|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:00:50   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Šuki tega tvoja G bi pa kar našeškala (sploh če je mlad in lušn user posted image )
Bemtiš, kaj si pa naroči tolk pacijentk, če ne obvladuje.
Lubica važn, da je vse OK. Sej boš kmalu spet videla pikico user posted image
Jest bi ga tud  user posted image user posted image user posted image
Premal je ginekologov pa preveč žensk, pa vse mamo pravico do koncesijskih ginekologov, pol pa nimajo kej kuker, da jih vzamejo.
Celo sestra je bla dons srhljivo prijaznauser posted image Boh vedi na čem je user posted image user posted image user posted image

Kot rečeno čez 3 tedne mam morfologijo, sam še naročit se morm user posted image


< Sporočilo je popravil Shuka -- 17.9.2008 11:01:28 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3926
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:02:16   
zarja1
Dober dan babike....je blo jutro preveč službeno, mi ni ratalo prej.

Shuki a tak brzinski pregled,,,,,mislimuser posted image

Gigi no pa kolk je Baci stara, ker sorry meni 31 res ni staro....jaz sem 29 pa se mam za full mlado..........pol je Baci še punčka user posted image

Mismis desna stran pa cartanje, še vedno?  Ti si kar privošči....user posted image

Lana 08 jaz ne vem, če lahko kar tako termin špikanja prestavljaš, meni je blo rečeno da sam zjutraj, za stopko pa itak dobiš uro.

Ajsi še vedo utrujena?user posted image

Arnejči kako ste vi trije?




_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3927
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:03:56   
mojsonček
Evo dečve, en lep sončen pozdrav z Gorenjske (do PO je od KR itak sama megla)! Eni smo že opravili, še raport podam in šibam pod koutrčka se mal pogret.... pa to je noro kakšn mraz, zjutraj je blo malo pod 5, v Ratečah -1, kriza....
Torej, punkcijo preživela, ni blo sile ampak dons vseen ostanem doma, da se mal pocrkljam, moj je itak spiču nazaj v službo...
8 jajck mamo, ata je reku, da sm bla ful pridna, nc jamrala med punkcijo, no v primerjavi z mojimi predmenstrualnimi težavami tole ni blo omembe vredno, res! Plavalčki tut čist naspidirani, upam, da bodo fajn žural po epruvetkah.
Mal me spika zdej ampak nc za to, moje misli so pri ponedeljku, ko me čaka ET. Upam, da se jih čim več oplodi in  razvije v picikeuser posted image user posted image  . Zdej pa mal v posteljco,  ker sem jo čist premal grela čez noč, mal živčki mal trema, da ne zamudiva... nč bat bom vse not prneslauser posted image .
Lučka men ko je M zamujala med jemanjem suprefacta sm atu 2x težila... Prvič je reku naj nč ne kompliciram, bo že pršla, pol ko je bil pa že 40. dan ciklusa sem šla kr tja popoldne okrog 3, brez da bi se naročila, sestra je bla ful prjazna in me spustila naprej, ker kao za eno vprašanje mi pa res ni treba 2 uri čakat... No, in ata je reku, da če jo v roku enega tedna ne dobim, bomo ukrepal... Guess what?! Naslednji dan se je prikazala! Od strahu pred atom user posted image user posted image user posted image user posted image !
Vsem akterkam uspešen dan in čim lepši pogled na ekran. Babe, face ste, učasih se do solz nasmejem, kakšne strešate! Prou užitek vas je brat!
Pridne bodite in uživajte maksimalno!

pa-pa

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3928
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:04:24   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Shuki a tak brzinski pregled,,,,,mislimuser posted image

Ma ja no user posted image . Tko da se kr pripravi, da se nau nč dogajal na pregledih k boš nosečka, sam UZ-ji bojo SF bomba. user posted image user posted image

Kako si cukrček? Kej bolje?user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3929
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:05:57   
Shuka
mojsonček - bravo za 8 jajčk, zdej počivaj, da boš čez 3 dni nared za otročkeuser posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3930
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:06:56   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Baci mlada mlada user posted image . Mislim, da šele po 34 ali 35 letu dajejo 2 zarodka. Čeprav se pri povratnicah tudi če so mlajše včasih odločijo za 2.
v Mb tega ne prakticirajo. Vstavljajo po dva tudi mlajšim brez problema, sam rečt morš.


