|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: debelušne nosečke združimo se
23.7.2008 13:28:09   
Anonimen
M-mojca - uh, meni je tudi ne koncu nosečnosti letelo gor, da nisem verjela! Sem ravno včeraj gledala mojo staro MK. Probaj jesti čimveč sadja, zelenjave, čimmanj maščobe, kakšno olivno olje, navadn jogurt, ker sadni imajo tolk cukra notr, da je joj, pa si raje v navadnega kakšno sadje sama nareži. Pa kakšno limonado spij po obroku kadar le moreš. Kruh črtaj iz jedilnika, ali pa naj bo čim manj pogosto na mizi. Pa kakšne zelenjavne čorbe so tud dobre. Pa probaj, da je med obroki vsaj 3 ure in zvečer ko/če te popade lakota jo  jaz krotim s sadjem in LCA navadni jogurt.

Drugače pa se ne sekiraj preveč, probaj se sicer čim manj zredit, daj vse od sebe, če ne bo šlo pač ne gre. Se boš s kilami obremenjevala po porodu. Sama sem tudi s pomočjo ločevalne diete izgubila v še ne 3-eh mesecih 10 kilogramov in te zaenkrat še držim. Se pa poskušam držati tisto zgoraj. No ja, sicer sem pa šele na začetku...

(odgovor članu M_mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: debelušne nosečke združimo se
23.7.2008 18:37:39   
Majuska
M_Mojca, zdaj res ni pravi čas, da bi se sekirala zaradi kil ... je treba misliti na malo bebico, ki je v tebi. Tudi jaz sem precej jedla (sem na koncu nosečnosti, naslednji teden imam rok!), ampak začuda sem se redila manj kot sem pričakovala. Ja, večinoma sem namreč jedla lahko hrano, zvečer kako solato (različna zelenjava) z jogurtom, velikokrat sem zajtrkovala kosmiče z jogurtom in sadjem, zaradi česar se mi je tudi prebava uredila. No, v celotni nosečnosti sem šla gor 14 kil ... kar je še mene presenetilo.

No, pa tudi moja predhodnica Jasna je lepo napisala ... samo sekirat se ne smeš, misli da na to, da je dojenčku lepo v tvojem trebuhu in da ne rabi dodatnega maminega stresa user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: debelušne nosečke združimo se
23.7.2008 19:08:24   
čipka
m_mojca evo sva že 2 ki so kile letele gor..oz. še vedno letijo..ne začetku nosečnosti sem mela 64 kil-sedaj (v 36 tednu) pa 87-se pravi +23..in točno vem kje je problem...sladko sladko pa še enkrat sladko...tok mi paše sladko da ne znam povedat in premalo gibanja oz. skoraj nič! ..tudi jaz se počutim kot slonček...vendar se trudim da se ne bi sekirala, čeprav kot ti praviš me je nekje na sredi user posted image vrglo.    In tudi moj dragi pravi, da sem najlepša mamica z buškom, vendar nima pojma kako se počutim. Zdaj proti koncu pa samo upam da bo dete uredu, pa da dam po porodu čimprej kile dol-ker me ful psihira že zdaj.-ne morem si pomagat.user posted image   



(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: debelušne nosečke združimo se
25.7.2008 16:05:28   
petra *k
 
