|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 20:56:15   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica
Tako zdaj pa sledi vprašanje-ker vas ne morem redno sledit nimam pojma zato bom vprašala-tiste ki imajo otroci probleme z kožo-ste bili na testiranju-če ste bile ali vam je p. to svetovala ali ste same rekle?Ali ste bili pri dermatologu?Našemu se namreč od bazena koža ne popravi in ga fullllllllll srbi ima že cel obraz in lasišče skrampanouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa naša p. nič ne reče za argeologa zato ne vem če ji naj sama omenim?pa še to kero od teh krem poznate-A-DERMA EXOMEGA,MUSTELA,AVENE TRIXERA,EXCIPIAL,EUCERIN3%UREA,EUCERIN 12% OMEGA-to sem našla ko sem brala o AD

Hoj..naša je imela samo en flekc na obrazu in mi je P. napisala na napotnico nujno...pa je ni nič srbelo ali kaj podobnega...Tako da sva do dermatologa prišle zelo kmalu..kaj pa tvoja p. čaka pa pojma nimam..ti ji kr reč, pa naj ti gor napiše nujno, pa boš mogoče že isti dan na vrsti,..sploh če ga tok srbi revčka..
Kr mal popiz..i. ker to pa res nikamor ne pelje, sej ne veš s čim ga mazat, če ne veš kaj je..jaz sem imela Mustelo in ji je na začetku zelo nucala, pol pa nič več,..in zdej se nam je flekc glih lepo popravil pa je spet ji nastal,...mah sej nism dost pametna, pa jutr morm na dermo poklicat za izvide..upam da so že....

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 20:56:23   
DEBELUŠKA30
Laubica, tole sem našla na sosednji temi, k piše ena mamica:

sedaj pa k resni stvari; moj Žigec je včeraj dobil vročino 38, do večera mu je padla na 37,5, danes zjutraj pa spet 38 in ima neke pikice (izpuščaje) po celem telese, okoli vratu nekje do prs in tam okoli lulija pa največ

Žigija sem popoldan peljala k dežurnmu in ima škrlatinko

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 20:57:15   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Laubica, men je danes zdravnica rekla, da zdaj razsaja en virus, ki se pojavijo "spuščaji", da nima mogoče to?

a ni to škrlatinka...?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 20:58:14   
sonchek
no debeluška mal si me prehitela...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 21:00:25   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Laubica, men je danes zdravnica rekla, da zdaj razsaja en virus, ki se pojavijo "spuščaji", da nima mogoče to?

a ni to škrlatinka...?

user posted image user posted image user posted image  Sonchek, jest sem z medicino skregana user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 21:13:20   
DEBELUŠKA30
Jest pa pogrešam eno "blondinko", ja kje si se pa zataknila Gruška?

Vanjauser posted image  mislim Oranža, daj mi pošlji SMS, če boš jutri prišla, ker grem zdej spat, sem full zmatrana, sem cel dan od doma, najprej z Erno pri zdravniku,  pol sem jaz šibala na Jesenice, sem prišla domov ob 17 uri, ob 18 uri sem mela pa sestank v Šk.Loki, tko da zdaj sam dol padem!!

A sem že povedala da mam "spet" user posted image  nove čevlje, pa torbico za zraven user posted image , mi je moja mama kupila user posted image user posted image user posted image , pa skoz me ošteva kolk čevljev mam user posted image !

JAVNA UPRAVA je imela danes regres user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 21:18:19   
nicolina
Čer,
Tanayya, dej pazi se no, moraš se malo bolj zdravo prehranjevat, sej veš, da je zdravje na prvem mestu, pa brez sendvičev in bonbonov  user posted image user posted image  zate.
Laubica, res pokliči jutr P in povej kakšno je stanje, da ni res škrlatinka, joj kolk ga mora srbet revčka bogega, a ma tud vročino? user posted image
Debeluška user posted image   za dober opravljen pregled, ma takšna baba kot si ti, pa res ne more bit na nič alergična, tebi jezik pobere kakršnokoli alergijo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
( mal se hecam, sej nisi jezna, a ne? )

Ajtak, pozdravi se user posted image user posted image , želim vam mirno noč.

Grem mal telovadit, pa pridem nazaj....

