|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:04:02   
kanarka

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: kanarka

Ujojjjj, sem napačen tekst izbralauser posted image . Nisem tak egocentrik, da bi svoje okvirjala in se smejala. Gruška tvojga sem hotla


Ufff, še dobr user posted image    user posted image user posted image user posted image

To je to, če imaš dragega na telefonu in na pol zbrano tipkaš z eno roko.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1776
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:04:25   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Jaz pa Oranžo in Tanayyo pogrešam, a nista rekli da prideta nazajuser posted image


Pa moje so-tašče dons ni ... user posted image  . NIIIIIIIIIIICOOOOOOOOOOOLIIIIIIIIIINAAAAAAAAAA????????????


Ima obisk, a nisi prebrala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1777
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:04:25   
martita
Gruška, si še tle? Nimam pekača 26, samo 24 in 28. Kaj predlagaš glede na količino mase???? Hvala!!!!!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1778
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:05:42   
DEBELUŠKA30
No zdaj grem pa še jaz v mižule user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1779
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:06:24   
DEBELUŠKA30
Martita, jaz bi izbrala manjšega, da ne bo pretenka!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1780
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:06:25   
kanarka
Ko ste že pr tej fejmus torti. A pol sam na pol prerežem in dam not smetano ali je to prepuščeno domišljiji al je lahk tut brez? PA dej Sliva jo pol ti sliki, če ste jo že na srečanju pozable.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1781
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:09:12   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: kanarka

Ko ste že pr tej fejmus torti. A pol sam na pol prerežem in dam not smetano ali je to prepuščeno domišljiji al je lahk tut brez? PA dej Sliva jo pol ti sliki, če ste jo že na srečanju pozable.


Nč ne režeš na pol .... nč ne filaš ... samo spečeš, poliješ s čokolado in tako postrežeš ... zraven daš smetano!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Martita, jaz bi izbrala 24!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1782
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:11:20   
ajtak
PUNCE, MAMO EN PROBLEM... SEZNAM JE ZE TOOOK DOLG, DA KO DODAM LEVČICO IN MATICA GA NOČE VEČ OBJAVIT user posted image  KAJ NEJ PA ZDEJ??

Kar se pa regrada tice mam pa jaz tud tako parcelo k scuba!!! Je najina, nekoc bo gor hiska user posted image .

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1783
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:11:25   
martita


IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Martita, jaz bi izbrala manjšega, da ne bo pretenka!


Sem enako razmišljala....hvala, debeluška. user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1784
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:12:38   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: martita



IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Martita, jaz bi izbrala manjšega, da ne bo pretenka!


Sem enako razmišljala....hvala, debeluška. user posted image



Hvala, gruška, grem topit čokolado.....njami....

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1785
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:14:21   
martita
Eh,.....samo sebe sem citirala...user posted image Tebe sem hotla, Gruška.....

Ajd, ne preveč čvekat, da ne bo preveč za brat jutri...že tako ste mi pobegenle za par strani. Moj dela župo, jaz torto, hruh vzhaja.....kaj vse dogaja, ko naša zaspi....user posted image

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1786
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:14:39   
kanarka

Nč ne režeš na pol .... nč ne filaš ... samo spečeš, poliješ s čokolado in tako postrežeš ... zraven daš smetano!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ajaaaaa??? Viš, to že cel teden sprašujem. Js pametna, pa bi šla delat kao pravo Slovensko torto in bi filala z vsem kar bi mi prišlo pod roke. A pol je tut sočna, ker ni nč not?

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1787
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:16:08   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Jaz pa Oranžo in Tanayyo pogrešam, a nista rekli da prideta nazajuser posted image


Pa moje so-tašče dons ni ... user posted image  . NIIIIIIIIIIICOOOOOOOOOOOLIIIIIIIIIINAAAAAAAAAA????????????


Ima obisk, a nisi prebrala user posted image user posted image user posted image



Ja sem, ampak obiski zdele najbrž spijo user posted image user posted image  ........

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1788
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:16:41   
kanarka
Eh,.....samo sebe sem citirala... Tebe sem hotla, Gruška.....
Eh,.....samo sebe sem citirala...user posted image Tebe sem hotla, Gruška.....

Marita, welcome. Men je blo kr nerodno, ko sem vidla, da se kao sam seb neki brezveze režim.

