|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 11:45:32   
barika
jutro,

danes bo še en tečen dan...se je že začeluser posted image user posted image , sek r neki dere, pa joče pa izsiljuje (ja, tud to zna)
drugače mamo pa takle --> user posted image

Debeluška, ne vem kolk pride tist v Tušu..sam vidla sem

Včeraj sem pekla torto..od Gruške..pa mi je pečica zatajila, tak da sem jo na koncu spekla kr v mikrovalovki, danes jo pa probam, da vidim kolk je dobrauser posted image

je bil alarm za lahkoto, pa zaspan je tak da komi gleda,,,sam spat pa neuser posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 13:31:31   
Oranža
Dober dan,
 
Pr nas pa tko veter piha da ni za nikamoruser posted image . Še dobr da greva popoldan na plavanje da mal okolje zamenjavauser posted image
 
Ajtak - pol je bil pa bošček še bolj ponerviran, k si bla ti tud. No jst upam da je bla samo ''dopoldanska faza'' pa da se ne razvije v kej. Al pa naj čimprej zobek ven pogledauser posted image user posted image user posted image
No pa še zateuser posted image user posted image , da dobro opraviš pri zdravniku. Se mi pa zdi da sem nekje že slišala za to povezavo med ravnotežjem in ušesomuser posted image
 
Drugač pa nimam kej pametnega za povedat, aja Debeluška bom vprašala dons Uršo za ceno pa ti pol povem.
Aja pa ju3 imava pregled za kolke v KR.
V četrtek ima pa moj tavelik sistematski pregled in cepljenje pred šolouser posted image user posted image
 
Debeluška sm vidla dons v sparovi reklami hladilno torbo za 44,90€ pa priklop se na elektriko. Dej si mal poglej
Aja pa ena moja prijateljica te poznauser posted image user posted image user posted image
 
NO ja v glavnem, fejst bodte pa se beremo......
Čao


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 13:45:31   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: barika


Včeraj sem pekla torto..od Gruške..pa mi je pečica zatajila, tak da sem jo na koncu spekla kr v mikrovalovki, danes jo pa probam, da vidim kolk je dobrauser posted image



Dobra siuser posted image . Jst imam mikrovalovko sam za okrasuser posted image user posted image user posted image user posted image jo ful ne uporabljam, da bi pa kej spekla not pa še manj, ker ne znam, kje so pa navodila pa nimam pojmauser posted image
 
Ej Martin pa prov vidno uživa v mrežiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 14:02:36   
barika
oranža, prej sem imela eno mikrovalovko ko je bila še za okras ne...še kokic nisem mogla not spečt...potem sem si pa za rojsni dan omislala tole -->http://www.wikio.co.uk/guide/whirlpool-40869.html
ko bom bla pa vlka, pa ko bo ta šla v maloro, si bom pa omislala tako s konvekcijsko pečico

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 14:05:55   
ajtak
Hvala za pikapoke, jih bomo se rabl... Se je naz revcek zbudil in se je vse zacelo znova, GH mu komaj par zlic poturim tko da smo dons na flasi, dlesni ga pa took bolijo, da si sam prste cuza, razna grizala ven plune, so mu zgleda pregroba... Se men ne pusti potipat ce se kej dogaja... Res upam, da se jutri zbudimo in bo zobek user posted image .

Barika, drzim pesti, da se mali umiri!

Took vse to torto od gruske pecete, da bi js tud mela recept...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 15:03:13   
sonchek
Ojla...

Najprej Lani čestitke za prvi zobek...user posted image user posted image user posted image

Oranža..hvala za recept..morm probat...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Za vse alergične na jajca: med dietno prehrano (npr v Mercatorju - hipermarket zagotovo) se dobi pripravek NoEgg, ki je nadomestek jajc in se lahko uporabi namesto jajc v pecivu.
Mleko se da pa tako nadomestit s sojinim, riževim itd.


