|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:28:59   
taraji
No, sem ugotovila, da brez interneta pa res več ne gre.
Grem za dva dni na oddih v naravo in zamudim novico leta:

LEDENKA - čestitke, čestitke in še enkrat čestitke. Resnično sem zelo vesela zate. Naj ti nosečniška doba mine brez večjih slabosti in neprijetnosti, uživaj in lepo skrbi za svojo pikico.

No, po vseh komplikacijah zaradi Menogona pa sedaj to - jao,da sem ja ti. Me je moj dragi vprašal, ko sva končno nabavila tisti Menogon, ja kaj pa če ga slučajno (sicer ne vem, kakšen čudež bi se moral zgoditi za to)sedaj ne bom rabila, pasem mu rekla, da če bo tako, ga t veseljem komu podarim. Ampak nisem jaz te sreče.

No, še moje današnje poročilo:
desna stran tema,leva pa po pričakovanji - revščina. Vodilni je velik 16 mm, potem je še eden malo večji in razen nekega drobiža zraven ni več kaj.
Sem bila pa danes presenečena,da mi ata ni začel spet s svojo pridigo: ja,tole je pa zelo slabo, ja pa po takšni dozi bi morali pa bolje reagirati, ja pa saj niste še tolk stara, da tako slabo reagirate, ja vaši jajčniki so pa res čisto zanič, ja bvi ste pa samo še za v Prago......no, v prvih dveh postopkih sem po prvem UZ vedno to poslušala - jamadona, kda sem sama foliklčke kem poslala

Danes pa pogleda, pa pravi desna stran nič, pa pogleda na levo, pa tole je pa zelo lepo (pa ni blo sicer kaj dosti videti) - sem se že mal ustrašla, da je z našim atom kaj narobeuser posted image
Jutri imam spet UZ, in verjetno da juti že pade stopka - vsaj takšnega mnenja je naš ata Reš.

Arneja, Pija - a smo se mogoče srečale?


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:31:39   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: arneja
Zarja, še nisem vsega prebrala, upam pa, da te je user posted image  že obiskala user posted image .

je še ni, kljub takim in drugačnim stimulacijam....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:34:23   
Grethy
Bravo

M
oja.Ljubka.Borčevska.Kolegica

super za tako lep odnos in pohvalo od ata ... sploh pa bravo za prognozirano stopko jutri ... zdaj pa veliki finale ane user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:34:37   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: M.L.B.K.


Danes pa pogleda, pa pravi desna stran nič, pa pogleda na levo, pa tole je pa zelo lepo (pa ni blo sicer kaj dosti videti) - sem se že mal ustrašla, da je z našim atom kaj narobeuser posted image
Jutri imam spet UZ, in verjetno da juti že pade stopka - vsaj takšnega mnenja je naš ata Reš.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pol že bo, če je Reško tak reko

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:35:08   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: arneja
Zarja, še nisem vsega prebrala, upam pa, da te je user posted image  že obiskala user posted image .

je še ni, kljub takim in drugačnim stimulacijam....


a še vedno nisi dobila user posted image user posted image ?????? Kako pa to ?


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:35:34   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy
Moja.Ljubka.Borčevska.Kolegica


kak luštno, nisem vedla kaj pomenijo kraticeuser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:37:04   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: arneja
Zarja, še nisem vsega prebrala, upam pa, da te je user posted image  že obiskala user posted image .

je še ni, kljub takim in drugačnim stimulacijam....


a še vedno nisi dobila user posted image user posted image ?????? Kako pa to ?


nimam pojma, bi morala prit že tak 29/8 pa je ni. Sem včeraj mal študirala za nazaj in se spomnim, da mi je enkrat pred poroko tolk zamujala in se na medenih tednih vlila. Jutri grem po test pa k G, da mi jo sproži....malo me je strah, da ni kaj narobe....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:40:42   
taraji
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Ah, ata Reško...mogoče pa rad injekcije daje user posted image  user posted image  user posted image



Po moje bo tole čist res - meni danes reče, ja danes si jo še dajte, pa potemtakoj vpraša, če imava s seboj, pa rečeva da, pa je že kar začel iglo pripravljat.

