|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 10:54:17   
blanč
Pa ti? Ti se že ves čas v akciji? Kaj boš ju3?

grem v službo.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 10:54:26   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Pija draga kar navadit se bo teba na slabosti. So se šele začele user posted image

Matt je pa Matthew McConaughey je kar nekaj deklic tle, ki so njegove ljubiteljice user posted image



Pija, tebe pa na tak način matrauser posted image ...naj minejouser posted image
Sicer pa lepotca zagotovo poznaš iz filma organizatorka porokuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 10:56:33   
lara light
Pa daisy, arneja in mlinčka že vejo za ledenkin uspeh?user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 10:59:21   
gigi1
Miška potepinka, si končno do compa prišla user posted image .
Jah...takle mamo. Včasih sva skup okol letala, zdej se pa men ne da...sploh če imam user posted image . Pa me je prosil, da grem z nim. Samo že prejšnjo sem imela med dopustom in sem prav sita tega okol skakat z vložki.

Larica ravno zaradi takih pretresov sem zamenjala slikco, da ne bo kera še v comp padla, pa rokco zamenjala user posted image user posted image  user posted image . Ti ga pa lahko po mailu pošljem, če se hočeš še malo naslajat user posted image  

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 10:59:51   
lara light
Mismis, lepo, čestitke dragemu, kužonu in tebi za podvige.user posted image

Lepotičke, grem zdej...se beremo kaj zvečer, če mi uspeuser posted image

Lepo nedeljo vsem akterkam, vsem srečkam, vsem pohajačicam, vsem, drage moje!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 11:00:29   
ledenka
hvala, punce user posted image  zlate ste! mi kar solze tečejo user posted image  mislim, se je že začelo user posted image  

g. Ledenko je bil v total šoku, pri prvem testu kar ni mugu verjet. pol je šel za uro ven, ko je bil zmenjen,  in ko je prišu nazaj, je bil normalen user posted image  pobožal bušija itd. povedala sem še mami, ki je v šoku user posted image  ostalo pa potem, po prvem pregledu. jutri kličem Reškota. spala sem bolj slabo, ob 6h me je lulat user posted image  sicer mi je rahlo slabo, ampak nič posebnega.

punce, kaj mislite otelovadbi v nosečnosti? taki easi, ki je bolj za gibljivost in raztezanje - tele intenzivne pilatese bom seveda ukinla

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 11:06:33   
zarja1
user posted image
KATERA SE NE BI Z NJIM IGRALA????????

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1582
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 11:15:50   
zarja1
Še druga perspektiva prve fotke.....
user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 11:25:28   
Shuka
O jaaaa, to mi deliiii user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 11:50:23   
arneja
Kaj jaz to berem, Ledenka user posted image ? Pa ti si pa res carica - čestitke user posted image . Verjamem, da sta oba z Mr. Ledenkom presrečna user posted image . Čudeži se očitno še dogajajo user posted image .

Jaz bila danes pri atu Rešu. Imamo bolj revščino. Na levi strani nič user posted image , na desni sem pa jaz kakšne tri videla. Je bil eden že 14 mm velik, ostali manjši, tako da sem dobila še Cetrotid, pa UZ imam spet v torek. Mislim, da bo punkcija že v četrtek - na 11. 9. user posted image  - upam, da nam srečo prinese ta sicer nesrečni datum user posted image . Je pa Reško ponudil, da naj jutri pridem spet k njemu, da mi bo Cetrotid dal, če sama ne bom znala. Pa zdajle berem navodila in ni nič preveč drugačna zadeva kot sicer, le injekcijo namesto, da jo natakneš, jo priviješ. Zdaj pa ne vem ali mu izgledam ekstremno butasta ali kaj user posted image . Pa za Cetrotid sem mu rekla, aua, ta pa peče, on pa, ja, pač peče user posted image . Naš tečkasti ata user posted image . Sem potem letela domov, pa sva si petelinji zajtrk privoščila user posted image , potem pa šibnila na sončka, dokler ga je še bilo kaj. Včeraj sva bila pa tudi leteča, tako da imam zdajle za prebreti ogroooomno strani, čvekice user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 11:52:25   
gigi1
A smo še kar pri Mattu?

No tle je še nekaj slikc iz iste serije user posted image
user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 11:52:26   
Abra
Ajsi, kok je tvoj plus enega veselja prinesel na forum user posted image to je tko lepa zgodba, vsem daje voljo in pogum. user posted image
Prometriuma ti pa omojem ni treba jemat. Če se bodo pojavile kake k. začneš jemat raje to, kot dabroston, drugače pa ni potrebe. Veš, kako gre meni na živce, si ga že od maja vstavljam ... z ostalimi vitamini pa nehaj, zdaj nujno rabiš samo folno, glej, da je je vsaj 400mg. Mislim, da so vsi iz skupine B ok, evitol in ostalo pa ne. Najina G ni meni nobenih drugih priporočila, ti precej zdravo in raznoliko ješ, da po mojem ni potrebe. Vsaj tko je meni rekla, folno pa. Jaz sem imela super kri, pa nisem nobenih multi jemala.
Glede telovadbe Pušenjak pravi, da lahko delaš isto, kot doslej, le da paziš, da ti utrip ne naraste preveč, se ne spomnim, koliko. Nekje pa v prvem tromesečju odsvetujejo ... poskusi po občutku.