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1789
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:16:43   
mamuška
Od vraga ste, čvekeuser posted image , ko sem nazadnje uspela prit sem gor je blo 35 straniuser posted image user posted image

Pri nas počaaaaaaaaasi lezemo iz najhujšega. K. se je pobral in sem ga oddala moji mami, kajti za njim smo zboleli vsi, najprej D., ki je kasiral eno tako hudo okužbo, da so naju že na hematologijo pošiljali v LJ, saj mu je skurilo vsa protitelesa daleč pod kritično mejo. Z nekaj prosjačenja in svetimi obljubami so naju le pustili doma, dobil je AB, jaz pa cel klup navodil, kaj vse morava delatuser posted image user posted image user posted image , tko da sva 3 dni garala ko norca. Ob tem je seveda še nehal jest in pit, tako da sem 3 dni z injekcijsko brizgalko tlačila tekočino vanj, da mi ni dehihdriral. ravno, ko je bil on iz čisto najhujšega, je zložilo mene in to tako, da ga ponoči nisem upala dvignit, ker sem se bala, da bom padla z njim vreduser posted image user posted image . Danes je prvi dan, ko imam sama pod 38 vročine in lahko celo sedim, ampak zdaj je za mano mož, ki je tudi v nulo podrt, vsi 3 kašljamo za popuser posted image , D. je ves zabasan, midva pa tudi. Kolk smrklja sem  mu izvlekla iz nosu, ne vem, ampak če ga ni blo vsaj 3 litre, pol tud nč nočem. Hvala Bogu in svetcem za ta baby vac!!! Vsi pridno papcamo antibiotike, ampak učinki so bolj borni, gre bolj za preventivo, da ne bi D. še kaj od nas dobil.

EVo, tko, upam, da bo zdaj res šlo vsem skupaj na boljše, čas bi res že bil. Vam prav zavidam, čvekice, bi bil že čas, da tudi sama pridem do enega čvek-večera, pa ga kar ni na vidikuuser posted image


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1790
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:17:30   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: kanarka


Nč ne režeš na pol .... nč ne filaš ... samo spečeš, poliješ s čokolado in tako postrežeš ... zraven daš smetano!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ajaaaaa??? Viš, to že cel teden sprašujem. Js pametna, pa bi šla delat kao pravo Slovensko torto in bi filala z vsem kar bi mi prišlo pod roke. A pol je tut sočna, ker ni nč not?


Ni lih namočena, ampak je sočna od tok čokolade .... user posted image  

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1791
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:17:43   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

PUNCE, MAMO EN PROBLEM... SEZNAM JE ZE TOOOK DOLG, DA KO DODAM LEVČICO IN MATICA GA NOČE VEČ OBJAVIT user posted image  KAJ NEJ PA ZDEJ??

Kar se pa regrada tice mam pa jaz tud tako parcelo k scuba!!! Je najina, nekoc bo gor hiska user posted image .



Hm to mi je pa ful čudno.. kako da ga oktoberkam objavi. Imajo po mojem še več otročičkov na seznamu pa za vsakega ena fotka.. Po mojem mora bit en trik user posted image

vsaj ena k se ne dela norca iz mojega regrata

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 1792
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:19:37   
scubadiver
JOj Mamuška kako mi je hudo tole brat. Srčno upam da se čimprej poberete user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1793
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:20:36   
gruška
Mamuška -  en user posted image  zate in za tvojo družinico .... zdaj bi pa res že bil čas, da vas razne infekcije pustijo pri miru ... upam, da se res kmalu pridružiš na en čvek ... še najraje v živo ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1794
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:21:48   
kanarka
Js grem spat, ker me jutr čaka otvoritev. Pa še neki morem za konc vedno napisat, da pol čez dan ali dva sploh vem, kje sem ostala.

Torej lahko noč.


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1795
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:22:23   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

PUNCE, MAMO EN PROBLEM... SEZNAM JE ZE TOOOK DOLG, DA KO DODAM LEVČICO IN MATICA GA NOČE VEČ OBJAVIT user posted image  KAJ NEJ PA ZDEJ??

Kar se pa regrada tice mam pa jaz tud tako parcelo k scuba!!! Je najina, nekoc bo gor hiska user posted image .



Hm to mi je pa ful čudno.. kako da ga oktoberkam objavi. Imajo po mojem še več otročičkov na seznamu pa za vsakega ena fotka.. Po mojem mora bit en trik user posted image



... kaj pa če so nam res strani skrajšal ... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1796
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:22:38   
scubadiver
Čveke jest tud grem. Nočko

user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1797
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:27:27   
gruška
GREM PA ŠE JAZ, NOČKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1798
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:30:19   
Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Jaz pa Oranžo in Tanayyo pogrešam, a nista rekli da prideta nazajuser posted image



Čer,

Oranža tuki, sam sem mela 7 strani za prebrat pa nazadnje sem bla ob 8h zvečer tle gor, tko dauser posted image .
Dogaja vam dogajauser posted image user posted image user posted image
Debeluška zdele mi poveš za kopalke, ko sem se že psihično odločla da bom mela tastareuser posted image . No pa hvala vseenuser posted image  
Zdej bom pa počas šla spat.........ste tolk napisale da človek sploh ne ve al kej komentirat al neuser posted image



_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1799
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 23:34:59   
Oranža
A zdej ste jo pa vse spat popihaleuser posted image  MOgoče so nam pa skrajšal strani, ker tolk čvekamo tja v tri dniuser posted image Al bi se mogle sam od otročkov pogovarjat???
 
Mamuška čimprej se pozdravteuser posted image user posted image user posted image
Dajica ti tuduser posted image user posted image user posted image
 
No v glavnem fajn spančkejte.
Nočko!


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?