|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 12:46:07   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Oktavija sigurno si zaslužiš oz. zaslužita tako darilo...en majhenuser posted image z majhno user posted image !! Držim pesti, da se vama res posreči . Koliko časa je že zdaj po zadnji mestruaciji? Mah, sigurno si, saj tudi v prviuser posted image ni pokazaj testek!! Pojdi na kri!!!!


No ravnokar sem vam hotela povedat izkušnjo iz 1 nosečnosti (ki se je končala neuspešno), ko se je isto tako daogajalo, da mi je M full zamujala, pa sem naredila en teden kasneje testek, ki je pokazal -,  nekaj časa po testeku se je pokazal rjav izcedek in parv tako sem mislila, da se bo user posted image  ulil, ampak ga ni bilo od nikoder...imela sem slabosti (podobno kot zdaj) za kar sem krivila ena druga zdravila, na koncu pa je G videla da sem nosečka...user posted image  In kaj če se mi zdaj dogaja isto, pa spet nebo kaj dobro, full me je strah!user posted image user posted image  Joj kar na jok mi gre ko se spomnil kako je takrat bilo hudo!user posted image user posted image user posted image

Sploh ne upam več upatuser posted image !

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 12:55:49   
jazzz27
Oktavijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prosim ne misli na to!!! Sedaj bo vse drugače, moraš se prepričati v to....napolni se s pozitivnimi mislimi, da bosta očka in mami zelo vesela prihoda novega kobacaja!!! Čim več pozitivnih novičk beri, pozabi, da bi sploh lahko bilo kaj narobe!! Lepo se čuvaj, mogoče bi bilo smiselno iti na krvni test, da vidiš če si in takoj obiščeš G!
Vse bo še ok in v najlepšem redu!!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 13:23:21   
oktavija
Hvala Jazz! user posted image Sej to pride meni samo na trenutke občutek brezmočnosti in pol se kar zjokam...
Zdaj sem že bolje, nič vam ni treba skrbet zame!user posted image Kaz sem močna punca!user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 14:03:00   
ledenka
oktavija, drzim pesti, da bo čez par dni plusek!!!

jazzzi, kaj si imela na koncu oblečeno?

sonček user posted image  mam en tak feeling user posted image  

danes imam guuuužvoooo user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 14:38:03   
Erin
Oktavija - držim pestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii da te preseneti user posted image user posted image čez nekaj dniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa še eno dobro vilo za srečouser posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 14:52:53   
oktavija
Hvala deklata!user posted image user posted image user posted image user posted image

A je danes že kara obiskala moje mestece!user posted image user posted image user posted image  No pridite hitro na obisk!user posted image  Vas čaka kavica in čaj!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 15:43:30   
murkica
oktavija jaz sem obiskala tvoje mesto, ve pa lahko glasujete za mojo kužiko..user posted image

Jaz ravnokar kuham kosilo... no kuham, samo pogrela ga bom...

Se slišimo še kaj kasneje...

LP

murkica


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 17:32:47   
beyba
Evo mene...  sej vem nisem bla že nekaj časa pridna...ampak se premikajo stavari in potem zmanjka časa...SAm preberem vas na hitro....

Sonček itak da bo....

Erin vem kako je to, danes me je mal zaskrbel ker do ene 11-ih nism čutla malega, pa včeri zvečer sem si prvi vaginalni canesten dala not pol sem bla pa kar mal zaskrbljena...Potem sem ga ob 11-ih začela mal žokat, da se je pikica zbudla, potem je pa ta mali revež tko začel kovcat in se mu ni nihal 10 minut. No zdej je pa spet vesel in mamici skače po mehurju.

Špelka čakamo prve slikice....

jazz pomoje boš kmal za sončkom....

Oktavia jstz se strinjam s puncami. Pejt v laboratorij na krvno preiskavo itak je zastonj-oz. full poceni vsaj ne boš v dvomih, pa vedla boš pri čem si, me tete bomo pa tut spet vesele novega nečaka oz. nečakinje...sej se razumeva  ane....user posted image

Murkica....glasovanje za kako kužiko?

Ledenka spet nas zapuščaš....pa ne morš se sam potepat...je pa res da lažje teto zgubiš, če ne ve v kateri državi naj te iščeuser posted image

Vita80...Končno še tebe kej slišimo...

Lunca naša ti tut sam priletiš in odletiš, kot polna luna...  no ja majceno bolj pogosto ne ravno enkrat na mesecuser posted image
Pogrešamo še se*, argo juhico, štumfek tut ne poroča kako je kaj s svojimi nogavičkami kej....

