|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: debelušne nosečke združimo se
26.6.2008 23:23:39   
maja zarja
oj  srečke nosečke!user posted image

malo se potikam po forumih pa sem malo vskočla še k vam. Sicer nisem user posted image ampak,da vas malo potolažim.Vedno sem imela težave s kg, v nosečnosti pa sem si dala duška in rezultat tega je bil ta da sem iz 70 kg prišla na 103kg ( rodila 17 dni prej) kaj šele če bi nosla do koncauser posted image . No zdaj pa sem skoraj 9 mesecev po porodu pa mi je šlo dol 23kg.Tak da vse se da.Trenutno pa mislite le na user posted image in veselo papajte.Možekom pa ste itak seksi.user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: debelušne nosečke združimo se
30.6.2008 21:45:51   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: maja zarja

oj  srečke nosečke!user posted image

malo se potikam po forumih pa sem malo vskočla še k vam. Sicer nisem user posted image ampak,da vas malo potolažim.Vedno sem imela težave s kg, v nosečnosti pa sem si dala duška in rezultat tega je bil ta da sem iz 70 kg prišla na 103kg ( rodila 17 dni prej) kaj šele če bi nosla do koncauser posted image . No zdaj pa sem skoraj 9 mesecev po porodu pa mi je šlo dol 23kg.Tak da vse se da.Trenutno pa mislite le na user posted image in veselo papajte.Možekom pa ste itak seksi.user posted image



Čestitke za dol spravljene kilce!user posted image user posted image user posted image  Saj me bomo tudi tako pridne!user posted image

Majuška, jaz tudi v boksarcah skačem po hiši, samo malo me moti ker se mi bedra dotikajo in ... No, saj najbrž poznate.

Jaz pa sem se kar pošteno rešila oteklin tako, da sem se odpovedala sladkarijam, pijem pa samo vodo (radenska in donat imata baje pri zatekanju kar nekaj krivde, ker vsebujeta soli). Za noge pa priporočam kremo HERBION (kostanj in nekakšna detelja), ker res pomaga-vsaj meni.

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: debelušne nosečke združimo se
30.6.2008 23:45:52   
ksenci
joj joj, sm pridelal skor 20 kg v 38 tednih pa bi zdaj že res počas šla rodituser posted image sm pa res zatekla ko 

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: debelušne nosečke združimo se
30.6.2008 23:50:06   
ksenci
no mi je škratek vmes skočuuser posted image

zatekla sm ko slon, pa ne pomaga nič- ne jem slano, počivam z dvignjenimi nogami,....malenkost manj sem zatekla le ob hladnejših dneh, ko pa je vroče pa prav crkujemuser posted image
no upam, da je v teh Kg kaj vode in nism predelala samo mastuser posted image sicer pa se bom začela s kg obremenjevat čez približno pol leta, do takrat pa je najvažnejša moja bebica, ki jo že nestrpno pričakujem.

cao,cao!

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: debelušne nosečke združimo se
1.7.2008 1:18:02   
NinaBG
Tudi jaz sem se v prvi nosečnosti zredila za več kot 30 kg. Začela pri 70 kg, končala pa pri tromestni številki. V devetih mesecih je šlo vse dol (no ja 5 kg mi je ostalo) ... pa brez diete... samo dojenje in pa vsakodnevni sprehod (vsaj 2 uri dnevno). Z malčkom, da ne bo pomote. Nisem se sekirala ne v času nosečnosti niti kasneje. Tudi telovadila nisem, saj mi je ginekologinja rekla: pozdravljena telovadba, adio mleko. (vem, da to ni res) Sem jaz rekla adio telovadba, pozdravljeno mleko! Pač ne rabim dovolj, da me nekdo prepriča, da telovadba ni potrebna! Ko pa sem hotela začeti telovaditi (ko je bil mali star cca 7 mesecev), pa sem ugotovila, da sem zopet noseča! Evo in sedaj ne telovadim že več kot leto in pol! BRAVO JAZ!user posted image  In ja, še zmeraj se ne sekiram zaradi odvečnih kil.

