|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 17:07:54   
arneja
Netka, upam, da ti je uspelo do dr. D-ja priti user posted image . A, vidim, da ti je, bravo, punca user posted image . Pa da se ne boš kam udarila, ko tako zelo skačeš od sreče user posted image .

Stijan, bravo za dve pikici in še enega bratca/sestrico eksimčka/ko user posted image .

Ledenka, še enkat super za srčka user posted image . Si zdaj dragega pomirila, da bo
naslednjič upal na UZ s tabo user posted image ?

Dobrovoljčica, srček bo jutri bil kot nor, ti kar mirna bodi user posted image .

Sem pozabila tole poslati user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3651
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 17:22:36   
lara light
Lepotičke moje, tle se je tudi zmrazilo...bomo res hmali zakurili.

Mismis, baci, vse nared za ju3?user posted image

Kajsica, se mi zdi, da tebe vedno nekje zgubim, oprosti...hvala in naredi se še lepša za pikice, menda je to eden od pogojev...upam, da dnevi minevajo in da se dragi pogosto oglaša.user posted image Tle imaš mucko, če ti bo dolgčas....user posted image

Netka bo sigurno še kakšen prehlad staknila, zdej ko skače od veselja po Lj, upam, da ima vsaj dolge kalcete!user posted image

Še vedno delamuser posted image ...a ne bom več dolgouser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3652
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 17:23:30   
sonček33
Daj lara pejt počasi domov no



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3653
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 17:28:11   
mismis
user posted image
  user posted image  
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   
 
 
Ponedeljek, 15.09.
Mandreja - UZ
Stijan - ET
Obayifo - UZ

Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
mismis - ET
Baci - ET
Obayifo - UZ
Mandreja - UZ
 
Sreda, 17.09.
Sabsa - UZ
Gita14 - UZ + kri
mojsonček - punkcija

Četrtek, 18.09.
Kajsica - UZ
Dajamaja - ET
Sisy - ET
 
Petek, 19.09.
Goldy - UZ
Kicsi - UZ

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image       
 
NAŠE NOSEČKE 
 
Ponedeljek, 15.09.
Hedviga - pregled
Ledenka - pregled
 
Sreda, 17.09.
Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
Sonček33 - morfologija

Četrtek, 16.09.
Dobrovoljčica - UZ
 
Petek, 19.09.
Linda25 - pregled
 
Petek, 26.09.
Ledenka - pregled
 
Torek, 30.09.
Sonček85 - pregled

Četrtek, 16.10.
Dakec - morfologija

 
 
OBJEMČKOMETER
 
user posted image  Oktavija user posted image
user posted image Obayifo user posted image
user posted image  gospodarica user posted image
user posted image  Blanč user posted image
 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

   

LaraLight greje   user posted image user posted image   test 18.09.2008
T1979 greje  user posted image user posted image    test 21.09.2008
Bozza greje  user posted image user posted image    test 23.09.2008
Pija76 greje  user posted image user posted image    test 25.09.2008
M.L.B.K. greje   user posted image user posted image    test 26.09.2008
Kiwi greje   user posted image    test 26.09.2008
Ozone greje    user posted image user posted image    test 26.09.2008
Arneja greje   user posted image user posted image    test 29.09.2008
Stijan greje  user posted image user posted image    test 29.09.2008



 
user posted image user posted image


user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 

  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • lara light (2.IVF, PO,dr.Reš, Et 4.9.)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič, ET 13.9.)
  • Stijan (MB, 4. ICSI, ET 15.9)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš, ET 12.9.)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš, ET 11.9.) 
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon, ET 7.9.)
  • Bozza (dr. Reš, PO, Menogon, ET 09.09.)
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič, 05.09. sestra Blanka) 
  • mojsonček (1. IVF, dr. Reš, PO, Suprefact in Menogon)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, 04.09. začetek špikanja)
  • DaisyE (dr. Reš, 14.10. pogovor)
  • netka34 (3.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Pika74 (34 let, 5. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • Mateja.goljev (2. IVF/ICSI)
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler, 22.09. sestra Blanka)
  • Kicsi (11.09. začetek špikanja 12.9.)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič, 23.09. sis. Blanka)
  • Paddy (2.ICSI, MB. 09.09. špikanje)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn, 16.09. sis. Blanka)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ, 24.09.)
  • Kiwi ( 1. IVF, MB)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal, zamrznjenčki) 
  • mandreja (2. IVF, GK LJ, dr. D)
  • Jazzz27 (1.IVF, dr. Reš, 17.09. začetek snif snaf) 
  • Kalina (2. IVF, dr. Merlo, 17.9. Primolut)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
 