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 21:21:10   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Jest pa pogrešam eno "blondinko", ja kje si se pa zataknila Gruška?
Jaz tud. user posted image

A sem že povedala da mam "spet" user posted image  nove čevlje, pa torbico za zraven user posted image , mi je moja mama kupila user posted image user posted image user posted image , pa skoz me ošteva kolk čevljev mam user posted image !
Kolk maš ti fajn mami. user posted image
JAVNA UPRAVA je imela danes regres user posted image user posted image user posted image !
Ja, jupi, jaz sem tud dobila... uh bom spet zapravljala user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 21:31:02   
Tanayya29
Hej!
Laubica nam nobena krema ni pomagala,mogoče še najbočj tea tree od justa.
Samo,če ima full izpuščajev,kaj pa če je res škrlatinka?Norice?Za norice vem,da srbijo,za škrlatinko pa ne vem???
A sta bila pri zdravniku?
Če je huda alergija pomaga kortikosteroid(elocom,advantan...),ampak s temi kremami je treba previdno,samo na prizadetih mestih...

Drugače,pa ga pelji h zdravniku,da ti da ustrezno zdravilo....
user posted image user posted image user posted image za Timona!
Debeluška ma seveda prid na kavo,pa še roke bova nastavljali,da bova rjavi....
Vam povem,da imam bolj rjave roke,kot moj mož pa je,full temne potiuser posted image user posted image user posted image .
Nicolina poslala sem ti ZS,o moji ljubezniuser posted image user posted image user posted image .





_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 21:47:52   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

ajtak..seveda da bomo držali pesti, za oba...
Zakaj pa tamalga kuha..sej verjetno več da izraščanje zob nikoli ne povzroči vročine? upam da ni kej drugaga in da se oba čim prej porihtata...



sem ze slisala, ja... sam cist vsi dojencki naokoli (5kom) so mel en dan vrocino pol pa zob user posted image  tko da upam, da je pr nas tud to to.

LAUBICA, jaz ti ne znam pomagat ker nismo bli pr alergologu, lisajcek je se kar tu ceprav je znatno boljse od kar s kremo cajevca mazem.

DEBELUSKA potem pa tocno vem kako se pocutis... a vodo pa blato bos kr sama nesla al ti je pediatrinja tko rekla?
Barika ma pa tole mrezo
user posted image  iz http://www.ekokamra.com/index.php

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 21:49:03   
scubadiver
Nicolina čez Semič oz mimo smo se pa tud peljali. Torej bi tam mogla mahat, jaz sem pa mahala skozi Črnomelj user posted image . Jedli smo pa v gostlini Samarin. Je blo dobro samo organizacija postrežbe jim pa fajn škripa. Smo naročili juhe. Dva sta jo dobila, midva z mojim pa ne. Potem je prišla pa že glavna jed, pa pride kelnarca z najinimi juhami in je bla kr presenečena ko sva rekla da zdej jih pa ne bova več. Pa me je hotla prepričat da mogoče bi pa lana eno pojedla. Ja pa jade.. pa po trikrat po naročevali pijačo, ker so pozabili vmes.. mal so zmedeni.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 21:49:30   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: rozika12

Ja, kje pa ste?user posted image
Gre katera jutri na kofe? Daj no ... dop. okoli 10 al pa 'žlj' user posted image , supernova?
Uživajte.
Tu se spet črni.user posted image
 
 


Jest pridem oz. midva. user posted image

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 21:55:14   
rozika12
Moji so vsi v mižulah user posted image
Meeting: No ja, poskusit ni blo greh, pa drugič kofe. Mam jutri lih fajn cajtuser posted image , pa bi mi prav pasal.
A ti maš pa mojstre v bližini, Scuba. Uh, ti se pa držijo urnikauser posted image
 
Zdaj bom gledala film, Obupna belina, baje je cool. Sporočim jutri.
Ajtak, mislimo na te, seveda.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 21:59:00   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: rozika12

A ti maš pa mojstre v bližini, Scuba. Uh, ti se pa držijo urnikauser posted image  
 


Hm kako to misliš?  Nč jih nimam v bližini, enkrat jutri pridejo. Sem klicala 30.4 tko da niti niso mogli prej. Danes sem jim pa jest rekla da ne morem zarad plavanja. Sam upam, da bojo kmalu da jih ne bom cel dan doma čakala ker to se mi pa res ne ljubi.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 21:59:10   
rozika12
O Nina Nanauser posted image , mega.
 
Še uro. Je ob 11 vredu? Če ne pa na sms. Še kdo, helouuuuu, helou .....
 
 

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 21:59:40   
barika
ja kaj pa nej zdej..glede bona  mislim..zdej se je javla levčica pa še ena bi naj zadnjič rekla, pa nisem vidla...mater no, zdej se bom pa sekiralauser posted image user posted image

debeluška, mreža je do 30 kg, točno ta, ko je dala ajtak sliko gor, imajo a tud take do 100 in več kguser posted image , jst bi imela on stol mrežo, pa ga nimam kam dat..mogoče v bodočo otroško sobo


user posted image

Ajtak, čim prej se pozdravita s Tjašem!!! (a si dobla ZS??)