Sem pa ugotovila, da je moj dragi pravi profi v primerjavi z njim - sem  pol ure po igli že dobila flek od igle , pa še skelelo me je veliko bolj, koč če mi jo moj dragi da.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:44:00   
Grethy
takole sem jo jaz čakal pred postopkom, ko bi jo mogla dobit konc maja, je pa ni blo, matr sem bla besna ... ampak sva jo sprožle z G., pa sem pol prjurišala v akcijo za zamrznjenčke ...

... mene tale moja user posted image tko letno, enkrat do dvakrat zafrkava, pa vedno takrat ko ni treba ... drugač mam pa tadolge cikluse od 32 do 50 dni ... kriza ... zdej z MMaco, sem pa po 100 letih dobila genao na 28 dan ... norčavo ...

sej se bo urihtal ... pol gremo pa za Ajsiko ane user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:44:04   
arneja
Kajsica, no, vidiš, da ti je lepo uspela injekcija user posted image . Pa danes še ena, jutri boš pa že v miže se skoraj piknila, pa ne, ker te bo strah, ampak ker boš napol še naprej spala user posted image .

Gloria, sta že v dveh kosih ali še vedno 2 v 1 user posted image ? Jaz sem tudi za 9. 9. user posted image .

Pija, katere špikice pa imaš, da ti je tako slabo? Se mi zdi, da je to samo dober znakec, da se nekaj dogaja. Meni spet ni bilo nič, pa je rezultat spet bolj ubog user posted image . Si bila tudi danes pri Rešu, sva se videli? Kolikor se spomnim, naj bi bila ti blond, v čakalnici je bila pa ena sama blondinka, ko sem prišla kakšnih 15 do 6-h. V modrem puloverju. Je bila to vaša malenkost user posted image ?

Sonček 85, saj jutri bo pa že dragi doma, pa boš spet poljubčke na bušija dobivala user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:44:37   
taraji
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy
Moja.Ljubka.Borčevska.Kolegica


kak luštno, nisem vedla kaj pomenijo kraticeuser posted image


Kratice sicer ne pomenijo tega (imajo bolj veze na imena in priimke), samo mi je pa Grethyna razlaga  zelo všeč.
Hvala Grethy.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:45:50   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: M.L.B.K.

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Ah, ata Reško...mogoče pa rad injekcije daje user posted image  user posted image  user posted image



Po moje bo tole čist res - meni danes reče, ja danes si jo še dajte, pa potemtakoj vpraša, če imava s seboj, pa rečeva da, pa je že kar začel iglo pripravljat.

Sem pa ugotovila, da je moj dragi pravi profi v primerjavi z njim - sem  pol ure po igli že dobila flek od igle , pa še skelelo me je veliko bolj, koč če mi jo moj dragi da.



user posted image user posted image user posted image tvoj dragi si čas vzame in je nežen nežen s tabo ... ata pa nima časa ... pol pa kakor pade pade ... sicer je pa to atu rutina, če mene vprašaš ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:48:01   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: M.L.B.K.

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy
Moja.Ljubka.Borčevska.Kolegica


kak luštno, nisem vedla kaj pomenijo kraticeuser posted image


Kratice sicer ne pomenijo tega (imajo bolj veze na imena in priimke), samo mi je pa Grethyna razlaga  zelo všeč.
Hvala Grethy.



... malenkost user posted image user posted image user posted image to je bl prvi navdih ob teh črkah ..  pašejo v fontekst .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj imaš dva imena in dva priimka, al eno ime pa tri priimke ???? user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:53:11   
taraji
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: M.L.B.K.

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy
Moja.Ljubka.Borčevska.Kolegica


kak luštno, nisem vedla kaj pomenijo kraticeuser posted image


Kratice sicer ne pomenijo tega (imajo bolj veze na imena in priimke), samo mi je pa Grethyna razlaga  zelo všeč.
Hvala Grethy.



... malenkost user posted image user posted image user posted image to je bl prvi navdih ob teh črkah ..  pašejo v fontekst .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj imaš dva imena in dva priimka, al eno ime pa tri priimke ???? user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja, res zelo dobro pašejo v kontekst.

Dva imena in dva priimka - eni si kakšne stvari radi malo zakompliciramouser posted image user posted image user posted image . Da včasih zmanjka prostora na kakšni kartici user posted image


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:55:42   
Grethy
Nč se sekirat ... jaz mam tud dva priimka ... je tko fletkan ... kompliciran je pa tistmu k komplicira hahahahahha ... ti verjetn si to vzela v zakup ... 

