|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:53:55   
naty13
Sayuri oprosti, sem na tvojega user posted image  čisto pozabila. Podari mu user posted image user posted image , pa naj se čimprej pozdravi. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3976
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:55:39   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa
tinka14 naš ima kombinezon 68, ker je bil že pred dvema tednoma 59,5 cm velik in mu 62 nikakor ne bi zdržal čez zimo. Še ta vprašanje če mu bo user posted image


hvala, verjetno bo potem tut zame 68.

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

tinka14 - po mojem rabiš za zimo vsaj št. 74. user posted image Odvisno, kako velik je že zdaj user posted image . Jaz pojma nimam, ker imam enak problem, kako velik kombinezonček naj Roku kupim, če že zdaj nosi vse št. 68, s št. 62 pa smo danes zaključili in uvedli že malo št. 74. user posted image


aha. pred 1 mesecem je bil 57, zdej ga pa morm zmert. cotke nosi še nekatere 56, večina 62, 68 mu je še kr preveliko. torej je tam nekje 62 velikuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz
Anita, čestitke Zoji za super podvig. Jaz sem danes na RA-ju doživela eno brco, ko sem se pohvalila da se obrne iz trebuha na hrbet. So mi rekli, da to ne naredi zaradi znanja,ampak zato ker je zakrčen. Jaz sem pa mislila kako dober je user posted image


ojoj, js sm tut misla, kok je dober...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Mi smo tut likali... kavč, sva gledala en film. 


user posted image user posted image sem mislila da sem edina, ki še gleda filme in nadaljevanke. Prison Breaka in Jericha ne zamudim, tu pa tam pa pogledam še kakšen film.


js tut gledam, oziroma sem gledala - dokler ni ta blesava kmetija pršla, zdej sta pa moji najljubši: house in csi tk pozno, da jih kr redno zamudimuser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Aja glede RD se pa izgovarjaj, če bo srečanje 11.11., boš mogla za pir dat. user posted image  Pa ne sekiraj se, ker itak ne bo 11.


js bom tut mogla dat za pir, ker mam god na martinovouser posted image user posted image user posted image

sem mela čas komentirat, ker je user posted image  umival user posted image , zdej mam pa spet sam eno roko, tk da baj baj.

še to: carol dobrodošla in matejči - ful si pridna!!!

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 3977
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:56:49   
Krysia
Evo me, Rok spančka z občasnimi zbujanji zarad krčkov, dokler ne zaspi trdno ... bošček ...

No, Anitina Zoja ima zdej kar 2 potencialna lubija in pa 2 kandidatki za taščo user posted image user posted image Ko bom tašča, obljubim, da bom drugačna kot je moja user posted image

Pablo: jaz sem glede temenc pojamrala pri P, pa so mi napisali recept in so mi v lekarni zmešali olivno olje, ricinusovo olje in salicilno kislino (al neki takega) in smo s tem 2x namazali, pa jih skoraj ni več. je imel pa res celo glavo polno teh temenc pa nikakor niso hotla stran ...

Carol11: lepo, da si se opogumila. Dobrodošla pa upam, da se boš pogosto oglašala ...

Vilika, mi smo imeli oba kolka 1A, pa imammo UZ 27.11 (bi morali imeti že oktobra, pa so nam odpovedali)

Tatly, pa kaj pol, če si najmlajša ... Meni je pa fajn, če so mlade mamice res mlade user posted image Čeprav ... jaz sem pri 21 še visela na faksu in še svojega moža nisem poznala ... odvisno pač od človeka do človeka ... še dobr, da smo si tako različne, a ne?

Evo, tolk sem se spomnila pokomentirat ... aja, še glede plenic: mi bomo kmal doktorirali iz tega user posted image Trenutno imamo doma poljske pamperske, nemške pamperske, müllerjeve Beauty baby in lidlove Tojours ... in te lidlove se meni zdijo še najbolj ok - nam še nikol niso premočile za razliko od vseh ostalih ... Je pa res, da je Rok zelo neobčutljiv tako da se nam ni treba še s kakšnimi izpuščaji in alergijami na plenice ubadat ... smo sprobali tud une iz Leclerca, pa nam niso bile všeč ... Toliko o mojih izkušnjah ...

Neža7: a ti s svojo Nežo govoriš slovensko al angleško al oboje? Pa kako se odziva? Meni je bilo zadnjič ful hecno, ko je Rok ful poslušal, ko sem mu v hrvaščini nekaj govorila ... pa zadnjič ga je ena gospa v poljščini ogovarjala pa jo je prav začudeno gledal, ampak se ji je potem začel smejat ... (ja, Rok pač ve, da je mamica mahnjena na jezike, čeprav je matematik ... upam, da bo podedoval navdušenje nad jeziki ...)

Zdej me imate pa dost za danes ... če pa mojega dolgo ne bo domov, se vam pa še kaj oglasim ... prespano noč vam želim ...