lepo pozdravljene,

da se vam še jaz pridružim, ker sem trenutno prav depresivna zaradi kg. sem v polnem 5 mesecu nosečnosti. na začetku sem imela 59 kg, kar res ni bilo veliko, a vsak mesec so kg samo rasli. sedaj v 26.tednu imam 73 kg! ni to preveč?? prav grozno se počutim, res. rit raste kot trebuhuser posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: debelušne nosečke združimo se
25.7.2008 16:10:31   
Majuska
Petra *k, ne sekiraj se preveč ... tako bom rekla kot pri ostalih, ki se sekirajo. Sekiranje vrži proč, vsak dan si privošči sprehod, pojej veliko sadja in spij veliko tekočine, predvsem pa se veseli prihoda tvoje bebice, boš videla, tako bo za oba najbolje! user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: debelušne nosečke združimo se
25.7.2008 18:14:52   
petra *k
majuska
hvala za spodbudne besede. saj jaz tudi tako razmišljam in se drugače ne sekiram, ker pač ne mislim hujšati med nosečnostjo. mam pa kak takšen dan, da postanem čisto depresivna in slabe volje, še posebej, če stopim na tehtnico. no, definitivno bomo po porodu delali na tem, da pridem spet na 59 kg. 
trenutno pa je glavno počutje otrokeca, tak da se res s kilami ne bi smeli obremenjevati.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: debelušne nosečke združimo se
26.7.2008 8:18:06   
mateyka
petra*k ne se sekirat - jaz sem mela tudi rit tako veliko kot trebuh, pa je zdaj ok user posted image

evo dokaza user posted image user posted image user posted image saj mogoče sem že dala link na to slikco, sam mi je tako smešna, da se smejim vsakič, ko jo vidim user posted image user posted image

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: debelušne nosečke združimo se
28.7.2008 12:12:56   
petra *k
pozdravljene

bomo pa po porodu pošteno delale na tem, da to dol spravimo, kar je viška.
( zaj glih sem pojela pol čokolade - čokoladi se pa res nemreš upreti!!!)
uživajte

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: debelušne nosečke združimo se
28.7.2008 12:15:51   
petra *k
mateyka,
kaj to si ti??

potem si že čisto pred rokom. full dobra slika,res. to jaz bom počasi tudi mogla nekaj fotk nareti, drugače nem mela nobene s trebuhom.user posted image

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: debelušne nosečke združimo se
6.8.2008 8:45:56   
meta21
Ojla!

Evo mene z morja. Res je bilo super. Noge mi trenutno ne zatekajo več in upam, da bo tako tudi ostalo. Jedla sem vsaj 5krat na dan, si privoščila vse in še več, pa imam pol kile manj kot pred dopustom-torej plavanje je zakon! Pa niti nisem pretiravala, sem bolj lebdela v vodi kot plavala.

Vidim, da vas nekatere grabi obup ob gor letečih kilah-poznam občutek ampak pri meni čez kak dan mine (glej prvi post na tej temi). Narediš si plan za po porodu oz. po dojenju in se sprijazniš, da do takrat lahko samo čimmanj pridelaš. Drugače je pa meni tako super, da nimam nobenega "flavfka" na trebuhu. Tako napetega verjetno nisem imela od OŠ.user posted image

LP

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: debelušne nosečke združimo se
12.8.2008 23:30:21   
meta21
Aja, petra to si tiiiii! Če te ne bi našla na ormožankah, mi ne bi nikoli potegnilo. user posted image

Ti kar bodi ponosna nase, da si bila pred nosečnostjo tako pridna. Poleg tega pa še veš, da si sposobna shujšat, če se spraviš. Nič se ne sekiraj!

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: debelušne nosečke združimo se
13.8.2008 8:35:33   
tatly
petra.k-PRETIRAVAŠ,SE MI ZDIS ZELO LEPA NOSECKA IN PRAV SUHCATA SI VIDET KER TE JE SAM TREBUSCEKuser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: debelušne nosečke združimo se
13.8.2008 14:27:52   
petra *k
o, ja meta jaz še predobro vem, kak moreš delat na tem da shujšaš.saj veš  da sem enega časa bla precej močna, na koncu pa zanosla z 59kg. pač vedno me je strah vsake kile, ki jo dobim. saj se nekaj ne obremenjujem s tem, te pa te me prime, da se malo zasikiram.user posted image user posted image tak ko vsaka, verjetno

tatly, hvala, tudi tebe je sam trebušček.user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: debelušne nosečke združimo se
28.8.2008 21:06:52   
M_mojca
hello punce!!

