|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 14:21:02   
dobrovoljčica
Ups prejšnje sporočilo je bilo namenjeno lari light.
pa pa

(odgovor članu dobrovoljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 14:22:48   
KIWI
IZVIRNO SPOROČILO: baci

sem se že odločla
jedilnik naslednji
faširano in krompirjeva solata

in to je too



Bravo BACI, ideja za jutri je tu!

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 14:24:19   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Ženske, zdaj pa eno resno vprašanje...

Namreč mene danes že cel dan full zbada v jajčnikih, in to tako močno, da prav boli. Predvsem na desni strani.

Ali se kateri sanja, kaj bi to lahko bilo? Povečanji jajčniki ne morejo biti, ker sem brez terapije user posted image

mene je vedno mal pred O.....kaj pa če te le živčki dajejo?
Babika moja saj bo le cool.....v vodo za Colina le do kolenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 14:24:36   
Anonimen
Punce, eno vprašanje. Malce sem pozabila, kako že gre na GK LJ. Ali moram odprto stekleničko suprefakta sabo prinesti na prvi UZ pred začetkom stimulacije, da pokažem sestri, koliko ga še je ali bo dovolj, da ji povem, koliko ga je?

(odgovor članu dobrovoljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 14:25:45   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Ženske, zdaj pa eno resno vprašanje...

Namreč mene danes že cel dan full zbada v jajčnikih, in to tako močno, da prav boli. Predvsem na desni strani.

Ali se kateri sanja, kaj bi to lahko bilo? Povečanji jajčniki ne morejo biti, ker sem brez terapije user posted image

mene je vedno mal pred O.....kaj pa če te le živčki dajejo?
Babika moja saj bo le cool.....v vodo za Colina le do kolenuser posted image user posted image user posted image



Zarja, moja ovulacija je že mimo, folikel je počil v četrtek.
Živčna nisem pa nič oz. zelo malo...

V vodo za Colina le do kolen, potem ga pa ven zvlečem iz vode in vržem na posteljo.user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 14:26:43   
sonček33
Anonimna - fino je, če stekleničko prineseš s seboj

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 14:30:50   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Ženske, zdaj pa eno resno vprašanje...

Namreč mene danes že cel dan full zbada v jajčnikih, in to tako močno, da prav boli. Predvsem na desni strani.

Ali se kateri sanja, kaj bi to lahko bilo? Povečanji jajčniki ne morejo biti, ker sem brez terapije user posted image

mene je vedno mal pred O.....kaj pa če te le živčki dajejo?
Babika moja saj bo le cool.....v vodo za Colina le do kolenuser posted image user posted image user posted image



Zarja, moja ovulacija je že mimo, folikel je počil v četrtek.
Živčna nisem pa nič oz. zelo malo...

V vodo za Colina le do kolen, potem ga pa ven zvlečem iz vode in vržem na posteljo.user posted image user posted image

vem, da ti je počil, samo O je pol še tri dni a ne? Vsaj tak so men razložli, ko sem delala IUI.....zopet so me nasrali.....
draga to te trema pred dvema malima miškama daje, nič drugega......

sam pol ne boš smela velik dvigovat....Colin je kr dedc.....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 14:32:08   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Ženske, zdaj pa eno resno vprašanje...

Namreč mene danes že cel dan full zbada v jajčnikih, in to tako močno, da prav boli. Predvsem na desni strani.

Ali se kateri sanja, kaj bi to lahko bilo? Povečanji jajčniki ne morejo biti, ker sem brez terapije user posted image

mene je vedno mal pred O.....kaj pa če te le živčki dajejo?
Babika moja saj bo le cool.....v vodo za Colina le do kolenuser posted image user posted image user posted image



Zarja, moja ovulacija je že mimo, folikel je počil v četrtek.
Živčna nisem pa nič oz. zelo malo...

V vodo za Colina le do kolen, potem ga pa ven zvlečem iz vode in vržem na posteljo.user posted image user posted image

vem, da ti je počil, samo O je pol še tri dni a ne? Vsaj tak so men razložli, ko sem delala IUI.....zopet so me nasrali.....
draga to te trema pred dvema malima miškama daje, nič drugega......

sam pol ne boš smela velik dvigovat....Colin je kr dedc.....


ma ni panike, bom pa kužonu naročila, da mi ga prinese user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 14:40:58   
lučka 25
user posted image   user posted image    
user posted image   user posted image    
 
lara, jupiiiiiiiiiiii. To mi delaj. Čestiiiiiitam.
 
user posted image   user posted image    user posted image   user posted image    

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 14:49:40   
lara light
Dakec, nokes, hedi, shuka, sonček in vsem ....hvala!user posted image

Prav danes, ko bi se tako rada čvekala, imam preveč dela, pa povezava katastrofalna, ven me mečeuser posted image ...pa kljub temu sem z mislimi stalno tu!user posted image  Hvala miške! Upam, da do četrtka ne bo sprememb na slabše...bom takrat ponovila vajo.

