|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 17:38:39   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Dajica tvoj dela,ane?A ma ponavad tko k moj,en vikend cel dela,en vikend frej?


Ja, dela, sam nima glih tko, da en vikend dela enga je frej. Ob nedeljah imajo zaprto in je vedno frej, sobote pa ponavadi kar dela. Vcasih je frej ali pa dobi kaksen drug dan med tednom frej. Npr. drug teden je dobil 3 dni frej, ker je prosil zaradi dela na hisi. Tko da se kar da zmenit ali pa s kom zamenja. Tud v ponedeljek bo sel z nama na plavanje, je z enim zamenjal in bo delal popoldne.

Zdej pa dezuje. user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 18:20:09   
levčica
vanja.v hvala za info, gremo drug teden

dajica ja tisto smo mi, pred barom; aja sem se spomnila da bosta najina user posted image user posted image  mogoče sošolcauser posted image (škoda da ne bosta skupi že v vrtcu, k nas ne bojo sprejeluser posted image )

jolly ja js sm zaenkrat še z Vira, me je blo pa tle okol povsod dost z vozičkom; a vi ste se v nove bloke selil?

pr nas je za dežjem spet posijalo sonceuser posted image , sam je pa že pozn za sprehod

tok za zdele, sej še kej pridem, če ne dons pa jutruser posted image

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 18:21:24   
DEBELUŠKA30
Tanayya, seveda smo bli na Zbilju, še fullll sem gledala, če te bom kje vidla user posted image !
Ura je blo okol 13.30 ure, bli smo pa eno uro! Emma je fulll uživala tam na igrišču! Pa fino je blo, k ni blo toliko "drena"! A si si skrivala, da ne boš dala za kavo user posted image user posted image user posted image ?!
Kako pa si šla mimo tam kjer cesto delajo user posted image

Glede dude, se pa ne sekiraj, v ta drugo boš pa že vse vedla, tko k me user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 19:11:12   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: jooly


Hiša, 3 nadstropja, v kleti savna z jacuzziji, zunanji in notranji bazen, fitness studio... driiiiiiiiiiiiiing, wake up, wake up, wake up... Življenje ni potica, punca user posted image
Samo 2,5 sobno stanovanje. Ampak sem glih tko vesela da se ne da povedat user posted image user posted image user posted image




Kaj ti bodo savne, jacuzziji, bazeni, fitnessi.......glavno da je ljubezenuser posted image user posted image user posted image . Super za stanovanje, tud to ni mačji kašeljuser posted image user posted image .

Mi so bli zunaj, ker je po dežju ful lep sonček se pokazal in smo hitro špricnili venuser posted image .
Zdej bomo šli se pa počasi zrihtata za spat...
se tipkamo.....

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 19:12:45   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Glede dude, se pa ne sekiraj, v ta drugo boš pa že vse vedla, tko k me user posted image user posted image user posted image


Jst sem že v drugo mama,pa o o teh cucljih nimam pojma, tko da Tannaya nisi samauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 19:44:07   
barika
jaz tudi za te cuclje nisem vedla, dokler jih nisem vidla na tavelki aventovi flaški. potem sem pa kupla to flaško, pa še dve manjši (260 al kolk so), pa vse cuclje zamenjala za te  spremenljive, zdej je pa user posted image , ker mali ne zna več pit iz TT-jeve, na "2" luknjiuser posted image user posted image , mah ga razvajam....


frizer...jah no, naslednji mesec, če bo še kej las ostalo, mi je kr hudo, ko si glavo operem, pa je cela tista mrežica polna lasuser posted image user posted image user posted image user posted image  (me moj tolaži, da bo boljš), sem si pa odloerala kupla en šampon proti izpadanju las za ženske (imajo za moške tudi) v taki grozno pinki vijolični embalažiuser posted image  - upam, da bo pomagalo


punce, nč kej velik ne glejte Martina,...mislim vas, ko imate fanteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 19:58:24   
Tanayya29
Debeluška,škoda da se nisva videli,jaz sem bila ob pol dveh že doma.A kako grem tam kjer delajo pločnik?Saj veš,jaz sem bolj nerodna,in pol ves promet zaustavimuser posted image user posted image user posted image .No počakam,da je rdeča,pol pa vijugam,tam med avti...user posted image user posted image user posted image .
Vanja me veseli,da nisem sama...

jojjjjj bb kliče!kaneje


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 20:06:14   
DEBELUŠKA30
Tanayya če boš jutri dopoldne (okoli 11 ure) sama in boš imela čas, se lahko dogovoriva za kavico, pa en sprehod na Zbilju, ker imam jaz "prisiljeni" izhod, ker bo moj doma nekaj delal, pa da ma mir, gremo ženske ven, seveda če bo lepo vreme!