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • paki (PO)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Barbarella77
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • moni29 (MB) 
  • Tjasshyy (LJ?) 
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič, novembra zamrznjenčki)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • miska73 (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)
  • Oktavija (MB, 3. IUI)
  • gospodarica (2. IVF, dr. Reš)
  • anci banci (1.IVF, dr. Reš, 30.9. pogovor)
  • neni (7. IVF, dr. Reš)
  • Blanč (4. IVF, dr. Reš, november)

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


    Hope2user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloriauser posted image   , dakec user posted image user posted imageAmeliauser posted image , Goldfish
    user posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Animeuser posted image , Mijavček user posted image , Špelka12 ,  Koninauser posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdicauser posted image user posted image , Pinki36user posted image , Abra user posted image user posted image , Sonček33user posted image , Rubin , Julija30user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokes user posted image user posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image , Sonček85 user posted image   
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

user posted image Dobrovoljčica (PO)

user posted image Ledenka (N)
 
user posted image  LaraLight (PO)


POZOR, POZOR ...5. uradno  Javno srečanje RR fanovk, (če se le ne motim) se bo zgodilo na 19.09. tega leta od seveda 17. ure dalje, na vsem nam poznani lokaciji (Kongo), spet doma, tam nas kelnerji poznajo, tu je dom, tu je dom,...

Vse ve, ste seveda prisrčno vabljene, brez izjem in izgovorov, to ne smete, ne morete, ne upate izpustiti, del programa je javni pogovor, potem sledijo smeh in solze, za konec pa že izbrana glasba iz našega repertoarja.

Moto petkovega večera je:" Kar nas ne ubija, nas krepi."
Gospa, ki ne bo poznala našega gesla, ne bo dobrodošla za našo mizo user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil mismis -- 15.9.2008 17:40:42 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3654
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 17:37:44   
taraji
A se človeku lahko zgodi še kaj hujšega, kot da mu na tako dolgočasen, mrezel, zaspan in predvsem pričakovanj poln dan ne dela net - pa saj to ni res - pol pa končno preidem do neta in evo - same lepe novičke

Lara user posted image   user posted image   user posted image   - EVO, TI SI UPANJE ZA VSE NAS, KI ŠE ČAKAMO - močno upam, da se ti počasi vse pridružimo

Stijan super za dve user posted image  user posted image . Lepo ju grej, božaj in razvajaš, da ostaneta pri tebi  user posted image  user posted image  user posted image

Ajsika  user posted image  user posted image  user posted image  jupiiiii za srčka. Res lepo slišati, da je vse v redu. No, sedaj pa se prepusti vsem nosečniškim radostim, morda včasih tudi slabostim

Netka user posted image  user posted image  user posted image   - lepo, da ti je uspelo. Človeku se vztrajnost in trma včasih res izplača.

Sisy user posted image  user posted image  user posted image  super lep pridelek.Sedaj pa naj se le pridno množijo.



_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3655
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 17:40:59   
mismis
Lara, za jutri še nič pripravljeno. Zdaj na hitro kuham, potem pa letim na začetni tečaj za mojega kužona. Danes in v četrtek imamo še predavanje. Ko pridem domov, si bom pa pripravila še šlafrok?? in copatke.

Arneja, bom bom jutri se bom toplo oblekla, že zato ker bom morala čakati od 7.30 do cca 10. ure, da jih odmrznejo in vidijo koliko jih bo sploh preživelo odmrznitev. Pa še sama bom, ker mora moj nujno poslovno na Ptuj in se vrne šele zvečer.

kajsica, se bova zmenili za Harry-ja. Drugače pa mislim, da ne more biti vgezditev, prekmalu je zato, pa zdaj me tudi že manj zbada, mogoče je bilo to vpliv polne lune.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3656
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 17:41:24   
lara light
Punce, prosim pomoč. Aspirin naj bi se jemal do testa, pri meni torej do četrtka, potem pa se moram javit Rešu. Zanima me, abra in ostale, ki ste pri Rešu, kako je s tem po testu?
Obenem pa sprašujem ali ga naj jemljem naslednje dni ali ne, kaj svetujete?
Prometrium vem, da je ok jemati še naprej.
Hvala za odgovore.user posted image

p.s.: Prej sem jedla aspirin 100, zdaj pa vidim, da imam novo škatlico aspirin protect 100, je razlika v oblogi??...ker se ta topi šele v črevesju, s 3-6 urnim zamikom...veste kaj več? Je efekt isti...mi ni všeč tale protect variantauser posted image ..hvala!user posted image



_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3657
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 17:44:05   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Lara, za jutri še nič pripravljeno. Zdaj na hitro kuham, potem pa letim na začetni tečaj za mojega kužona. Danes in v četrtek imamo še predavanje. Ko pridem domov, si bom pa pripravila še šlafrok?? in copatke.

user posted image user posted image

Mlbk, dobrodošla in hvala za navijanje! Enako jaz zate!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3658
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:08:21   
dobrovoljčica
Oj oj.
Res se bolj malo oglašam, ko pa ste tako divje, vam človek ne more sledit. Berem vas redno vsak dan
Z mojo nosečnostjo rečmo, da je vse ok.V petek sem imela na papirju malo rdečkasto-rozasto sluz, a samo enkrat, ko sem se obrisala. Sem se malo ustrašla.  Apetit imam povečan, utrujena, non stop me špika v predelu jajčnikov, slabi mi nič, vrti se mi ne nič. A edini kar sem še sem bleda kot stena. To je pa tut to. Upam, da bo cela nosečnost taka.

