|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 7:20:41   
sonček33
Prav sem. ju hu hu
Dobro jutro babe žabe!
Danes bo sonček!

Evo kavica za vse - user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes bo pa še pestro. Jaz imam morfologijo šele ob 16h, tako da bodo zvečer podrobne informacije.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 7:43:26   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj,

samo ku kukam, če je že kar novic user posted image

A ha, sonček33 ima šele popoldne predstavouser posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 7:50:01   
Pija76
Dobro jutro tudi od mene!

Vsem želim lepe rezulatate danes. Navijam!

Pozdravček

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3903
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 7:50:21   
Zvezdica
Jutro :)

Sonček, ti maš ob 16ih jast pa ob 17ihuser posted image

Držim pesti zate.

Miška, se imate lepo?

En pozdravček vsem  skupaj, letim ker tamalga peljem v vrtec.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 8:16:27   
ledenka
dve morfologiji danes user posted image  super! pomahajta svojima user posted image  in uživajta v pogledu

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 8:52:54   
Shuka
Jutrčka deklce mojeuser posted image

Evo mal sem pršla domov k je taka gužva pr ginekologu, da sem se odločila, da grem za 1h domov pol pa nazaj user posted image   Doma je vseeno bolje čakat kot tam, ne?user posted image Mam srečo, da mam ginekologa 3 minute stran user posted image

Zarja - bom pozdravla pikeca/ico, sam dvomim, da ga/jo bom videla, šele čez 3 tedne k bo morfologija.

nokes - bom rekla za UZ, samo iskreno dvomim, da mi ga bo naredil, ker ga v ordinaciji nima, pa tudi glede na gužvo 30 žensk zunaj, dvomim, da bi hotel.user posted image Vendar beseda ni konj.  user posted image user posted image

gigi - kje si ti moj workoholikuser posted image
sonček in zvezdi - poročajta kako napredujejo vajine štručke v pečici user posted image user posted image

in seveda pozdravčki vsem pupam: lučka, abra, bambi, daisy, larči, blanči, sisy, dajčimajči, obi, gita sabsa, pija, arnejči, mismis, bozzo, T1979, M.L.B.K, kiwi, ozone, stijan, kajsica, mlinčka, netka, pika, jooooj skratka vse user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3906
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 8:55:48   
arneja
Ooo, Mlinčka, si se le prikazala user posted image ? Mi poveš še ti iz prve roke, da Aglurab lahko jem do pluska na testu?

Lučka, hvala za pestke user posted image . Saj veš, tisti strah se kar priplazi pa noče stran user posted image . Kaj pa če ... Šccc, stran slabe misli.

Mismis, MLBK, Pija, Ozone, Kiwi, Baci, T1979, Bozza in Stijan, kako ste grelke user posted image ? Uau, kar tri smo že za test 29. 9. user posted image .

Netka, naj ti že kar zdajle uspe, četudi ne bo slikca padla user posted image .

Gigi, hvala za link user posted image . Kdo ti je pa to terapijo sploh predlagal? In super, da izgledaš kot najstnica user posted image .

Pika, naj ti Gonal čimmanj problemov dela in čimveč foliklov pridela user posted image .

Kiwi, mene nič ne špika, edino občutek imam, kot da bi imela kaj vneto spodaj ali pa M. Ne da me boli ali peče, ampak nekako napeto je vse. Joj, joj, upam, da so se pikice pridno vgnezdile user posted image . Pa joškice so napete pa malo bolijo, ampak vem, da je to zaradi Prometriuma. Pa spala sem spet kot top pa tale megla in mraz mi gresta na jetra. Ampak komu pa ne gresta?

Mojsonček, foliklčki so že spunktirani in upam, da je veeeliko lepih celic user posted image . Pa plavalčkov user posted image .
 
Pupike, naj se vaše učke spočije ob pogledu na vaše malčke user posted image :
 
Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
Sonček33 - morfologija
 
Zarja, verjamem, da komaj čakaš, pa saj bo kmalu, samo da tečka pride user posted image .
 
Abra, kako sta ti in mala gimnastičarka user posted image ? Neprespano, ker sta ponoči trenirali user posted image ?


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 3907
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 9:03:15   
lana08
Dobro jutro,
včeraj sem se tudi jaz začela špikat s suprefactom. Me pa zanima če je katera iz jutranjega špikanja prestavila večerno, ali ste se potem tisti dan špiknile 2x ali ste čakale na drug dan do večera (torej cca 36 ur)?

Zzzzzeeeeeebbbbbbbeeeeee zato vse ki grejete ostanite raje doma pod dekco.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 9:10:53   
arneja
Dajamaja, daj se kaj oglasi user posted image . Še en dan, pa bosta tudi tvoji pikici na toplem pri tebi user posted image . Sisy, pa tvoji tudi user posted image .

Pija, jaz se tudi ne izležavam, čeprav sem pa včeraj čisto crknjena domov prišla.