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3931
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:09:28   
ledenka
mojsonček, čestitam za pridelek, si pridna kokoška user posted image user posted image user posted image  držim pesti, da se vse oplodijo in lepo razvijajo, da bo v ponedeljek veliiiika izbira user posted image  

šuka, a ti pa že skoraj pri morfo user posted image  kolk čas gre...

mišmiš, jaz sem... lačno user posted image  sem ravno zmazala eno breskev, do kosila (čez kako uro) bo ravno zadoščala. utrujena sicer nisem, tam nekje ob 3h me začne zdelovat. razmišljam, da bi začela prej hodit domov... bomo videli. ko pridem domov, grem pa itak za kako uro spat user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3932
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:10:53   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Shuki a tak brzinski pregled,,,,,mislimuser posted image

Ma ja no user posted image . Tko da se kr pripravi, da se nau nč dogajal na pregledih k boš nosečka, sam UZ-ji bojo SF bomba. user posted image user posted image

Kako si cukrček? Kej bolje?user posted image


Shuki ma tko bolj sem. Se mi kar vleče in noče minit. Do vikenda mora bit, grem mal v šoping v Graz.

A ko bom nosečka......joj draga men se bo tolk drugega (sitnosti) dogajalouser posted image user posted image user posted image se že vidim......moj se bo pomoje kar preselil....

sam to res ne morem verjet, da ti ni delal UZ. Glavno je, da je vse ok. Trije tedni bodo pa minili kot bi mignil.....ti bom tačas jaz bolj težila, sam da dobim user posted image  in začnem z estrofemom. Jutri pade zadnji Dabroston...user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3933
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:11:43   
mojsonček
Aja dečve, še neki podabla... Kurauser posted image
ET mam šele v ponedeljek?! A to tko je pr atu al kaj? Ene po 2 dneh, ene po 3, ene po 5-ih? Nč ne komprendam?user posted image
Dej mal me razsvetlite user posted image .

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3934
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:14:11   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

mojsonček - bravo za 8 jajčk, zdej počivaj, da boš čez 3 dni nared za otročkeuser posted image

jaz se bom kar Shuki pridružla....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3935
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:21:11   
gigi1
Šukica ga bova kar skupi user posted image . Čez 3 tedne se boš pa res naužila pogleda na svojo pikico. Čimprej se naroči.

Mojsonček user posted image  user posted image  user posted image  dobra kokoška. Zdej pejd pa res pod kovtrčka se gret in počivat. Če imaš več celic je ET 5 dan, če jih je manj pa 2 ali 3.

Zarja lubica a ti v rikverc šteješ? user posted image Seveda je Baci mlada. Da ne bo nesporazuma...jaz sem oldtajmerka. Mam močnih 42 user posted image
Tudi v Lju so šele junija začeli to prakticirat. Prej so vsem dali po 2.

Špelka draga kako si? A še nisi odpotovala?

Miška seveda ste zmagovalna trojka. Vi se kar cartite. A mi boš ti pivo naročila v petek, če ga men ne bodo hotli prodat? user posted image  Pikovitka se pa po mojem vrne jutri ali pa v petek. Je rekla 10 dni? Mislim da sta šla v ponedeljek, torek... user posted image  EMŠO me daje user posted image

Ledenkica jaz pa komaj čakam, da vidim našo nosečko user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3936
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:21:15   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Shuki a tak brzinski pregled,,,,,mislimuser posted image

Ma ja no user posted image . Tko da se kr pripravi, da se nau nč dogajal na pregledih k boš nosečka, sam UZ-ji bojo SF bomba. user posted image user posted image

Kako si cukrček? Kej bolje?user posted image


Shuki ma tko bolj sem. Se mi kar vleče in noče minit. Do vikenda mora bit, grem mal v šoping v Graz.

A ko bom nosečka......joj draga men se bo tolk drugega (sitnosti) dogajalouser posted image user posted image user posted image se že vidim......moj se bo pomoje kar preselil....

sam to res ne morem verjet, da ti ni delal UZ. Glavno je, da je vse ok. Trije tedni bodo pa minili kot bi mignil.....ti bom tačas jaz bolj težila, sam da dobim user posted image  in začnem z estrofemom. Jutri pade zadnji Dabroston...user posted image user posted image
Čajčka pij, lekadolčka, limonce, sej bo minilo, tak letni čas je, mrzlo k pesuser posted image

Jest k mojmu sikam, pol pa popizdi, pa mu rečem,:" kaj men govoriš, to nisem jest, to so hormoni, njim se žali" pa je pol prec nima kej rečt user posted image user posted image user posted image