Uglavnem punce lepo popoldne pa se tipkamo






(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 17:39:06   
ledenka
punce user posted image  moj mackon mora bit operiran... je ocitno tako nesrecno skocu, da so mu kolki sli user posted image  pa se 3 dni me ne bo, bom umrla od skrbi!!! operacija pa bo naslednji teden. sva bila danes pri vetu, je dobil narkozo za slikat... tako grozno je bilo, ko mi je v narocju zaspal user posted image  je sicer ze buden, ampak je se cisto matast. pa se pred par dnevi je skakal po omari. sicer sem videla, da ga neki boli, ampak dokler na omaro skoci, si nisem delala skrbi, sem mislila, da se je kje udaril ali si kake vezi mal nategnil. prejsnji teden sva sla k vetu, ko po par dneh ni bilo bolje, ki naju je potem k ortopedu napotil... zdaj pa to user posted image  

sej vem, da bo potem ok, ampak sem v skrbeh, ko me zdaj ne bo. moj ima pa tudi vsak dan ene zadeve do poznega... user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 17:43:24   
sonček33
ledenka- žal mi je za mačkona. Ampak saj bo. Ti pa verjamem, da ti ni fajn, ker boš odstona. A ne, kako se človek naveže na žival. Prav enako trpiš kot če bi šlo za osebo. Držim pesti.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 17:48:57   
aqua77
Vse bo ok z mačkonom, ledenka! Ne skrbi.
Tudi moji mačkici se je lansko leto isto zgodilouser posted image , pa sej veš kako so mačke, pozdravjo se en dva tri!!! user posted image   Sicer te pri srcu stisne, ko vidiš svojega kosmatinčka pri vetu, kako je bogi samo moraš vedet, da mu bodo itaq pomagal po njihovih najboljših močeh!

Kot bi trenil, bo že spet po omarah plezal in te nerviral... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 17:54:46   
ledenka
hvala, soncek in katalina! user posted image  

katalina, kaj pa je bilo pri tvojem mucu? moj ima zdrobljen hrustanec na obeh kolkih in mu ga morajo odstranit. menda sicer potem normalno zivijo... samo zalostna sem, ker ga ne morem jutri dat operirat, v petek veta ni in je v torek komaj naslednja sansa. ga bo pa operiral dr. Zorko iz Vet. fakultete, je menda vodilen pri ortopediji.

aha, maco se je ze sprehodil do hrane... sicer je bogi, ampak apetit pa ze ma user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 18:04:52   
beyba
Joj ledenka...Vrjamem da ti je hudo, ampak mačkončki majo 9 življenj tako da sem prepriočana da bo z njim vse uredu. Vem da je težko čakat, pa še ravno tak čas....SEj je vedno tko da pride kaj takega ko maš že tko gužvo....

Držim pestke za muco....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 18:08:06   
ledenka
beyba, hvala user posted image  

ampak sem potolazena, ko sem videla, da je zdaj sel do hrane, pa na wc... sam nekak bi mu bilo fajn preprecit, da hodi po stopnicah. otroska ograja najbrz user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 18:11:21   
aqua77
Važno, da je in pije!! user posted image
Moja muca je bežala pred psom na drevo, potem pa, ko je gor skočila je po nesreči še z drevesa dol padla, tako da sta ji kar kosti pri tačkah ven pogledali!user posted image Grozno je bilo! user posted image  Pa jaz sem bila zraven in še tisti pesek, ki jo je na drevo pregnal, jo je hotel zgrabit, ko je dol padla, tako, da sem ga jaz stran pregnala, pa direkt k vetu sva dirkale.user posted image Jo je tako bolel, da me je celo zgrizla v ordinaciji, ko jo je vet pregledoval. Ampak, je prišla k sebi kot bi mignil.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 19:11:00   
murkica
Ledenka nič ne skrbi, muce se vedno hitro zmažejo... saj veš 9 življenj pa to... Ampak vsekakor verjamem, da se bo hitro pozdravila in ne boš več v skrbehuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: beyba


Murkica....glasovanje za kako kužiko?