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: debelušne nosečke združimo se
1.7.2008 21:43:12   
meta21
Pač ne rabim dovolj, da me nekdo prepriča, da telovadba ni potrebna!


Sva že dve!user posted image

(odgovor članu NinaBG)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: debelušne nosečke združimo se
4.7.2008 22:12:40   
meta21
Spet vse noge v luft držite, al kaj?user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: debelušne nosečke združimo se
4.7.2008 22:40:20   
Majuska
Ja drugega nam ne ostane user posted image

Ma raje ne omenjam, kakšne noge imam. Danes sem se dobrovoljno lotila pospravljanja, na koncu pa ugotovim, da sploh ne morem dolgo časa stati. Gležnje imam take, da jih komaj gibam ... dobesedno čutim, kako kri zastaja. Ne pomagajo ne kopeli s soljo, ne dvignjene noge. Na koncu mora mož vse postoriti user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: debelušne nosečke združimo se
5.7.2008 8:49:07   
PikicaStonoga
A NI TO FAJN? user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: debelušne nosečke združimo se
5.7.2008 14:34:18   
Claudi
user posted image user posted image user posted image

da se še jst  podpišem pod mal bolj debelušne nosečkeuser posted image

Sem v skoraj 20. tednu user posted image Štartala sm pri 72 kg, zdej jih mam pa že 78, 79...se prav skor 80 user posted image  bog ve kaj šele bouser posted image

Drgač pa nej povem, da sm bla danes prvič v službi po dveh mesecih bolniške, sej je kr šlo, sam sm pa zlo utrujena pa križ me boli k sm skoz sedela(za blagajno).Bom vidla kako bo drug teden....


K pa lih debatirate o oblačilih, edino kar sm do zdej kupla so ene črne hlače, pa eno krilo iz satena, v trgovini Kepica v hali A, pa me je skor kap k sm dala skor 100 eur.Pač....nism se kej dost pozanimala in sm mislna da so nosečniška oblačila res tok draga.Tko da naslednjič k grem, bom kupla zihr kej cenejš pa tud kje drugjeuser posted image

Sam zaenkrat kr mam še od prej, dost tunik, pa kiklc, pa kaka trenirka, pa kr gre....

No tkole, zdej bom pa počas nehala, bo treba še kej narest dons...

Lepo se imejte, papa





(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: debelušne nosečke združimo se
5.7.2008 15:59:44   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

A NI TO FAJN?


Ma ne vem no ... že prej je bil dost priden, tko da se mi včasih zdi, k da ga mal izkoriščam user posted image

Claudi, ko nisem več mogla nositi običajnih hlač, sem jih kupila v H & M, v Supernovi imajo kar dober izbor nosečniških oblačil in pa v trgovini Popek ene malce bolj fancy. Jasno v Popku skoraj nobene stvari ne dobiš pod 50 € ...

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: debelušne nosečke združimo se
6.7.2008 11:26:49   
meta21
Majuska ti si enih par tednov pred mano, meni že zdaj ful zatekajo noge. Jaz, če se kakšen dan izognem vsem pretirano sladkim in slanim stvarem, konzervam in salamam, gaziranim pijačam in malo več počivam, imam čisto normalne noge. Čez 14 dni grem na morje. Upam, da bo morska voda kaj pomagala. A ima katera kaj izkušenj s tem? Nosečnost v 8. mesecu, plavanje v morju in otekle noge?

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: debelušne nosečke združimo se
6.7.2008 11:29:49   
meta21
Claudi ti pa kar v h&m pojdi. Jaz sem prvi nakup tudi opravila v kepici in popku potem pa nobenega več. Tudi v mani oz. merotu se marsikaj dobi. Sicer ni nosečniško, lahko pa nosiš pod trebuhom.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: debelušne nosečke združimo se
6.7.2008 11:32:14   
*talcy*
ojla pupce ... jaz sem v 6 mesecu pa sem dobila+6 ... sem pa kar okrogla pa mislim da bom dosegla kmalu stotko .... user posted image  ... G mi sicer pravi da sem pridna da se normalno redim ... a je možno da se bom v zadnjem trimesečju zredila fulll??? jem sicer ne veliko ker v tej vročini mi ne gre ......