Vanja, sej teb ni treba poznati umetnih cucljev, ko pa ti je mati narava dala "naravne" user posted image user posted image user posted image , pa še "uporabne" user posted image user posted image user posted image ! No sej so naše tud, ampak sam za "ta velike" otroke user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 20:11:55   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Vanja, sej teb ni treba poznati umetnih cucljev, ko pa ti je mati narava dala "naravne" user posted image user posted image user posted image , pa še "uporabne" user posted image user posted image user posted image ! No sej so naše tud, ampak sam za "ta velike" otroke user posted image !

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Draga Debeluška, ti me vedno spraviš v dobro voljo...

Sm kar nekam žalostna, zgleda da mi zmanjkuje mleka, Tin sploh noče jest pr meni, ful se dere in glavo stran obrača user posted image user posted image  , sem mu prej zrihtala flaško in je pojel 180 ml, revček bogi je bil najbrž ful lačen, zdej pa lepo pančka. user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 20:22:20   
tintin
Nicolina, mogoče ima samo t.i doječo stavko, preberi kaj več o tem na MON-u - forum Dojenje.Tudi moj Vasja se je kak mesec nazaj drl in z roko mahal po meni....nevem kaj mu je bilo, ampak potem je minilo.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 20:27:50   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: levčica

jolly ja js sm zaenkrat še z Vira, me je blo pa tle okol povsod dost z vozičkom; a vi ste se v nove bloke selil?



Jp, v Bistro. Zakaj pa "zaenkrat"? A se mate namen tud selit?

Debeluška... a majo na zbiljskem igrišču še vedno tisto "žičnico", k se otroci po taki dolgi žici furajo?? Stašu je blo to full zabavno, sicer ga majo tud v Tivoliju, ampak je tm vedno gužva.

IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: jooly


Hiša, 3 nadstropja, v kleti savna z jacuzziji, zunanji in notranji bazen, fitness studio... driiiiiiiiiiiiiing, wake up, wake up, wake up... Življenje ni potica, punca user posted image
Samo 2,5 sobno stanovanje. Ampak sem glih tko vesela da se ne da povedat user posted image user posted image user posted image




Kaj ti bodo savne, jacuzziji, bazeni, fitnessi.......glavno da je ljubezenuser posted image user posted image user posted image . Super za stanovanje, tud to ni mačji kašeljuser posted image user posted image .



Pa še res je!!! Ti ne pomaga 10 bazenov, če se nimaš s kom kopat. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barika
jah no, naslednji mesec, če bo še kej las ostalo, mi je kr hudo, ko si glavo operem, pa je cela tista mrežica polna lasuser posted image user posted image user posted image user posted image   


Kaj nej pa pol jst rečem? user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Sm kar nekam žalostna, zgleda da mi zmanjkuje mleka, Tin sploh noče jest pr meni, ful se dere in glavo stran obrača user posted image user posted image  , sem mu prej zrihtala flaško in je pojel 180 ml, revček bogi je bil najbrž ful lačen, zdej pa lepo pančka. user posted image


Zvečer bi tut moja pojedla celga hudiča, tko da če je le pri volji, ji dam po žlički rižkota, pol pa še podojim. Zelo očitno je, da rabi vedno več, jaz pa pač pridelam, kolkor pridelam. Za čez dan in ponoč je, zvečer pa tud velikrat flaška poje. Ne bit žalostna zarad tega, čez dober mesec bojo že vsi naši črmlji na gosti hrani, sigurno si nardila dober posel, če ti je uspel dojit tok časa!! Glavo gor, punca! user posted image



