|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 21:30:21   
manca

En vic za popestritev večera:user posted image

Skupina obiskovalcev je na 'naravoslovnem dnevu' v tovarni izdelkov iz lateksa

Najprej jim ponosno razkažejo linijo, na kateri izdelujejo dudke.

Nato nadaljujejo ogled, vodič jih prižene tudi mimo linije, kjer izdelujejo kondome.

Na koncu linije je tudi nekakšna naprava z iglo in en dober opazovalec med obiskovalci opazi, da s to iglo vsak deseti kondom enostavno preluknjajo...



Začuden vpraša vodiča: "Pa vi resnično namerno preluknjate vsak 10. kondom?"

Vodič se obotavlja: "Ja... tako nekako."

"Pa je to dobro za posel s kondomi?!"

"V bistvu niti ne... Je pa odlično za naš posel z dudami!"

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 21:34:22   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Za takole kavico in sprehod pa se lahko še kdaj zmeniva, tudi dopoldne!



Hej hej, včer si me vabla, kao, no Eneja, zdej me boš pa na suhem pustilauser posted image user posted image user posted image




Vanja, veš da ne user posted image ! Ja, veš zakaj sem rekla da je za Eneja una vlečnica, ker je ravno tako nežen kot naša Emma in se mi zdi ravno prava stvar, da ju malo "ojunači" user posted image ! Tko, da en dan, ko ga boš imela doma, bom jest tud Emmo pustila, pa se dobimo na Zbilju!

Scuba, samo da je bolje user posted image !


ČESTITKE TAJI IN URBANU ZA 5 MESECEV:
user posted image




_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 21:47:03   
naraščaj
Čer, sam na hitr se javim, ker vas mam ful za prebrat.

Taja spet že neki čivka tak, da ne vem ,če mi bo ratal. Smo bli danes cel dan zuni in smo šli pol s sosedi kr skupi na kosilo, je mela RD in častilala. Športni del smo namontiral in je za enkrat OK. Včeri pa smo se potepal in je bla ful pridna. Sem mojmu rekla, da se bova še sam potepali, da bo pol pridn spala (se je sam 1x zbudla, skor ne pomnem kak je to).

No tolk za enkrat, se beremo

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 21:48:28   
DEBELUŠKA30
Vanja, ta stran (migimal.si) za plavanje in ostalo me zanimajo cene, a na spletu niso objavljene user posted image ?

Gruška, se potem dobimo pri tebi ta teden? Je dan že določen?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 22:28:40   
tintin
Hoj še od mene,
čez vikend smo se imeli lepoo...v soboto smo malo vozičkali po Kranju, danes pa po Škofji Loki...krasno vreme.
Naš Vasja po novem protestira v vozičku in avtosedežu (beri: mu je dolgčas), noro so mu zanimive zavese, razne brisače, ki visijo....vse je treba prijeti...Danes me je v Loki polil z vodo, ker je v trenutku ko sem hotla pit zagrabil kozarec, aja pa iz igralnice se mi zvali pod kavč itn...noro skratka (non stop se obrača). Spimo še vedno samo ponoči, čez dan pa parktat po 15 - 30 min...Noro skratkauser posted image
Drug vikend gremo pa na morje,če bomo do tja prišli (če se bo drl v sedežu, bomo šli kar domovuser posted image ).
Lp vsem!

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 22:35:08   
manca
Sej naša se je dons tut drla v vozičku, pa sem jo potem kar ven vzela in je bil potem mir. Je prav uživala ko sem jaz njo nosila pa še voziček zraven porivala. Bom imela kmalu mišičaste rokeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 22:35:51   
zirafa76
pozdrav na hitro...

v album sem dala special sliko....morete jo videt..kako uziva v kopanju..za smejat...ne rata mi jo prilepit tukaj..zato album.......user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 22:46:35   
scubadiver
Kje ste zdej moje so-plavalke? A mi dovolite it jutri na plavanje al rajš ne? Ne me ignorirat prosim user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 22:54:06   
scubadiver
Žirafa kolk je luškana Isabela v banjici. Kot prava princeska sedi in čaka da jo "sužnji" spedenajo user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 22:58:13   
gruška
Čeeer, s Tajo se zahvaljujeva za čestitke user posted image  in tudi Urbanu čestitava user posted image user posted image

Sem na hitro preletela za nazaj, smo imeli prester vikend ... mi na obisk, obiski pri nas, spet sem torto pekla, mal cunje rihtala ... pa znaj smo bili, ker je bil taaaak sonček .... pa tale ura nas je čist zmedla user posted image  ...... mam otroke ponavad ob osmih v posli, dons so bli pa šele ob 21ih ...