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: debelušne nosečke združimo se
6.7.2008 11:37:41   
meta21
a je možno da se bom v zadnjem trimesečju zredila fulll??? jem sicer ne veliko ker v tej vročini mi ne gre ......


Vse je možno. Nobena se ne redi po nekem pravilu. Sicer je res, da naj bi v zadnjem trimesečju največ pridobile ampak... Jaz se včasih zredim čez noč za eno kilo potem pa en mesec nič. Sem v 31. tednu.

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: debelušne nosečke združimo se
6.7.2008 11:49:21   
mateyka
no, samo tko mal za pofočkat - sicer ne spadam ravno sem, ker nisem nikol bla bucasta. sem pa šla iz 50 kil na 75 (mogoče zadnji teden še kako extra kilo?) med nosečnostjo (velika samo 157) user posted image
zdej ekspresno dol dajem samo mam še 10 kil "to go" user posted image bom pa komentirala eno stvar z odvečnimi kilami - kok pa to švicaš, to ni res user posted image nisem v življenjju tok skupi našvicala kot zdaj. tako da bom zdaj kar mal snela dol še ostalo, da mi bo manj vroče user posted image

vsem vam pa vse najnaj in eno - ledeno kavo ko je tako vroče user posted image
user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: debelušne nosečke združimo se
6.7.2008 13:18:44   
meta21
Se čisto strinjam. Jaz sem pred nosečnostjo nihala med 70 in 90 kg in moram rečt, da sem pri spodnji meji spadala med tiste, ki jih vedno zebe, pri zgornji pa mi je bilo vedno vroče. Zdaj med nosečnostjo pa itak!!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: debelušne nosečke združimo se
6.7.2008 13:30:27   
Majuska
Uh, tega mi raje sploh ne omenjat ... meni je vroče že nekje od marca, pa sem bila pred nosečnostjo vedno zmrznjenka. Očitno so hormoni naredili svoje user posted image zdaj poleti je pa sploh kriza - ker doma nimamo klime, si pomagam z ventilatorji, okoli pa letam v glavnem kar v perilu, ker z mene kar v potočkih teče!

Kar se pa tiče oteklih nog - veliko manj solim hrano kot prej, gaziranih pijač sploh ne pijem, pomagam si z kopelmi za noge (uporabljam neko Kneippovo sol) in hladilnimi kremicami, noge tiščim v luft če se le da, vendar tudi to ne pomaga vedno.

Meta21, mislim da bi morje lahko pomagalo, plavanje pa tudi. Ti želim čim lepše počitnice, jaz po malem že čakam na veseli dogodek, stalno imam občutek, da bo prej kot imam PDP user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: debelušne nosečke združimo se
6.7.2008 18:38:14   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Meta21, mislim da bi morje lahko pomagalo, plavanje pa tudi. Ti želim čim lepše počitnice, jaz po malem že čakam na veseli dogodek, stalno imam občutek, da bo prej kot imam PDP user posted image



Hvala, tudi jaz upam, da bo pomagalo. Kar se pa tiče poroda pred PDP-jem pa si najbrž vse želimo, da bi bil raje kakšen dan prej kot kasnej ampak je rekla sestra na predavanju, da prvorodke ponavadi dlje nosijo. In jaz to definitivno sem! Drugače pa ja, tudi jaz imam občutek da bo prejuser posted image , samo upam, da ne tolk prej, da bi že na morju rodila.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: debelušne nosečke združimo se
9.7.2008 18:51:16   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

A ima katera kaj izkušenj s tem? Nosečnost v 8. mesecu, plavanje v morju in otekle noge?


