|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 23:42:37   
Erin
Če bi bilo po moje bi bil Izak...pa žal ne sme biti ker mojemu ni všeč...user posted image

No ve pa kar pogumno s predlogi na planuser posted image ... če imate kakšnega... bom zelo vesela..všeč so nama pa večinoma imena ki niso pogosta...

Nočkoooooooooooooooo...user posted image



(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: Nova borba se pripravlja II.
26.7.2008 11:38:15   
miska73
Sem hotela še sama pripopat kakšno lepo slikco za čez vikend, pa mi nikakor ne uspe.

< Sporočilo je popravil miska73 -- 26.7.2008 11:47:45 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: Nova borba se pripravlja II.
26.7.2008 13:54:08   
ledenka
zunaj je noro vroce, sem cist user posted image  no, vsaj vso perilo se mi bo posusilo user posted image  

pa eno ledeno kavo vam posiljam

user posted image

moram skuhat kavo, sladoled imam user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: Nova borba se pripravlja II.
26.7.2008 14:02:49   
ledenka
Erin, ime... joj, kolk je to tezko user posted image  ena moja znanka ima Izaka in Eneja, ma tak odstekan okus za imena. meni je recimo ful vsec ime Maks user posted image  pa recimo se Marcel, Vladimir, Nikolaj, Aleksej

Spelci, jaz bi tuuuuud koktejl user posted image

pa Fargi in Spelci, jaz bi tuuud geslo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: Nova borba se pripravlja II.
26.7.2008 14:07:22   
Erin
Izak odpade...na mojo veliko žalost...user posted image
Enej je opcija, Maks je od moje prijateljce ati pa ne morem dat tega imena kljub temu da mi je ful všeč, Marcel je nečak, Vladimir neeeeeeee, Nikolaj je pjanček iz naše ulice, Aleksej je v ožjem izboruuser posted image ...




(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: Nova borba se pripravlja II.
26.7.2008 14:10:33   
ledenka
user posted image   Aleksej je meni fuuuuul vsec user posted image  tako da navijam za to user posted image

kaj se imas v ozjem izboru?



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: Nova borba se pripravlja II.
26.7.2008 14:12:54   
ledenka
aja, pa Gabrijel mi je lepo ime user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: Nova borba se pripravlja II.
26.7.2008 14:16:14   
Erin
Joooooj kolk je Lara cortuser posted image user posted image

Gabrijel - všeč, bilo na spisku pa sva ga izločila
Jon - meni fuuuuuuuul všeč, moj pravi da je to ime za psa...user posted image

V izboru še: Tobias, Lian, Kris in pa Tilen...zaenkrat vodi slednjiuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: Nova borba se pripravlja II.
26.7.2008 14:27:17   
ledenka
Tilen mi je vsec. en Kris, ki ga poznam, je noro razvajen, Lianov je dosti, Tobias pa se mi zdi bolj tuje.

Sej, ko bosta videla malega, bo najbrz ime kar samo padlo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: Nova borba se pripravlja II.
26.7.2008 14:30:29   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Joooooj kolk je Lara cortuser posted image user posted image



hvala hvala user posted image  

grem zdajle kosilo kuhat...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: Nova borba se pripravlja II.
26.7.2008 19:54:14   
ledenka
Fargica moja, lepa dva mustercka imas user posted image  upam, da bosta kmalu dobila bratranca ali sestricno user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 2:25:49   
trinity22
ojla

na hiter en lep pozdrav iz San Franciska - to je najina zadnja destinacija, jutri  še par ogledov, potem pa domov ...

Erin še nisi šla rodit?user posted image

Kar se pa imena tiče po mojem boš najbolj vedla katero je pravo, ko boš držala svoje dete v rokah, drugače pa je od mojega bratcu ime Enej in je pravi navihanec in moram rečt, da smo tudi tako izbirali imena pa mu tole kar zelo dobro pristojiuser posted image

Drage  moje babe žabe imejte se lepo uživajte želim vam lepo noč in sončno jutro ...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 9:34:15   
aqua77
Jutro!!!!!

user posted image


Kako ste pupe????

