|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 8:02:35   
scubadiver
Žirafa obleka se zdi meni čudovita. Jo boš znala nosit? Jaz bi se namreč po mojem ubila v njej user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 8:36:44   
zirafa76
dober dann..ker jutro je ze zame zdavnaj mimouser posted image user posted image
Izabela mi ga zadnje case sracka,se zbudi 2x na noc,kar prej ni..ne vem kaj ji je..vcasih kot da se zbudi iz kake nocne more,pa jo potolazim z dudo drugace pa obvezno prsa...zjutraj pa itak...6-7 najkasneje ce je cudez,pol se zbudi ob 8..

izgledam kot bi me krava prezvecla...ona pa polna moci,vriska,se smeji,debatira z stropom,..ful debate vsako jutrouser posted image

drugace pa imamo prelepo vreme,hvalabogu....ceprav sem kot vampir,mi svetloba reze v uci,ampak...do poldneva se zbudim upam...greva na Dunaj v Baby1 pa Toysa..da vidim,ce so cene Maclarnov nizje in stolcek greva iskat,pa se male malenkosti....

MAMUSKA..vprasanje zate....ali ce katera ve....Izabeli sem 2x dala rizeve kosmice..prvic je imela taksne krce uboga reva,da je kricala,kot se nikoli prej...pa sem pocakala 1 teden,pa sem vceraj spet probala z dvema zlickama..mini...krcev sicer ni imela,je pa njeno blato bilo tekoce zeleno...Po moje se ni pripravljena na te stvari ali kaj???Ker z kasicam pa nimama probleme..korencek je vredu,jabolko,hruska,banana....Ali je kaj takega v teh kosmicih ali rizolinu kar ji se ne odgovarja????

nic,se grem zbudit ,tus pomaga ponavadi...


papa

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 8:37:39   
zirafa76
Scuba...a ves,da sploh nisem pomislila na to,kako bi se obleka nosila,ce ima spodaj obroc???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 8:49:43   
BrinaS
Jutro,

hvala za kavico Scubadiver.

Mi smo vceraj preziveli en lep dan na slovenski obali. Otroka uzivala, en je spaluser posted image  , en pa je imel polne roke dela v mivki. Kosilo je bilo odlicnouser posted image
Ljudi in plocevine pa se ja kar trlo, kot bi bil ze junijuser posted image

Zirafa, cestitke ob napovedani porokiuser posted image , cimmanj stresne priprave. Obleka je ze super.

Nicolina, zelo lepo ti je napisala Jolly. Glavo pokonci. In ne se sekirat.user posted image

Barika, kako je luskan Martin.

Mamuska user posted image  za Kristijana.

Sonchek, kako flekci?

Scubadiver, mene nic ne moti, ce si ok. Pridita in uzivajtauser posted image


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 8:51:24   
zirafa76
punce se dala slikce Bratislave v album,da malo spoznate lepo mesto...to je samo old town...je okrog 1 mio.ljudi tukaj

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 9:00:56   
BrinaS
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76

izgledam kot bi me krava prezvecla...ona pa polna moci,vriska,se smeji,debatira z stropom,..ful debate vsako jutrouser posted image



Pri nas je bila budnica ob 6:30 po novi uriuser posted image

Lepa je Bratislava. A ves da sem brala, da so cene nepremicnin v Bratislavi zacele vrtoglavo rasti, podobno kot v Sloveniji, samo s to razliko, da so Slovaki ze spoznali, da so nepremicnine bistvno cenejse v Avstriji in jih ze na veliko kupujejo. user posted image

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 9:06:44   
nicolina
Dobro jutro,
hvala za kavico scuba user posted image .
Mi smo dane spali kar dobro, hranjenje 2x.

Brina S, hvala za tolažbo, predvsem jooly, ki je lepo napisala. Je blo včeraj že bolje, se je lepo dojil, mu nisem nič flaše rihtala zvečer. user posted image

Žirafa, sem ti pozabla čestitat za poroko, super. user posted image  Men je obleka všeč, edino men osebno je spodnji del prebogat, bi se odločla za nekaj bolj enostavnega, ti se pa pač odloči kakor tebi paše. Ne dvomim, da boš zelo lepa nevesta. user posted image
Glede riževih kosmičev, sem jaz našemu tud že dala par žlički poskusit, pa ni imel nobenih krčev. Jaz sem kupla od Novalaca v lekarni.