hvala za tole info..nikoli nisem slišala...user posted image

Dajica..ja tole je par res lepo presenečenje za prijateljico..hmmmm se sprašujem če bi moj znal kdaj kaj tazga pripravit...hmmm verjetno ne...user posted image
..drugače pa k smo bili mi enkrat na fešti..je bla tudi naša čist pridna..pa isto kr naenkrat v jok za ne potolažit...in zvečer preden je zaspala eno uro drtja..pol k je zaspala je bilo pa ok...
Čestitke za napredovanje..to je res super novica..user posted image user posted image user posted image

pridem nazaj...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 15:28:06   
tintin
Hojla na brzino še od mene,
Ajtak: ja, seveda obstaja povezava med ravnotežjem in ušesem. Ravnotežnostni organ se nahaja v notrajnem ušesu in če se vname je cel sranje...moja mami je imela prav vnetje tega organčka in se ji je noro vrtelo itn. še do WC ni mogla.
Sicer pa držim pestke za Tjaša!
Oranža - za jutri se z Debeluško meniva za kafe, ker ji moram nekaj iz AVT "predati". Če boš v Kr, se lahko ti pridružiš! Kdaj imaš pregled (ponavadi si hitro fertik, ker gre po tekočem traku).
Šibam kuhat, lepo bodite!


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 15:29:02   
BrinaS
Ojoj Ajtak, upam da Tjašu čimprej pokuka zobekuser posted image
Pri mojmu sinu je bilo isto, ampak samo za en zobek (zgornja enica) takrat sem ga nosila od 23 - 4 ure in mi je na rokah mize tulil in ni pomagalo cisto nic, potem pa sem ga skoraj dobesedno vrgla mozu v roke, ker sem bila ze kot cujna. Zaspal mu je v 15 minutah. Zjutraj pa je bil zob zunaj. Vsi ostali zobje pa so prisli ''spotoma'' brez pretresov.

Dajica - bravo za napredovanje.

Kitajski horoskop - leto ****. Se pelje moj user posted image  lansko leto enkrat iz sluzbe in poslusa po radiju, da je bilo lansko leto v znamenju zlatega **** (zlati se ponovi na x-let sem pozabila koliko) in da kitajci mnozicno delajo otroke, ker naj bi zlati prasic prinasal sreco v druzino - vsaka srecna druzina naj bi imela vsaj enega predstavnikauser posted image

Vreme pa za nikamor...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 15:29:11   
tintin
Aja, tudi jaz sem napredovala od kar sem v porodniški (redno napredovanje po 3 letih)user posted image Ni omembe vreden znesek, da ne omenjam, da sem šla itak samo za 1.pl razred gor (pik imam pa vsaj za 2!)user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 15:32:31   
BrinaS
Tintin - user posted image za napredovanje, ceprav ce si zaposlena v drzavni oz. javni upravi verjamem, da je to napredovanje denarno bolj kislouser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 15:55:29   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: jooly
Če bi kera mela sinhronizirano risanko Ratatouille (to je tista miška al podgana user posted image ), nej mi pove, sem jo danes snela iz e-mule. Je pa bl za "ta večje" - Enej, Tevž, Pika, Emma, Tinej, Taša, Kristjan, Sliva - tvoje punce, Rozika - tvoje punce, ... sigurn sem še kerga pozabla user posted image  


A kakšna mamica tudi pride v poštev?

Čestitke Lani za zobek! user posted image user posted image , pa upam, da tudi Tjaš ne bo več dolgo trpel.

Dajica user posted image user posted image user posted image . Tintin user posted image user posted image user posted image  (tudi če ni omembe vreden znesek, evro na evro, če že ne bo palača, bo pa kakšna kavica user posted image  - nič zlonamernega, tudi sama sem v državni upravi).

Debeluška, kako si opravila pri alergologu?

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 17:01:24   
Tanayya29
Alo!

Končno sem prebrala,zdj pa ne vem kva bi napisala...

Kitajski horoskop sem jaz isto kot jooly,kaj že?user posted image .
Manca seveda poznam,poznam!!!!!user posted image user posted image Ena je bla moja sošolka(s čopki),druga je a naša  Anit28(ja.kje pa si ,že dolgo se nam nisi javla?)....
Vreme
trenutno sije sonce,je bil pa drugač cel dan dež..
Ajtak kako zdravje?
Jaz sem šla danes k zdravniku,ker sem took nenormalno zmatrana,in mam tok nizk prtisk,in aveste kakšn hgm mam?Me je sram povedat...101,kar je obup,pritisk pa sem mela pr belih haljah 110/60, k mi je itak narastu,sendimentacija pa tudi pod 100user posted image user posted image ,tako,da je bla moja zdravnica,kar malo zaskrbljena..predpisala mi je retafer za kri,za prtisk kafeuser posted image user posted image ...mal me je zaslišvala o prehrani,in ko sem povedala,da je moja prehrana...sendviči in bomboni,je kr z očmi zvijala(no ne glih dobesednouser posted image user posted image user posted image ).Tako,da se morem zdravo prehrenjevat...pol moram pa čez 4t. se enkrat kri dat...Me kar mal skrbi...no,ja,sj bo....

