|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:21:07   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

A si vidla Jooly, vse so navalile na tvojga user posted image , še na internet so ga šle iskat ... mal pazi, babe so opasne, ti rečem user posted image


Zdej razumem zakaj je tko dolgo skrivala kdo je njen. Glede na to kok je fejst user posted image . Vidš, zato jest ne kažem mojga okol, da mi ga katera ne spelje user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:23:24   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

Laubica - Naš je imel ful suho kožo, sedaj pa je boljše. Lišaji so pa nastali okrog vratu in pod pazduho. Po kopanju pa je bil tudi cel flekast. Sedaj ko sem na dieti, koža ni več tako suha. Sploh ne vem ali pomaga krema exomega od Aderme, weleda krema ali pa moja dieta brez mleka in jajc.user posted image Sem pa takoj po 1 tednu, k flekci niso hoteli izginiti, tekla do P in mi je napisala napotnico za alergologa. V sredo imava alergologa in ti lahko kaj več povem kako izgleda. Ali je P videla izpuščaje?

Ja in je rekla da so atopični-NI ŠKRLATINKA,ne vem kaj naša p. mučka res jutri zjutraj jo kličem in rečem za testiranje in dermatologauser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:24:06   
Nana Liza
Jest sem danes  prvič, samo kar nekaj stvari danes nisem dobila (riževo mleko, rastlinska margarina, 2 vina posladka, pa nekaj sokov s slamico in navaden sok). Ali je to pogosto?

Zdaj moram pa jutri po margarino in riž. mleko nujno v Supernovo, sicer sem pa ostalo dobila vse.

Zdej pa res grem pod kovter...user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:25:40   
sonchek


No Kaj pa če kr nardimo spisek in en približen datum:

Torek 13.5. 2008 ali četrtek 15.5. 2008
-sonchek in Neli
-NanaLiza in Tevž + velika user posted image
-Gruška in Taja 15.5.
-
 
 

No kaj pravite ostale..a se nam bo tudi kakšna celjanka, štajerka, gorenjka, dolenjka,primorka.... pridružila...
Seveda bomo spremljali še vremensko napoved, ker more bit kakšen lep dan...user posted image


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:26:42   
Laubica
sonček -kje se pa dobiteuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:28:56   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: barika

punce, a nobena noče arielovega bona za malo več kot 7 €?????? sem vas že 1x spraševala, pa ni bilo odgovora

Mislim da se je takoj ena javila..pa ne vem, če ni to bila Gruška..vem da ena je bila..očitno si spregledala..


user posted image  Sonchek, to si pa tko povedala, kot da se jaz vedno za vse zagrebem ... user posted image  PA NISEM BILA JAZ.... Barika, zarad mene komot daš Levčici ...


user posted image user posted image ne, ne vem zakaj mi je nekaj ostalo v spominu, da si bila ti...hihiiii..sorčiiii...sej itak nisem bla prepričana...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:29:22   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza


A  katera kaj nakupuje preko spletne trgovine Mercator?user posted image


Jaz kar pogosto. Men je ultra fantastično. Kaj te pa zanima?


A res user posted image , kaj pa kupuješ? Špecerijo? Jaz še nikol nisem ....


Gruška, ja super je! Zadnje čase ima moj ful dela in potem jaz s temi steklenicami in litrami mleka tovorim domov in praške  pa še voziček s Tevžem in imam počasi tega čist dost. Naročiš in potem pridejo glede na uro, katero si oddal naročilo. Pa še s kartico plačaš. Pol je pa moj kmalu prišel domov in mi je vse znesel gor po stopnicah.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:31:05   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

A si vidla Jooly, vse so navalile na tvojga user posted image , še na internet so ga šle iskat ... mal pazi, babe so opasne, ti rečem user posted image


Zdej razumem zakaj je tko dolgo skrivala kdo je njen. Glede na to kok je fejst user posted image . Vidš, zato jest ne kažem mojga okol, da mi ga katera ne spelje user posted image


Sem šla še jaz poferbcat, je pa res fejst...user posted image  

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:34:01   
nicolina
Sonchek, po vsej verjetnosti prideva tud midva: Nicolina +  Tin, ampak bi pršla tist dan ko bosta Gruška in Taja lahko (15.5.), da Tin že končno spozna svojo punco user posted image user posted image . Pa ostale bi tud jaz že rada spoznala, bi blo res fajn, da nas bi blo čimveč.user posted image
A lokacijo ste določle?