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3978
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:59:42   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Krysia


No, Anitina Zoja ima zdej kar 2 potencialna lubija in pa 2 kandidatki za taščo user posted image user posted image Ko bom tašča, obljubim, da bom drugačna kot je moja user posted image



A se tvoja tudi v vse vtikauser posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 3979
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:01:12   
matejchi
Vilika ne se hecat, jaz sem tista, ki zmeraj na koncu popravlja in imam kar slab občutek.. kot da sem senilna.

Naty a imate pol tudi čistilko al kako?user posted image Najljubša hrana našega Žigca... 


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3980
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:03:53   
naty13
Matejci ja, ponavadi jaz za vsemi pospravljam. Ampak za to je kriva Tejka. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3981
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:07:25   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Matejci ja, ponavadi jaz za vsemi pospravljam. Ampak za to je kriva Tejka. user posted image


Nekaj sem morala zgrešiti, ker tegale ne razumem.

Eva pa večerja koruzne kosmiče z mlekom. Jim pravi klugice.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3982
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:09:25   
tejkaz
Naty, sem te prej pozabila vprašati - a Nejca boš dala že v jahača, ko bo Jošt za v sedež?

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3983
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:14:28   
tatly
ryssa-klko si pa ti stara?lepo ga cvekate,,,kaj mislite da imam tlko casa da lahko 2 uri beremuser posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3984
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:18:39   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Naty, sem te prej pozabila vprašati - a Nejca boš dala že v jahača, ko bo Jošt za v sedež?


user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3985
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:19:44   
naty13
Upam, da se vidi. Privezan bo  z navadnim pasom, tako kot jaz. Smo enkrat sprobali, pa je bilo v redu. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3986
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:21:18   
tejkaz
Zoja Miša, takšna izgleda lupinica:

user posted image

user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3987
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:21:18   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Matejci ja, ponavadi jaz za vsemi pospravljam. Ampak za to je kriva Tejka. user posted image


Nekaj sem morala zgrešiti, ker tegale ne razumem.

Eva pa večerja koruzne kosmiče z mlekom. Jim pravi klugice.



Če sem prav razumela matejchi je spraševala, če jaz pospravljam krožnike oz. kar ostane na njih. Pa sem ji odgovorila, da si za to ti kriva, ker si nam prinesla pribolške. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3988
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:22:34   
naty13
A Eva ima tak stolček. Takega ima Nejc pri moji mami, so ga na morju sosedje podarili.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3989
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:22:56   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Matejci ja, ponavadi jaz za vsemi pospravljam. Ampak za to je kriva Tejka. user posted image


Nekaj sem morala zgrešiti, ker tegale ne razumem.

Eva pa večerja koruzne kosmiče z mlekom. Jim pravi klugice.



Če sem prav razumela matejchi je spraševala, če jaz pospravljam krožnike oz. kar ostane na njih. Pa sem ji odgovorila, da si za to ti kriva, ker si nam prinesla pribolške. user posted image


Aha. Razumem. To je edina stvar, ki jo znam speči. Vsem je pa tako dobro, da me vedno porabijo za to, da spečem za kakšna slavja.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3990
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:23:23   
Krysia
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: Krysia


No, Anitina Zoja ima zdej kar 2 potencialna lubija in pa 2 kandidatki za taščo user posted image user posted image Ko bom tašča, obljubim, da bom drugačna kot je moja user posted image



A se tvoja tudi v vse vtikauser posted image


Ja, ampak res v vse ... pa ne razume, da čeprav živimo v njeni hiši, je zgornja etaža naše stanovanje. Grrrrr.

tinka14, jaz sem kupila kombinezon 74, bundico grem pa enkrat te dni kupit, amapk bo kar 68, ker so se mi zdele 74 mal prevelike ... Smo pa veliki nekje med 60 (tko so ga zmerili pri P 20.10., jaz sem ga pa isti dan zmerila 62 user posted image ) in 64 ... ne vem, no ... tam nekje. se mi zdi, da so te sestre mal površne pri merjenju in jim res ne iztegnejo nogice do konca ...

Eh, pa sem rekla, da me ne bo več danes, ampak je Rok očitno trdno zaspal, možek je šel pa na pijačo ... al pa na pico. (če je šel na pico, tud jaz dobim eno user posted image , tako da upam, da so se s kolegi spravili jest ...). Sej drugač mam kar velik dela, ampak se mi ne da ...

Sayuri (soimenjakinja, če sem si prav zapomnila), držimo pesti, da bo s tvojim možekom vse ok in da se grde napovedi o meningitisu ne bodo uresničile ...

Filmi: kaj je že to? V kinu nisem bila že celo večnost, filmov ne gledam več, ker se vedno Rok vmes oglasi user posted image , gledam pa CSI (če ne zaspim) in House - a (spet če ne zaspim ...). Drugač pa zdej poskušava z možem gledat Amazing Race ... fajn stvar - 11 parov dobiva namige in s pomočjo teh namigov potujejo okrog po svetu in morajo izpolnjevat razne naloge ... Kdor zadnji pride na cilj, izpade ... Zmagovalca pa dobita eno bajno vsoto denarja ... mislim, da 100.000$. No, do zdaj sva pogledala 12. sezono pa zdej gledava prvo ... 12. je ful boljša ... pa ne me spraševat, zakaj tak vrstni red, ker ne vem ... No, očitno pa le ne gledam tko mal TV, če sem zdej o tem cel roman napisala ...