že dolgo ni blo nobene debate tule, pa sm si rekla, da morem kaj napisat!
No, ura še ni tako pozna, jaz pa takoj po tem ko tole napišem, šibam v posteljo, ker sem takoooo utrujena - čeprav nisem nič delala. Danes sva z dragim spet nekaj nabavljala v pikapolonici za našega fantiča, pa merkur je bil tud na najini poti, seveda se tudi tušu ni dalo izognit, tako da sva cel popoldan do večera letala po trgovinah. Ko sva prišla domov, sem bila tako lačna, da me je kar želodec bolel! Če tako pogledam, čisto logično, saj sem jedla ob 10h zjutraj, ob 7h zvečer sva pa prišla domov....user posted image
Zapravila tudi ogromno, pokazati pa ni kaj velikouser posted image user posted image user posted image

Drugače pa kako ste kaj ve??? kako z vašimi user posted image ??? kaj je novega??? poročajte kaj!! Je morda že katera rodila???

Jaz sem mela pregled 18.8. in nisem mogla verjet da se nisem do takrat zredila niti grama od prejšnjega meseca!! bravo jst!! hehe user posted image   Vprašanje je le, kaj bo pokazalo na naslednjem pregledu...user posted image Z našim fantičkom je vse uredu, lepo pridno raste, se redi in je skratka vse ok!! Jaz se tudi dobro počutim, izvida krvi in vode sta bila za v okvir in na stenouser posted image , tako da sem res srečna da je vse ok! Sicer me je včeraj ponoči nekaj matralo in mi bilo slabo, vendar nič hujšega - je šlo mimo! Naslednji pregled imam šele 17.9.! To pa zato, ker je moja ginekologinja rekla, da je vse ok in ker se tud jaz tako počutim, ni potrebe po pogostejših pregledih.
Zdaj sem v 34. tednu in že komaj čakam, da naš sonček prijoka na svet!! user posted image user posted image user posted image

Fajn se mejte pa oglasite se kej tule!
papa


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: debelušne nosečke združimo se
28.8.2008 21:41:57   
meta21
Jaz sem mela pregled 18.8. in nisem mogla verjet da se nisem do takrat zredila niti grama od prejšnjega meseca!! bravo jst!!


Pridna!user posted image  

Tudi jaz sem kar zadovoljna s sabo. Imam 13 dni do konca in 14 kg več, s tem da imam 2 kili sam na gležnjih. Ni odlično, je pa ok! Izvide mam pa tudi jaz OK!

Glede zapravljanja te pa čisto razumem. Tolk lepih cunjic, pa pohištva pa pripomočkov pa ... Jaz sem ko sraka. Še dobro da mamo bolj majhen proračun, da se enostavno moram bremzat.

Mi mamo najnujnejše pripravljeno, posteljico postlano, torbo za v in iz porodnišnice pripravljeno in samo še nestrpno pričakujemo našega fantiča! 

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: debelušne nosečke združimo se
29.8.2008 1:04:22   
Majuska
Ojla,

od poroda dalje se še nisem uspela pofočkati tule. Pri nas imamo od 08.08. Aleksandra in smo seveda polno zaposleni. No, tehtanje po prihodu iz P je pokazalo - 11 kg, kak teden kasneje še -2. Zdaj nekako to držim, se pravi imam nekje 3-4 kg viška. Trebuh je seveda ostal, pa nekaj časa še ne smem nič delati na tem, ker sem imela carski rez in se moram paziti. Bomo pa pozneje in počasi začeli ... zdaj moram itak paziti pri hrani, vse sorte so mi prepovedali, morda sem na ta račun tudi malce izgubila.

