|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 16:45:36   
naty13
Kolki - pri nas so 1A, ampak v KR je kontrola pri treh mesecih, ker pa je tolk otrok zgleda, imamo kontrolo šele januarja. user posted image

PABLO - super da si se javila, te je lepo brati user posted image user posted image user posted image

Gajka - user posted image user posted image user posted image  za en orng giro. Fajn sta izkoristila zadnje minutke pred dežjem. Aja tudi mi2 sva Jošta merile pred posvetovalnico pri 6T, sva mu namerila 58cm, pri P pa 56cm.user posted image  Centimetri gor ali dol, ampak važno, da pridobivajo na teži kolikor toliko dobro in da so zdravi.

Andrejaboris nič ne boš mela fajn brez možeka. user posted image  Boš pa testirala mamico in taščo. user posted image  Imate pa pester živalski vrt. user posted image  Kaj pa tole naše: dva leva, devica in strelec. Čisto mem. user posted image

Jošt je le zaspančkal, Nejc tudi zaspan, pa ne spati. Upam, da zdrži vsaj do 18h, da bo šel za nočko spat.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 3926
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 17:40:11   
tinka14
hej.

danes sem pa js nakupovala. sem iskala tisto jaknco z ušesi, ki sem jo vidla na vaših slikcah, pa nimajo v H&Muser posted image , same male št. majo, v C&A se mi pa ni pol več dal jt. sem pa kupla kapico z ušesi, bo tut to mnda ok. gledala sem tut kombinizone, pa ne vem, katero št. nej kupim, da mu bo pozimi prav. zdej ma 62, kaj mu bo prav 68 pozimi?? help me!!
in še tale novička: danes sem prvič dojila v javnosti - v kavarni, joj kako sem ponosnauser posted image user posted image . je blo pa natakarju ful nerodnuser posted image  in seveda še men potemuser posted image .

je pa res en beden dan danes. user posted image  in user posted image  spita, js pa ne vem kam se nej dam. delat se mi pa čist nč ne da. spat bi tut šla, pa se bo pol ziher user posted image  glih zbudil...

IZVIRNO SPOROČILO: Vilika

hej, eno vprašanje imam

ali vas je pediater vse poslal na slikanje kolkov otročka??
Ker meni je rekla da po novem slikajo kolke samo tistim ki niso imeli 1A, ostalim pa ne user posted image
Me zanima ali imamo samo mi škrto zdravnico ali je to res...



naša P nič ne pošilja na slikanje. vsaj ne da bi js vedla.

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3927
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 17:42:16   
Zoja Miša
Madonca ste načvekale.user posted image
Jaz sem imala cel dan obiske. Preberem in pokomentiram kasneje.
Samo povem, da MI2 sva bili kljub dežeku zunaj, v kengorujčku!user posted image  Res samo pol urece, ampak vseeno. Njej je bilo fino, jaz pa mokra do kolenuser posted image .

No, če mi uspe vse prebrati, komentiram kasnejeuser posted image  Upam, da ste kul v tem deževnem dnevu. Blje da ste, ker bo tako še naprejuser posted image



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3928
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 17:51:47   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Samo povem, da MI2 sva bili kljub dežeku zunaj, v kengorujčku!user posted image  Res samo pol urece, ampak vseeno. Njej je bilo fino, jaz pa mokra do kolenuser posted image .



joj, js tut komi čakam, da se enkrat v dežu vn spravim, ker mam nove rožaste bata škornjeuser posted image user posted image - dobila za rd in jih še nisem preizkusla..

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3929
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 17:54:07   
Ryssa
matejchi vidim da januarja ni nobene, bom pa jaz: Janja, 16.1.1987

tatly vidim da nisem najmlajša user posted image

Carol11 dobrodošla!!