< Sporočilo je popravil nicolina -- 5.5.2008 22:35:11 >

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:36:26   
scubadiver
Gruška tko kot ti je že NanaLiza napisala. Kupujem vse. Dostava je nad enim zneskom zastonj. V evrih niti ne vem nad kolk ker itak vedno prekoračim. Izbereš ure dostave - recimo med 10 in 12 in so bli do sedaj vedno točni.
Se pa zgodi da kdaj česa nimajo oz. pokličejo če lahko zamenjajo. Mi je pa najbolj praktično za tavelike stvari - karton mleka, paleta piva, 6-pack vode.... da mi ni treba nosit od parkinga do doma, ampak mi lepo pred vrata dostavijo z vozičkom.

NanaLiza jaz prav kakšnih specialnih stvari kot je recimo riževo mleko nisem nikoli naročala in so mi vedno če česa niso imeli lahko našli zamenjavo.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:36:36   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

sonček -kje se pa dobiteuser posted image

zoo v lj user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:37:40   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

sonček -kje se pa dobiteuser posted image

zoo v lj user posted image


Jaz načeloma lahko kadarkoli..

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:39:04   
sonchek

No Kaj pa če kr nardimo spisek in en približen datum:

ZOO LJ
Torek 13.5. 2008 ali četrtek 15.5. 2008
-sonchek in Neli
-NanaLiza in Tevž + velika user posted image
-Gruška in Taja 15.5.
-Nicolina in Taj 15.5.
-Scubadiver in Lana 
-
 
 

No kaj pravite ostale..a se nam bo tudi kakšna celjanka, štajerka, gorenjka, dolenjka,primorka.... pridružila...
Seveda bomo spremljali še vremensko napoved, ker more bit kakšen lep dan...user posted image  


< Sporočilo je popravil sonchek -- 5.5.2008 22:40:46 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:39:38   
sonchek
No tok za danes, več jutri...
nočkooooooooooooooooooooooooooo

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:43:56   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

A si vidla Jooly, vse so navalile na tvojga user posted image , še na internet so ga šle iskat ... mal pazi, babe so opasne, ti rečem user posted image


Zdej razumem zakaj je tko dolgo skrivala kdo je njen. Glede na to kok je fejst user posted image . Vidš, zato jest ne kažem mojga okol, da mi ga katera ne spelje user posted image


Za tvojga pa vemo kje dela, pa ga lahko gremo tja pogledat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:45:21   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek



No Kaj pa če kr nardimo spisek in en približen datum:

Torek 13.5. 2008 ali četrtek 15.5. 2008
-sonchek in Neli
-NanaLiza in Tevž + velika user posted image
-Gruška in Taja 15.5.
-
 
 

No kaj pravite ostale..a se nam bo tudi kakšna celjanka, štajerka, gorenjka, dolenjka,primorka.... pridružila...
Seveda bomo spremljali še vremensko napoved, ker more bit kakšen lep dan...user posted image



ja itaq, pridem pešuser posted image user posted image

jutri ima moj mali cepljenjeuser posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:51:02   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek


No Kaj pa če kr nardimo spisek in en približen datum:

ZOO LJ
Torek 13.5. 2008 ali četrtek 15.5. 2008
-sonchek in Neli
-NanaLiza in Tevž + velika user posted image
-Gruška in Taja 15.5.
-Nicolina in Taj 15.5.
-Scubadiver in Lana 



Sonchek, popravljam te, ni Taj, ampak Tin user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:54:08   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek


No Kaj pa če kr nardimo spisek in en približen datum:

ZOO LJ
Torek 13.5. 2008 ali četrtek 15.5. 2008
-sonchek in Neli
-NanaLiza in Tevž + velika user posted image
-Gruška in Taja 15.5.
-Nicolina in Taj 15.5.
-Scubadiver in Lana 



Sonchek, popravljam te, ni Taj, ampak Tin user posted image


Je hotla napisat od Taje, pa je napisala Taj user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:55:57   
gruška
Barika, nisem pozabila nate (oz. na tvojga user posted image )... takoj ko dobim odgovor, ti sporočim ....