Tako zdajle grem pa spat, moj user posted image   me je danes pošteno zmatral user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: debelušne nosečke združimo se
29.8.2008 7:16:44   
meta21
Pri nas imamo od 08.08. Aleksandra


Čestitke!user posted image user posted image user posted image

Je včasih kar fajn, da nam kaj prepovejo in da nas še malo kontrolirajo, ne? Čeprav se je težko odrečt, je pa ponos na koncu toliko večji. Jaz sem do zdaj še največ shujšala v salonu. Pa ne da bi kaj posebnega počela tam, ampak zapovedali so mi prehrano in 2x tedensko me je čakalo tehtanje, ki ga je izvedla tviggy manekenske postave. Pol se pa zredi za kakšen gram, če si upaš!user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: debelušne nosečke združimo se
1.9.2008 23:30:11   
M_mojca
Majuska, čestitke ob rojstvu, želim vama predvsem mirnih noči!!! Aleksandru pa želim veliko veliko zdravja!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsekakor je pa super da ti je tako na hitro uspelo zgubit kilograme in mislim da je želja vsake izmed nas tule, da bi bilo z nami enako, a ne!?user posted image Ja, hrana ogromno pripomore k temu in se strinjam s tabo meta21, da je prav fino, če nam kdaj pa kdaj kaj prepovejo jest! Vidim pa tudi, da ti je ostalo le nekaj dni do PDP, zato ti želim porod brez zapletov in da bi le čim hitreje minil, tako da boš svojo štručko kmalu crkljala v naročju!

No, moj user posted image ima že nekaj dni cele kolobocije v trebuhu! dans je že bolj znosno, včeraj sem pa cel dan stokala, ker me je pošteno bolel vsak premik in brca, ki mi jo je namenil! Moj dragi je z začudenjem opazoval trebuh, ker je prav valoval! Vse kar je lahko rekel je bilo: "O joj, a to je user posted image ?" He he he, mi je blo prav hecno in sem mu rekla, da mu dam trebuh za kak dan, da bo vidu kako je to, pa se ga je diplomatsko braniluser posted image user posted image   je rekel, da pol pa opasača na šihtu ne bo mogu zapet
user posted image user posted image he he he

Drugače pa se trudim bit čim bolj aktivna, doma še vedno delam vse - všteto je tudi pomivanje po tleh, le malce dlje traja in bolj previdna sem pri vsakem  opravilu. V trgovino grem še zmeraj peš, tu pa tam pa še dodatno na kak sprehod. Upam tud na čim manj pridobljenih kg v zadnjih tednih, pokazalo se bo pa na koncu...



_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: debelušne nosečke združimo se
2.9.2008 10:09:48   
meta21
M_mojca, hvla za lepe želje. Ti ne boš dolgo za mano, tako da ti želim enako.

Tudi jaz še kar delam vse, le malo bolj počasi. Za pomivanje po tleh pa priporočajo kar pomivanje na vseh štirih, ker se otroček menda lažje obrne, če se še ni pa še močne roke dobiš (moraš z obema brisat)user posted image . To sem v eni MAMi prebrala.

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: debelušne nosečke združimo se
2.9.2008 16:50:48   
Majuska
M-Mojca, hvala za čestitke.

Ugotavljam, da imam hecno tehtnico, dva dneva nazaj mi je kazala 4 moje kile viška, ki so mi ostale, danes pa samo 2.5. Poskusila se pa stehtati našega fantiča, lepo pridobiva, ima namreč blizu 4800 g, se pravi skorajda kilo več kot ob odhodu iz porodnišnice. Ni čudno, saj je kot da smo ga dolgo časa stradali user posted image

Moram pa priznati, da se mi počasi že lušta po konkretni hrani, pogrešam namreč zelenjavo in sadje, večino imam zaenkrat prepovedano. Bom morala še nekaj časa potrpeti no ... mali ima že malce krčev, tako ne smem niti razmišljati o "prepovedanem" ...


