|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:55:26   
martita
user posted image user posted image Gruška, a si bla pr stilistu? Pr kakemu mirovniku? user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:59:41   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: martita

user posted image user posted image Gruška, a si bla pr stilistu? Pr kakemu mirovniku? user posted image


user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 0:01:33   
martita
...zdej k se user posted image (moja ni tko bleda) sama peče pa nikjer več nobene.....bom pa sama vso pojedla!Če bo vsaj pol tko dobra kot od Gruške, dvomim, da bo kaj do jutra ostalo! user posted image

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 0:02:57   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: martita

user posted image user posted image Gruška, a si bla pr stilistu? Pr kakemu mirovniku? user posted image


user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image



user posted image ...se mi je zdelo, da se še nekje skrivaš! A so te današnje demosntracije posrkale vase?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 0:07:01   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: martita

user posted image user posted image Gruška, a si bla pr stilistu? Pr kakemu mirovniku? user posted image


user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image



user posted image ...se mi je zdelo, da se še nekje skrivaš! A so te današnje demosntracije posrkale vase?? user posted image user posted image user posted image



user posted image  ... ne, ne, sem se samo dobro pripravila, ko bojo imele punce v ponedeljek fajt, katera v Kranju ima lepše kopalke .... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 0:09:42   
martita
Si predstavljaš kaj bo šele, če prideta 2 z enakimi kopalkami!!!!user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 0:11:57   
Dajica
ajtak-Kaja je imela pri 3.mesecih 61.5cm

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 0:12:13   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: martita

Si predstavljaš kaj bo šele, če prideta 2 z enakimi kopalkami!!!!user posted image user posted image user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image  ... ne bi bla rada zraven ... user posted image user posted image user posted image


Šibam pod tuš... zdaj pa res nočko!!! Pa pust kaj torte za jutri (u bistvu za danesuser posted image ) user posted image .........

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 0:15:44   
martita
....hmmmm....tako počasi se peče, da se bojim, da bo jutri zjutraj, ko boste začele čvekat, komaj pečena. Se pozna, da sem dala v manjši model in je še ful tekoče....a bo kaka panika, če jo komaj jutri polijem s čokolado, k čene bom tu še tri ure....user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 0:22:37   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: martita

....hmmmm....tako počasi se peče, da se bojim, da bo jutri zjutraj, ko boste začele čvekat, komaj pečena. Se pozna, da sem dala v manjši model in je še ful tekoče....a bo kaka panika, če jo komaj jutri polijem s čokolado, k čene bom tu še tri ure....user posted image


Povečaj mal stopinje - na 200, pa jaz jo ne bi predolgo pekla, tok da naredi lepo skorjo (se napihne, pa pol ko vzameš ven, dol pade....) da ne bi med pečenjem pečice odpirala, ker ti bo torta dol padla .... Loh jo zjutraj poliješ ... samo če ni tvoje jutro ob 11ihuser posted image user posted image  ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 0:38:43   
martita
Evo, torta je bila pečena v dobre tričetrt urce. Prej, ko sem jo probala prebosti z iglo, se je tekoča čokolada še kar narimala gor. Jo bom pa jutri prelila (glede na uro pred 11 res ne bo zneslo user posted image )....zdej naj se ohladi. Šibam v kopalnico, preden grem spat pa moram počakat, da se speče še kruhek, da bomo imeli jutri kaj jest za zajtrk!user posted image Itak pa pričakujem, da se bo pred spanjem že Maja prebudila prvo rundo.user posted image

Danes pa jaz lovim 300tko!! user posted image user posted image Ja, vem, ČVEKA!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 1:01:35   
martita
Tako. Kruhec je pečen, zdej lahko grem pa tudi jaz spat. user posted image

300tka pa jutri, ko bo mal več občinstva! user posted image user posted image

Nočko!user posted image

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 8:46:34   
naraščaj
Jutro

user posted image  za vse včerajšnje čveke, da boste pršle k seb.

NOČ: katastrofa, smo vsaj 3x jedle in ne vemkokrat sem bla pokonc, skratka sem čist adijo. nč grem jest

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 8:49:21   
nicolina
Dobro jutro čvekice, sem morala prebrat 10 strani user posted image .

Evo kuham vam kavico, kakav, čaj....user posted image

Gruška, lepo da si me pogrešala, ampak sem bla včeraj tolk utrujena, sem že ob 21.30 spala.
Dajica, pozdravi se. user posted image user posted image user posted image user posted image
Mamuška, držim pestke, da boste čimprej vsi zdravi user posted image user posted image user posted image

Pr nas je sonček, mi gremo k tašči na kosilo, potem bomo pa zunaj na sončku, upam da bo zdržalo brez dežja.
Lepo nedeljo.... pa pa

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 8:58:32   
sliva10
Dobro jutro od mene, sm vas pršla  sam pozdravt. Naraščaj hvalaaaa za kavico. Grem naprej kuhat. SE VIDMO ZVEČER

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 9:15:37   
Oranža
Dobro jutro,

Sliva10 a ti že kuhaš al kajuser posted image
Martita kje je zdej tortica???
Gruška kje dobiš take fajn slikce za avatar?
Nicolina hvala za kavico, kakav in čaj.....

