|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prekmurje-prlekija 08
28.3.2008 9:53:39   
tatly
se opravicujem ampak nekaj mi rac nagaja
http://www.bolha.com/oglas3073324

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Prekmurje-prlekija 08
28.3.2008 13:00:06   
bastian111
Se mi fejst vidi,žal man že voziček.Moj je bil tak nooori pa je kupo Skete.620 eur.Zdaj pa vidim kak je te lejpi pa bi ga menjala.no vupam ka ga boš prodala.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Prekmurje-prlekija 08
28.3.2008 22:07:46   
ataner
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ja punce kje ste?a je kaka tle ki bo na ptuju rodila


Ja, jaz imam namen iti na Ptuj.

Voziček pa je res lep!!! Full je podoben Hauck Jaguar-e! Samo za novorojenčka voziček že mamo-nekje do septembra bomo počakali na nabavo športnega modela. user posted image

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Prekmurje-prlekija 08
29.3.2008 10:14:24   
bastian111
Pozdravljene,ka ste se zgubili ali ste tak manjaste ka nika ne napišete.Gnes ideva k tašče ,mouž more nekaj napraviti pa ne vem ka.Sikdar da ideva ta ma nekaj za delati.Tašča me je zvala ka je pripravila sedežno ka mo počivala(če pa ne boš počivala pa bokše ka doma ostaneš)user posted image .No vupam ka de lejpi den pa če drugo nej mo malo na terasi sedejla na gugalniku.Fajn se mejte pa malo več se oglasite.
Ps: Včeraj sen mejla čisto malo(fejst malo) rjavi izcedek,mislite ka je kaj naraube?Kousova mi je ob odpustu pravla ka se izcedek še lejko pokaže! LP

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Prekmurje-prlekija 08
29.3.2008 20:37:43   
vika1
Čer!
Ge san pa gnes mejla čistilno akcijouser posted image ,zdaj pa san ko povožena kokoš.
Jutri man še tla pobrisat ...pa peglanja manuser posted image ,nora san gjale.

Miša,Jaka je ful,ful,ful super ime,prava izbira Luka pa Jaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Čuješ ka pa če vseeno de user posted image ?
Čuješ,kupila san tiste tablete,pa res je ka deluje,gnes san od 8 ure pucan,zaj pa znan ka je popustila tableta in san naenkrat user posted image postala spet manjasta user posted image user posted image user posted image .

EJ,babe,naša bejba pa gnes začela redno brcat,tudi ona gnes ma čistilno akcijo,ka je tak brše user posted image .

Voziček man še od user posted image ,Jane slalom pro.Moran samo še kupit lupinico od Jane pa bo.

No tkole,nakratko.

Ataner,še enkrat,hvala za hlače.


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Prekmurje-prlekija 08
31.3.2008 16:10:04   
sonce84
zdravo, in kak ste? Vreme mamo krasno, sija sonček..mmm naj samo bau tak dale.


vika1 se zadovolna z vozičkom-se te nika ne kvari? Ge man tude toga naglednjenoga, be se ga zdaj kupila ka je znižane v pikapolonice?!

Ode kere mogoče na telovadbo v bolnico ka je za nosečnice?

lep dan naprej vam še želim

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Prekmurje-prlekija 08
31.3.2008 19:28:24   
bastian111
Pozdravljene!
Ja ge bi odla pa nesmen,telovadbo pogrešam.Tudi v soboti je gnes bilou lejpo vrejme.Popoldne sva z mojim šla k njegovi mami .Nekaj je tan štulo pa pripravlo njivo za sajenje krupiča.Že samo sedenje me fejst mouti pa me tudi fejst zmantra ka fsi skačejo če samo skašlan.No glede nosečnosti pa to,začele so mi zatekati noge.Komaj čakam ka se tou rešin.Fajn se mejte pa veeeč napište.Lpuser posted image

