|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:08:01   
lara light
Abrica, zdej sem že bolj pomirjena, ko vem, da ne leskova pelauser posted image ...hvala za razlago. Prometrij sem že v soboto nabavila, tko da za ene par tednov bo.
Sem pa gledala ta aspirin protekt, da se v črevesju po od 3-6h absorbira...če rečeš ti, da je ok, še kako verjamem.user posted image  Bom jemala torej kot do sedaj, dokler se ne javim ata Rešu.
Bom šla v četrtek na krvnega ja, zanima tudi mene.

Pija, še malo, pa bova kramljali o srčkih in NS...komaj čakamuser posted image  Kako si ti? Koliko kavic danes?

Zarja, meni se zdi vprašanje zanimivo. Veš, da ne vem, kako poteka postopek odmrzovanja...mogoče to naredijo kak dan prej, tako da je do et-ja ziher vse ok.

Lepotičke, se javim v četrtek! Do takrat pa le lepo novice, jasno? Velja!zmenjeno!
Navijam za vse v teh dneh akterke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lubčke od mene! user posted image

p.s.: mismis, za ju3user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:09:06   
lučka 25
Sem tako jezna, da me bo kar raneslo. user posted image  Za vsako nekaj napišem, potem pa me  ven  vrže. Zdaj se pa ne bom več matrala. Bom spet lahko eno uro  za raunallnikom, d a vsem napišem kar sem mislila.

Bom pa omenila:

Blanč user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse, ki vam nagaja nosek in še kaj, najj vas bacili pustijo pri miru in bodite zdrave.user posted image


mojsonček, super za stopko.


netka, user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Ozon user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za user posted image user posted image .

stijan, user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  za user posted image user posted image .


ledenka, super za user posted image . je bila gotovo prijetna izkuššnja.


sonček33 in  mojconček, trikrat hura  za adolco. am je bila moja pprav službaa in mi je bilo noro všeč (žal semm nekje  drugje potem dobila za nedolločen čas in sem morala drugam), ampak še vedno pravim moja Radolca.


Obayifo, naj folikli zrastejo, da bo obisk v Graz kmalu tu.


mismis, jutri p po otročke. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


gigi, si mi naredila lušte z masažo.


shuka, a kar takole malo žuriraš" ponoči, zjutraaj paa lepo poležiš? To kar uživaj.user posted image


zarja, šc šc bacili. bomm huda, če ti bodo še nagajali.


Siisy, super za 8 celic user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .  V četrtek pa naj  te čakata user posted image user posted image  alii user posted image  - kot se bosta odloočila.

mandreja, naj jutri UZ potrdi, da je čas za stopko.


Baci, Pika, Želvica,  kajsica,dajamaja, hedviga, zveezdiica, nokes, KIW, abra, Grethy, bozza, T1979, M.L.B.K, hedi, dobrovoljčica,.. vsem skupaj en objemček, ki naj vas vsaj malo pogreje v tem mrazu.

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:10:00   
lara light
user posted image Blanč, violet monsteruser posted image  the best avatar!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:10:21   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1


Draga moja Mismis, jutri ti želim, da se user posted image  user posted image čim bolj oprimeta in počakata na toplem 36 tednov. Povej jima, da je zunaj vse pripravljeno za zimo, ki pa največkrat brez snega ni zabavnauser posted image . Raje naj počakata na junij, ko bo poletje tik pred vrati.....user posted image
 
 
 
 
Baci tud tebi želim, da se pikeci trdo zalepijo in ostanejo greti na varnem. 36 tednov še prehitro mine. Prepričaj ju v uživancijo in all inclusive počitnice za ta časuser posted image ......to vedno pali; 2 potujeta za ceno 1....
 