Ja, jst iz prejšne nosečnostiuser posted image
Fajn je, fajn, ves telo ti mal razbremeni.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: debelušne nosečke združimo se
9.7.2008 19:21:16   
mokatela
Ojla souser posted image , da se še tle mal pofočkam :-), saj 100 % spadam v to "kategorijo".

Sem sredi 7.meseca nosečnosti z dvema user posted image , s kg sem imela vedno težave. Že pred nosečnostjo sem tehtala 120 kg in je šlo počasi dol, ko sem ugotovila, da sem noseča. Do sedaj sem prodibila 10 kg (prvih 5 mesecev shujšala za dobrih 7kg), , a se sploh ne obremenjujem s tem. Itak moj dragi pravi, da me je sam trebuh, nič drugega (drugje me je menda celo manj kot pred nosečnostjo user posted image ). Jem kar mi paše, poslušam svoje telo.

Kar se oblačil tiče, je bilo kar veliko problemov. OK, z majčkami tako ni nikoli ni bilo problemov, ker sem že pred nosečnostjo nosila št. 44 in so mi še sedaj prav, pa tudi dost lepih nosečničkih majčk po ugodni ceni sem kupila v H &M. Problem s hlačami sem rešila tako, da sem kupila ene normalne kavbojke in si potem jih dala "predelat" v nosečniške - mi je svakinja vrezala pas in prišila elastični pas in jih sedaj komot nosih. Tako ali tako sem nekje do 5. meseca nosila povsem normalne hlače user posted image . Doma pa tako ali tako najraje skačim v kratkih hlačah na elastiko ali pa trenerki, ki je čist komot.

Tko da se je po mojem brezveze obremenjevati s kg - v našem stanju nam je pridobivanje kg (seveda ne pretirano) oproščeno, kako se jih pa znebit - razmišljanje po porodu user posted image . Vsaj tako je moje mišlenje user posted image

Tako, da uživajte v user posted image , pridno božajte svoje bušije in pazite na user posted image .

Lp


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: debelušne nosečke združimo se
9.7.2008 19:52:51   
CIPRESA
No se bom vseeno javila ker berem debato o zatekanju. Sedaj sem noseča v drugo in močno upam da nebom zopet zatekala.
Prvo nosečnost sem se zredila iz 55kg na 75, se pravi okrog 20kg, od tega je bilo vode  za več kot pol pridelanih kg. Otekala sem od 25 tedna dalje, najprej po malo in na koncu po 35t že tako da so me noge pekle in bile čisto vroče. Tudi zjutraj ko sem vstala oteklina ni čisto izginila iz noguser posted image user posted image Rodila sem 14 dni po PDP-ju buckasta v lica, noge, roke, ma povsod je kar žlobudralo od vode. Po porodu oteklina ni takoj izginila ampak tam v 2-3 dneh se mi je normaliziralo da sem spet videla moje prave noge, v lica in stegna sem bila še vedno malo napihnjenauser posted image In potem se je začelo.....švicanje. Res dobesedno vsako noč prvi mesec sem švicala ko konj, ko sem prišla domov iz porodnišnice sem imela 62 kg, v prvem mesecu sem (se spotila) shujšala še za 4kg, tako da sem prišla na 58kg. In potem sem dobila že drugi mesec menstruacijo, in vsako menstruacijo sem imela prvi dan grozno slabost in potenje, tako da sem pri vsaki M šla še po 1kg dol in v 4 mesecih sem potem shujšala na 54 kg. Res je bila mene povsod sama voda, voda in voda. Dobesedno se nisem zredila skoraj nič ker nisem imela nobene diete vse kg sem zgubila z švicanjem  - Tako da sem v pol leta po porodu imela  1kg manj kot prej.

Res je  tole zatekanje nadležno in vse ki zatekate vedite da je večinoma kg prav zaradi odvečne vode ki se nabira v  telesu in prav veliko nemoremo narediti zato, samo noge v hladno vodo in v luft to tolk paaaššeeeeuser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu mokatela)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: debelušne nosečke združimo se
9.7.2008 22:04:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

No se bom vseeno javila ker berem debato o zatekanju. Sedaj sem noseča v drugo in močno upam da nebom zopet zatekala.