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: debelušne nosečke združimo se
3.9.2008 9:54:31   
ronja
Kake pa mate kriterije, da se vam kdo pridruži? Je to absolutna teža pred ali med user posted image ali je to prirast teže v user posted image ? Sama sicer verjetno še nisem ravno predebela (mam 61,5 kg pri 168cm), ampak sem že kar precej od svoje original teže (54kg), poleg tega sem prvič v življenju dobila 4 kg v enem mesecu (v 1.user posted image pred enim letom sem se zredila za 9kg, tako da sem rodila z dvema kilama več, kot jih imam zdaj, pa sem komaj na poloviciuser posted image in še to sem dobivala bolj postopoma, na začetku sploh nič oz. sem še shujšala od bruhanja in bolezniuser posted image , pa po 2 mesecih po porodu sem bila že na svoji original teži).

Zdaj pa ne smem migat in se ful pozna, prej sem res ogromno pojedla in ogromno pokurila...  Zdaj pa samo jem, hehe. Slabo mi je sicer vseeno, pa bruham tudi kdaj, ampak k sreči ne tako pogosto kot 1. Saj ne rečem, mam rajši kile kot bruhanje, ampak mi gre na živce, ker si bom morala nove cote kupit, če bo šlo tako naprejuser posted image . Pa ne maram nakupovat cot, sploh če vem ali vsaj upam, da jih ne bom več rabila tako velikih (nosečniške pa upam, da še kdajuser posted image )... Sem mislila, da bom vsaj jesen še s prejšnjimi user posted image hlačami prefurala - pozimi bom itak rabila kaj toplejšega, ker sem bila prej noseča poleti, ta bo pa zimska pupika...

Se pa počutim včasih zelo vrečasto, ker sem trenutno doma na bolniški in nosim obleke, ki mi jih je mami prinesla in so vse zelo vrečaste, tak raven kroj, platnene, ko bi vrečo oblekel. Saj ne rečem, so zelo komot, samo privlačna pa res nisem not... Poleg tega pa imava prepoved česarkoli, tak da se tudi seksi res ne morem počutit... Mi gre na živce, ker nisem tega navajena. Mi je sicer to zdaj bolj zadnja briga, kot prva, vseeno pa mi gre na živceuser posted image .
Ker sem bila v prvi user posted image fit do konca in mi ni bilo treba skoraj nič kupit (ene user posted image hlače, ki so mi bile do konca nosečnosti v riti in stegnih precej preširoke, čeprav najmanjša cifra, zdaj so mi pa že lepo na knapuser posted image , pa sem na polovici..., eno jopo, no, ta mi je še ok, pa dve oblekci, to je vse, ker sem do 7. meseca nosila ene svoje kavbojke z nizkim pasom, pa še poletje je bilo in so T shirti reševali situacijo, ko sem bila doma) in mi je bilo zelo kmalu po porodu vse prav, ker sem res dobila samo bušija. Zdaj pa se kar neka stegenca in rita zraven štulijo, ko da one tudi koga delajouser posted image .

Tako da imam tudi jaz mejo pri 100 - samo da sem si vzela za merilo obseg bokov v cm - so mi namreč kar konkretno zrasli za lepih 6-7 cm in bi bil čas, da bi se ustavilo... Sem si šla merit, ker sem si hotla naredi user posted image hlače. No, če mi naslednjič na pregledu dovolijo plavat, bo sigurno šlo kak cm dol, sicer pa ne vem... Ker namerno hujšala še nikoli nisem, rada jem in rada se gibam in do zdaj ni bil problem, ker sem lahko počela oboje...

Če bi smela, bi se cartala z lubijem, tako se počutiš bolj seksi, pa še kalorije pokurišuser posted image . Samo predlog za tiste, ki smeteuser posted image ...

Aja, glede cot se pa meni zelo dobro obnese naslednje:
- trenirka z nizkim pasom
- kikle v smislu parea - pač en pravokotnih blaga s trakci na strani - take kot prodajajo na štantih na obali... Mam eno dolgo in eno kratko in je super, ker ti ne more bit premajhno, ne glede na konfekcijsko številko in rastoči buši
- T majce
- majce s pasom pod prsmi, ne vem, kak se že to reče - "empire"?