 
 
 
Obi, Mandreja in Pika vam trem user posted image user posted image user posted image pa želim čim lepši, mnogonaseljeni pogled na folikle, ki naj prinesejo obilo polnih celic.
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     



Je tako lepo napisano, da se bom kar podpiala pod zarjjine besede. Punce, dobro opravite jutri.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:12:45   
lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Evo punce, jaz sem že dogovorjena z atom, da krenemo novembra v 4 postopek-koncesijskih ni, zato pa januarja lahko v petega na koncesijo.
Jaz vam vsem želim uspešne postopke in navijam za vas, čeprav bom zdaj do naslednjega postoka spet bolj v ilegali.
Želim vam vse lepo.



Blanč, a ni več koncesijskih?

Meni je pred dobrima 2 tednoma po neuspeli punkciji rekel, da naju v novembru čaka koncesijski postopek. A si to on kam zabeleži, a se zna zgoditi, da bova ven padla. Vem, da je v karton pisal, da greva novembra spet v postopek in da naj imam dijeto. Zdaj me pa kar  malo skrbi, da ne bova ven padla.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:21:37   
pika74
hvala punce za lepe želje user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:26:44   
blanč
Blanč, a ni več koncesijskih?

Je rekel, da sem jaz svojega že poravlauser posted image user posted image pa saj sem ga res. Če ti je rekel, da bo koncesijski pol sigurno bo. Je rekel, da jih še ima nekaj samo za tiste, ki jih letos še niso porabile. Ata je pač ata, kakor se mu zazdi.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:33:34   
arneja
MLBK, meni tudi net nekam sumljivo počasi danes dela user posted image . Si doma in počivaš? Kakšen znakec morda user posted image ?

Mismis, nič hudega, če boš sama prevzela pikice. Otroci imajo sigurno radi pogumne mame user posted image . Kaj boš pa počela dve uri in pol? Je bila polna luna včeraj, jaz sem pa spala kot top user posted image .

Sem pozabila prej napisati, jaz tudi obožujem Frosta gledati. No, razen včeraj, ko je naš moral atletiko gledati, pa sem potem samo na koncu pol ure ujela. Je pa danes ob 8-h na Pika tv Morse in ga bom seveda gledala user posted image .

Lara, imam tudi jaz Aspirin protect. Prav zelo drugačen od tistega Aspirina 100 pa tudi ne more biti ali pač user posted image ?

Uau, Pija, kar 4 Menopurje si imela? Meni bi tudi ata lahko že malo večjo dozo dal, glede na to, da vedno tako malo pridelam. A tvoji otročički so šli danes v hladilnik? Tisti moj edini preostali revček žal naj ne bi imel velikih možnosti user posted image . Kdaj se maternični vrat zapre, sem te že včeraj spraševala, če slučajno veš?

Abra, na kateri dan se že pikice gnezdijo? Vedno kaj pozabim, pa je tako fino, ko imam tebe za prvo pomoč user posted image .

Oo, Zarja, kako si spet fino napisala, da 2 potujeta za ceno 1 user posted image . Ma, jaz obadva na šverc na potovanje peljem za dolgih 9 mesecev user posted image .

Blanč, je bil ata žalosten, ko si klicala? In že kar novembra lahko ponovno poskusiš? Boš poskusila kaj spremeniti, prehrano ali vitaminčke jesti? Čez vikend pa odklopi, da si energijo spet nabereš user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:40:59   
arneja
Lara, uživajta/e na službeni poti user posted image .

Lučka, saj te bo počasi izučilo, da je post potrebno kopirati, predno ga pošlješ user posted image . Parkrat ti celo stran napisanega zbriše, pa si človek zapomni user posted image . Reško ti je pa v karton zapisal, da naj imaš dieto? In če je obljubil koncesijskega, ga bosta sigurno dobila. Itak enkrat plačaš, drugič pa koncesija pade. In novembra bo uspelo user posted image .

Pika 74, naj bodo jutri lepe novičke user posted image .

Pupike, lepo čvekajte, grem pred tv.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:44:09   
Pija76
Blanči dej si duška za vikend! Pri dimnem še zame prosim!