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Zdej pa ne vem za jutri zaradi plavanja. jaz bi ful šla, pa se bojim da ne bi koga okužila? Kaj mislite ostale so-plavalke? Mi dovolite it al naj jutri raje spustiva z lano?


Jaz ti dovolim, samo boš mogla met skoz usta zaprta, da nas ne okužiš user posted image  .... joj, Scuba, to bo pa pri tebi težko a ne? user posted image user posted image user posted image  .... Valjda da prid, če si boljše ....


IZVIRNO SPOROČILO: barika

Jaz tudi telovadim z Leg magic, zdaj si bom še Ab rocket kupila ... bo treba kmal v kopalke user posted image  .... ki jih še vedno nimam user posted image

da bi ti cegu na glavo padu... (sej veš zakaj)



user posted image user posted image user posted image  ... sej nism nič takega rekla .... a veš, jaz vem, da sem suha, nisem nikol zanikala, ampak rodila sem pa 4x in vsakič sem imela ogroooooomen trebuh, ker sem nosila čisto spredaj - a veš koliko je to kože user posted image  .... in glede na to, da sem bila prej aerobičarka, ful fit in brez odvečne kože ali maščobe, tud mene tole "matra" ... saj vem, da cunje ful skrijejo ampak mene pač moti .... tko da un cegu kar komu drugmu vrž na glavo user posted image user posted image
Aja, pa kopalk nisem nikjer dobila ... sem dala pol Lj. čez ... user posted image  ... sem zdaj ene stare stauhala, začasno .... za jutri bojo že ....


Žirafa - user posted image  čestitke ob zaroki ...

Tannaya - ne govor o frizerju user posted image  .... jaz bi tud mogla it ....

Mama11 - a veš kje jaz najdem Tajo zjutraj, ko se zbudi? Ne 20cm višje, ampak en meter nižje user posted image  .... obrnjeno čist okrog ... je začela prav puzat, pa zdaj hoče že kar vstat, se ful na noge opira, ko jo držim v naročju  user posted image ......

Samo še o plavanju:
saj so verjetno vse povedal na sestanku, kaj jutri prinest s sabo pa vseeno: ne pozabit na spodnje perilo, če boste prišle oblečene že v kopalke, pa eno pleničko za na blazino v garderobi, pa kapco bombažno, pa eno vrečko imejte s sabo, da boste dale mokre kopalke not, da ne bo ruzak moker, pa ne jih pripeljat v vozičku, ker je malo prostora... najlažje je v lupinci, ker imaš potem tud kam odložit otroka, ko se še ti oblačiš.... pa da ne boste pozabile na elastike al špange al kar koli za lase, da jih boste spele .... pa ne otrok, niti sebe, pred plavanjem mazat po telesu s kakšnim oljem ... še kaj user posted image  .... se vidimo jutri user posted image .........

Nočko!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 23:04:46   
DEBELUŠKA30
Žirafa super slike user posted image user posted image user posted image , full ma fletne čevelčke tale tvoj sonček, kje si jih dobila?

Gruška pa ima nov podpis user posted image user posted image user posted image user posted image  (a se temu tako reče user posted image ), prejšnji mi je bil nekako bolj "všeč"! Ampak ta je tud "kullll" user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 23:07:11   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Gruška pa ima nov podpis user posted image user posted image user posted image user posted image  (a se temu tako reče user posted image ), prejšnji mi je bil nekako bolj "všeč"! Ampak ta je tud "kullll" user posted image



Hvala user posted image , sem ga že prejšnji teden zamenjala ... men je tud un fullllll všeč, ampak mal za spremembo ... mi je ta tud "globok" ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 23:16:38   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: gruška


Samo še o plavanju:
saj so verjetno vse povedal na sestanku, kaj jutri prinest s sabo pa vseeno: ne pozabit na spodnje perilo, če boste prišle oblečene že v kopalke, pa eno pleničko za na blazino v garderobi, pa kapco bombažno, pa eno vrečko imejte s sabo, da boste dale mokre kopalke not, da ne bo ruzak moker, pa ne jih pripeljat v vozičku, ker je malo prostora... najlažje je v lupinci, ker imaš potem tud kam odložit otroka, ko se še ti oblačiš.... pa da ne boste pozabile na elastike al špange al kar koli za lase, da jih boste spele .... pa ne otrok, niti sebe, pred plavanjem mazat po telesu s kakšnim oljem ... še kaj user posted image  .... se vidimo jutri user posted image .........