Ti mi kr teži, tko nimam druzga dela user posted image user posted image user posted image

Jest še zmer mantram za tvojo M pa me noče uslišat kaj?user posted image Po moje ve, da je pol več kot leto dni ne bo, pa zato štrajka user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3937
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:22:32   
ledenka
grrrr, me je ven vrglo

mojsonček, dan ET je odvisen od št. jajčec in morebitnih rezultatov v prejšnjih postopkih. če imaš do 3, potem je ET 2. dan, če od 4 do kake 6 ali 8 (odvisno), potem je 3. dan, in če jih je dosti, potem 5. dan. tako se pri večjem številu najlažje vidi, kateri zarodki so kvalitetni. če jih je pa malo, pa velja doktrina, da je naravno okolje najboljše.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3938
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:24:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Ojla pupike,

jaz sem danes dobla prvi gonal... in 25. imam spet UZ.

Sva z mismis dons fajn čvekale in se skoz režale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Kako pa kej drgač? Jst sm k da bi imela sršene u user posted image .... kr razganja me.... po drug stran pa zmatrana, zaspana, mal slabo.... tipično ala gonal user posted image user posted image


Jst pa šele danes začnem z gonalom in imam UZ šele 26. user posted image

Se mi pa zdi, da vem, katera si ti in mišmiš ... ko sem bila oa oddelku, so glih klicali sestre, da naj mišmiš pride po otročka, ker sta se odmrznila.

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 3939
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:28:11   
lana08
Ah sem prav jezna nase user posted image , ker nisem vprašala to o prestavitvi suprefacta. Mi je sestra še posebej rekla da lahko dajem zvečer. Pozabila pa vprašat kaj tisti dan ko prestaviš. najbolje da pokličem, ampak seveda doma pozabila tel.št. Ai katera ve kam morm poklicat na gk lj da to vprašam?
hvala hvala hvala


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3940
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:30:20   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: lana08

Ah sem prav jezna nase user posted image , ker nisem vprašala to o prestavitvi suprefacta. Mi je sestra še posebej rekla da lahko dajem zvečer. Pozabila pa vprašat kaj tisti dan ko prestaviš. najbolje da pokličem, ampak seveda doma pozabila tel.št. Ai katera ve kam morm poklicat na gk lj da to vprašam?
hvala hvala hvala


Ja sorry lana k ti nisem odgovorila na tvoje vprašanje. Meni osebno je najbolj pasalo, da sem se piknila zjutraj ko sem vstala, ker zvečer nikoli nisem vedela kdaj bom prišla domov in pol bi mogla skoz injekcije in dozo s seboj jemat, pa ne bi se mi izšlo, ker je vsak dan drugačen. Ti pa kar pokliči sestro in se pozanimaj.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 3941
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:41:07   
Dakec
Mismis, kako ste spančkali? A si jima že povedala kakšno pravljico pred spanjem? user posted image

Glede toksoplazme, jst sem že prekužena. user posted image  Tok sem bla vesela, ko mi je sestra to povedala, ker sem imela prav fobijo pred tem.

Pupike, lepo opravite na morfologiji.

Pa lep dan vsem.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3942
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:47:48   
baci
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Baci mlada mlada user posted image . Mislim, da šele po 34 ali 35 letu dajejo 2 zarodka. Čeprav se pri povratnicah tudi če so mlajše včasih odločijo za 2.
v Mb tega ne prakticirajo. Vstavljajo po dva tudi mlajšim brez problema, sam rečt morš.



dobro jutro vsem

no mlada,sem pa nisem
hvala za komlimenteuser posted image user posted image

no nevem če drži da ti vstavijo 2 zarodka,ker sem jaz rekla da želim imeti 2,pa mi je rekla da mi pol ne pripada 6 postopkov,ampak samo štirje!
pa da sem še mlada in se nimam kaj sekirat
pa sem ji rekla da to drži da sem še koliko toliko mlada vendar če si v potopku se hitro postaraš zraven,ker so čakalne dobe tako dolge da je leto hitro naokoli,pa se je nasmejala!

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3943
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:49:06   
mismis
Dakec, mi3 smo spali kot ubiti. Prvič sem se zbudila šele ob 7.30, ko me je tiščalo na stranišče, sem imela kar slabo vest, ker sem našemu obljubila, da bom zjutraj vstala in mu naredila sendvič za službo, ker je bil priden in je peljal kužona namesto mene ven.