Ne vem, če mi je prijelo post za Blanči, bom še 1x:
Blanči, ne bom objemčkala, nič takega...vidim, da imaš konkretne plane za naprej, bravo in čestitke za zavidljiv pogum! Vse dobro in prijetno želim tudi jaz tebi! Ko pa boš imela 5 minut, pa le pridi pokukat!user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: dobrovoljčica

Juhej juhej, tooooooooooo mi delajjjjjjjjjjjj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No, a vidiš, da ni važna kvantiteta, temveč kvaliteta.
Ste kvalitetni pri hiši, a ne?
Zame se je šele po testu začela vojna. Upam, da ti tudi teh sedemnajst dni mine hitro( do UZ).
Mene pa že mal stiska kaj bo jutri pokazalo na UZ, upam da srčke utripajoče.

Uživaj in živi kot do sedaj.

user posted image user posted image  

Ja, dobrovoljčica, poznam tvojo prejšnjo zgodbouser posted image ...in mnogo žal podobnih. Pri tem smo žal nemočni. Nimamo izbire se bolj ali manj potrudit, ali učit ali vadit ali ne vem...to je in se zgodi...torej, če stvari ne morem spreminjat, ali nanjo kako vplivat...sem popolnoma mirna. Živim kot do sedaj, no, še malo več se smejih danes kot ponavadi...nisem pa še nobenemu povedala, razen mojemu in vam.user posted image
Dobrovoljčica, verjamem, da bo srček viden!user posted image  Vso srečo!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu dobrovoljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 14:54:13   
lara light
Lučka, sonce moje rdečelaso, hvala!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 15:03:00   
baci
sedaj sem si pogledala s carskim rezom porod
pa me je kr srh spreletel
upam da nebom rabla tako rodit,čeprav vem da si pod narkozo
meni je grozno

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 15:18:44   
nokes
sisy, čestitke za celice, zdaj pa počivat do ETja! user posted image user posted image  verjamem, da si v dilemi. težka.user posted image  

miška, baci, sta že nestrpni?? miš, po moje boš morala kar potterja v angleščini začet brat, nič filmov! baci, dober jedilnik, moj bi ubijal za faširano user posted image , sam se mi ne hodi v štacuno. aja, drugač pa dober načrt.

zarja, že šibaš domov? hitro pod kovter!

uf, miška, sem šele zdaj videla: pojma nimam kaj bi te lahko špikalo? kaj pa če se je kaj natur prijelo? ne vem, ugibam, ker hiperca ne more bit? če nič drugega, lahko jutri po moje poveš in prosiš za Uz, da pogledajo in te potolažijo!

babuške, držite se!

_____________________________

nokes

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 15:28:23   
gigi1
Miška pismu, da ni vgnezditvena????!!!! Upam user posted image  user posted image  user posted image . Nič drugega mi ne pride na misel.

Sončica moja draga dobro sem user posted image . Pa ti?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 15:29:37   
Shuka
Blančiuser posted image

Sisy - super za 8 celic, do četrtka se pa pocajtaj, da boš grela zarodek/keuser posted image
stijan - user posted image user posted image za user posted image user posted image , lepo ju grej user posted image
netka - tud mi skačemo s tabouser posted image

ajsika - user posted image za user posted image , to je res lepo videti, ne?user posted image

dobrovoljčica - kako si ti, redko se javiš, povej kaj kako tvoja nosečnost, ti je že kaj slabo? Seveda navijamo za srčkauser posted image user posted image user posted image


matr je mrzlo, grem balkon zapret, pa eno lahko kosilce za mojga dragega narest.

Za jutri pa vsekakor navijam za vse
Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
mismis - ET
Baci - ET
Obayifo - UZ
Lep dan pupike.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 15:33:19   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Miška pismu, da ni vgnezditvena????!!!! Upam user posted image  user posted image  user posted image . Nič drugega mi ne pride na misel.




me ne prezgodaj, če je v četrtek počil folikel. Bi bilo pa fino
Bo že, mogoče bom pa res jutri prosila, da me naredijo UZ prej, če me bo še zbadalo

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 15:53:21   
arneja
Pismo, je mrzlo doma - sem si kar kalorifer zdajle zalaufala user posted image .