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 13:09:23   
mismis

user posted image   user posted image  
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   
 
 
Nedelja, 07.09.
Arneja - UZ
M.L.B.K. - UZ
Pija76 - UZ
gospodarica - punkcija

Ponedeljek, 08.09.
Baci - UZ
Stijan - UZ
M.L.B.K. - UZ
 
Torek, 09.09.
Goldy - UZ
Bozza - ET
Arneja - UZ
Pija76 - punkcija

Petek, 12.09.
Obayifo - UZ
 
Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
 
Torek, 17.09.
Sabsa - UZ

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image       
 
NAŠE NOSEČKE 
 

Sreda, 10.09.
Jadrnica - NS
 
Četrtek, 11.09.
Abra - morfologija
Dakec - pregled

Ponedeljek, 15.09.
Hedviga - pregled
 
Sreda, 17.09.
Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
Sonček33 - morfologija

Četrtek, 16.09.
Dobrovoljčica - UZ
 
Petek, 19.09.
Linda25 - pregled
 
Torek, 30.09.
Sonček85 - pregled
 
 
OBJEMČKOMETER
 
user posted image  Oktavija user posted image
user posted image Obayifo user posted image
 
 
 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

   

LaraLight greje user posted image user posted image   test 18.09.2008
Blanč greje   user posted image user posted image   test 18.09.2008

 
user posted image user posted image


user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 

  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • lara light (2.IVF, PO,dr.Reš.)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Blanč (3. IVF, modrooki dr. Reš, diphelerine)
  • Stijan (MB, 4. ICSI)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, Dipherline+Gonal)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš) 
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon)
  • Bozza (dr. Reš, PO, Menogon)
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič, 05.09. sestra Blanka) 
  • mojsonček (1. IVF, dr. Reš, PO, Suprefact in Menogon)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, 04.09. začetek špikanja)
  • DaisyE (dr. Reš, 18.09. pogovor)
  • netka34 (3.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Pika74 (34 let, 5. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • Mateja.goljev (2. IVF/ICSI, čakamo)
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler, 22.09. sestra Blanka)
  • Kicsi (11.09. začetek špikanja)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič, 23.09. sis. Blanka)
  • Paddy (2.ICSI, MB. 09.09. špikanje)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn, 16.09. sis. Blanka)
 
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • paki (PO)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Barbarella77
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • moni29 (MB)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ)
  • Tjasshyy (LJ?) 
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič, novembra zamrznjenčki)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič) 
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • miska73 (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)
  • Oktavija (MB, 3. IUI)

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


    MIŠEK13 (Hope2)user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloria user posted image , dakec user posted imageAmeliauser posted image , Goldfish
    user posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Animeuser posted image , Mijavček user posted image , Špelka12 ,  Koninauser posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdicauser posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Sonček33user posted image , Rubin , Julija30user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokesuser posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image , Sonček85 user posted image   
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

user posted image Dobrovoljčica (PO)

user posted image Ledenka (N)




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 13:18:40   
pika74
LEDENKA ISKRENE ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
TO JE NEKAJ NAJLEPŠEGA, KAR SE LAHKO ČLOVEKU ZGODI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
UŽIVAJ VSAK DAN IN DRŽIM PESTI, DA BO VSE TAKO, KOT MORA BIT!!!
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 13:30:59   
arneja
Blanči, kako lep avatarček imaš res user posted image . Edino štorklja bi morala dva paketka nositi, ne le enega user posted image .

Baci, naj foliklčki pridno rastejo do jutri, pa da potem stopka pade user posted image .

Zvezdica, ti imaš pa že tako ogromnega bušija user posted image ? A bomo kakšne slikce deležne user posted image ?

Gospodarica, punkcija je že za tabo user posted image . Upam, da ni bila boleča in da je bilo veeeliko celic user posted image .

Ledenka, kako fino je prebrati tvoje znakce, ki so nosečnost napovedali user posted image .

Punce, hvala za včerajšnje navijanje user posted image .

Stijan, tudi tvoji foliklčki naj pridno pridobivajo na obsegu do jutri user posted image .