Zdaj grem pa spat ...

Nočko!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:57:38   
nicolina
Jaz grem tud v mižule.... NOČKO

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 23:07:02   
scubadiver
jest grem tud v deželo sanj.

Nočko

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 23:22:43   
Oranža
Čer,

Jst tud pridem v Zoo Lj. oz. pridemo vsi 3: Torej Oranža+Timon+Enejuser posted image user posted image
Dajica kaj pa vi2? Bi bla zlo vesela, če bi vaju spoznalauser posted image
 
Tintin jst bom ju3 samo res hitro letela v KR pol pa hitro domov, ker imam doma Eneja z vročinouser posted image , zvečer je imel 38, bomo vidli kaj bo zjutraj. Ta čas ga bo pa tašča mal ''počuvala''(kkšen čajček bo nalit)user posted image user posted image
 
Škrlatinka -  jst sem pa mislila da tega ni večuser posted image  Pa mi je glih dons prijateljica rekal da je njena hči jo prebolela 3 tedne nazajuser posted image user posted image
 
Tanayya - ne ga srat z zdravjem.....zdej pa hitro suhe marelice, pa slive, pa veliko vitamina C in seveda železa......pa sej sama vešuser posted image
 
Nč fajn bodte, pa fajn pančkejte.
NOČKO!!

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 23:27:32   
rozika12
Film: Obupna belina, če sta vam Robin Williams in Holly Hunter fajn, priporočam. Zanimiv. Fajn.
Kofe: jutri, OK, Muller - jaz tudi rabim plenice in kopalke za Nino.
Srečanje: 13. al 15. COOL
Mercator online: v zadnjem mesecu nosečnosti začela prakticirat in mega. Težke stvari se mi ne da vleči: pijača, prašek, ... ... in ti prinese v dom. Kakšni spezialnih stvari pa res ni. Te ta velike so mi najbolj moteče.
 
Lahko noč
 

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 23:44:13   
mamuška
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

OjejAJTAK-uhice souser posted image fulllllllll bolijouser posted image upam da bo kamlu zdravuser posted image user posted image user posted image user posted image


Tako zdaj pa sledi vprašanje-ker vas ne morem redno sledit nimam pojma zato bom vprašala-tiste ki imajo otroci probleme z kožo-ste bili na testiranju-če ste bile ali vam je p. to svetovala ali ste same rekle?Ali ste bili pri dermatologu?Našemu se namreč od bazena koža ne popravi in ga fullllllllll srbi ima že cel obraz in lasišče skrampanouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa naša p. nič ne reče za argeologa zato ne vem če ji naj sama omenim?pa še to kero od teh krem poznate-A-DERMA EXOMEGA,MUSTELA,AVENE TRIXERA,EXCIPIAL,EUCERIN3%UREA,EUCERIN 12% OMEGA-to sem našla ko sem brala o AD



Hja, če se P sama ne zmiga, jo ti zbrcaj! Iz lastnih izkušenj pa ti povem, da si nekega čudeža ne obetaj, ne od alergologa ne od dermatologa. Še največ boš otroku pomagala sama s tem, da ugotoviš na kaj je alergičen in to sama. Ja, sama! Prvo vprašanje pri alergologu je bilo: "Na kaj pa sumite da je alergičen?" Povedala, sem, na kaj VEM, da je alergičen, tisto so potestirali in basta. Drugače lahko otrok dobi tudi 72 (!!!) različnih vzorcev alergenov, preden bodo ugotovili na kaj reagira. Če imaš posebno sreče, pa ni alergičen na nič v solo izvedbi (npr. ni alergičen na jajce), je pa alergičen na kombinacijo (npr. jajce+mleko) - potem si pa po domače povedano v riti, ker teh kombinacij je neskončno!