Najprej hvala vsem za čestitke!!!! Zlate ste..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa še nekaj....
Danes zjutraj mi hudič ni dal mira in sem sla delat CB... In opazila "fantomsko" čtrico! user posted image  user posted image

Fantomsko zato, ker je bila bleda, bleda... Ampak, zdaj si končno lahko predstavljam kje mora biti..... user posted image  

Sicer sem bila prehitra, ker je ne pričakujem šele jutri, tako da je torek uradno prvi dan izostanka, ampak firbec me je premagal.... Sem si rekla, ko mam ravno RD se častim ni pokukam kak dan prej.... Pa mam huduča!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Še bolj zbegana kot prej!!! user posted image user posted image user posted image  

Ampak, tudi če se pokaže user posted image  jutri sem ful vesela, saj to pomeni, da imamo šanse in da se bo v bližnji prihodnosti zagotovo kaj prijelo!!!! Čakam torek.....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 12:50:37   
aqua77
No danes sem pa očitno kar sama tukaj! user posted image

A se vse stiskate k svojim user posted image ?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Žal nekateri delamo tudi ob nedeljah, tako da ni drugega kot na RR-ju viset!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 12:51:52   
ledenka
aqua user posted image  ti zelim, da si dobila najlepse mozno darilo za tvoj rojstni dan!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 12:54:33   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

aqua user posted image  ti zelim, da si dobila najlepse mozno darilo za tvoj rojstni dan!!!



o ledenkica tukaj si ti!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala, hvala.....

A nisi rekla, da boš te dni enkrat prišla v naše kraje na lepše??? user posted image   Obala te že nestrpno pričakuje..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 12:59:43   
ledenka
aqua, sem imela kupe drugih zadev za uredit user posted image  ko imam dopust, sem presneto zaposlena user posted image  morda mi bo po pocitnicah uspelo - domov prideva 5., potem pa sem se do konca tedna doma. bomo videli, kaj bom imela v planu user posted image  

joj, ampak julij je pa res +++ mesec user posted image  ti resnicno zelim, da ti cez kak dan ali dva pokaze testek en velik +! moje M se tudi ni, ampak mislim, da sem imela O ene 10 dni po tistem, ko bi naj bila user posted image  tako da bo M prisla ravno na dopustu. in ker je O zamujala, ni sanse za plusek... ker okoli tistega dneva nismo cisto nic delali. eh...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 13:03:37   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

aqua, sem imela kupe drugih zadev za uredit user posted image  ko imam dopust, sem presneto zaposlena user posted image  morda mi bo po pocitnicah uspelo - domov prideva 5., potem pa sem se do konca tedna doma. bomo videli, kaj bom imela v planu user posted image  

joj, ampak julij je pa res +++ mesec user posted image  ti resnicno zelim, da ti cez kak dan ali dva pokaze testek en velik +! moje M se tudi ni, ampak mislim, da sem imela O ene 10 dni po tistem, ko bi naj bila user posted image  tako da bo M prisla ravno na dopustu. in ker je O zamujala, ni sanse za plusek... ker okoli tistega dneva nismo cisto nic delali. eh...



veš kako pravijo gorenci?

nkol ni zihr!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  

tako da se pusti presenetit... kaj pa veš.... čudna so pota gospodova.....  user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 13:07:41   
ledenka
ja, ampak ni ga plavalcka, ki bi 10 dni prezivel user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 13:09:14   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

ja, ampak ni ga plavalcka, ki bi 10 dni prezivel user posted image  



jap, to bo pa mal težka..... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 13:10:46   
ledenka
mah, bolj sem jezna, ker bo M prisla na dopustu user posted image  

tecem v trgovino, se se popoldan kaj javim user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 13:12:55   
aqua77
čau, čau....user posted image

si pišemo popoldne..... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 14:38:41   
ledenka
sem spet tule... namesto, da bi kosilo kuhala user posted image  danes bodo puranji zrezki, riz in solata user posted image  mi je zal, da nisem se kakega vina nabavla... sam sem bla v Merkatorju, tam pa je vse ful drazje user posted image  no, mamo pa se sladoled z borovnicami user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 14:39:20   
ledenka
beyba, vidim te user posted image  si ze bila s formulo zunaj?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 20:18:34   
ledenka
sam se tule se javim, pol grem pa res dalje pucat user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Katero ime vam je všeč?
lunca69



Staša (14%)

Žana (29%)

Cynthia (4%)

Neja (52%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!