_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 20:30:57   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: barika
jah no, naslednji mesec, če bo še kej las ostalo, mi je kr hudo, ko si glavo operem, pa je cela tista mrežica polna las

Kaj nej pa pol jst rečem?


eh, ti pa bod kr tih, ko te lahko po laseh izsledimo, kje si zdej domauser posted image  (ma jst se ful sekiram, ker je imela moja mami fuuull las, potem je pa eno tečno hčero dobla-mene, pa ma zdej ful redke laseuser posted image ) upam, da mene ne bo čakala enaka usoda

EVO BB NOMINACIJE, PAPA

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 21:00:49   
Tanayya29
Sem ti poslala ZS,Debeluška! Seveda ,z veseljem!

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 21:06:43   
Tanayya29
Pa kartico tut mam,tko da nč batuser posted image .Mam za kavouser posted image user posted image user posted image .

Men bo pa križ vn padu,tok me boli.Zdj grem pa gledat en film na POP TV,pa mislm,da sm ga že gledala.
Sem pojedla vse čokolade vs cukr,kar je bil doma,sedaj sem šla v hladilnik gledat in ni nič več....user posted image user posted image user posted image ,edin evrokrem mi ostane....eh,dobr bo tut to...

LAHKOOOOOOOOOOO NOČKOOOOOOOOOOOOuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 21:11:04   
Tanayya29
az tudi za te cuclje nisem vedla, dokler jih nisem vidla na tavelki aventovi flaški.


JAZ MAM to flašo,pa piše 3 gor...a to ni tapravo potem?sj teče skozuser posted image user posted image .
Jooly RIŽKO,KVA JE TO?
MOJA P. mi skoz govori naj mu dajem rižko...jaz pa aaaaaaaa rižolino?Ona pa neeeeeeee rižko..ja madona kva je to rižko?A ni to rižolino????Jooly kaj je to rižko????

< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 29.3.2008 21:12:25 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 21:12:04   
Tanayya29
Dobr,danes mam spet prosti pogovor s seboj,ni glih fajn no... pa grem..

dijo!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 21:16:13   
scubadiver
Jaz sem se cel dan potepala okoli. Najprej sva šli z Lano do mojega v službo. Kr luškan sprehod -kakšno urco in pol. Je bla Lana ful zadovoljna v športnem delu vozička. Edin neki morm pogruntat ker ji je sonček nagajal.
Potem smo šli v Merkur kupit multipraktik, pa domov previt rito in se nafutrat, potem pa še z dvema paroma na pozno kosilo. Smo prišli ob pol osmih domov. Jaz sem se cel dan neki čudno počutila, mal me je bolelo grlo in tko zmatrana sem bla, zdej zvečer sem bla pa že čist adijo. Si zmerim vročino in imam 38 vročine user posted image .

Tanayya upam da vaju s Tajem nisem kej okužila. Ampak včeri sem bla še ok, drugač ne bi prišla.
Tko da je za naju z Lano tud vprašljivo plavanje v ponedeljek user posted image

Zdej pa spijem še en lekadol in grem kr počas spat.
Nočko

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 21:25:28   
sonchek
Čerrrrrrrrrr...

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

user posted image Še to: zadnjič smo se v Supernovi pogovarjale, da bi bilo fino, če bi se enkrat maja ali junija med vikendom nekje dobile ( komplet familijarno) ... na kakšnem pikniku nekje v naravi .... KAJ PRAVITE?


jaz sem itak zaaaaaa!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

..sva pa včeraj probali eno vajo k nam je pokazala zadnjič gruška na srečanju (letenje na kolenih v zraku) in ji fullll sede se smeji kot odvezana, pa še glavico lepo drži gor..
Hvala Gruška...user posted image



Ko si ravno omenila... a veš kaj jaz še delam zraven ... ko ležim na hrbtu, se dvignem gor, dam Taji lubčka in se spustim nazaj na hrbet - delam trebušnjake user posted image  .......

pridna pridna...no naša še tok časa ne drži glave gor da bij jih lohk kej nardila..ampak bom kmalu probala...
Hvala za idejo...user posted image

levčica..pozdravljena..lepo da si se nam končno pridružila..da še tukaj malo počvekaš z nami!!!!

en dan me ni blo gor..pa ste mi tri strani naklofale..
mah grem brat kaj pa čem...hihiii dobr da naša že spi...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 21:48:24   
mama11
Matr ste zgovorne, jaz nimam časa tolk brat, je moj ravnokar uspaval user posted image  in ga šibam očarat user posted image , si je zaslužil (jaz pa še bolj user posted image ).