No, moj začetek je isti kot od Ciprese. user posted image user posted image user posted image Do 32/33t sem se zredila le 6 kg, potem pa do konca še celih 10 kg na račun zatekanja. No, tretji dan po porodu, po prihodu domov sem se šla vagat in vaga kaže -3kg, kot na dan ko sem šla rodit user posted image Otrok je imel 3,5 kg in še plodovnica in vse ostalo... pojma nimam kam je šlo, oziroma od kje tolk kg. No, do 6 meseca sem se večina kilogramov znebila, a jih po začetku uvajanja GH in posledično zmanjšanji potrebi po dojenju (pa še malo pred tem so se prenehali krčki in sem lahko začela jesti vse od kraja) pridobila nazaj in sem za 2 kili presegla težo, ki sem jo imela, ko sem šla rodit. user posted image Noro! No, potem sem se znebila 10 kilogramov in sem ponovno noseča, že sedaj s kakšnimi vsaj 10 kilogrami viška, ampak upam, da se med nosečnostjo ne bom preveč zredila, predvsem pa bom pazila na tiste "kritične mesece", ko se začne uvajnaje GH, da se ne poredim kot pujsek kakor prvič. user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: debelušne nosečke združimo se
14.7.2008 20:51:20   
meta21
Jaz imam pa jutri (15.7.) pregled in sem se od 6.6. zredila 3 kg (sem v 32. tednu) pa nisem ravno najbolj ponosna na to.user posted image  Saj mi najbrž ne bo nič rekla, ampak jaz se že tako težko premikam. Včeraj sem pa na notranji strani leve bedre dobila še odrgnino od hoje in se zdaj premikam kot medo-zibajoč se levo-desnouser posted image . V soboto grem na morje in sem si zadala cilj, da čim več plavam-kolikor bom pač lahko. Že zato, ker se zdaj praktično sploh ne premikam. Komaj čakam ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: debelušne nosečke združimo se
23.7.2008 13:02:17   
M_mojca
Drage moje, spet se oglašam po dolgem času.
Mislim, da ni bolj groznega človeka na svet kot jaz....imela sem pregled (z user posted image je vse ok) in ko sem stopila na tehtnico sem skoraj po tleh padla.....user posted image user posted image Ne morem vrjet da sem v 1mesecu pridelala 5kg!! Tako da sem se skupaj zredila že dobrih 15kg!!! Od sramu in žalosti bi najraje kar umrla!!user posted image user posted image user posted image Sploh ne vem kaj naj naredim! Mi je rekla ginekologinja da to bo še kritično ob koncu! Jaz pa nebi rada pridelala 3-mestne številke - čeprav ne manjka več tako veliko do nje!!user posted image user posted image user posted image In naj omenim da sem šele v 29. tednu! Kje je še porod....daleč.... kile pa kr lezejo gor... Čisto sem depresivna in ne vem kaj naj naredim! IMATE KAKŠEN NASVET??
Sicer je moje počutje ok. Pritisk mam celo malo nižji, lahko delam vse ker ni nič narobe, v glavnem, dobro se počutim, le kile me spravljajo v obup. Moj user posted image sicer pravi da sem njegova lepotička, a jaz se počutim kot njegova user posted image !   Pa ves ča mi oporeka da nisem debela, ampak sem noseča! jaz pa pravim da sem eno in drugo....joj joj.... user posted image
Samo jamram...groza.... Kje pa naj, če ne tu?!user posted image

No, naj povem še to, da je vreme pri nas obupno! Kot da je že jesen! Piha, mrzlo je in kakor kaže, bo spet dež. Upam da bo veter vsaj malo razpihal oblake, ker bi šla na sprehoduser posted image
A katera slučajno goni orbitrek? Jaz ga bi, pa ne vem če je to glih pametno???


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?