Lara padla ena kavica, samo sem spila samo četrtnko, me je hotla danes una sodelavka k mi kavico kuha zgleda ubit user posted image . Sej ne božanska je bila ampak sem otrokom prizanesla. Uživaj na službeni poti, kam greš če ni skrivnost? No pa kartico nam piši! A prideš  petek za rundo dat?

Arnejči pomoje ata že ve kaj predpisuje. Meni je dal zato ker imam 3 postopke že za sabo in kot je kazalo nekaj ni blo najbolj. Zdaj pa je to to! Jaz mislim da se zapre nekje po 3 mesecih naj me pa prosim popravijo punce v kolikor se motim!!! Da ne bom širila kakšne neizformacije.

Lučka kakšno dieto ti je ata rekel?



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:47:13   
blanč
Blanči dej si duška za vikend! Pri dimnem še zame prosim!

a si nehala?

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:47:33   
Pija76
PIKA 74 srečno jutri!!!!

Mismis kot že napisano:  SREČNO!!!

Ostalim akterkam enako!!!


Jaz pa najboljš da si večerno malico pripravim in grem pred TV, tale Grda račka in Sveže ločena user posted image bo prav pasalo zdele.

Uživajte bejbike!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:49:09   
Pija76
ofkorsnot! Omejila pa precej, pa šaltala na MB ultra light.....kriza ti rečem!!! Enga ornk si prvošč zame pa prosim z dušo in telesom ga porauhaj!

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:53:42   
zarja1
Lučka tud mene zanima kakšno dieto?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 20:00:54   
baci

Baci tud tebi želim, da se pikeci trdo zalepijo in ostanejo greti na varnem. 36 tednov še prehitro mine. Prepričaj ju v uživancijo in all inclusive počitnice za ta čas ......to vedno pali; 2 potujeta za ceno 1....

[/quote





hvala zarja
bomo meli all inclusiveuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 20:12:24   
blanč
ofkorsnot! Omejila pa precej, pa šaltala na MB ultra light.....kriza ti rečem!!! Enga ornk si prvošč zame pa prosim z dušo in telesom ga porauhaj!

veš, da bom. evo grem zdele enga zate.

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 20:28:21   
mismis
Evo mene nazaj iz tečaja... samo na hitro pred Betko potem pa malo več.


hvala za dobre želje, se bom potrudila, da jih izplonim.

A Hedi se je kaj javila?






_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 20:32:36   
DaisyE
Pa je res črtica Lara!!!!!!!!!! Juhuhu!!!!!!!!!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Jaz sem tolk vesela zate, da ti še povedat ne znam. Te moram kar poobjemčkat.user posted image user posted image user posted image
 
Vidiš, se rekla, da me cel teden ne bo na net, ampak očitno sem mela danes 6. čut, da bodo dobre novičke.
 
Mojsonček, ti si si pa prav fajn darilo zrihtala. user posted image user posted image  A kaj bolj bolečega nisi našla? user posted image user posted image user posted image  Ne se jezit, malo se hecam. Čestitke za punkcijo, da bo neboleča in polna zrelih jajčk.
 
Sisy, upam, da je šla punkcija čim bolj neboleče mimo, čestitam za jajča in naj te pričakajo najlepši user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Obi, upam, da bodo jutri dovolj veliki, ampak saj veš, kako pravijo - otroke je treba počasi delat.
 
 
Noki hvala za objemčka in hvala zarja za lep dan. Je bil kar soliden.
 
Bravo ozone za deco!! Navijam, da bosta zmagovalni.
 
Lana, jaz bi zdaj ogrevano stanovanje. Tale mraz je čisto preveč iznenada zame. Jaz sem bolj za postopne spremembe.
 