Sicer se pa ne sekirat, punce, ko boste dojile in še malo športale zraven, bo vse hitro šlo dol - to je tudi moja tolažba - najkasneje marca (6t. po porodu), bo tale mast šla stran! Zdaj mi je v bistvu težje to, da se ne smem gibat, kot same kile (jaz namreč šport obožujem...)

Poznam pa par punc, ki so se med user posted image zredile za 30-40 kg, pa so po porodu vse lepo dol spravile. Sama si sicer tega čisto nič ne želim, ker se mi zdi to napor za telo, da se takole redi in hujša, ampak vseeno - mogoče kateri da malo upanja...

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: debelušne nosečke združimo se
3.9.2008 11:45:05   
Majuska
Ronja,

niti v sanjah te ne bi hotela odgnati proč, ampak komentiram pa lahko - po tvojih merah sodeč niti najmanj ne pašeš med debelušne user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: debelušne nosečke združimo se
3.9.2008 15:44:07   
ronja
majuska, ne še, heheuser posted image , če bo šlo pa tak naprej, pa vas kmalu ujamemuser posted image . Sicer pa: kdo bi se branil takih komentarjev kot je tvoj. No, saj ne mislim, da sem ful debela, samo se včasih res počutim ko ena vreča (pa nisem navajena teh kil, sem navajena, da je moje telo bolj hm- oblikovanouser posted image ); lubi pravi, da se mi nič ne pozna, ampak tehtnica in šiviljski trak ne lažetauser posted image ... Pa on je itak subjektiven in prijazen fantuser posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: debelušne nosečke združimo se
3.9.2008 16:27:43   
cita
Pozdravček,

vas že kr nekaj časa berem in vedno bolj me mika da kaj napišem ker sigurno sodim med malo bolj okrogle nosečke ampak sej mi najbolj fajn ampak hujšala bom potem ko rodim...a ne??

Aja me sprejmete med vas??Sm kr tko mal se urinilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: debelušne nosečke združimo se
4.9.2008 9:22:49   
TINKA05
Ahoj.

Dons sem našla to temo. Nekatere absolutne ne sodite v to kategorijo.  JST PAuser posted image . user posted image  
Se ni ravno za hvalit. Štartala sem s 104, pa v prvih mesecih zgubila 4 kg. Sem v 29 tednu in sem izgubljeno pridelala nazaj, ampak k sreči za 1x še brez dodatnih kilc, tako da sem na enakem kot pred nosečnostjo. Jem pa čist vse, kadar mi paše in kolikor mi paše. Se trenutno pa res ne obremenjujem z naraščanjem kilc.

Mi je šlo pa na jetra, ko so nekateri, ko niso vedeli da sem noseča  imeli pripombe v stilu: a si se spet zredila?, a se ti ne zdi, da bi lahko mal gibala itd.  Zdaj se mi končno vidi, da sem noseča - so pa komentarji: joj, kako si luštna, kako ti paše....  Me je pa res samo trebuh (okoli 13 cm več). Zanimivo, da sem pa za 3 cm manjša v noge.

glede cunj. Veliko večino sem kupila v H&M in C&A. Sem bila pa prejšnji teden v Pikapolonici in sem gledala kavbojke za nosečke. Imajo 46 za največjo številko ampak so se mi zdele malo majhne. Prodajalka mi je rekla, da ni problema, da mi  za isto ceno (kot je št. 46) in za precej nižjo kot v Popku, priskrbijo dovolj velike. Fajn a ne?

Punce uživajte v svojih kilah, najpomembneje je da je z vašimiuser posted image  vse OK.  Bo tudi še za nas prišel čas, ko bodo šle kile dol user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?