Mam pa eno vprašanje...jaz sem ponavad bolj svetle poti,zdj mam pa full bolj temen pigment(mam roke tok rjave,kot če grem desetkrat v solarij),sem mela pa šele dvakrat kratke rokave...user posted image user posted image
A je možno po porodu kaj takga?
No,bom saj za solarij pršparala.

Grem pospravt,čeprav sem spet zmatrana.....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 17:18:26   
scubadiver
Lana se vsem zahvaljuje za čestitke ob zobku user posted image . Sem kr vesela da je prišel ven brez posebnih težav oz. bolečin in sitnobe.

danes smo plavali, potem kafetkali, pa z lano sva šli še v šoping.. potem pa se peljeva domov in sem mogla na hitro zabremzat. In kr naenkrat slišim, da iz nekje pušča zrak. Najprej sem se ustrašila da je guma. Takoj ustavim, grem ven iz avta, gume so ok, piha pa še vedno nekaj. odprem prtljažnik, sem mislila da je guma od vozička, ampak voziček je bil tud ok, pa še vedno slišim zrak. Men nič jasno. No potem pa pogledam še tm kjer je drugač rezervna guma in najdem potapljaško flašo, ki se je takrat ko sem zabremzala tko čudno zakotalikala da se je odprl ventilček in je začel puščat zrak user posted image

Sem pa danes mal opraskala avto user posted image . Sem se umikala enemu avtu in podrajsala svojega.. Sem prav žalostna user posted image

Tanayya ti pa le pazi nase, sej veš, z zdravjem se ni za hecat.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 17:42:19   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29



Mam pa eno vprašanje...jaz sem ponavad bolj svetle poti,zdj mam pa full bolj temen pigment(mam roke tok rjave,kot če grem desetkrat v solarij),sem mela pa šele dvakrat kratke rokave...user posted image user posted image
A je možno po porodu kaj takga?
No,bom saj za solarij pršparala.

Grem pospravt,čeprav sem spet zmatrana.....



Seveda lahk greš v solarij jaz grem vsako leto maja in naredim eno kuro,no razen ko sem bilauser posted image nisem šla,imam alergijo ko se sonce začne dobim pikice,ko pa začnem v solarij hodit je pa ok.Sam ne petiravat če si bolj belokožka vsak drugi dan par min več

No da povem danes je Mark za kosilo prvič jedel pire krompir in dušene jabolke,je bil tolk navdušen,komaj sem mu folgala v usta devat,joj kolk je posrečen.Zdaj pa bova počasi začela z jogurti je rekla P ko bo 6mes star da lahko.

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 18:09:33   
barika
punce, a nobena noče arielovega bona za malo več kot 7 €?????? sem vas že 1x spraševala, pa ni bilo odgovora
 
jst pa z 1 roko tule tipkam,  z drugo pa malega guncam, je ful tečen (upam, da so zobiuser posted image )pa noče in noče zaspat, zaspan pa ko polhuser posted image user posted image

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 19:00:41   
rozika12
Ja, kje pa ste?user posted image
Gre katera jutri na kofe? Daj no ... dop. okoli 10 al pa 'žlj' user posted image , supernova?
Uživajte.
Tu se spet črni.user posted image
 
 

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 19:41:34   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: potepinka

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29



Mam pa eno vprašanje...jaz sem ponavad bolj svetle poti,zdj mam pa full bolj temen pigment(mam roke tok rjave,kot če grem desetkrat v solarij),sem mela pa šele dvakrat kratke rokave...user posted image user posted image
A je možno po porodu kaj takga?
No,bom saj za solarij pršparala.

Grem pospravt,čeprav sem spet zmatrana.....