(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3991
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:26:41   
andrejaboris
user posted image

kak smo se dans kopali


matejchi ni blo časa pa še tvojr cifre nimam mi je telefon crkno in so ble na telefonu cifre shranjene.

tejkaz men se še zdi prehitro dat lana v jahača pa je starejši ko eva, tak da bomo mogli nov sedež kupit

naš enej pa se full pogovarja e gu, au  e be... kak je to zanimivo

sayuri ne znam si predstzavljat kak bo brez borisa. saj vem da bo hitro minlo samo 14 dni je men res dolgo. pa še taka cmera semuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa čimprej se pozdravite!user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj vam otroci že spijo? moji so še polni energije, samo jaz nisemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MOram se pohvalit da imamo novo kuhinjo in zdaj kar raje kuham in vse delam, kak dolgo pa me bo držalo pa bomo vidliuser posted image user posted image user posted image user posted image

kak je fajn čvekat ....



< Sporočilo je popravil andrejaboris -- 28.10.2008 20:30:06 >


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3992
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:28:05   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

A Eva ima tak stolček. Takega ima Nejc pri moji mami, so ga na morju sosedje podarili.


Ja, pred kratkim smo ga naročili enim da so ga iz Ikee prinesli. Se full dobro obnese. Ima sicer še mizico, ampak je ne uporabljamo. Jaša bo imel tudi takšnega, s tem da je še dodana blazina. Nimamo prostora.
Sicer mi je pa najlepši stolček Brevijev Slex.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3993
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:29:51   
matejchi
tejkaz naty sem vprašala če ima čistilko...

user posted image Mi mamo pa za našo že tega na zalogi, Žiga je svojega že malo zdelal pa ga bo kar do konca imel, izbral pa ga je dragi, ker je na znamko padel, da o tem koliko smo imeli z barvo dela sploh ne govorim, samo zdaj sem vesela, da nismo roza vzeli.

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3994
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:30:02   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

tejkaz men se še zdi prehitro dat lana v jahača pa je starejši ko eva, tak da bomo mogli nov sedež kupit



Saj jaz tudi Eve še ne bom dala v jahača, zato smo pa še en sedež kupili. Eva ima Maxi Cosi Priori, Jaša bo imel pa MAxi cosi Tobi.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 3995
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:32:21   
andrejaboris
tejkaz mi pa imamo Brevijevega in mi je ful dober in Lan full rad sedi in spi v njem. Pa bomo za Eneja istega kupli, ker Lan bo še verjetno dolgo v tem , je pa kot nov.



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3996
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:38:22   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

A Eva ima tak stolček. Takega ima Nejc pri moji mami, so ga na morju sosedje podarili.


Ja, pred kratkim smo ga naročili enim da so ga iz Ikee prinesli. Se full dobro obnese. Ima sicer še mizico, ampak je ne uporabljamo. Jaša bo imel tudi takšnega, s tem da je še dodana blazina. Nimamo prostora.
Sicer mi je pa najlepši stolček Brevijev Slex.



Jaz tudi nimam mizice. So ga eni Avstrijci dali mami, ker so videli, da je z otrokom na morju, ga niso mogli v avto stlačit, so ga kar šenkali.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3997
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:39:51   
naty13
Tejka Nejc je imel tudi prej Brevija. Zdej ima trip trap. Bom šla prav pogledat, katerega brevija imamo.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3998
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:42:07   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris
Kak pa povijate user posted image tisti ki imajo 1a. Enej ma tut pa ga vseeno fiziološko povijam oziroma pampers, plenica in švedska plenica


Rok je imel v porodnišnici kolke 1B, pa so mi že tam rekli, da naj ga povijam samo v pampersko. Pri dobrih 2 mesecih sva imela ponovni UZ kolkov in so rekli, da je vse b.p. in da naj kar nadaljujem samo s pampersko.

Pa, ko sem že ravno pri plenicah... Mater me jezi, da sem v enem tednu dobila 2 paketa tistih poljskih pampersk brez elastike! user posted image Jaz jih sploh ne znam vredu naštimat, pa že itak se mi ful nizke zdijo, pol pa še Roku do pol riti zlezejo... user posted image Po prvem paketu sem rekla, da ga bom že nekak uporabila, ko pa sem ta drugagea dobila, sem pa kar slabe volje postala. user posted image Me že kar moti, da folk misli, da ti s tem, ko ti plenice prinesejo, ful uporabno zadevo prinesejo... user posted image

Pa danes sem izvedela, da obstaja velika verjetnost, da bo treba po porodniški začet o novi službi razmišljat... user posted image Mogoče pa bo user posted image št. 2 vendarle prišel na vrsto prej kot po 2 letih... user posted image

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 3999
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 20:43:32   
naty13
user posted image
Mi imamo nekaj takega. Drugačna barva (belo moder). Tega slexa pa še ni bilo takrat. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?