Ta teden imamo pestro. Očitno so se pupi spustile glasilke in nas že od srede zabava in straši z novoodkritim glasom. Pa ne boste verjele, zna že puzat. Včeraj ponoči sem jo "odkrila" kakšnih 20 cm višje kot sem jo dala spat. Potem mi je pa danes zjutraj pokazala, kako ji rata - kot gosenici - noge pokrči, rit porine v luft in se odrine naprej - in glave pri tem niti ne dvigne. Je smešna za počit.

Zdaj pa šibam, preden mi user posted image  zaspi na kavču.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 22:01:05   
Dajica
No, pa sem si koncno uspela zdepilirat nogice, da ne bom kosmatinka na plavanju. user posted image Mi smo pa brez tv-ja, samo lj1 nekaj vlece, to pa zato ker so nam anteno s strehe kar odklopili pa dol vrgli. Tko da sem sla vceraj s Kajo kar k sestri BB gledat. Je zaspala tam in ko sem sla domov, sem jo oblekla, dala v avto in domov, slect pa v posteljico in niti malo ni ucke odprla. Kar spala je in se ni pustila motit. Je pa 2 minutke z avtom stran od nas doma.

Men pa tudi tolk sladko pase, pa se ne morem upreti in vsak dan pojem al cokolado, kaksne piskote, bobi palcke...ma karkoli, sam da je neki. Pa ocitno Kaji nic ne skodi, tko da HB. user posted image Bi se rada odvadila oz. vsaj zmanjsala dozo,pa neeee greeeeee....

Kar se tice se enega otrocka...hmm..kaj pa jaz vem. Vcasih sem govorila, da bi imela 2, zdej pa kr ne vem. Se mi zdi, da me Kaja zapolni in da nima zelje se po enem. Ceprav ene parkrat sem pa imela zeljo po se enem.

Sibam pod tusek..

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 22:02:27   
sonchek
..no pa začnimo..hihiii

mama11..jaz sem svojo že kr nekaj časa nazaj prijavila v vrtec...tudi mi imamo taščo doma..ampak se mi zdi že mal prestara da bi lohk merkala našo punco..je le 9-10 ur na dan..naša pa bo plezala in plazila in niti minute je ne morš spustit izpred oči..
no bo pa vsaj vsak dan kosilo kuhano ko pridemo domov...tudi to je nekaj...hihiii

SREČANJE-..tudi jaz lahko v četrtek..v petek imamo pa cepljenje...tko da če se boste zmenile se vam pridružim na kakšni kavici...

Scuba..ja Jankovič ti jo bo pa res počuval user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Prejšnjo noč sem ji namreč zaman probavala razložit, da se ob 5h zjutraj pač NE POGOVARJAMO, ampak še spimo. user posted image



Tole sem jaz neuspešno probavala razložiti mojemu otroku včeraj zjutraj ob 6h in danes ob 6.30.. sploh ne vem kaj ji je, da se je začela tko zgodaj zbujat user posted image . Men se je zdelo že ob 8h kot se je zbujala prej prezgodaj.

..pri nas se tudi tako zgodaj zjutraj zbuja..ja sem se spomnila, da mogoče bi blo pa fajn ji rolete dol spustit..zdej k je že to svetlo zgodi zjutri..kaj mislite?

Dajica user posted image user posted image user posted image  bravo za začetek -do novega stanovanja...joj mi smo na srečo to že dali skozi..je pa na začetku zgledalo približno takole kot sedaj pre vas..pa srečno...