(odgovor članu sonce84)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Prekmurje-prlekija 08
1.4.2008 10:09:22   
Anonimen
Jah, tej noge. Tüdi meni so zatejkale zadnji mejsec. San komaj ene čevle obüjla. Po porodi pa san mejla tak otečene ka san v bolnici niti copatof nej mogla obüti.
Da ležiš te si jih podloži z vankišon ka do malo više. Tak so meni v bolnici pravli. Zaj pa man že takšne kak srnica (če gledaš samo od gležnja doj, če gledaš od gležnja gor te pa kak medvid user posted image )

Gnes je tak lejpo vrejme, pa mo šli na prvi dukši sprehod z Maticom.

San pa rada ka de se nan (van) pridrüžila še ena user posted image - Sulfinija.

(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Prekmurje-prlekija 08
2.4.2008 10:07:45   
bastian111
Kdo pa je Solfinija? Roda ,čim več lepih sprehodov vam želim.Pravijo ka friški luft dosti pomaga ka otrok ponoči fajn spi.Drugače pa san čisto malo navoščliva na tebe Roda ka že faj voziš pa gibiš kile! Tolažin se sten ka ge tudi ta priden.LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Prekmurje-prlekija 08
2.4.2008 14:20:37   
Raho
No, še ena Prekmurka. Rodila sem sicer že... - decembra 2007, enkrat pa januarja 2005.

Vika1 - ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem šele sedaj prebrala.user posted image

Anitka - ti pa zdaj že dneve šteješ, ha?

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Prekmurje-prlekija 08
4.4.2008 13:37:31   
bastian111
Dobrodošla Raho ,se mi zdi ka si zdaj že vajana otroškega živ žava.No nas to še čaka,vupam ka mo ge tudi sama mama dveh otrok.Gnes je fejst vetrovno,tak ka je nej fajn dugo biti voni.Lepo se mejte pa ponavljam več pisaranja(akcije prekmurke)user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Prekmurje-prlekija 08
4.4.2008 14:09:12   
Sulfinija
Evo še ena Prekmurka ki decembra pričakuje user posted image .

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Prekmurje-prlekija 08
4.4.2008 14:27:48   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: bastian111

Kdo pa je Solfinija?

Ne vem mogoče mene misliš to sem jaz Sulfinija doma iz MS.Vika1 drži 100% za vozičkanje hi,hi.

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Prekmurje-prlekija 08
4.4.2008 14:44:43   
Anonimen
Niti malo mi je nej fajno vrejme. Z Maticom nemreva vö. Gnes je kazalo fajn, eno ti ga na, zaj pa vöter.

Če kero zanima san dala v album par slik od Matica.

Zaj se pa iden dale zalevajt z vodov, je patronažna pravla ka moren dnevno vnesti 3 litre tekočine.

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Prekmurje-prlekija 08
4.4.2008 16:14:30   
tatly
ah punce se mi zdi da nebom prodala tega vozicka!al je tako grd!hmmmmuser posted image user posted image user posted image in kako ste kaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Prekmurje-prlekija 08
4.4.2008 16:42:07   
Anitka
OJ!

Raho trenutno odštevam dneve do zadnjega delovnega dne, potem bo šlo pa zares. So mi pa zečli malo gležnji zatekati in proti večeru imam boleče noge. Dobro, da je vikend.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Prekmurje-prlekija 08
4.4.2008 17:41:38   
Sulfinija
Anitka še koliko dni greš v službo?PDP imaš pa na rojstni dan mojega brata.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Prekmurje-prlekija 08
4.4.2008 19:04:23   
bastian111
Roda lepega sineka maš ,pa tudi ti si nej slaba kelko san pač lejko vidla ka si se skrivala.tak san se raznežila ka san še mojega pozvala ka je vido pa pravi joj ka be že midva mela sina doma.Rejsan fajn ka si ga pokazala pa še enouk  Vama čestitamiz srca.Lpuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.4.2008 6:55:04   
Sulfinija
Prekmurke kaj še vse spite?V prekmurju se ja hitro vstane?Puce javite sem,da malce poklepetamo.
 
LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.4.2008 10:11:34   
bastian111
Tudi jaz sem vstala ob 6.30' uri.Sledilo je tuširanje in vklopila san pralni stroj.Te je bil zajtrik ,moj je že prišo z bejžanja ,nato san dala v sušilnega in na koncu san še spejglala.Zdaj kuham kosilo te pa ideva malo vo.Ka naj še povem ka san saki den bole zmantrana kak če be delala.Dobila san odločbo za bolniško in po njej iden na porodniško  20.6.08.Vupan ka me otrok nede prehito.Skratka se čujemo pa kaj povejmo.Lejko bi se zmejnile pa se ednouk kda mo vse čas mejle dobile negi na kavi pa se vidle.Če nej prle te kda mo že vse mamice!? No naše moške pa stiramo na en maraton ali pa koma v senco ležat!user posted image Lp

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.4.2008 20:31:10   
Anonimen
Na bok babe
jes san tudi iz prekmurja. ceprav san se nej noseca, se vam pridruzim..
delava z deckom na user posted image , sva sicer  komaj kaki mejsec nazaj  zacala na ton, a vseeno vupan ka de pomali ze ratalo...
dotacas pa uzivava.. sva se gnes sla malo rolat na naso avtocesto, tan pri gomilicaj sva bila .. je fajn..  dosta se jih kolesari, pa pesacijo, pa tupatam kaksi avto, pa mi na roleraj...
mejte se
lp

(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Prekmurje-prlekija 08
6.4.2008 9:41:29   
bastian111
Dreja 81 želim ti ,da bi čim prej zagledalauser posted image user posted image  in postala srečkauser posted image . Dobrodošla med nami vupam ka si bomo delili skrbi ,srečo in nasvete.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Prekmurje-prlekija 08
6.4.2008 9:58:47   
Sulfinija
Dreja81,dobrodošla med nami.Želim ti,da čimprej zagledala velik in močan,ter magični + na testu.

Prekmurke jaz sem takoj za naše srečanje.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Prekmurje-prlekija 08
6.4.2008 11:37:14   
bastian111
Vse moremo biti za srečanje! In vse meti čas.Čas še je samo zgučati se moremo pa določiti datum in kraj.Fajn se mejte pa se čujemo.user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Prekmurje-prlekija 08
7.4.2008 13:31:52   
vika1
Haj,babe!!!!!!
Evo mene.Ge smo pa mi-na drugi strani,premalo gučimo,dežuje pa vseeno user posted image .

Raho HVALA za čestitke.

No prvo kot prvo MORAN še enkrat ČESTITAT   sulfiniji.Iskrene čestitke naša draga borka!!!!!

Pa še ena prekmurka,kera pričakuje novembra,ISKRENE ČESTITKE tudi vama,znan ka boš prebrala user posted image ,pa jutri dobro opravi!!!!!!!

Sonce,z vozičkom Jane Slalom Pro san zelo zadovolna,vse je uredu,samo glede vzdrževanja,oz.pucanja šport.dela san user posted image ,moraš ga prat na roke (z gobico),te pa 2 dni se suši,te pa v pol ure je spet  posran.Vačik je pa user posted image prva liga.


Srečanje,srečanje,srečanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,tudi ge san za!!!!!!!!

Meni pa začeli roke zatekat,babe,moja desna roka je čisto brrr,sploj nemoran ponoči spat,tak fejst boli,pa zateka,a je to dobro?????Pa ka naj delan,pa sploj nika nemoran z njov delat,nima moči.

No dobro,moran iti že po deco,pa še man 2 gov. ure gnes.

Aja,Mihaela poročaj kak je bilo v Čatež.toplicah.

L.P.Vika





_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?