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:01:06   
rozika12
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: rozika12

A ti maš pa mojstre v bližini, Scuba. Uh, ti se pa držijo urnikauser posted image  
 


Hm kako to misliš?  Nč jih nimam v bližini, enkrat jutri pridejo. Sem klicala 30.4 tko da niti niso mogli prej. Danes sem jim pa jest rekla da ne morem zarad plavanja. Sam upam, da bojo kmalu da jih ne bom cel dan doma čakala ker to se mi pa res ne ljubi.
Žal sem točno to mislila, ker se mi zdi, da njim drugače tiktakajo ure, user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:01:07   
Nana Liza
Laubica - Naš je imel ful suho kožo, sedaj pa je boljše. Lišaji so pa nastali okrog vratu in pod pazduho. Po kopanju pa je bil tudi cel flekast. Sedaj ko sem na dieti, koža ni več tako suha. Sploh ne vem ali pomaga krema exomega od Aderme, weleda krema ali pa moja dieta brez mleka in jajc.user posted image Sem pa takoj po 1 tednu, k flekci niso hoteli izginiti, tekla do P in mi je napisala napotnico za alergologa. V sredo imava alergologa in ti lahko kaj več povem kako izgleda. Ali je P videla izpuščaje?

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:04:07   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
No Kaj pa če kr nardimo spisek in en približen datum:
Torek 13.5. 2008
-sonchek in Neli
-
No kaj pravite ostale..a se nam bo tudi kakšna celjanka, štajerka, gorenjka, dolenjka,primorka.... pridružila...
Seveda bomo spremljali še vremensko napoved, ker more bit kakšen lep dan...user posted image


user posted image user posted image user posted image
Prideva, pa še mogoče našo ta veliko pripeljeva.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:08:20   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: rozika12

O Nina Nanauser posted image , mega.
 
Še uro. Je ob 11 vredu? Če ne pa na sms. Še kdo, helouuuuu, helou .....
 
 


user posted image Moram itak nujno v Mulerja.user posted image


A  katera kaj nakupuje preko spletne trgovine Mercator?user posted image

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:13:32   
Nana Liza
Ajtak, upam, da je s Tjašem vse ok in se bo že jutri fajn šajnal zobek.user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:14:50   
Nana Liza
A dons imam pa jest samogovore...user posted image user posted image user posted image
čavči zdej pa grem tut jest pod kovter.user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:18:30   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Jest pa pogrešam eno "blondinko", ja kje si se pa zataknila Gruška?

Ku kuc, tuki sem ... sem bla celo popoldne spet sama z otroki (smo bli zunaj), pol sem jih pa ob osmih spat spravla, pa mal sem cunje zrihtala ...

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: barika

punce, a nobena noče arielovega bona za malo več kot 7 €?????? sem vas že 1x spraševala, pa ni bilo odgovora

Mislim da se je takoj ena javila..pa ne vem, če ni to bila Gruška..vem da ena je bila..očitno si spregledala..


user posted image  Sonchek, to si pa tko povedala, kot da se jaz vedno za vse zagrebem ... user posted image  PA NISEM BILA JAZ.... Barika, zarad mene komot daš Levčici ...

Tannaya, ne ga srat z zdravjem .... zadnjič si se pa zmrdovala, ko sem jaz špinačo jedla user posted image user posted image  ... resno mislim, pazi kaj ješ - čimveč hrane, ki vsebuje železo ... in nasploh čimveč "hrane", ne pa sendviče in bonbone...

Sonchek, jaz 12. in 13. ne morem user posted image user posted image user posted image  ... kaj pa 14. ali 15.? Sreda, četrtek? U bistvu bi 13. lahko, če se dobimo ob 11ih?

Laubica, upam, da izpuščaji čimprej izginejo ... pa da ni škrlatinka (ker zna bit zlo zoprna) ...

Ajtak, tud za vaju s Tjašem držim pesti ... A maš netresk za ušesa? Pomaga... Mojga moža tud velikrat bolijo, pa mu pomaga netresk ...

Jutri imava P. - cepljenje ...

A si vidla Jooly, vse so navalile na tvojga user posted image , še na internet so ga šle iskat ... mal pazi, babe so opasne, ti rečem user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:18:32   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza


A  katera kaj nakupuje preko spletne trgovine Mercator?user posted image


Jaz kar pogosto. Men je ultra fantastično. Kaj te pa zanima?

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 22:20:43   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza


A  katera kaj nakupuje preko spletne trgovine Mercator?user posted image


Jaz kar pogosto. Men je ultra fantastično. Kaj te pa zanima?


A res user posted image , kaj pa kupuješ? Špecerijo? Jaz še nikol nisem ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.