Za takole stanje umirit definitivno rabiš kortikosteroid, ki pa MORA biti za take male razredčen - ali v belobazi ali v mazilu z olivnim oljem. DOjenčkom običajno prepdišejo 3-5 % elocom in deluje skoraj čudežno, predvsem pa umiri srbenje. DOdatno si lahko pomagaš s kapljicami fenistil, da se otrok ne praska. Eno in drugo ti predpiše navaden P, samo zateži mu, FUL mu zateži. ne prosit, ZAHTEVAJ!!!! Z elocomom namažeš samo 1 x dnevno 3 dni zapored, sicer pa  mažeš z negovalno kremo, lahko 10x na dan. Nam se odlično obnese mustela, spet drugi hvalijo adermo, ki je meni prav tako super, spet tretji eucerin. Najbolje je, če greš v lekarno in eno stvar kupiš, ostalo pa prosiš za testerje. Ali si še bolj zvita in vprašaš, katere testerje imajo, tisto, česar nimajo, pa pač kupiš-čimmanjšo embalažo za prvič. Če ti utsreza, kasneje kupiš "ornk", da se izogneš prevelikim izdatkom za bV Odlična je tudi linija Avene, Trixera, samo to so vse svinjsko drage kreme po 20 eur in več za 100 mluser posted image user posted image

Škrlatinka prve dni ne srbi, običajno pa hodi skupaj z vnetim grlom in malinastim jezikom, dojenčki jo redko fašejo,  norice delajo mehurčke, dematitis pa je povsem nekaj drugega.

Pri nas bolezni še ni konc, pošteno sta bolna mož in oče, oba imata neko žnj obliko pljučnice in sta podrta v nulo. zato smo čez praznike samo bežali od njiju, bli smo v Volčjem potoku, Mozirju, pri tašči v Cerknem, skratka klatili smo se okrog ko brezdomci. D. je večinoma vse lepo prestal, ni pa preveč zadovoljen, če se mor avozit več kot uro in pol skup. Po tem času je treba obvezno pavzo, dekco ven, njega na dekco in mal "fizkulture", pol pa spet lepo zdrži. Z mamo sva sami za vse posle okoli vrta, štihanje, sajenje in ni glih enostavno, jaz imam itak kilo, ona svojih 60 let in zjahan križ, tko da sva ko dve Matildi, ki nekaj z lopato mahata. Ampak vseeno upam, da bova do konca tedna le "poštihali" - vsak dan mal, pa bo. Grem počais v miže!

user posted image user posted image za vse slavljenčke, za vse "zobkarje", nam se tudi vidi bela pikica na dlesni spodaj.


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 3:32:00   
ajtak
evo mene usred noci...

mali je ob 8h lepo zaspal in spal do cca 3h, takrat sem se jaz zbudila in vidla da se igra z zvezdicami od vrtiljaka (toook je priden, cist tiho je lezal in stegoval rokice in se spilal user posted image ), no jaz sem se pa zbudila ker me je zacelo svinsko bolet user posted image .
Tjasu sem dala flaso (ceprav ne jemo vec ponoci sam zdej je bogi user posted image ) in je zaspal nazaj... mene pa full boli in se zdej tule smilim sama sebi.
Pa se cisto nic nimam protibolecinskega doma user posted image , vceraj mi je namrec naklofen napisala ampak ker mi je napisala tud svecke za Tjasa na mojo kartico je rekla da teh dveh receptov ne morem naenkrat dvignt, ker mi ne bodo hotl dat... no, pol sem se itak odlocila, da so svecke za Tjaseka bolj pomembne in grem jutri (oz danes) to iskat. Se tko me je full butasto gledala una v lekarni da kaksno mam to dozo za dojencke user posted image ...

a da ve pa v merkator online kupujete... a veste, da mi ni se nikol na kraj pameti padl, da bi to loh user posted image , res fina ideja, sploh ko je tkole dez kod vceraj in se mi ne ljubi malega oblacit... a to pol placas po povzetju al preko neta? A loh z bancno al mora bit kreditna?

nc, grem probat nazaj zaspat!

Hvala za vase pestke in pikapoke, bomo se rabl tko da prosim ne se obupat user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.