Mi se gremo tud potepat, se gremo slikat za osebno in jo dat delat. user posted image

Lepo se mejte danes na plavanju... pa pa

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 9:11:02   
Nana Liza
Hojla!

Scuba - ti kar pridi na plavanje, saj sobota je bila že zdavnaj!user posted image

Žirafa - kakšno luštno princesko imaš! Pri kopanju pa zelo uživa. Ali boš tudi ti hodila kaj z njo na plavanje? Lepo mesto je Bratislava, kakšni razgledi!!!

Vse najboljše  Taja in Urban!!! Z malo zamude, a iz srca!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi mi smo danes spali tako tako, mislim da so bile ene 4 budnice, pa malo nošenja. Zjutraj se je pa tudi že zbudil ob 7h. Zvečer je pa zaspal šele ob 21h zaradi premika ure, drugače že preje. No, ta velika pa je spala danes zelo lepo brez budnic.

Uh, spet ponedeljek. Danes je tako lep sonček in komaj čakam na plavanje!user posted image !

Gruška - mogoče prideva še midva user posted image





(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 9:12:19   
rozika12
Jutro.
Tinitin in nicolina, meni je tudi rekla P, da je zaenkrat še vse OK, a da je to vseeno zelo malo. A mame smo mame, hočemo najboljše za svoje otroke.
Jutri grem na tehtanje, da se prepričam, da je vse OK.
Je pa res, da je živahna, ves čas nekaj miga, ali pa čeblja in je zelo zadovoljna.
Mama11, hvala. 
 
Gruška, koliko pa si stara? Jaz sem ŠE 36.
 
Bradavica - lazar, čebula, še kaj???? Moja mlajša jih ima na roki. Dve sta izginili z eno lekarniško tekočino, tale ena pa se noče odlepit. Zmrznit se pa boji. Imamo termin junija.
 
Scubadiver, si zdrava? Sok: pomaranča ananas in malo ingverjeve korenine - naravnost odrešujočeuser posted image .
 
Žirafa samo za te user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Obleka je pa fartastična.
 
Gruška, kje v četrtek?user posted image
 
Bjelo dugme - a gre kdo?????
 
 
 
 

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 9:49:12   
barika
jutro

Bradavica - lazar, čebula, še kaj???? Moja mlajša jih ima na roki. Dve sta izginili z eno lekarniško tekočino, tale ena pa se noče odlepit. Zmrznit se pa boji. Imamo termin junija.

ena roža, ko če ji steblo odtrgaš priteče tak rumeno ven...ima pa rumene cvetove...100% pomaga

Žirafa, men je obleka všeč, sam tale spodnji del je malo prebogat... drugače je bila pa men všeč tanayya v poročni obleke (no obleka mi je všeč..tak preprosto)

Scuba, ti kr prid na plavanje, sej nobene druge ne bouser posted image user posted image user posted image user posted image

Bjelo dugme - a gre kdo?????
jst bi ful šla, pa se mi ful ni za v Lj vozit na koncerte pa gužvat po gužvi...


(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 10:10:15   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Vanja, ta stran (migimal.si) za plavanje in ostalo me zanimajo cene, a na spletu niso objavljene user posted image ?



Dobro jutro,

Debeluška cena je 95 €, jutri ob 18h pa je predavanje.

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 11:05:30   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76

Scuba...a ves,da sploh nisem pomislila na to,kako bi se obleka nosila,ce ima spodaj obroc???user posted image user posted image user posted image


Žirafa - Sem zdajle iskala CD s poročnimi slikami, pa nimam pojma kje jeuser posted image , da ti pokažem mojo obleko, ki je imela tudi obroč in sem se fulll dobro počutila v njej, pa še tko "baročno", nekaj posebnega se mi zdi da ta obroč naredi. Res je mal nerodno se vsesti, ampak za lepoto vse user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 11:21:33   
sonchek
dan...
evo mi smo že od sedmih pokonci...ampak šele zdej sem našla čas za RR...
..včeraj smo bili cel dan zunaj...zdej bova pa tudi počasi šle...ker je tak sonček in super toplo...

IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
Dajica user posted image user posted image user posted image  bravo za začetek -do novega stanovanja...joj mi smo na srečo to že dali skozi..je pa na začetku zgledalo približno takole kot sedaj pre vas..pa srečno...