Seveda lahk greš v solarij jaz grem vsako leto maja in naredim eno kuro,no razen ko sem bilauser posted image nisem šla,imam alergijo ko se sonce začne dobim pikice,ko pa začnem v solarij hodit je pa ok.Sam ne petiravat če si bolj belokožka vsak drugi dan par min več




ja,potepinka mislim,da se nisva razumeliuser posted image ,jaz tud hodim v solarij,ampak letos sem full rjava v roke,kot da bi bla že 10krat v solariju plus dva tedna na morju....se mi zdi,da mam bolj tmn pigmentuser posted image user posted image ,al se mi samo zdi....
Sej vem doma mam dva cigančka,sta oba tmne poti,mami je bla pa zmer jogurt....user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 5.5.2008 19:43:55 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 19:47:35   
levčica
IZVIRNO SPOROČILO: barika

punce, a nobena noče arielovega bona za malo več kot 7 €?????? sem vas že 1x spraševala, pa ni bilo odgovora
 


Ja če nobena noče, se pa js javim, majo lih ful popuste!

Dajica user posted image  za napredovanje, na tvojem mestu bi js bla skos na porodniški, če pa takrat napreduješuser posted image

Lana user posted image  za zobek

Vsem malim in velikim bolnikom pa čimprejšnje okrevanjeuser posted image

Kdaj se pol dobimo v ZOO? Lahk gremo pa tut v Arboretum, je zdele fuuul lepo, majo fajn igrišče za mal večje otroke (če bo kera sabo prpelala).

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 20:25:10   
ajtak
No evo mene od zdravnice... mam kr grdo vnetje usesa in sem dobila antibiotik na 8ur 10 dni. pa naklofen proti bolecinam... sem mal zdravnici pojamrala kak je mali pa mi je se za njega napisala voltaren svecke. Pa se dobr, ko sem prsla domov je bil ze cist rdec in ga je full kuhal user posted image
drzte pesti za noc (mene je kr strah, predvsem zarad malega pa se mal zarad usesa).

To je to user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 20:26:30   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: barika

punce, a nobena noče arielovega bona za malo več kot 7 €?????? sem vas že 1x spraševala, pa ni bilo odgovora

Mislim da se je takoj ena javila..pa ne vem, če ni to bila Gruška..vem da ena je bila..očitno si spregledala..


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 20:34:15   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: rozika12

Ja, kje pa ste?user posted image
Gre katera jutri na kofe? Daj no ... dop. okoli 10 al pa 'žlj' user posted image , supernova?
Uživajte.
Tu se spet črni.user posted image
 
 


Jaz jutri žal ne morem ker čakam serviserja za zmrzovalno skrinjo. Na displeju že od pred praznikov javlja neko napako.

Dajica te pozabim vprašat. Je prišel tvoj dragi na "vroči stol" v vzemi ali pusti? Kdaj pa je na sporedu??

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 20:37:28   
sonchek
ajtak..seveda da bomo držali pesti, za oba...
Zakaj pa tamalga kuha..sej verjetno več da izraščanje zob nikoli ne povzroči vročine? upam da ni kej drugaga in da se oba čim prej porihtata...

Tanayya..jaz sicer še nisem slišala, da bi se kateri polt spremenila, ampak če mene vprašaš je vse možno...ker kolegica ki je imela prej čist ravne lase ima po porodu skodrane, pa za velikost noge sem slišala, pa da rado na zobe udari..pa take zadeve..zakaj ne bi pol še na polt user posted image

levčica mislim da čakamo da se Žirafa javi..se mi zdi da je do 9-ega na morju, tko da se bomo verjetno dobile drug teden...
..pol v pon. imajo ene plavanje..tko da al v torek, al pa kakšen drug dan..ke povejte tiste ki imate kakšne koli obveznosti, da se dobimo v čim večjem št.