Babe imejte se, če pa slučajno ulovim vaš ritem se vam pridružim.

Adijo marjetke.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3659
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:10:18   
lučka 25
Pred kakšno uro ali dve, sem samo na hiro čstitala lari, ki nas je tako razveselila s svojo novico. Zdaj pa germ brat za  nazaj in, da še kakšni kajj odgovorim, napišem. user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3660
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:22:47   
Abra
Spet dan samih lepih novic user posted image

Ledenka user posted image user posted image user posted image čestitke za srček, zdaj je g. Ledenkotu ziher žal, da ni šel s tabo user posted image čimplešo nosečnost!

Stijan user posted image user posted image za pikici, lepo ju grej user posted image

Sisy, user posted image user posted image za 8 jajčk! Naj se zdaj še lepo plodijo in delijio.

Lara kje si pa upam tebe po riti user posted image malo sem te hecala, a s prstki, ker si tko neučakana user posted image veš kako sem jaz čakala, et 5. dan plus 14 dni, kot je ata rekel user posted image user posted image imaš možnost kam it na krvnega, da bomo ugibali če sta user posted image user posted image user posted image sem firbec, kajne?user posted image Aspirin pa lahko še jemlješ, se jemlje do testa in glede na to, da si imela et 2. dan ga ne jemlješ še tko dolgo. Aspirin 100 in aspirin protect100 je ista zadeva, le filmsko obložena. Oboje ima 100mg acetilsalicilne kisline. Prometrium boš pa jemala vsaj do 12. tedna, si lahko kar zalogo nardiš user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3661
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:32:53   
Pija76
Ojla dečvice,

sem brala, pa sem mogla vmes skuhat pa jest, tako da sem marsikaj pomoje pozabila.

LL tolk sem vesela zate, kot bi se že meni dogajalo user posted image .

Blanči ti si pa kar vrgla koruzo v puško, ne tako kmalu, sej tečnoba še ni prišla, če se spomnim. Ne vem, sama najbolj čutiš za kaj gre, jaz ti želim, da greš pogumno naprej.

Arneja kojnsko dozo, kratki postopek s 4 menopurji. Danes so šli pa otroci v zmrzovalnik a ne?

Ozone želim ti da na koncu ugledaš +!

Sisy če gre en otrok na wc se dva še vedno lahko igrata. Jaz osebno si želim 3 otročke, vem da bo težka, ampak željo pa vseeno imam. Odločitev je pa res samo vajina. Odloči se prav!

Ledenka bravo za srčka, kaj pa kej g. Ledenko?

Gigi en lep pozdravček!

Abra tebi tudi enega lepega pozdravčka....

Mismis itak da se bodo odmrznili, ni velike razlike, zato ni razloga za preplah.

Hedi frizura lepa? Ta zgornjo imam v mislih user posted image

Kajši, ZArja, Želvica, Lučka, BAci, Kiwi, MLBK, Grety, Sončki gorenjski danes našopirjeni user posted image , Stijan ( lepo grej), Sabsa, Skuša, no pa mi skoraj že zmanjka vsem lepe pozdravčke....


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 3662
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:34:40   
Pija76
Aha še nekaj: NETKA a vidiš da gre po planih? Bravo user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 3663
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:37:04   
zarja1
 
Ženske zanima me kaj se zgodi, če odmrznejo en zarodek, ki ga želijo vstavit, pa se ta izjalovi. A pol grejo kar po drugega al morš že spet cel mesec čakat?user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3664
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:41:21   
Pija76
Ja menda grejo kar po drugega, valda ne boš še en mesec čakal. Ja kolk jih pa imaš in v koliko slamicah? Če pa te dajo čakat še za kak mesec pol pa zaslužijo zlato medaljo....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3665
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:48:43   
zarja1

Draga moja Mismis, jutri ti želim, da se user posted image  user posted image čim bolj oprimeta in počakata na toplem 36 tednov. Povej jima, da je zunaj vse pripravljeno za zimo, ki pa največkrat brez snega ni zabavnauser posted image . Raje naj počakata na junij, ko bo poletje tik pred vrati.....user posted image
 
 
 
 
Baci tud tebi želim, da se pikeci trdo zalepijo in ostanejo greti na varnem. 36 tednov še prehitro mine. Prepričaj ju v uživancijo in all inclusive počitnice za ta časuser posted image ......to vedno pali; 2 potujeta za ceno 1....
 