Mojsonček, čestitke za 8 celic, to je pa kar lep pridelek, nekaj jih bo sigurno ostalo še za hladilnik. user posted image user posted image user posted image

lana08, poiskusi poklicati na tel 01 23 23 048, to je številka oddelka SIII, mislim da je to številka, ki jo potrebuješ.

Anonimna, zakaj se pa nisi javila, če si naju s Piko prepoznala, škoda bi se lahko skupaj smejale. No pa drugič, 26. pa le dobro opravi na UZ-ju.




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Dakec)
Neposredna povezava do sporočila: 3944
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 11:52:07   
baci
Mojsonček, čestitke za 8 celic



pridno počivaj do ET-jauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3945
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 12:00:35   
spelka12
Jp miška januarja sem SPET vaša. Pravijo, da gre v tretje rado. Upam, da to drži. No še boljš bi blo, da sem do takrat že user posted image , tudi čudeži se dogajajo a ne?user posted image  Lep pozdrav tebi, Pliškotu in Pleškotu user posted image user posted image user posted image . Kdaj pa imaš test?
Ajsika sej midva greva itak samoplačniško, ker sva že 2 koncesiji porabila. Sam se bom vseeno kar v vrsto postavila, da bo za ziher.
žižika še sem tuki, se težko ločim od vasuser posted image . Jutri imava let. Že odštevam ure. Ob 16h letiva in okol 23h je prihod v hotel - tolk od dneva user posted image . Tak dan ti sploh nebi smel štet.
dakec - sorry ampak šele zdaj vidim, da si user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  evo glej moje začudenje. Kje sem pa to falila mi pa res ni jasno. Ja čestitke dakec user posted image user posted image user posted image user posted image . A je šlo s pomočjo a naravno?

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3946
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 12:04:07   
Abra
Dan pupke!
Večina je že opravila svoje user posted image nosečke pa v glavnem ne. Sem navijala tudi, če se nisem javila user posted image
Mojsonček user posted image user posted image zdaj se ziher že lepo parčkajo.
Shuka, tko dolgočasnega pregleda pa jaz še nisem imela user posted image user posted image po vsej verjetnosti bo naslednji. Sicer pa, ko ni uz, poteka vse ok. Meni se je skoz neki dogajalo, da je bil vedno potreben. A datuma za naslednji pregled ti pa ne da kar sestra? Moraš posebej klicat?
Zvezdica in Sonček, uživajta danes v pogledu na otročka, predvsem naj pa bo vse tam, kjer mora bit!
Zarja, zdaj gre pa že meni tvoja tečka na živce user posted image kaj mora šele tebi. Naj pride končno!!!
Gigi, te je zdelala terapija? Pol že pomaga user posted image najbrž moraš to pred postopkom opraviti? jaz moram pa kako fino stvar za nosečnice dobit, si prav želim kakega razvajanja

Mene pa moja gimnastičarka že totalno obrača po svoje. Sem mislila, da ne bom šibki člen v familiji, a zgleda že tko. Je bla včeraj mogoče polna luna? Včerajšnja noč je bla namreč obupna, pol me je popoldne še želodec začel hecat, pa v hrbtu neki ... v glavnem težila je user posted image user posted image ko pride pa moj zraven, da bi kako brco čutil, pa mir. Je zgleda ena mala trma user posted image Danes me je prisila, da sem na baby hrani. Za zajtrk banana, zdaj sem pa še gres jedla .... je katera včeraj Housa gledala? Je blo ravno pravi dan ... ti naši parazitki user posted image

Pozdravček vsem! Bom ziher 3/4 pozabla, če začnem poimensko user posted image

Trepetalke, navijam!!!
T1979, Bozza, Pija, MLBK, Kiwi, Ozone, Arneja, Stijan,Baci, Mišmiš

user posted image



(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3947
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 12:07:32   
lana08
Mismis hvala za številko, sem preverila in v enem dnevu lahko samo eno dozo, zato naslednjo injekcijo vzamem jutri zvečer in s seveda tem nadaljujem do konca.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3948
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 12:10:43   
baci
mene pa tako zizike bolijo da znoriš
mislite da je to vse zaradi vseh teh hormonov?

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 3949
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 12:26:29   
Pija76
Punce kaj je z Dajamajo?

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 3950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




izobraževanje in zaposlitev
nčččččččč

Za katero delo se odloča vaš otrok

zdravstvena smer (26%)

delo v vrtcu/šoli (14%)

odvetnik/ca (12%)

igralec/ka (5%)

kuhar/ica (0%)

drugo (43%)


Število vseh glasov: 65

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!