Sem vas med službo malo brala, pa sem si bolj malo zapomnila.

Kiwi, še vedno ti ni uspelo slikc prilepit? Bom jaz zdajle svoja dva cukra prilepila user posted image .

Nokes, dragi je moral včeraj zvečer po kremšnite, ne danes zjutraj user posted image . Sem imela najprej namen radič in jajčka gor zvečer jesti, potem sem se pa s kremšnito nabasala, sem pa ta radič danes zjutraj ob 8-h pojedla user posted image .

Ledenka, na hitro sem videla, da si srčka že danes videla user posted image . Kakšen občutek mora to biti user posted image .

In Lara naša, že dojemaš, da si dve črtici nalulala user posted image ?

Pija in MLBK, kako sta, že kakšni znakci user posted image ?

Zdaj grem pa malo bolj podrobno brati, pa še kaj napišem.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 16:26:38   
mandreja
Ojla hiperaktivke user posted image
Prišla do računalnika in sporočam da moram jutri zopet na UZ, a so mi rekla do bo po vsej verjetnosti jutri že stopka padla.
Hvala vsem, ki ste navijale.

Vidim da imamo novo nosečko.
Čestitke Lara user posted image user posted image user posted image

Pazi nase in uživaj user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 16:27:16   
sonček33
mandreja - super za stopko jutri....

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 16:27:44   
arneja
Uf, ste načvekale, sploh ne vem, če bom lahko vse obdelala user posted image .

Sonček, kar na naslovnici si danes bila user posted image ?

Mismis, misliš, da se tamala že nekaj šopirita, pa zato nisem mogla spati user posted image ? Dobro opravi jutri user posted image .

Zarja, upam, da si že kaj bolje kot si bila zjutraj. Je tudi meni nekaj začelo iz nosa teči, nič čudnega, ko je tako čudno vreme.

Mojsonček, ti je ata rekel, da bodi že ob 5.20 tam? Ker meni je vedno rekel ob 6-h, potem pa nekaj penil, da sem zadnja user posted image . Ne vem katera je za štunfke spraševala - rabiš jih zato, da od stolčka, kjer hlačke odvržeš, do mučilnega stola prideš, da ne pobiraš ali puščaš na tleh glivic user posted image . Atova razlaga, če ne najde česa drugega, pa s tem utruja user posted image . Včasih so pa tam tudi kao ene polivinilaste nogavičke ali kaj, samo takrat, ko nimaš svojih, teh ta polivinilastih zihr zmanjka user posted image . Kar vzemi ene s sabo za vsak slučaj. In super za dosti foliklov user posted image .

Kajsica, jaz sem takšna zaspana (vreme in Prometrium), pa spodaj kao nekaj čutim, pa ne vem, če ni samo moja domišljija user posted image . Torej spet Gonal dobiš? Koliko enot pa?

Pija, še vedno ne vem, kakšno terapijo si imela ti??

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 16:46:44   
arneja
Sonček85, kar naj buši še pridno raste nadaljnih 7 mesecev user posted image .

Grethy, upam, da te smrkolinčki in kašelj čimprej minejo user posted image . A na kakšno komisijo se pa ne da iti in še en koncesijski postopek sfehatati zaradi tehtnih razlogov? Je zakon zares tako strikten?

Ozone, dobrodošla v klubu trepetalk user posted image . Upam, da bodo naše pikice uvidele, kako bolj toplo je pri nas kot zunaj user posted image .

Zakaj pa zdaj samo jaz test šele na 29. 9. user posted image ? Da sem ja ves čas zadnja trepetalka, sta me že dve našišali user posted image . Jao, Reško, še računat ne zna več user posted image .

Haha, Lana, ta je dobra o ogrevanem delovnem mestu user posted image .

Hedviga, veš, da jaz bi se pa sigurno oglasila, če je kdo od njih mogoče noseč ali pa mogoče slep, da zgornje table ne vidi. Svašta. In edino pravilno, da imaš bušija že odrajsanega, ko toliko fižolčke božaš user posted image .

Vozički so pa tudi meni všeč. Jaz si bom pa kar oranžnega omislila, ko bo prišel čas za to user posted image .

Blanč, super, da si se že za 4. postopek zmenila, v ilegali pa točno vem, da ne boš dolgo zdržala. Nas boš preveč pogrešala user posted image . Saj edino me zares zastopimo, kako ti je.