Hvala, hvala... a pri vas ste tudi hiso dvigovali? Potem si v podstresnem stanovanju? Kako je??


nismo čist v podstršnem...smo v prvem štuku (v bistvu)..ampak smo tudi streho menjaval vse zidove stare podrli in nove sezidal..tko da imamo nad glavo plato in šele potem streho...

evo se že oglaša..pridem nazaj...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 12:35:47   
sonchek
Evo na hitrco sem mal prebrala

Scuba..upam da čim prej ozdraviš...in želim si da se Lana česa ne naleze...držim pesti za vaju...

IZVIRNO SPOROČILO: mama11

da ni hotela piti iz flaške... in potem izvem, da če user posted image  do 4. meseca ne navadiš na flaško, je ne bo sprejel. user posted image

..tega pa tudi jaz nisem vedla...ups, naša je sam parkrat pila po flaški..a vaša ni čist nič oziroma nikoli?

Terme Snovik..ni slaba idea!!!!

Mamuška..upm da se vam zdravje čim prej povrne..božček...

Gruška..jaz se sporočim glede četrtka...imamo zgleda eno virozo doma (nečakinja) in je ne bi rada okol prenašala..bomo videli kaj ji bo zdravnica rekla...

alarm

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 13:30:23   
rozika12
Barika, pa poskusi se spomnit ime rože. Kakšna mamca mogočeuser posted image , bom poskusila, da le ne bi bilo treba iti junija k dermatologu zamrznit bradavice.
 
 
Evo kosilo fertig, punci doma, in akcijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 15:38:11   
mamuška
Uuuu, žirafa, če ni jest mela tak gestel, bi imela tud tako oblekouser posted image user posted image user posted image pa se ni za bat, da bi kdaj prišlo o tegauser posted image user posted image

No, pri nas je K. boljši, ponoči je strokiral Dominik, ful kihal, pokašljeval, zakuhal še ni, je tudi še, ampak tole kašljanje in kihanje ga zdeluje. Samo upam, da vse štroije in baldorije od dojeju vsaj mal držijo in ne bo skasiral "full program". Še vedno ju imam strogo ločena, vsakega v svoji sobi, pa inhalator sem šla nabavit, tko da ju zdaj inhaliram vsako uro enga. K. se v kupih lušči ven, D. pa tud mal odleže, da se lažje odkašlja.  Zdaj je za par ur prišla naša mami mal pomagat, zej smo pa do večera spet sami. Ko bi bilo fajn, če bi se človek lahko mal kloniral v takih dnehuser posted image Spala skor nisem, ker D. še ne ve, kaj bi s tistim smrkljem ki se mu cedi iz nosu po grlu in sva cel cajt vstajala, pa šopala fiziološko, pa pol ure mir, pa spet - za spucat tko, zares, nima nič, samo vodo in otečeno sluznico.  Me je P. potolažil, da tole sranje lahko traja tudi 6 tednov in da sta samo 2 varianti: al gre tik-tak mim v 2-3 dneh, al pa so komplikacije v tri čoške - to, da fašeš AB je menda še namanj. Ful dobra tolažba, ni kaj.user posted image user posted image

Žirafa - zakaj riževi kosmiči delajo probleme, ne vem. A si kupila te brez mleka?? Če vsebujejo mleko (če se pripravijo z vodo?), je lahko problem v adaptrianem mleku. Drugače je sicer alergija na riž res redka v EVropi, ni pa nemogoča. Kitajcev je pa ful alergičnih na riž, kot smo mi na pšenico. Če bejba sicer prenaša sadje in zelenjavo b.p., gre lahko samo za alergijo. Daj preveri vsebnost mleka, če je not, kupi take brez. Če ne, pa kupi za začetek raje koruzne kosmiče ali pa ji skuhaj navaden podmet (voda+koruzna moka, da rata tolk gosto, da se je na žlico) in ji ga zalij s svojim mlekom. Naš D. bi ubijal za to.

Grem mal otroke čohat, trenutno spita vsak na svojem čošku.


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 16:27:17   
Tanayya29
Pozdrav!