Neža7 user posted image user posted image za kravice. Naš se nekaj matra in vsake toliko mu tudi rata, vsak dan mu gre boljše. Bo pa lažje ko se znebimo širokega povijanja, saj je zdaj revež kar precej omejen.

tinka14 naš ima kombinezon 68, ker je bil že pred dvema tednoma 59,5 cm velik in mu 62 nikakor ne bi zdržal čez zimo. Še ta vprašanje če mu bo user posted image

Kaj sem še hotla rečt... ja nič. Sem počasi zaključila s pumpanjem, zdajle pa šibamo še v celje, potem pa kopat in spat.
Si je uro premaknil in zdaj jé ob treh ponoči in ob šestih zjutraj, prej je pa jedel okrog pol petih in ob osmih.

Zoja miša pri nas sicer ni bilo dežja, je pa tu in tam malo porosilo, bila sva pa midva tudi s kengurujčkom zunaj, je pa kar težko 6 kg nosit - se bo treba navadit user posted image



(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 3930
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 17:56:20   
gajka
tinka14 - po mojem rabiš za zimo vsaj št. 74. user posted image Odvisno, kako velik je že zdaj user posted image . Jaz pojma nimam, ker imam enak problem, kako velik kombinezonček naj Roku kupim, če že zdaj nosi vse št. 68, s št. 62 pa smo danes zaključili in uvedli že malo št. 74. user posted image

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 3931
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 18:01:41   
majči22
Mi smo imeli tudi kolke v porodnišnici vredu in imamo sedaj pri treh mesecih ponovno UZ kolkov. So pa v porodnišnici rekli, kao da če je 1A potem slikanja pri treh mesecih niuser posted image No mi gremo v ponedeljek.
gajka tudi jaz doma namerim več. Sm se tud sama že mal spraševala, če se men blede, al res vidim 2cm večuser posted image Ma tam tok hitijo in pol ne stegne nogice čist do konca.
Carol11 dobrodošla!user posted image Si dost podobna meni. Tud jaz sem jih spremljala že v času nosečnosti ridružila sem se jim pa šele sedaj ko imamo že svoje sončke. Moram pa priznat, da mi je bilo it tako lepo na RR in sem vidla novo rojstvo in veselje ostalih "takrat" še nosečih mamic.

Moram pa priznat, da mi je prav všeč, ko se sedaj tudi mamice med sabo poznamo po imenih.
Matejchi  super za seznam. Res si zavzeta. Svaka ti čast!!!user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3932
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 18:07:10   
majči22
No pa še ena slikica, naše male nagajivke, in sicer na igralni blazini se ona takole smeji medvedkom, ki visijo in bingljajo.
user posted image

No tukaj se pa kremi maminim norčijam. Me prav zanima kaj si misli.user posted image
user posted image


Pa upam ,da ne bodo prevelike velikosti, če bodo se že v naprej opravičujem.user posted image

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 3933
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 18:12:26   
majči22
user posted image
No pa jezička tudi kažemo

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 3934
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 18:12:59   
matejchi
majči22 s kje pa si...

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 3935
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 18:18:05   
majči22
 matejchi iz Logatca, pa ti?


(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3936
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 18:29:27   
andrejaboris
Kak pa povijate user posted image tisti ki imajo 1a. Enej ma tut pa ga vseeno fiziološko povijam oziroma pampers, plenica in švedska plenica

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 3937
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 18:31:46   
Zoja Miša
V glavnem vse se že prejele odgovore na vprašanja. Nič mi ni treba pametovatiuser posted image

Carol, dobrodošla, lepo da si se opogumila čvekati z nami! Kje iz okolice Lj, pa si? Firbec pač, ker če si blizu mene, bi mi vsake toliko prav družba prišlauser posted image .

Matejchi, lep seznam, sem si ga kar shranila, da lahko na hitro preverim, če pozabim pravo imeuser posted image .

Tinka, bata škornji, ni slaba ideja.

Tejkaz, čestitke za god! Pa ne se obremenjevat, jaz ga sploh nimamuser posted image

Zdej pa princeska spi kot velika. user posted image  Le kaj bo ponoči!
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa


Si je uro premaknil in zdaj jé ob treh ponoči in ob šestih zjutraj, prej je pa jedel okrog pol petih in ob osmih.






