Samo 1x sta se zbudila in še to takoj en za drugim, tako da je hranjene trajalo od 3h-4h. Imamo pa zvečer probleme za zaspat z Lovrom user posted image . TAko je nemiren in živahen, kot da ima mravlje u riti user posted image user posted image user posted image . ZAra zaspi že po šesti uri, on pa tud do desetih spušča vse mogoče glasove in se na vse reži. V posteljici pa prav nemiren postane user posted image  Potem še ZAro prebudi...user posted image , tko da je tole kar zoprno, ker sta oba v spalnici. AMpak drugam ju nimam kam dat. ŽAl.

Grem zdajle prebirat, kaj ste načvekale včeraj zvečer. user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4023
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 6:57:43   
naty13
Sayuri user posted image user posted image user posted image user posted image  za super noč. Pa jima je le ratalo obema na isto noč.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4024
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 7:05:56   
sayuri
Moram spet slikice pokomentirat user posted image .
Carol, tvoja HAna je prečudovita. Prava frajlica. PA ful mi je všeč tvoj avatar, ki je tko lepih pisanih živahnih barv user posted image
Andrejaboris tvoja dva fanta sta tud prečudovita. Vidim, da je Enej v sanjah gledal živalce v živalskem vrtu user posted image  No, saj pa pri kopanju uživa user posted image
majči22 Lina je res navihana punčka. IMa tko prisrčno lep nasmeh, da se ti kar srce stopi. user posted image
Vilika tvoja VIda sem hotla komentirat že zadnjič, da je čist oči. VSaj kolikor se vaju spomnim. NO, mičkeno je tud od mamice (da me boš imela rajši) user posted image user posted image user posted image . Je pa res pravi korenjak. Se mi zdi, da sta z Lovrom kar nekje blizu - kar se kilaže tiče user posted image
Erin una z mikrofonom je fenomenalna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tejkaz kaj pa imaš to na lupinici? Brisačo? ZAkaj pa?user posted image


gajka zoprno tole glede plenic. Jaz sem čist zadovoljna s podarejnimi pamperskami iz Poljske(pol letno zalogo smo od Tuša dobili). Mogoče sta bila 2x do sedaj ponoči mokra. Sem najprej izključno Fixsies za ponoči uporabljala. Potem jih je pa zmanjkalo, pa nisem imela cajta novih nabavit in sem kar Pamperske poskusila. PA zdržijo user posted image

Avtosedeži - Filip je šel pri 7h mesecih iz lupince v Romerjev avtosedež. Bomo videli, kako bo tokrat. Enega že imamo (od Filipa), enega nam bo bratranec posodil, Filip je v jahaču. NAs najbolj skrbi, kako bomo tri sedeže dali v avto user posted image  Moj že sanja o menjavi avtomobila in je ves blažen user posted image . Men se pa kar megli pred očmi, kam bo spet denar šel. user posted image


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?