WP, kako si kaj, že pridno papcah vitaminčke user posted image ?

Nokes, upam, da je zobek nehal bubat user posted image . Haha, je tista Maria našega J.-ja kar malo osmešila, kaj user posted image ?

Ledenkica, ti je še slabo? Si včeraj dobila slikco user posted image ? Je bil ata Reš vesel user posted image ?

Obayifo, ne boste zamudili, saj bo stopka zaustavila procese user posted image . Danes sta pa že štartala proti Grazu, ne?

Ja, Netka, verjamem, da so veliki otroci velike skrbi user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3909
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 9:21:44   
arneja
Lučka, za ata Reša je po mojem bolje, da se naročiš, vsaj jaz se vedno.  Jaz sem včeraj nogomet gledala, po sili razmer user posted image  - saj veš, samo en televizor pa to user posted image . Čveka pa res nekam malo tu gor, glede na to, da nas je tokrat ogromno v akciji - je res tako mrzlo, da se vse pod dekco stiskamo user posted image ?

Mismis, kako ste spali user posted image ?

Bambi, super, da si se zmenila za nov postopek user posted image .

Mandreja, si tako dobro padla v posteljo kot je stopka padla user posted image ?

Shukica, od G si šla nazaj domov user posted image ? Potem ga pa ne moreš imeti ne vem kako daleč, kaj user posted image ? Aha, samo tri minutke stran je. 30 žensk je v čakalnici user posted image ? Kaj ne poznajo naročanja?? Koliko dela ima človek, da vse akterke pozdravi, kaj user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 9:22:20   
oktavija
Mi pa danes navijamo za:
 
Sabsa - UZ
Gita14 - UZ + kri
mojsonček - punkcija

Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
Sonček33 - morfologija
user posted image
Dobro opravite vse in lep dan tudi drugim borkam!!!
user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 9:40:05   
KIWI
Ja eno lepo dobro jutro babike! Pa res mislim lepo, ker pri nas je tak lep sonček danes!!!

ARNEJA, pa daj no, nič sekirat smo rekli! Tista napetosta pa je res malo nadležna, tudi pri meni, sicer se mi zdi da vsak dan manj.

BACI, kako smo prestali noč? Pa te že kaj špika?

Zdaj pa ga bom malo zašibala, grem malo k staršem pogledat, pa na kratek sprehod. Ma moram malo ven prit. Se beremo kasneje,

Čao, čao!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 9:41:40   
hedviga
Dobrooo jutrooo...zeh,zeh,zeh...
Kako ste??
Miška a lenariš? A ni fino?? user posted image   A si srečkota 2. že kej pojstlo delata? Kej špika?
Žižek nova frizura?? Opa!! Ti že sicer zgledaš ena frklja, me šprav firbec daje Bentiš, k v petek res ne bom prišla, pa ne bom vidla... To pomeni potem hitr spet en kafe.user posted image


Šukica, mal zateži, jaz sem tut v ponedeljek in je pol UZ bil!
Zvezdica, Sonček, danes se bosta pa pikcev res nagledali!user posted image

Netka, prav srčkana si v roza user posted image  user posted image   Ja , moj buš je še mejhn ker smo komaj v 17 tednu.  Bo mende že še zrasel.

Poljubčke tudi vsem ostalim čvekam, zdej pa šibam v štacuno. Ni hrane, katastrofa!!user posted image

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 9:46:47   
mismis
Arneja, mi trije smo v redu spali, me je zmanjkalo že ob pol enajstih in do pol osmih zjutraj ni bilo nič od mene.

Hedi, nič še ne špika, kaj pa vem, mogoče me je ponoči, pa sploh nisem vedela, ker sem spala kot ubita. Pa ti tudi povem, da nočem niti razmišljati o tem ali špika, ali so mi joški kaj zrastli, če kaj prdim,...kar bo pa bo. Zdaj sem na dopustu, tako da uživam, gledam filme, berem knjige, to da pa sem bla na ET-ju mi je pa samo izgovor, da mi ni treba nič narediti.user posted image user posted image user posted image








_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3914
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 9:52:33   
arneja
Kiwi, pri nas pa še nič sončka, ampak glavno, da bo popoldan user posted image . Tista napetost naj pa kar bo, če je od pikic user posted image . Pa saj si ves čas govorim, da sem dala vse od sebe in kar bo pač bo. Ampak naj bo pozitivno user posted image .

Mismis, mene je zmanjkalo že ob pol 10-h user posted image . Mene edino to, da moram na WC, zbudi.

Jaz šibam, lep dan vsem user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 3915
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 10:05:46   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Obayifo, ne boste zamudili, saj bo stopka zaustavila procese user posted image . Danes sta pa že štartala proti Grazu, ne?



pozdravček,
vem, da ustavi, samo me je blo strah, da nismo prepozno ustavili... sem imela popoldan v dveh navalih krče v levem jajčniku. ampak zdej ne mislm več na to...

stopka je bla ob pol polnoči, v Graz greva jutri zjutraj, sm zihr, da bojo prštimal tabolše plavalčke, ki se bojo ful razveselil mojih jajčk user posted image

vsem user posted image pa na današnjih pregledih same super novičke in lepe slikce

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3916
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 10:19:33   
sonček33
Pa kje ste vse???????