Drugače je isto kot pri Ryssi.

No, lepo se imejte!
Jutri pride moja sesta na obisk. Popoldne bo pa varuška, MI2 z user posted image  pa v šoping, za naju.user posted image Enkrat za spremembouser posted image . Pa grem stavit, da bo tudi za princesko kaj v košaro skočilouser posted image .



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 3938
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 18:32:34   
Zoja Miša
Anderjaboris, samo Pamperska.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 3939
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 18:36:00   
majči22
andrejaboris povijam samo v Pamersko. Pa upam, da bo tudi sedaj vse vredu na UZ,čeprav imamo v družini kar nekaj izpahov kolkovuser posted image .
Zoja Miša glede na to, da si iz Lj. jaz pa velikokrat v Lj. bi se lahko tudi midve dobile na kakšnem čveku, seveda če si zauser posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3940
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 18:38:16   
andrejaboris
naš Lan v živalskem vrtu lj

user posted image

user posted image
naš enej na sprehodu


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 3941
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 18:47:00   
Vilika
Hoj babnce, bom kr na kratko - je mali en velik tečko trenutno.
Ah kaj čmo, en dan bolš en dan slabš. Še urco in pol zdržimo pol pa gre ajkat.

Erin - nora fotka, jaz bi tud mela tako user posted image

Carol
- dobrodošla med čveke user posted image

Andrejaboris - jaz ga tud večinoma fiiziološko povijam sploh za ponoči je priporočljivo, baje.

No na posvetovalnici je blo tako - 6850g in 62,5cm. Drugo vse OK, ampak kravic fantič danes ni hotel kaj preveč past. In tudi drugače opažam da slabše dviguje glavico kot prej. Ga moramo zdaj večkrart na trebuščka obračat..

Grem, ker se hoče spet nosit - crkljanček.


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 3942
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:03:41   
matejchi
Andrejaborisuser posted image v LJ pa ne pokličeš... ni lepo, kaj pa imajo v FR?
Našo povijam v pampersko pa povijalko in eno bombažno, čeprav bi jo mogla v tri, pa mi je babica tko pokazala in je rekla da je enako in tudi učinek je enak.



_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3943
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:06:06   
naty13
Čer.

Otroka spita. Vsaj upam. Ja z Nejcem sva imela celo vojsko, mi je trikrat s postle ven zlezel in dol prišel. user posted image  Zdej me je strah, da ne bo šel k Joštu v sobo in ga kaj zbudil. user posted image  Sicer bi skoraj mogeel spati, ker je vstal že ob 6.30 in nič spal popoldne. Sva imela iste probleme kot zvečer. user posted image  No, ampak drugače se pa nimam kaj za pritoževat, ker sta oba pridna. user posted image

Andrejaboris in majči22 luštne fotke. user posted image user posted image user posted image

Zoja Miša uživaj v šopingu. user posted image  To, da bo Kaja Lina kaj novega dobila, pa ne dvomim. user posted image  Joj za tamale cukre majo tolk lepih stvari. user posted image

Vilika super za Vida. user posted image user posted image user posted image user posted image  Saj je že pravi fant. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3944
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:08:43   
matejchi
dami80 pozdravljena...

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3945
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:10:18   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

dami80 pozdravljena...


lepo bi bilo, če se nam še kakšna pridruži user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3946
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:11:13   
naty13
Tejko pogrešam, ni v njeni navadi zaostajat od RR-a med tednom. user posted image user posted image user posted image  Prvi opomin. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3947
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:13:40   
tejkaz
Jaša je že zaspal, Gregor in Eva sta šla pa v trgovino. Jaz pa na RR.

Sem imela kar precej za prebrat. Se vidi da je bilo bolj slabo vreme.

Zaradi goda se obremenjujem zato, ker smo kot otroci praznali god, rojstni dan pa ne. Ne vem zakaj, tako pač je bilo. In vedno mi je god pomenil več kot rojstni dan. Mož se pa še vedno ni spomnil.

Carol11, dobrodošla.