V podpisu imam link za glasovanje... pa bi lahko kakšnih 5 zvezdic padlo... user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 19:19:14   
ledenka
 
murkica, sem glasovala user posted image  lepa pesika!

sem govorila z mamo, bo se ona svojemu vetu pokazala sliko, pa v Topolscico bom se poklicala, ko je menda tudi dober ortoped. me je malo potolazila, ko je gledala muca, da je sel jest in pit in sicer hodi bolj previdno, ne zgleda pa. kot da ga boli. user posted image  vsaj ne tako fejst.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 19:24:30   
ledenka
katalina, samo da je ok user posted image  seveda se mace zlizejo... sam kljub temu me skrbi. vse svoje materinske nagone sem v moje mace usmerila user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Nova borba se pripravlja II.
19.5.2008 23:25:48   
polaris
Ajsi, z micosom bo vse vredu, bomo vse držale pesti, da si hitro opomore.
Murkica, tvoja Tyra si je pravkar prislužila 5 zvezdic user posted image
Oktavija, belo kavo pijem user posted image
Sonček, a velja na Dan mladosti,... ?


Punce moje, želim vam še prijeten preostanek večera in mirno nočko user posted image  




(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Nova borba se pripravlja II.
20.5.2008 8:57:00   
oktavija
Jutro dekleta!!!!

Evo najprej ena slastna kavica
user posted image ....
Kako ste kaj danes?
Ledenka a je muc že dobro? Upam, da bo hitro okreval in ti kmalu razgrajal po stanovanju...user posted image  Kdaj se vračaš iz Brusla?

Baby hvala bogu da je tvoj mali dobro, še malo se lahko greje  pol bo pa mogu ven pokukat, da ga še mi spoznamo... upam da nam boš poslala kako fotko...

Špelči čakam da se kaj oglasiš in pošlješ kako fotko....

Murkica sem glasovala za tvojo kužiko, je pa tako lepa, da bi jo tudi jaz imala..

Jazzz27 kje si in kako danes?

Sonček a se že pripravljaš na testek?

A ve ste danes že obiskale moje mesto? No če niste, prosim naredite en giro, ker mi bodo drugače stanovalci pobegnili saj mi narašča brezposelnost...user posted image user posted image user posted image
 
Moja situacija je sledeča: V spodnjem delu trebuha imam občasne krče, slabo mi je od jutra do večera, s tem da ne bruham (saj nasplošno zelo težko bruham), ne bolijo me prsa in danes je že tretji test pokazal -.....
Jaz mislim da nima smisla več upat, da bom zagledala +..., danes je moj 46 dan cikla....
 
Vse ki vas nisem omenila saj veste, da mislim na vas!user posted image user posted image user posted image
 

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Nova borba se pripravlja II.
20.5.2008 10:00:05   
murkica
Hvala vsem, ki ste  glasovale za mojo kužiko... user posted image

Oktavija, sem bila ravnokar na obisku pri tebi user posted image ...

Drugače pa sem bila danes pri zobarju in sem čisto zamorjena, saj mi je rekel, da bom dobila ene par plombic. Sicer mi je povedal, da v bistvu ni nič velikega ampak sami začetki in se je odločil, da mi bo popravljal... Mene je pa kr ful strah, ker do sedaj imam samo eno plombico, tako majhno, da jo komaj vidiš, pa me je že tkrat toliko bolelo, da sem skor s stola padla....
No upam, da ne bo krize, ampak me je že v naprej strah... Mam pa eno vprašanje, glede na to, da sem naročena 30.5., a bi kaj škodovalo, če bi mi dal zobozdravnik inekcijo, pa bi bila jaz noseča(no sicer bi bilo vse res čisto v štartu, ampak recimo, da bi bila)? Tako, da vem ali lahko rečem za inekcijo ali ne...

Prosim svetujte...

LP

Murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Nova borba se pripravlja II.
20.5.2008 10:04:18   
jazzz27
Dan oz jutro!

Oktavija, hvala za kavico in prigrizke, mmmmm!! (no ja, realnost je drugačnauser posted image user posted image )...
Punca kaj pa, če si noseča??? Po moje ti ni slabo od mestruacije...sploh ne vem kaj naj ti svetujem. Tole je precej sumljivo, da je 46 dan cikla in ti še vedno brez M, test pa je -! Ne vem...malo pač počakaj, če bo prišla, če pa ne pride v treh dneh pa kar pojdi na kri!!!

Murkica, jaz sem tudi glasovala za tvojo kužiko, danes že drugič!! Lepa!! Kaj zdaj pri vas kaže?

beyba....hvala bogu, samo da je vse ok in da spet pošteno skače!! Kako kaj napreduje oprema?

špelka...kako si??? Javi se kaj!!

Sonček, kam si se danes skriluser posted image user posted image ? Pri nas je temno kot v luknji!user posted image  Še šest dni, pa bo padu testek!!! Ti je kaj slabo? Se pravi, da že prej nekako ne pričakuješuser posted image user posted image ....le glej, da bo lepa novička in da nas ne boš predolgo vlekla....user posted image user posted image ....in puščala v negotovosti!!!