Nočko!!!


user posted image user posted image user posted image Gruška, škoda, da nisi tega opozorila napisala 14 dni nazaj, ko smo šli mi 1. plavat!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 23:18:01   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: gruška


Samo še o plavanju:
saj so verjetno vse povedal na sestanku, kaj jutri prinest s sabo pa vseeno: ne pozabit na spodnje perilo, če boste prišle oblečene že v kopalke, pa eno pleničko za na blazino v garderobi, pa kapco bombažno, pa eno vrečko imejte s sabo, da boste dale mokre kopalke not, da ne bo ruzak moker, pa ne jih pripeljat v vozičku, ker je malo prostora... najlažje je v lupinci, ker imaš potem tud kam odložit otroka, ko se še ti oblačiš.... pa da ne boste pozabile na elastike al špange al kar koli za lase, da jih boste spele .... pa ne otrok, niti sebe, pred plavanjem mazat po telesu s kakšnim oljem ... še kaj user posted image  .... se vidimo jutri user posted image .........

Nočko!!!


user posted image user posted image user posted image Gruška, škoda, da nisi tega opozorila napisala 14 dni nazaj, ko smo šli mi 1. plavat!!!! user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image , pa ne da je tvoj pozabu gate doma user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 23:23:08   
gruška
Prej sem še to pozabila: velja za v četrtek ob 11ih pri meni ...
kandidatke, dopišite se:

Scuba - Lana
Jooly - Kim
Levčica- Matic
Sliva - Anže
Debeluška - Erna
katero sem še pozabila user posted image  ... gorenjke, zmente se glede prevoza ....

Aja, Sliva vas pozdravlja, sva govorili, pa še srečali sva se ... če bo lahko, vas itak pride k meni spoznat ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 23:24:36   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Prej sem še to pozabila: velja za v četrtek ob 11ih pri meni ...
kandidatke, dopišite se:

Scuba - Lana
Jooly - Kim
Levčica- Matic
Sliva - Anže
Debeluška - Erna
katero sem še pozabila user posted image  ... gorenjke, zmente se glede prevoza ....

Aja, Sliva vas pozdravlja, sva govorili, pa še srečali sva se ... če bo lahko, vas itak pride k meni spoznat ....


Sorry Martita, vaju sem pozabila napisat  user posted image  ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 23:47:43   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Prej sem še to pozabila: velja za v četrtek ob 11ih pri meni ...
kandidatke, dopišite se:

Scuba - Lana
Jooly - Kim
Levčica- Matic
Sliva - Anže
Debeluška - Erna
katero sem še pozabila user posted image  ... gorenjke, zmente se glede prevoza ....

Aja, Sliva vas pozdravlja, sva govorili, pa še srečali sva se ... če bo lahko, vas itak pride k meni spoznat ....


Sorry Martita, vaju sem pozabila napisat  user posted image  ....


Ej tole pa globoko zamerimuser posted image user posted image user posted image . a naju pa ne boš dala na seznamuser posted image

No pa lahko noč!
Pa fajn se imejte ju3 na plavanjuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 23:51:31   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: gruška


Samo še o plavanju:
saj so verjetno vse povedal na sestanku, kaj jutri prinest s sabo pa vseeno: ne pozabit na spodnje perilo, če boste prišle oblečene že v kopalke, pa eno pleničko za na blazino v garderobi, pa kapco bombažno, pa eno vrečko imejte s sabo, da boste dale mokre kopalke not, da ne bo ruzak moker, pa ne jih pripeljat v vozičku, ker je malo prostora... najlažje je v lupinci, ker imaš potem tud kam odložit otroka, ko se še ti oblačiš.... pa da ne boste pozabile na elastike al špange al kar koli za lase, da jih boste spele .... pa ne otrok, niti sebe, pred plavanjem mazat po telesu s kakšnim oljem ... še kaj user posted image  .... se vidimo jutri user posted image .........