No Kaj pa če kr nardimo spisek in en približen datum:
Torek 13.5. 2008
-sonchek in Neli
-
No kaj pravite ostale..a se nam bo tudi kakšna celjanka, štajerka, gorenjka, dolenjka,primorka.... pridružila...
Seveda bomo spremljali še vremensko napoved, ker more bit kakšen lep dan...user posted image



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 20:39:13   
Laubica
OjejAJTAK-uhice souser posted image fulllllllll bolijouser posted image upam da bo kamlu zdravuser posted image user posted image user posted image user posted image


Tako zdaj pa sledi vprašanje-ker vas ne morem redno sledit nimam pojma zato bom vprašala-tiste ki imajo otroci probleme z kožo-ste bili na testiranju-če ste bile ali vam je p. to svetovala ali ste same rekle?Ali ste bili pri dermatologu?Našemu se namreč od bazena koža ne popravi in ga fullllllllll srbi ima že cel obraz in lasišče skrampanouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa naša p. nič ne reče za argeologa zato ne vem če ji naj sama omenim?pa še to kero od teh krem poznate-A-DERMA EXOMEGA,MUSTELA,AVENE TRIXERA,EXCIPIAL,EUCERIN3%UREA,EUCERIN 12% OMEGA-to sem našla ko sem brala o AD


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 20:43:48   
potepinka
tanayya-joj res sva se narobe razumeli.Sory....
Res pa še nisem slišala za spremembo pigmenta po porodu,možno pa je

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.5.2008 20:49:55   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

zdele je bla pr nas cela stala... mali se je jokal skor eno uro skupi, najprej si je neki oci mencal ko da je zaspan, ga polozim on pa v tak jok ko  da ga koljemuser posted image , pa ga dvignem in neha, poskusim spet, ista pesem... no pol ni hotu v lezalnik in nikamor nakar se je spomnu, da tud na rokah ni fajn in se je jokal ze v narocju, zraven pa zvijal, tiscal prste v usta in se dru na ves glas, zraven pa se kasljal in se davil z lastnim jokom... se mi je toook smilu revcek, pa sploh nisem vedla kaj narest, sem probala dat mal caja pa sploh ni mogu pit k se je took joku user posted image . Vmes je prsla se stara mama od mojga in je bla cela pametna da ga krci dajejo (pr skor 6h mescih user posted image ) in me je delala se ona zivcno, jaz pa malega tko da se je revez dru in jokal... Pol se je tik preden sem zbrala pogum, da bi ji rekla naj gre sama od sebe spokala in ko sem tamalga prnesla v spalnco, sem ga dala na rokah v lezec polozaj in mu mal pela se je koncno umiril in celo zaspal- bozcek, zdej pa spi v pojstlci...

Pri nas je popolnoma ista "pesem", sam vročine nima, tko da jutri nesem blato in vodo da pregledajo!!

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
1. Aja pa ju3 imava pregled za kolke v KR.

2. Debeluška sm vidla dons v sparovi reklami hladilno torbo za 44,90€ pa priklop se na elektriko. Dej si mal poglej
3. Aja pa ena moja prijateljica te poznauser posted image user posted image user posted image

1.  Kdaj pa imaš v KR, kaj pa če pol prideš k meni na eno kavico?
2.  A je tvoja torba na tak način? A to lahko priklopiš tudi v navadno vtičnico, al sam v avtu?
3.  Katera???

Lani čestitke za prvi zobek...user posted image user posted image user posted image

Dajica čestitke za napredovanje user posted image user posted image user posted image , jaz čakam da mine 3 leta po zakonu user posted image !

TinTin, jaz jutri raje ne pridem, ker se bojim, da naša ne dobi spet "napad" joka, čeprav zdravnica pravi, da nič ne vidi, bomo jutri videli?!
Bom pa prišla robo iskat popoldne, te pokličem, bom šla še v Mullerja!

IZVIRNO SPOROČILO: mama11
Debeluška, kako si opravila pri alergologu?

Hvala za vprašanje, ampak ne moreš verjet, NISEM ALERGIČNA NA NIČČČČČ user posted image , poslala me je nazaj k dermatologu, kjer sem bila že dvakrat, da naj on pogrunta kaj je, da pa alergija ni 100%!!!

Tanayya, pazi na svoje zdravje!!!!!! Pa kdaj povabi na kufe, da se ti pritisk dvigne user posted image !
Glede pigmetna se pa meni zdi isto, da sem mi je fulll "potemnil", sam raj nisem nič rekla, sem mislila, da se mi sam dozdeva user posted image user posted image user posted image !

Barika, a maš to mrežo za odrasle?

Laubica, men je danes zdravnica rekla, da zdaj razsaja en virus, ki se pojavijo "spuščaji", da nima mogoče to?




_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.