Oktavija, upam, da pride dragi skesan nazaj in se ti opraviči. Ti naši moški včasih res tako neumno odreagirajo user posted image . Meni je enkrat spustil, ko sem dobila user posted image , da mi nisem nič novega povedala user posted image . Ampak sem ga nazijala, da je bilo hudo, pa si je zdaj zapomnil, da se takšnih nepremišljenih komentarjev ne daje user posted image . Je pa sigurno šok za oba, ko paru v postopku ne uspe zanosit. Lepo mu povej (no, jaz lepo ne znam user posted image ), da tebe take stvari bolijo in da veš, da njega tudi boli vse skupaj, ampak da naj to pove na lepši način user posted image .

Zarja, jaz tudi vedno obiskom copatke pod nos vržem, pa se še nikoli ni nihče uprl user posted image .

Shuka, kakšne dobre slikce limaš user posted image . Jabolčnih štrudlov imajo pa v trgovinah na kupe user posted image .

Jao, Bambi, tale tvoj tast je pa katastrofa user posted image . Da naj babe pucajo, ker nimajo kaj drugega početi user posted image ? Jaz bi se mu pa uprla, pa če bi isto sekundo cela vas izvedela.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu oktavija2)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 13:35:54   
Shuka
Arnejči - naj do torka zrastejo ta jajčka, pa kako pivo spij user posted image
Takih štrudlov v trgovinah nimajo user posted image
Jutr grem po material, pa ga grem delat, še celo testo bom sama vlekla, upam, da se še spomnim kako gre to, če ne bom pa babi poklicala ona me je naučila user posted image

< Sporočilo je popravil Shuka -- 7.9.2008 13:36:00 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 13:51:47   
mlinčka
Ajsiii, lej jo babnco, kako hladnokrvno se je izognila postopku user posted image ! Bravo punca!!! Sam šit no, a ti bo zdej sploh še do Mosteca?

Hm, ko smo ravno pri tem. Stvar je taka, stoji pa tko: Glede na vsesplošno strinjanje, da je miting lahko samo na petek ali morda soboto, se bojim, da bo res počas prehladno in prekratek dan za tist ambient. Mislm, sej človk se obleče, to ni blema, res pa je, da je čist drugi filing, če je sonček pa ptički čivkajo pa dolg dan... Namreč naslednji vikend jaz najverjetneje ne morem spljoh, pol je pa res že pozno. Pa še neki je, kar je treba upoštevat. Oštarijica je tam odprta sam do 21h in glede na izkušnjo od prejšnjič, je to definitivno prekmalu - torej bi bli potrebni premiki. Kaj zdej predlagate? Jaz sem nad Mostecom še vedno navdušena, ampak ne za vsako ceno. Če ste za naslednji petek in če jaz slučajno ne bi mogla, bo Dejzi moja namestnica (pst, še nič ne ve o tem pa še v petek sem ji verjetno vse živce požrla ob eni žolčni debati - bohve, če me sploh še mara user posted image ) al pa ostane Kongo naš kraj zločina pa pač počakamo, da bo večini termin ustrezal. Ajde, zdaj pa možgančke na plano, da neki konstruktivnega iz tega potegnemo. Sej Mostec nam lahko še vedno za spomlad ostane, za vozičkat je pa itak fenomenalen.

Pikovitko, a še k sebi prihajaš? Je bil najlepši dan, a ne? user posted image  Čestitke!!!

Zarja, kaj čmo narest s temle tvojim user posted image , k noče prit? Po mojem je res najboljš do G stopt, da se ti ne bo preveč vleklo vse skupi. Se spomnm, da jaz enkrat hudiča skor 4 mesce nisem dobila, to je blo res za popi.zdit.

Gretka, ti pa s tole maco očitno čudeže delaš. Hmm, kaj pa če bi se človek še tega lotil?

Žižek, jaz sem tud proti koncu z M, sam me nič kaj pretirano še ne meče user posted image , men tale Matt očitno ne špila tolk. Bom mogla spet mal Miliča it ogledvat user posted image .  

Arnejča, kako kaj?

M.L.B.K., glavno da je na levi gužva, bojo že zrastl. Ata Reša sicer poznam samo iz vaših pripovedovanj, ampak se mi zdi, da kar dečko reče, to drži. Če pravi, da je lepo, to tko pač je.