Gruška jaz pridem v četrtek,se mi je Debeluška ponudila za prevoz,ker mi je res zoprno zaradi avta,ker nimam svojega.Tako sem tut za plavanje zvisela,tako da resno razmišljam o nakupu avta preden se mi začne služba.
Bom pa hodla na plavanje v Kranj,in ju3 ob 18 je sestanek ja.Hodili bova skupaj z sosedo.Če dobim ju3 varstvo za Taja,grem na sestanek,upam,da bo tašča lahko počuvala,mož pride glih okrog 18h.
Žirafa super obleka,res!

Grem malo pospraviti.

Aja,katera bo hodla v Kranj na plavanje ?Vanja?Katera še?

< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 31.3.2008 16:35:50 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 19:03:04   
sonchek
evo nas iz dolgega sprehoda..naša spi kot ubita....
Sva šli danes z Martito na kofe in kaj se zgodi..valda se tamala posračka..ponavadi mi kaka na 3-4 dni..neeeeeeeee, dons se je pa kr dvakrat..pa to še v bifeju..kaj smo hotl, odpeljala sem jo notr in na mizi previla.user posted image
..še dobr da je bla prazna gostilna..hahahhaaa

Žirafa me je obleka lepa..sam jaz bi raj mela mal manj "okroglo"..ker kokr so že napisale za plesat in sedet verjetno ni glih komot..sicer si morš pa izbrat tisto ki je tebi najbolj všeč..na koncu jjo boš itak ti oblekla..
evo alarmmmmmmm


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 19:18:18   
Laubica
Pozdravljene-jaz vas enostavno ne dohajam-tu pa tam kaj zasledim user posted image user posted image -ŽIRAFA-ČESTITKEMeni je zelo lepa oblekauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 19:26:43   
zirafa76
no, pozdrav..
smo ze nazaj iz Baby1..kupila sem par bodijev,ze z kratkimi rokavi,pa kopalke!!user posted image so bile tak svetske,pa slincke,stolcek sma kupla kar od chiccota,za 30 eur, pa podlogo za kroznik...No,da ne drsijo te male posodice od nasihuser posted image ,ko papajo..ful dober se mi zdi no...Pa so me presenetli..ker ti ob vsakem rojstvu podarijo popust na vrednost nakupa,ki se sesteva ob vsakem nakupu,sem dobila 35 eur,ter doplacala samo 1 eur..user posted image

mamuska..ja,res ima ze mlekouser posted image ,tako da bom probala,kot si rekla,s temi kosmici in koruzno moko....user posted image

No,tud sem se sla mal zmenit za obleko,jo grem v zivo probat...user posted image ni receno,mogoce pa mi ne bo pristajala..baje vsaki zenski nekaj pristaja in nekaj ne...ampak meni je blazno vsec...
sopek...hocem rahlo roza,z eno samo belo vrtnico...na spomin na mojo Sofijo,ker vem,da bo tudi ona prisotna....user posted image user posted image

drugace pa me mal nesigurnost daje in panika..manjsa....verjetno to pase skupaj...user posted image
Brinas..nepremicnine so vrtoglave..novogradnja...6okvadratov...200 000 eur,ce imas sreco...user posted image user posted image user posted image in seveda bolj gres proti centru,drazje je..midva sva v centru,ni novo st.ampak zelima menjat,pa bova mogla kar doplacat...user posted image groza no..gradijo pa kot nori...


nic,grem dat mojo paso spat...ima nov nadiimek...mali pasa..od kopanja naprej...user posted image

papa

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 20:17:14   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

user posted image user posted image user posted image  Martita, kaj si pa pol naredila user posted image  .... šla brez domov? user posted image user posted image  A si bla kot Sharon Stone? user posted image


Ja, sam hvala bogu v hlačah! user posted image
Enkrat, med nosečnostjo, na višku moje pozabljivosti zaradi podivjanih hormonov, pa nisem mela te sreče, sem bla v krilu in namenjena v službo. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Midve z Lano bova prišli, se bova držali bolj zase in bova šli po plavanju domov. Ne bova šli na pijačko da res koga ne okužim a prov? Če pa katero skrbi pa naj mi prosim pove in bova raje ostali doma... Rajš vidim da mi poveste kot da potem med sabo opravljate in se jezite kok sem nesramna da sem prišla kljub temu, da sem imela v soboto vročino user posted image



... user posted image  pa koga ti farbaš... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... kofe brez Scube... user posted image  neeeeeeee... user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

Gruška - mogoče prideva še midva user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: rozika12

Gruška, koliko pa si stara? Jaz sem ŠE 36.
Gruška, kje v četrtek?user posted image  
 


32 .... zakaj pa?
V četrtek pri meni doma ... (na Vrhniki)... sporoči, če prideš, pa ti na ZS javim "navodila" kako do nas....


IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Gruška jaz pridem v četrtek,se mi je Debeluška ponudila za prevoz,ker mi je res zoprno zaradi avta,ker nimam svojega.



user posted image user posted image user posted image user posted image

Na plavanju je bilo super, sem končno spoznala še BrinoS in Anit28 user posted image  Smo šle pol na kavo in smo jo za spremembo takoj dobile user posted image .... Tiste, ki niste šle na kofi, naslednjič OBVEZNO user posted image !!!!

Baaaj......





_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 20:32:57   
ninocka
Zirafa, ful lepa obleka user posted image user posted image user posted image
Men so pa drugac vsec tudi tele:
http://www.1-svatebni-saty.cz/?cz=&image=00003.jpg
http://www.1-svatebni-saty.cz/?cz=&image=00004.jpg (tale ma spodnji del svetoven, samo zgoraj mi pa ni lih neki)
http://www.1-svatebni-saty.cz/?cz=&image=00009.jpg
http://www.1-svatebni-saty.cz/?cz=&image=00016.jpg
http://www.1-svatebni-saty.cz/?cz=&image=46.jpg

sej sanjam pa lahko, k se ze porocila ne bom user posted image

Upam, da ste se mele lepo na plavanju, jst sem koncala z mojo harrymanijo (prebrala vseh 7 knjig in pogledala vseh 5 filmov), tko da bo zdej mal vec casa za RR user posted image . Me pa daje mal spomladnaske utrujenosti, tko da kaj vec napisem enkrat drugic.

Nocko!







_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 20:35:22   
sonchek
mah..pol pa nikol ne vem kje sem ostala s branjem user posted image user posted image user posted image

No uglavnem mi smo se skopali in spimo....
..zdej pa vas (upam) preberem do konca...

tintin..tudi naši je vse bolj zanimivo kot njene igračke..od njenih oblekc k jih ima na sebi..do mojih las, ki jih tako rada vleče (pa že zdej k mi odpadajo in jih imam res čisto malo žeuser posted image )..moj me bo čist sivo naredu, naša pa plešasto user posted image user posted image user posted image

BrinaS..flekci na riti so še vedno..ampak sej ne vem res kaj je to...mah včasih mi zgleda bolj kot suha koza s majhnimi pikicami notr..sej ne vem..zdej bom spet probala s bepantenom..v petek imamo pa itak pediatra pa jo bom vprašala...
pa hvala na vprašanju...

IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76
sopek...hocem rahlo roza,z eno samo belo vrtnico...na spomin na mojo Sofijo,ker vem,da bo tudi ona prisotna....user posted image user posted image

..to je pa res fulll lepouser posted image ..in seveda da bo z vami..in tako bo srečna ker bo tudi mamica srečna user posted image

Do kdaj pa imate plavanje..bom se vam tudi jaz kdaj pridružila na kofiju...kam pa greste pol na kofe?
 
no moj že čaka na rač..grem..lep večer še naprej se beremo
papa in nočko





_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 20:39:11   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Do kdaj pa imate plavanje..bom se vam tudi jaz kdaj pridružila na kofiju...kam pa greste pol na kofe?



Do 12ih .... šle smo pa v grad Codelli (zraven Difa).... kar pridi.... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 20:39:22   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Zirafa, ful lepa obleka user posted image user posted image user posted image
Men so pa drugac vsec tudi tele:
http://www.1-svatebni-saty.cz/?cz=&image=00003.jpg
http://www.1-svatebni-saty.cz/?cz=&image=00004.jpg (tale ma spodnji del svetoven, samo zgoraj mi pa ni lih neki)
http://www.1-svatebni-saty.cz/?cz=&image=00009.jpg
http://www.1-svatebni-saty.cz/?cz=&image=00016.jpg
http://www.1-svatebni-saty.cz/?cz=&image=46.jpg

sej sanjam pa lahko, k se ze porocila ne bom user posted image


..men je itak vsaka po svoje fulll lepa..mogoče zato, ker jo jaz tudi lahko samo sanjam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...
Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?