Polaris, kaj je zdaj to, nič poročanja kaj je zdaj s tabo na stvari.....si šla unovčit jollye al še ne? Ti samo mal gor pršibaš, pa mal moje moje babežabe, pa šmrc!! Javi kako je zdaj kaj s tabo!!!

katalina...kako kaj tebi kaže??


Ledenkica....na koncuuser posted image user posted image user posted image , ne se bat vse bo okie!!! Danes to že vse poštimajo....si predstavljaš, če bi bli ene 30 let nazaj??? Vem, da ti je hudo in da trpiš, samo tukaj ti ne moreš nič pomagat, le da jo pelješ k strokovnjakom, ki so za to usposobljeni! Verjemi, da bo v dobrih rokah, če bo pri mami....sem opazila, da je že sedaj skrbna in da ti pomaga!! Plus tega bo pa še tvoj dragi z mucko!!
Vse stvari se na koncu pošlihtajo!!!
Povej, kdaj odpotuješ?

Evo jaz sem doma, na srečo imam vas, da mi krajšate čas (zato le pridno kaj napisatuser posted image user posted image ). Punce, danes zjutraj sem šla julat pa sem imela fullll prozorne sluzi...pa včer nismo nič hopacupa, mislite, da bo tale moj jajček zdržal do zvečer?user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Nova borba se pripravlja II.
20.5.2008 10:05:02   
oktavija
Murkica jaz sem enkrat vprašala mojo zpbozdravnico če se v nosečnosti lahko popravljajo in rihtajo zobje, pa je rekla: "Ne da se lahko, MOREJO se popravljat v nosečnosti!"
user posted image user posted image user posted image user posted image  Tako da se nič ne boj če si nosečka al ne ti zobar ne gine....user posted image

Kako si pa drugače?

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Nova borba se pripravlja II.
20.5.2008 10:09:10   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Hvala vsem, ki ste  glasovale za mojo kužiko... user posted image

Oktavija, sem bila ravnokar na obisku pri tebi user posted image ...

Drugače pa sem bila danes pri zobarju in sem čisto zamorjena, saj mi je rekel, da bom dobila ene par plombic. Sicer mi je povedal, da v bistvu ni nič velikega ampak sami začetki in se je odločil, da mi bo popravljal... Mene je pa kr ful strah, ker do sedaj imam samo eno plombico, tako majhno, da jo komaj vidiš, pa me je že tkrat toliko bolelo, da sem skor s stola padla....
No upam, da ne bo krize, ampak me je že v naprej strah... Mam pa eno vprašanje, glede na to, da sem naročena 30.5., a bi kaj škodovalo, če bi mi dal zobozdravnik inekcijo, pa bi bila jaz noseča(no sicer bi bilo vse res čisto v štartu, ampak recimo, da bi bila)? Tako, da vem ali lahko rečem za inekcijo ali ne...

Prosim svetujte...

LP

Murkica


Dan murkica!!!
Jaz imam iste težave...me ful spodnja šestica skeli...pa mam že plombirano!!! Če imaš začetke naj ti ne daje inekcije, ker jo ne boš potrebovala!! Te ne bo nič bolelo, ti mu samo omeni naj bo nežen! PA OBVEZNO NAJ TI DA BELE PLOMBE!!! Ker črne so strup in kateremukoli bioenergetiku al pa podobnemu bi šla, bi ti rekel obvezno bele plombe!!
Jaz na tvojem mestu se ne bi odločila, bi ga povprašala, kako je s tem!!

lp

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Nova borba se pripravlja II.
20.5.2008 10:12:12   
murkica
Ma sem kar v redu sem. No razen tale zobar me je vrgu iz tira... Drugače pa sem precej utrujena, ker sem včeraj šla pono spat, potem sem pa še danes mogla ustat, da sem šla k zobarju.
Kako pa si kaj ti, že kakšni novi znaki? Ta mesec je bil tako pozitiven, kar dve novi nosečki, tako da bi lahko bili ti in pa Sonček naslednji srečki user posted image .

Sej mene ne skrbi samo poprvaljanje zob, ampak to ali mi lahko da inekcijo ali ne...
Namreč nebi mu glih razlagala zakaj me to zanima, ker v bistvu je to naš družinski zobozdravnik in lahko pol kej moji mami blekne, pa nihče ne ve, da delamo na otročičku...




Drugače pa, če se kateri da, lahko vsak dan glasuje za mojo kužo, ker je glasovanje narejeno tako, da se vsak dan sprosti in lahko znova glasuješuser posted image . Ful ste prijazne!!!



_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?