Bambi, saj veš, da boš ti tut to doživela, tako kot vse tuki. Zdaj po laparo bodo pogoji ziher boljši. In kot vidiš pri Ajsiki, včasih rata takrat, ko najprej pričakuješ user posted image

Shuka, sva se v en vogal usedla, pa prtiček čez trebuh, da sem lahko opravila user posted image

Kajši, saj ti super gre! Jaz verjamem, da bo šlo tut tko naprej!

Gloria, torej danes ne bo nič user posted image je tko lep dan user posted image pol naj bo pa 9.9. user posted image ti res želim, da čimprej spoznaš svojega sinčka.

Zarja, hvala za kavico, danes je pa bla za obliznit user posted image

Nokes, moj trebuh je kar ogromen user posted image moj pravi, da je zdaj že dobil tisto pravo okroglo obliko, prej bi lahko bil tut pirovski user posted image user posted image sem pa zdaj nosila dvoje hlače, s trakcem v pasu, pa kupla sem si še lanene eno cifro prevelke tut s trakcem, pa je šlo. Ostalih z normalnim že dolgo nisem več oblekla. Zdaj je pa res že trebuhoriada user posted image Kuham pa še vedno ne kaj dosti. Kakšnega pečenja mesa ali podobnega si sploh ne upam lotit, malo se mi pa tut ne da .. sem se razvadila. user posted image Ful mi npr. smrdi, če se česen praži, da o čebuli ne govorim... Kakšne bolj enostavne in zelenjavne stvari si nardim, take, da mi ni treba velik bit zraven štedilnika. Če moj kuha grem pa malo na teraso, da ne voham ... drugače sva pa to poletje res večino zunaj jedla.
Držim pesti, da se je tudi tvoj hematom absorbiral. Če je vsak dan bolje, si že itak na dobri poti. Samo ta klinčev progesteron te bo še kar naprej spremljal. Si ti na dabrostonu, al kaj drugega?

Zvezdica, zdaj se zdi, kot da je hitro minilo, kajne?

Pija user posted image user posted image zdaj samo še čakamo, kakšno presenečenje bo v kinderjajčkih, fantek ali punčka user posted image
Slabo ti je pa najbrž res od te hude doze, za tvoj telešček je najbrž kar stresno. Važno, da so jajčka, zdaj bo pa tko ok user posted image

Blanč in Lara, vajine pikice si pa danes na mehkih povštrčkih postiljajo. Le kako bi to čutili? user posted image

Hedi, otročka si plac delata. Že moj me špika, pa je samo eden, pri tebi se morata še bolj matrat user posted image to je vse normalno

Gretka, hitro k Ajsiki po recept za vse vitaminčke user posted image evo, dokaz, da lahko tut tko rata user posted image

Mišmiš bravo za tvojega in bravo za kužona user posted image

Gigi, ti si Rim zamudila? Saj veš, kdaj grejo ženske v Rim user posted image Naslednjič ziher ne boš user posted image

Jaz sem danes ogromno sanjala, se vidi, da sem dolgo spala user posted image no, med drugim tudi četrtkov pregled user posted image malo sem bla razočarana, ker je bil samo navaden uz in nič 3d slikc user posted image sem pa dobila ogromno čb zelo jasnih fotk. Otroček je bil ful lep, samo štrleča ušesa je imel user posted image user posted image take, kot moj nono user posted image pa zeloo jasen pogled na lulčka je bil user posted image zdaj pa da vidimo, kaj se v resnici skriva user posted image

Lepo nedeljo!

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 11:55:09   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

A smo še kar pri Mattu?

No tle je še nekaj slikc iz iste serije user posted image
user posted image

Gigi on je ta prav zame....jogist mislim.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 11:58:17   
Abra
Arneja, hitro še kak sokec zmešaj, pa jajčka, pa bo ziher še kak zrastel. Sej veš, ziher pa počas user posted image Rešu vedno vse tko slikovito opisuješ in kompliciraš, ni čudno, da je mislil, da rabiš pomoč. Ostali rečemo, ja sej vemo ... user posted image samo, da smo čimprej fertik user posted image je že bolje, da ti je rekel pridi in ne bo potrebno, kot da bi blo obratno, kajne?