RA minila. Ne morem prehvaliti Jaša kako je bil priden. Sodeloval je kot en večji otrok. Je rekla, da je res precej trd, z vajami bomo to poboljšali. Na fizioterapijo nam ne bo treba hodit. Kontrolo imamo konec januarja. Je pa rekla da je naš fantič izredno komunikativen in priden. Na koncu je bil že malo utrujen, samo zaprl je oči in zaspal. Sem ga pa po Anitinem receptu preden sva šla v ordinacijo podojila in je bil mogoče zato še bolj priden. Pa še dobro da sem ga, ker je pregled trajal uro in 15 minut. Tudi stehtali in izmerili smo ga - 5360 g in 60 cm, obseg glavice 40. Matejchi, lahko daš kar to na seznam, ker imamo naslednji pregled šele pri 4 mesecih, zdaj je pa tako star že skoraj 3 mesece. Po končanem pregledu sva mu šla kupit avtosedež (dobila sva zadnjega v Ljubljani) in imamo darilo za božička user posted image

AndrejaBoris, mi povijamo samo v Mullerjeve Beauty Baby plenice. Kontrolo kolkov imamo pa januarja, čeprav sta bila oba 1A.

Majči, AndrejaBoris, Betty, Erin, KRysia,... lepe slikice

Kombenizon - mi ga imamo od 3-6 mesecev in je zelo velik. Bundico imamo pa 68, ker se mi je zdela 74 zelo velika.

Zoja Miša, fino za sprehod v kengurujčku. Mi ga imamo še vedno v Medvodah, ga bom morala kmalu sem pripeljati.

Tinka14, user posted image user posted image za dojenje v javnosti.

Tatly, kremca je mustela, stane malo manj kot 10E, kupi se jo v lekarni.

Carol11, za slikco sledi navodilom na www.shrani.si Ne pozabi s kljukico slikico pomanjšati na 320.

PABLO, jaz Jaša ponavadi namažem z mustelino kremico preden greva ven. Se mi zdi, da če ga ne namažem ima tako suho in bogo kožo.

Tatly, verjetno si res najmlajša. Bravo user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Mi smo tut likali... kavč, sva gledala en film. 


user posted image user posted image sem mislila da sem edina, ki še gleda filme in nadaljevanke. Prison Breaka in Jericha ne zamudim, tu pa tam pa pogledam še kakšen film.

Majči22, to je obdobje, ko potrebuje samo očija in mamico. Pri nas potrebuje samo mene, ker je zelo malo z očijem. To mine, pa spet pride in spet mine. Prvo leto je sestavljeno iz raznih obdobij, ki vse lepo minejo.

Anita, čestitke Zoji za super podvig. Jaz sem danes na RA-ju doživela eno brco, ko sem se pohvalila da se obrne iz trebuha na hrbet. So mi rekli, da to ne naredi zaradi znanja,ampak zato ker je zakrčen. Jaz sem pa mislila kako dober je user posted image

Naty, nič se nisem sprehajala danes. V največjem nalivu sem brez dežnika montirala lupinico v avto. Sem imela cel hrbet in rit mokro.

Zoja Miša
, samo za info  - danes mi je na RA-ju zelo spljuvala našo lupinco. Otrok naj bi bil notri v preveč sedečem položaju. Za dobro sapnika in hrbteničke, mi je v njo dala nekaj tetra plenic in eno kvadratno brisačo, in sedaj Jaša lepo izgleda notri.

Nič, naša zapravljivca sta doma. Se še kaj  javim


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 3948
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:13:49   
matejchi
če ma pa god.. tejka hik hik...

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3949
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 19:15:47   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejko pogrešam, ni v njeni navadi zaostajat od RR-a med tednom. user posted image user posted image user posted image  Prvi opomin. user posted image


user posted image

Eva ob omembi Nejca reče: Kravice gledala


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Zanositev
Anjuša

Kako dolgo po končanem jemanju kontrac.tablet ste zanosile?

1 mesec (41%)

2 meseca (59%)


Število vseh glasov: 171

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!