 
 
 
Obi, Mandreja in Pika vam trem user posted image user posted image user posted image pa želim čim lepši, mnogonaseljeni pogled na folikle, ki naj prinesejo obilo polnih celic.
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     


< Sporočilo je popravil zarja1 -- 15.9.2008 18:51:01 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3666
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:50:42   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Ja menda grejo kar po drugega, valda ne boš še en mesec čakal. Ja kolk jih pa imaš in v koliko slamicah? Če pa te dajo čakat še za kak mesec pol pa zaslužijo zlato medaljo....

midva jih imava 9, nevem pa kolk jih je skupi??????? To mi ni nihče povedal.....so sam rekli, da bomo dali dva ko bomo parajt za et..........saj vem da je glupo vprašanje, sam men se dans oprosti ker sem čist user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3667
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:53:57   
zarja1
Mismis kako, da si spremenila podpis...men je bil pa tko zlo všeč..........................

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3668
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:57:12   
blanč
Blanči ti si pa kar vrgla koruzo v puško, ne tako kmalu, sej tečnoba še ni prišla, če se spomnim. Ne vem, sama najbolj čutiš za kaj gre, jaz ti želim, da greš pogumno naprej.

O ja pika user posted image se je zjutraj začela.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3669
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:57:38   
Pija76
Zarja v LJ dobiš obvestilo da so ti zamrznili npr 9 zarodkov v 5 slamicah, kar pomeni x2 + 1. Nič ti ne zamerim, sej vem da si bolančkana še.

Joj jaz moram pa kuhinjo pospravit, pa likat sem mislila sam imam lenoritis danes user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3670
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:58:54   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Blanči ti si pa kar vrgla koruzo v puško, ne tako kmalu, sej tečnoba še ni prišla, če se spomnim. Ne vem, sama najbolj čutiš za kaj gre, jaz ti želim, da greš pogumno naprej.

O ja pika user posted image se je zjutraj začela.


Oprosti Blanči sem verjetno spregledala. A si si že privoščila kak luksuz? Dimni in kakšen alko pirček?

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3671
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:59:02   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1


Draga moja Mismis, jutri ti želim, da se user posted image  user posted image čim bolj oprimeta in počakata na toplem 36 tednov. Povej jima, da je zunaj vse pripravljeno za zimo, ki pa največkrat brez snega ni zabavnauser posted image . Raje naj počakata na junij, ko bo poletje tik pred vrati.....user posted image
 
 
 
 
Baci tud tebi želim, da se pikeci trdo zalepijo in ostanejo greti na varnem. 36 tednov še prehitro mine. Prepričaj ju v uživancijo in all inclusive počitnice za ta časuser posted image ......to vedno pali; 2 potujeta za ceno 1....
 
 
 
 
Obi, Mandreja in Pika vam trem user posted image user posted image user posted image pa želim čim lepši, mnogonaseljeni pogled na folikle, ki naj prinesejo obilo polnih celic.
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     



Zarja ne bit huda, ampak si tolk fajn napisala, da se jaz kar podpišem pod toleuser posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3672
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 18:59:49   
blanč
Luksuz pade čez vikend in to obilenuser posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3673
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:00:33   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Blanči ti si pa kar vrgla koruzo v puško, ne tako kmalu, sej tečnoba še ni prišla, če se spomnim. Ne vem, sama najbolj čutiš za kaj gre, jaz ti želim, da greš pogumno naprej.

O ja pika user posted image se je zjutraj začela.

Blanči moja......user posted image user posted image user posted image

.....sem pa zelo ponosna nate, ker si spustila nazaj vijolično pošastko.......

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3674
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 19:02:29   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Zarja v LJ dobiš obvestilo da so ti zamrznili npr 9 zarodkov v 5 slamicah, kar pomeni x2 + 1. Nič ti ne zamerim, sej vem da si bolančkana še.

Joj jaz moram pa kuhinjo pospravit, pa likat sem mislila sam imam lenoritis danes user posted image


ne jaz sem dobila le dopis, da je bilo št zarodkov 13 in 9 zamrznjenih....nič drugega, celo kam so šli ostali 4 nič ne piše......user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




spol, nuhalna svetlina
Admin

Lep pozdrav! Zanima me, koliko tocna je napoved spola pri nuhalni oz. kaksne izkusnje ima katera pri tem? Se bolj me zanimajo izkusnje pri dr. Kudrovi.

. (84%)

. (16%)


Število vseh glasov: 50

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!