Nočko!!!


user posted image user posted image user posted image Gruška, škoda, da nisi tega opozorila napisala 14 dni nazaj, ko smo šli mi 1. plavat!!!! user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image , pa ne da je tvoj pozabu gate doma user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne moj, jst!!! user posted image

user posted image user posted image user posted image

Zdej hodva z Majo na plavanje kar oba, ker lahko ima 2 spremljevalca. Medtem ko onadva delata vaje po programu, se jaz malo naplavam. Ful paše za hrbet!!

Ja, Gruška, medve z Majo tud prideva v četrtek. Se bom potrudla, da čimprej ustaneva, čeprav ne vem kako bo to, zdej k se je še ura premaknila.user posted image Eh, mamo mi eno taaaaako luštno zaspanko doma.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 23:53:31   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

Gruška glede srečanja morm tole povedat že zdele, da ne boš pol rekla da sem zahinavla: pridem, razen v primeru da glih tist dan dobimo avto.....šanse so pa 50/50user posted image user posted image .



Ne ti men tralala brez trobente user posted image  .... sem te imela v mislih in še čakam tvoj odgovor ... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.3.2008 23:55:50   
gruška
user posted image user posted image user posted image  Martita, kaj si pa pol naredila user posted image  .... šla brez domov? user posted image user posted image  A si bla kot Sharon Stone? user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 0:06:48   
barika
, pa ne da je tvoj pozabu gate doma

hmmm, nama se to vedno, redno dogaja...sej ni panike (oblečem đins brez spodnjih hlač lalalala) sam da ma mali plenicouser posted image user posted image user posted image user posted image

gruška, sem te danes pogrešala, cegu pa čaka...sej bo še dost priložnosti


zdej grem pa mojga spedenat (upam, da že spi, ker se mi ne da glih no....user posted image ) pol pa spat
lahko noč koke in piščanci user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 0:29:02   
zirafa76
hah..zgleda kot Al Capone na sliki..sam cigara pa flasa whiskija se manjka...ful sma se presmejala tej sliki..na nekaterih res cudno izgleda....user posted image

Debeluska..cevlji so Next

kaj pravite o obleki???
http://www.1-svatebni-saty.cz/galery/c/_image.php?dir=start&file=01.jpg


pa fajn plavajte....user posted image user posted image pa res ga ne srat,pa brez gat hodit okol..ceprav mi je nekdo rekel,da vcasih je dobr,ker nikol ne ves kaj te lahko preseneti....user posted image

papa

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 0:35:38   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

user posted image user posted image user posted image  Martita, kaj si pa pol naredila user posted image  .... šla brez domov? user posted image user posted image  A si bla kot Sharon Stone? user posted image


Ja, sam hvala bogu v hlačah! user posted image
Enkrat, med nosečnostjo, na višku moje pozabljivosti zaradi podivjanih hormonov, pa nisem mela te sreče, sem bla v krilu in namenjena v službo. user posted image


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 0:40:37   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76


kaj pravite o obleki???
http://www.1-svatebni-saty.cz/galery/c/_image.php?dir=start&file=01.jpg




meni je všeč....stezniki so fajn varjanta....še posebej mi je všeč ta kombinacija z barvnim trakom...tudi če bi bil trak kake močno rdeče parve bi blo fajn...kaj pa krilo, a ma obroč spodej, k je tko široko? če ja, bi mene skrbelo, kako bi se obnašalo, ko bi se vsedla, plesala user posted image nimam pa izkušenj s poročnimi oblekami, tako da ne znam svetovat.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
31.3.2008 8:01:20   
scubadiver
Dobro jutro punce,

Lana je prespala že drugo noč zapored v celoti. Bravo punca user posted image . Zdej se to namreč ene tri tedne ni zgodilo, zato sem tako vesela da še zna user posted image .

Sva vam sluhali eno kavico da se boste lažje zbudile

user posted image

Kar se tiče plavanja.. jest se še vedno počutim čist ok oz ni nič slabše kot včeraj. Vročine nimam več, tako da sem jo imela samo v soboto zvečer.

Midve z Lano bova prišli, se bova držali bolj zase in bova šli po plavanju domov. Ne bova šli na pijačko da res koga ne okužim a prov? Če pa katero skrbi pa naj mi prosim pove in bova raje ostali doma... Rajš vidim da mi poveste kot da potem med sabo opravljate in se jezite kok sem nesramna da sem prišla kljub temu, da sem imela v soboto vročino user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...
Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?