Blanči, ne se kar v ilegalo vržt. Jaz bom tud novembra v postopku, pa bova dve kuri na kupu. A šefu si rekla za petek? Z žiži rabiva še enga za pir. Bomo malo črnega infertilnostnega humorja zganjale, to vedno pomaga, kadar je človek razp....n
 
Hvala šuki, bom kupla pomaranče, pol pa upam, da se mi bo dalo miksat, pa ima da pije. user posted image user posted image user posted image
 
Stijan super za user posted image user posted image . Upam, da gre tretji na led in da se ta dva primeta.
 
Bravo netka in dr.D!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
 
OOOOO ledenka, kako lepo user posted image , zdaj bom pa še jaz malo jokava počasi postala, če boste same take lepe novičke gor šibale. Joj kako vas je lepo brati.
mandreja za stopko user posted image
 
Kajši, ti boš pa v petek popolnoma neprepoznavna.
 
Lučka, kadar pišeš dolg post, ga pred objavo označi, klikni ctrl in c (to je namesto copy), pol pa če ti ga slučajno zbriše, samo še enkrat odpreš okno in ga prilepiš s ctrl in v. Vem, da je živce parajoče, če tiu vse zbriše.
 
Pija, bom še jaz zate enga dimnila. user posted image user posted image user posted image
 
Miš in baci, jutri lepo sprejmita svoje otroke, pika, obi in mandreja, vi pa lepo opravite na UZjih.
 
Nočka punce, pa dajte še toliko lepih novic gor popat. Človek je kar boljše volje. Vsem, ki niso omenjene pa tople pozdrave.


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 20:50:23   
gigi1
Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
mismis - ET
Baci - ET
Obayifo - UZ

Mandreja - UZ
 
Obi in Mandreja naj bodo jutri dovolj veliki za stopko.
 
Pika74 malo sem zgubila sled. A je ta 1. ali 2. UZ? Naj bo vse tako kot mora bit.
 
Miška moja draga lepo sprejmi svoja zakladka in čuvaj ju prav dolgo časa.
 
Baci enako, naj ostaneta pri tebi dolgo in lepo ju grej.
 
Hedika se še ni oglasila?
 
Pupike sem utrujena. Zgleda me je tud masaža malo zdelala. Bom jutri bolj pridna tukaj. Obljubim
 
Objemčke vsem in lahko nočko


< Sporočilo je popravil gigi1 -- 15.9.2008 20:51:13 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 20:57:33   
pika74
Jaz imam zdaj 1. UZ.
Če bo vse normalno, mi dajo prvo dozo gonala.

Hvala za lepe želje user posted image .

Lp


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3695
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 20:58:15   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Blanč, a ni več koncesijskih?

Je rekel, da sem jaz svojega že poravlauser posted image user posted image pa saj sem ga res. Če ti je rekel, da bo koncesijski pol sigurno bo. Je rekel, da jih še ima nekaj samo za tiste, ki jih letos še niso porabile. Ata je pač ata, kakor se mu zazdi.


Hvala za informacijo. Si me pomirila. Čeprav mi je žal, da vama ni uspelo in bosta novembra v postopku brez koncesije.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 20:58:54   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Jaz imam zdaj 1. UZ.
Če bo vse normalno, mi dajo prvo dozo gonala.

Hvala za lepe želje user posted image .

Lp



Ojla Pikec, mogoče se pa jutri vidiva. Kdaj moraš biti na GK LJ?


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3697
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 21:00:54   
bambi75
Blanči en user posted image  zate. Bova pa mogoče v novembru skupaj v postopku.


 Lara  user posted image  bravo to pa je novička danes.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3698
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 21:00:59   
pika74
Ma ob ene 7.30h naj bi bla tam. Če mi bo ratalo, bom kako minuto prej tam.
Te pridem pokukat na konc hodnika user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 21:01:54   
pika74
A mogoče kdo ve, kater dohtar dela jutri na UZ-jih?

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




plenice
symba

od plenic za enkratno uporabo uporabljaš?

pampers (58%)

alana (4%)

muller (22%)

hofer (12%)

moltex (1%)

linostar (2%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!