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 3917
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 10:30:48   
gigi1
Mi pa danes navijamo za:
 
Sabsa - UZ
Gita14 - UZ + kri
mojsonček - punkcija

Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
Sonček33 - morfologija
user posted image
Dobro opravite vse in lep dan tudi drugim borkam!!!
user posted image  
 
Pupike drage res dobro opravite danes.
 
Včeraj sem v postlo padla zelo zgodaj. Danes pa ob 4ih auf, pa ob 6ih nazaj zaspala...sem čist zblojena.
 
Šukica upam, da bo ratal UZ. Mislim nate in dobro se zmeni z G.
 
Pija packa user posted image
 
Miška kako otroce?
 
Lana suprefact lahko zamakneš za max 3 ure! Ne priporočam prehodov iz zjutraj na zvečer.
 
Hedika može kava v ponedeljek, ko grem k sestri Blanki. Sva že z Zvezdico zmenjeni ob cca pol 9ih v Štorklji. A prideš?
 
Arneja ga fizioterapevtka mi je priporočala. Sem že pisala o tem.
 
Abra kje si?
 
Bambi jaz sem imela kao pregled po 2eh mesecih pa me tud pogledal ni. Sam za IVF sva se zmenila. Če te nič ne boli, ne krvaviš... je kao vse ok in gremo dalje..
 
Baci mlada mlada user posted image . Mislim, da šele po 34 ali 35 letu dajejo 2 zarodka. Čeprav se pri povratnicah tudi če so mlajše včasih odločijo za 2.
 
Zarja Baci je tolk mlada ne jst user posted image
 
Pika74 user posted image  user posted image  user posted image  za Gonal. Zdej gre pa zares user posted image
 
Nokica za.j.ebavi ga nazaj (zob). Ne daj se virusima moja Ines user posted image . Brez za...bancije. Upam, da is boljš. Ne mi zdej zbolet!
 
Sončica kako je bilo?



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 3918
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 10:31:32   
Shuka
Evo meneuser posted image

Am novga ni nč, zato nisem hotla tam čakat 1 h za tistih 5 minut, UZ-ja ni blouser posted image , si lohka mislite, da bi vse hotle še UZ pol do jutr ne bi končaluser posted image .

Sem vsaj izvide za toxo vidla, vse je negativno nisem pa prekužena tko, da se morm še zmer pazit. To je to.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 3919
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 10:37:31   
gigi1
Šuki tega tvoja G bi pa kar našeškala (sploh če je mlad in lušn user posted image )
Bemtiš, kaj si pa naroči tolk pacijentk, če ne obvladuje.
Lubica važn, da je vse OK. Sej boš kmalu spet videla pikico user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3920
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 10:44:07   
Shuka
Evo tale kakav bi rada delila z vami.user posted image

user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3921
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 10:44:51   
sonček33
suka, zdej si ga grem pa prav naredit.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3922
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 10:46:49   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Mi pa danes navijamo za:
 
Sabsa - UZ
Gita14 - UZ + kri
mojsonček - punkcija

Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
Sonček33 - morfologija
user posted image
Dobro opravite vse in lep dan tudi drugim borkam!!!
user posted image


se podpišem pod tabo oktavija. A lahko? user posted image
žižika morgen user posted image

A mi lahko kera pove, koliko je približno čakalna vrsta pri Reškotu? Sicer bi se šele januarja rada spravila v postopek.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 3923
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 10:51:32   
ledenka
A mi lahko kera pove, koliko je približno čakalna vrsta pri Reškotu? Sicer bi se šele januarja rada spravila v postopek.


Špelčika, ni vrste. no, za tale prvi pregled čakaš kak mesec, drugače pa začneš postopek takoj, ko je ciklus. seveda velja to za samoplačniško. za koncesijo pa ne vem.

žiži, komaj čakam, da vidim tole tvojo novo frizurco user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3924
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 10:58:26   
mismis
Žiži, jaz in Pliško in Pleško (imena, ki jima jih je bodoči fotr dal user posted image ) smo v redu.
Veliko se izležavamo in cartamo, pa seveda upamo, da smo tokrat zmagovalna trojka. user posted image

Shuka, važno da je vse v redu s tabo in pikico, čeprav verjamem, da ti je hudo, ker ti ni naredil UZ-ja.

Špelka, ti se nam torej januarja pridružiš. Super

Ajsi, kako si mi ti danes?

Noki
, upam da je zobobl popustil in da se vidimo v petek




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




gripa
Lelly28 RR

Ali ste cepljeni proti gripi?

da (7%)

ne (93%)


Število vseh glasov: 27

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!