Obayifo, eden dan gor ali dol, glavno, da dobre volje ostaneš user posted image .

Gigi, super, da ti je bila B-terapija všeč user posted image . Kakšne pozitivne učinke naj bi pa imela?

Shukica, danes se verjetno spet pod dekco greješ, kaj user posted image ? Se tale mraz sploh ne pusti odgnati.

Dejzi, dobra si, da si sokec po grlu spravila. Meni je uspelo samo enkrat, potem sem pa obupala. Sem raje kumaro s krompirjem in kislo smetano pojedla user posted image .

Dakec, hvala za pestke za nas trepetalke user posted image . In kako sta vidva?

Baci, očitno danes vse zmrzujemo kot strele user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 16:59:41   
kajsica
Miška, ko sem prebrala tvoj post, me je spreletela enaka misel ko gigi. kaj pa če????joj ko bi le bilo!!!!! Harry Potter (upam da sem prav napisala), ti, a bi ti meni (gledam ko moj muc) to kaj presnela, posodila, za pol ko bom jaz na čakanju za krajšanje dnevov, ker jaz sem gledala samo 1 film, brala pa še nič ne!!!!

Sonček ne zgovarjaj se, da ne vidiš nič. Evo, če nisi 100km stran doma te jaz peljem domov. Evo se ponudim za taksista, tako da sedaj pa nimaš več izgovorov.

Arneja, upam da so tvoji občutki pravi in da se dogaja in da se zgodi to kar se mora. Ja Gonal dobim, pa mislim da enako kot prej, se pravi 225 enot. Matr me je kar strah, upam da bom malo manj odreagirala kot prejšnjič, ne bi rada spet na hiperco naletela.

Babike, jaz sem pa sedaj 1 uro sedela pri zobozdravnici (ji ne smem rečt šinterca, ker je res nežna). Me je vprašala a inekcijo, ko sem stala pri vratih, pa pravim: OK malo sem jih sedaj že navajena, samo če mi jo boste vi dali, brez nje se pa še na stol ne usedem. No kako se bova zmenili? Se mi je smejala....faca je. Sedaj pa samo še enega, pa eno lepotno napako, pa bom mela lepe lepe zobeke preden grem po pikici. V glavnem, sedaj bo poštimano zobovje, frizurca je nova, k kozmetičarki sem naročena, za nohte mam zmenjeno, sam stilska preobrazba mi še manjka user posted image ...se katera ponudi za svetovanje user posted image . V glavnem cela se bom popedenala za svoji pikici, upam da jima bom všeč....user posted image . Malo heca mora bit!!!

Ajsi user posted image user posted image user posted image user posted image , to mora biti eden izmed najlepših pogledov kar si jih danes doživela!!!!

Za jutrišnje akterke pa.....saj veste, mene zadnje čase tako roke bolijo pa ne vem od česa user posted image . Sploh ne vem kako mi bo nohte delala, ker so roke v nekakšnem krču pesti skoz skupaj. V glavnem babike držim pesti za vse!

Babike lep dan!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 16:59:54   
KIWI
ARNEJA, daj mi no prosim povej, kako naj prilimam te slikce, pa saj sem probavala vse živo, pa ne gre in ne gre!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 17:03:26   
arneja
Baci, dobro se jutri oblecita z Mismis, da ne bo vajinih pikecov zeblo, ko jih bosta domov nesli user posted image .

Sisy, super za 8 celic user posted image . Če imata že eno pupo doma, bi mogoče res vzela le eno pikico, ostale pa med eskimčke poslala. Verjamem, da se bosta prav odločila user posted image . Prvič so ti eno pikico vstavili ali dve?

Zvezdica, tebi tudi pikec ne da ponoči spati user posted image ?

Lara, v četrtek bo plusek samo še močnejši user posted image .

Mandreja, navijamo, da že jutri pade stopka user posted image .

Tako, zdaj pa jaz šibati spet. Pozdravčke tudi vsem ostalim user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 17:06:16   
arneja
Kiwi, še tebi hitro napišem: greš na Moja Ringaraja, pa na Moji albumi, potem pa samo tam na Browse klikneš in izbereš mesto, kjer je slikca (ne vem, npr. My picuteres) in daš Shrani. Strokovno ne znam razložiti, poskusi user posted image .

Zdaj pa res pa-pa do zvečer.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




plenice
symba

od plenic za enkratno uporabo uporabljaš?

pampers (58%)

alana (4%)

muller (22%)

hofer (12%)

moltex (1%)

linostar (2%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!