Spali smo super, do 7.30, jedel pa spet zaspal.user posted image user posted image  Jst si grem pa zdej glavo oprat, ker bomo pol šli na en izlet...gremo v arboretum gledat razstavo stavb(minimundus) iz Toskaneuser posted image user posted image . Popoldan bo baje slabo vremeuser posted image , na obali pa tud ne kaže dobruser posted image
Lep se imejte pa se beremo zvečer...


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 1816
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 9:37:56   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

JOj Mamuška kako mi je hudo tole brat. Srčno upam da se čimprej poberete user posted image user posted image
tut men,čipre se pozdravte in en user posted image  za vas

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 10:00:49   
gruška
Oj, sm samo prišla pogledat, če je kruh pečen in če je torta ratala user posted image ......

Oranža, mam eno stran k so razne animacije gor: http://www.hiti.dk/animationer%20index.htm

Zdaj pa letim zrihtat sebe in otroke, gremo na en rojstni dan ... se beremo zvečer....
UŽIVAJTE V TEM LEPEM SONČNEM DNEVU user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 10:26:01   
Tanayya29
Dobro jutro!
vidim,da ste spet čvekale,super ste....

moj TAJ TRISTAN pa pošilja tortico,saj ma danes točno 5 mesecevuser posted image user posted image user posted image .joj kako hitr šiba časuser posted image user posted image user posted image

user posted image

pa še en šampanjec....
user posted image



lep dan!

< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 6.4.2008 10:27:37 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 10:37:59   
pavlyna
user posted image user posted image čestitke TAJ TRISTAN, PA ŠE VELIKO TAKIH IN ŠE VEČJIH TORTIC TI ŽELITA mami in Larisa.
LEPO PRAZNUJ,
ČEZ DVA DNI PRIDE LARISA NA SVOJ RAČUN

LP

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 11:48:09   
Tanayya29
hojla.

ne boste verjele,da se mi je pokvaril telefon,še meniuser posted image user posted image user posted image .sedaj mam simobilovo halo kartico v enem drugem telefonu....a ma katera za posodit mobitel,k ga ne uporablja mobitelovo omrežje za cca. 2 tedna?plačam.ampak ne bi kupovala novga mobitela,ker bom kupla takrat ko se mi izteče aneks,prej pa ne morem?




_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 12:10:44   
Tanayya29
Madonca šele zdj sm prebrala za nazaj...ma sm včeri reševala telefon...displej mi je šel...jaz ne vem,če mi ga bojo vzel pod reklamacijo...
zdj mam pa kr en star tel. pa še ni naročnina...
sm kr žalostna...nč ne morm klicatuser posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 12:13:21   
barika
JUTRO, pa še en kafe vam pošiljam, da ne bo Skuba mela spet kej za povedat..user posted image
 
Oranža, mam eno stran k so razne animacije gor: http://www.hiti.dk/animationer%20index.htm

jst jih imam malo več...http://www.torbengeist.dk/Animationer.htm
http://www.funfilesandsmiles.com/smileys/smileys.htm


Taj vse najboljše!!!!user posted image
 
Tanaya, jaz ti ne morem pomagat, sem na IZI, kaj pa če si kupiš telefon brez naročnine???
 
Gruška, ti si pa hitro zrastla...včeraj še dojenček, danes pa že prava babauser posted image user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 12:18:15   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Dobro jutro,

Sliva10 a ti že kuhaš al kajuser posted image .




Ob nedeljah zajtrk za vse (7 kos) ob tem se kuha goveja župca, pa pol krompir , meso, solata, sladico včeraj zvečer... kosilo ob 11.30, zdaj pa gremo k babi

TAJ TRISTAN VSE NAJBOLJŠE
 
hvala za tortico in šampanjec
 
Oranža uživaj v arboretumu!!!
 
 
Grem se vidimo zvečer.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1824
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 12:19:01   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Oj, sm samo prišla pogledat, če je kruh pečen in če je torta ratala user posted image ......

  


Ja, kruhek je fantastičen, kot vedno, torta pa ima par osnovnošolskih napak, ampak bo pomojem ravno tako dobra! Sej bi slikco prlimala, pa ne gre.user posted image Pošiljam en košček za vse današnje slavljence!!! user posted image user posted image user posted image

Gruška, preliv je bil takooo tekoč. Kako ti uspe torto namazat? Sej nisi stepla smetane, ali pač? Eh, vaja dela mojstra. Bom mogla pa večkrat probat. Joj, kako nam bo hudo!user posted image

Tannaya, mi mamo en telefonček, a smo simobilovi, žal.

Zdej si samo še glavo posušim in šibamo na zrak. Upam, da bo vreme zdržalo.

Aja, Maja se je kooončno pokakala. Juhuhu, ne bo treba čarat.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?