Oktavija, drži se! Probajta zrihtat s tvojim, tako ali drugače. user posted image

Kajsi, tebe se pa živo spomnim od prejšnjič, kaka travma ti je blo tole z injekcijami in ne morem verjet, kako suvereno zdej tole obvladuješ. Kad se mora, nije teško, a?! user posted image

Mišmiš, a pol je bil tale vaš izlet naporen? Sam pridni pa ste, ni kej!

Nokiii, kak si kaj, pupa? Berem, da vedno bolje. Superca! A tud kej pod Rožnikom pesota šetkaš? Upam, da se na naslednjem mitingu vidimo!

Shuki, a res ni žive duše, k bi se te s štrudlom usmilila? Naj ti max uspe in tekne!


Nič, moj je tačas že kosilce skupi vrgu, tko da jo maham za mizo. Dober tek, če je še katera pri tem prijetnem opravilu, ostalim pa čudoviiit dan!

Čau bau!







_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 13:52:25   
arneja
Abra, otročička že čutiš user posted image ? To mora biti najlepši občutek na svetu, ne? In končno imaš nove hlače in to celo dvoje user posted image .

Lara, kako lepo si Pikovit napisala user posted image . Si res prava pesnica, pa še pikici te zdajle navdihujeta, kaj user posted image ?

Kajsica, kaj pa če bi ti kdo od sorodnikov pomagal te pikati, če ti je res tako grozno? Meni pa v trebuh ni grozno, tisto v žile, mi je pa katastrofa. Najbolje, da TV zraven gledaš, ko se pikneš user posted image .

Ledenka, še vedno ne morem verjeti. 5 pred 9-to testek kupiš in plusek nalulaš user posted image . Pravljica user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 14:02:54   
Zvezdica
Arneja moja, spet v postoku?
Bravo puncauser posted image . Zdaj pa bo lučka sam tvoja.

Pofotkam se v najlepši oblekci, z najboljšega kota pa naložim ampak šele ko moja dva prideta iz čateških.
Sem ju morala stran poslat, da lahko pospravimuser posted image .

Grem naprej pucat, sta me zarja in gigi stimulirali z mojim ljubčkom metijom. Uhhh.

Papa

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 14:06:23   
lučka 25
En dan me ni in kaj vidim?





IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

user posted image







Pa saj ne morem verjeti. Ledenlka, vse čestitke, uživaj vsak trenutek, vse naj naj,....ma nimam besed, imam samo en veeeeelik nasmeh na obrazu - od veselja seveda.

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ČESTITAM!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 14:06:47   
ledenka
punce, jaz še vedno ne morem verjet user posted image  

Grethy, sem ti spisala napotke... in jih bom kar objavila v naše napotke tam zgoraj, seveda malo sfrizirano user posted image  

punce moje drage, vsaki posebej se iskreno zahvaljujem za čestitke... želim vsem, da v tem postopku (ali še prej, kajne, Zarja) vidite svoj plusek! in prepričana sem, da brez smeha tule na forumu - na tej temi in pri mojih dragih borkah ne bi uspelo user posted image user posted image user posted image  carice ste, zlate moje prijateljice!

morda je pripomogu UZ pri Reškotu, da so plavalčki našli tapravi cilj user posted image  

Abrica, bom kar nadaljevala z B kompleksom, ker ima noter 400 folne. se mi zdi, da mi to še najbolj ustreza, pa dobro deluje na moje lase in nohte user posted image

mlinčka, Mostec je res morda malo mrzel. a je katera morda pomislila na Čada? je tudi pod Rožnikom, zunaj ima velik vrt in po moje veste vse, kje je. ampak drugače Kongo tud rula user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 14:08:38   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Shuki, a res ni žive duše, k bi se te s štrudlom usmilila? Naj ti max uspe in tekne!

Je bla Zarja včeraj, sam k je pa predelčuser posted image
Kupljen pa ni tolk dober kt domač, tko da ni druge kot da čaram pa packam, da pridem do njega.user posted image

Tebi pa dober tek.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Svinjska gripa
Sanikaa

Se boste cepili proti "svinjski" gripi?

Da, vsi družinski člani. (3%)

Da , samo odrasli. Otroke ne. (2%)

Samo otroke. (0%)

Ne! (87%)

Še ne vem. (9%)


Število vseh glasov: 383

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!