Gigi, Zarja, jutranja telovadba? user posted image

Madona, zdej sem tok časa sedela, brala in pisala, da me že rit boli user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 11:58:55   
Grethy
Gretka, hitro k Ajsiki po recept za vse vitaminčke evo, dokaz, da lahko tut tko rata




Ojla ojla no jaaaaa, pa saj bi res lahko Ajsika povedala kako in kaj to črtico dosečt naravno, jaz jo sicer lahko narišem, sam ne vem če bo kej pomagalo, tko da je boljš da mi svetuješ

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:01:21   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Abra
Gigi, Zarja, jutranja telovadba? user posted image

Abra pa malo morama migat a ne? Moji možgančki + drugi erogeni punkti morajo bit vedno fituser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:04:08   
gigi1
Arnejči meni se zdi kar dober vmesni rezultat. Kar lepo napredujejo. Ah, ata Reško...mogoče pa rad injekcije daje user posted image  user posted image  user posted image

Abrica kako lepe sanje. Saj verjetno, da bo res fantek, k se ti še sanja o tem. Še malo pa boš zvedela user posted image  user posted image  user posted image . Pa slikce nam prosim napopaj ko bodo. Komi čakam. Do zdej se je pa vesoljček že spremenil user posted image .
Pri meni imajo  sam učke jutranjo telovadbo. user posted image  Sorry...upam, da tebe ne kurimo user posted image

Zarja a teb to k joga zgleda? Mene na neki druzga spominja user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:06:34   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

Gretka, hitro k Ajsiki po recept za vse vitaminčke evo, dokaz, da lahko tut tko rata




Ojla ojla no jaaaaa, pa saj bi res lahko Ajsika povedala kako in kaj to črtico dosečt naravno, jaz jo sicer lahko narišem, sam ne vem če bo kej pomagalo, tko da je boljš da mi svetuješ

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


moj je včeraj ob vsem tem veselju razložil njegov plan-če nama tud po naravni poti rata, greva po zamrznejnčke, tud to so najini otroci in niti enga ne misli tam pustit..........boga Zarja


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:08:44   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Zarja a teb to k joga zgleda? Mene na neki druzga spominja user posted image user posted image  user posted image

ja zadnje tri so čiste asane, sorry.....asociira pa me na uffff , to bi nama blo luštno.......vsaka poza joge z njim user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:15:14   
zarja1
user posted image
ta je za dans zadnja......se mi ja že čist.......

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:20:10   
Grethy
no sej počas dost ane user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da namo celo nedeljo sline cedile ...

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:21:43   
gigi1
user posted image  user posted image  user posted image
Zarja si še mene čist zakurla. Se vidi, da se mi user posted image  počas bliža h koncu. Me že pohota daje user posted image  user posted image  user posted image
Bogi moj k dam pride user posted image

Gretka Ajsika se je držala navodil napisanih na začetku. Saj je napisala kaj. Stiskam pestke, da se tebi isto zgodi. Se bodo črtice narisale same od sebe. Sam polulat se boš pa mogla user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:27:55   
arneja
Pikovitka, kakšna je bila poročna noč gospe in gospoda Pikovit user posted image ? Čestitke za skok v zakon, zdaj pa otroci res nimajo več izgovora, da ne bi prišli user posted image .

Lara in Blanč, pridno crkljata vsaka svoji dve pikici user posted image ?

Abra, pa saj prav, da se malo rediš, tokrat ni čokolada kriva, pač pa otročiček user posted image .

Gigi, še malo pa boš tudi ti spet gospa Špikarica user posted image .

Mismis, ti želim, da ti dr. D. ET opravi user posted image . Kužon te pa tako sredi noči okoli vozi user posted image ? Ja, nimaš kaj, predpriprava na otročičke user posted image .

Zarja, še nisem vsega prebrala, upam pa, da te je user posted image  že obiskala user posted image .

Obayifo, to, da gresta takoj v nov krog je najboljše zdravilo za bolečino user posted image . Bo pa tokrat uspelo.

Dakec, ti pa že četrti mesec user posted image ? Čas pa res leti.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:28:03   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

user posted image  user posted image  user posted image
Zarja si še mene čist zakurla. Se vidi, da se mi user posted image  počas bliža h koncu. Me že pohota daje user posted image  user posted image  user posted image
Bogi moj k dam pride user posted image

Gretka Ajsika se je držala navodil napisanih na začetku. Saj je napisala kaj. Stiskam pestke, da se tebi isto zgodi. Se bodo črtice narisale same od sebe. Sam polulat se boš pa mogla user posted image


HVALA KONTRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image pa naj še kdo reče da nas tale MMaca ne popohotljuje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1599
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 12:28:30   
Abra
Gretka, Ajsi ta mesec ni nič planirala, pa je ratalo. Malo je najbrž tudi to pomagalo, recep bo pa ziher napisala user posted image bogved, mogoče je tut poza pa hrana in pijačka važna user posted image

Zarja, res je tut učke morjo bi fit user posted image
Tvoj pa že ve, zakaj imata tko velko hišo, bo zato več otrok, saj ima prav, zakaj bi jih puščala user posted image

Gigi, bom prlepla fotko, če bom le dobila user posted image sem mislila kar za Cd fehtat user posted image Pa nč me ne kurite, kaj malga vseen dobim user posted image in če nočem gledat, pač ne gledam user posted image user posted image

Pismo, tako vreme! Sem že včeraj hlače oprala, pa se nočjo posušit. Tista elastika okrog pasu je tko debela. Očitno moram v sušilca vržt, da bom kaj za oblečt. Ne morem spet z odprtim fršlusom okrog hodit user posted image user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




igranje nagradnih iger
evairena

igrate nagradne igre?

da (52%)

ne (13%)

včasih (35%)


Število vseh glasov: 69

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!