Aja točno a se ura premakne..še dobr da me je Tanayya spomnila???

anit28...upam da čim prej dobiš službo user posted image

VB..no superca da je s Tianno bolje in da se še zboljšuje stanje...zdej pa držimo pestke za 24..držite se..user posted image
p.s. pa ne preveč zapravljat user posted image ..sej vsega pa le ne rabi user posted image user posted image user posted image

Žirafa...bravo za poroko...upam da minejo priprave čim manj stresno...in superca za vašo prinsecko in vse ostale družinske člane..sej more bit verjetno res šok, ko mislilš da si na pragu smrti...no sam da je vse fajn in da se še izboljšuje...
No mi imamo kt antilopo iz ikea-e..pa nima nobenga naklona in nič nima..lohk se pa pere v pomivalcu..hihiiii kar je odličnooooo (tazga k ma Barika na slikcah)..

jolly..tud "samo 2,5" je zeloooooooooo ureduuuuu!!!user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Nicolina, mogoče ima samo t.i doječo stavko, preberi kaj več o tem na MON-u - forum Dojenje.Tudi moj Vasja se je kak mesec nazaj drl in z roko mahal po meni....nevem kaj mu je bilo, ampak potem je minilo.

..to se tudi tri nas včasih dogaja...
a sploh nisem vedela da lohk tud tok majhna pa že stavka...user posted image user posted image user posted image  kva jo bom user posted image user posted image user posted image
..ja morm kej o tem prebrat...da vidim kaj dogaja..drugače pa mislim da imam mleka dovolj...

Scuba..upam da ti tale vročina ne napoveduje kaj hujšega..šccc šccc vročina...
pa merkaj se...

no evo..končno sem prišla čez vaše poste..nekaj pokomentirala..
No mi smo se pa tudi cel dan potepali..zjutaj smo šli k našim v lj..pol sva z našo šle v Leclerca po darila ker smo pol šli še na en rojstni dan...
in prišli zelo pozno domov user posted image  naša pa čist ustrujena na fertik...hihiii
..mah njej res ni zaspat če se okoli nje skoz neki dogaja..pravi ferbec je ratala...sploh če stopiva v štacuno (zgleda je po mami) pa okice na šitoko odpre in obrača glavo levo in desno...

No upam da mi tegale ne zbriše zdej...k se požrem user posted image user posted image user posted image

nočko!!!!!!!!!!!!



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 22:05:15   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica
Kar se tice se enega otrocka...hmm..kaj pa jaz vem. Vcasih sem govorila, da bi imela 2, zdej pa kr ne vem. Se mi zdi, da me Kaja zapolni in da nima zelje se po enem. Ceprav ene parkrat sem pa imela zeljo po se enem.

..tudi jaz sem podobnega mišljenja..sam mi je blo tok fajn met en velik trebušček in pol čutit brcike in vse kar je povezao s nosečnostjo..in pol tisti veliki dogodek-rojstvo...in potem največja sreča..mah pomoje bomo imeli še enga user posted image
..aja morm še mojga vprašat..user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 22:05:35   
Dajica
aja sem se spomnila da bosta najina mogoče sošolca

Ja, sej res levčica, super!!!! Pol pa je dober, da se bosta ze prej poznala. K bova res skor sosedi. Ampak samo sosolca bosta, nic vec, ker je Kaja rezervirana za Vanjinega Timona. user posted image user posted image

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 22:09:59   
DEBELUŠKA30
Tanayya videla sem ZS, se jutri slišiva!

Jooly, ja imajo še vedno tisto "žičnico", pa še dren ni bil user posted image user posted image user posted image !

Vanja, to žičnico bi moral probat tudi Enej, naša je bla fulll navdušena user posted image !

Zdaj grem pa pod tuš, pol pa k mojmu, pol pa ... user posted image user posted image user posted image , pol pa ...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 22:13:09   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
Dajica user posted image user posted image user posted image  bravo za začetek -do novega stanovanja...joj mi smo na srečo to že dali skozi..je pa na začetku zgledalo približno takole kot sedaj pre vas..pa srečno...

Hvala, hvala... a pri vas ste tudi hiso dvigovali? Potem si v podstresnem stanovanju? Kako je??

Sej res, Žirafa-cestitke za poroko!!!user posted image user posted image user posted image Si te ze kar predstavljam, lepo nevesto!user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...
Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?