|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prekmurje-prlekija 08
23.3.2008 16:52:09   
bastian111
Pozdravljene ,tudi ge san nej gejla cejli žegen,ka nesmen geste bilic pa nej hrena.Malo šunke san si vzela pa malo klobas.Rejsan moren pohvaliti mojega moužeka,san je pobarvo bilice spekel povitico ,skuhal šunko....Cejli žegen je pripravo pa tudi san odneso kv cerkev.Razvaja me in san mu rejsan hvaležna za vse.Primišlavala san pa sem prišla do zaključka ka moški tudi trpijo (bar moj) če nej ka vredi ,tudi potrudijo se za nas in otroka... Praktično nosečnost v mojem primeru davleva oba skouz.Fajn se mejte pa se čujemo.Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Prekmurje-prlekija 08
23.3.2008 20:47:39   
ataner
Pozdravček!
Sem Prlečka user posted image  in PDP imam 12.6.! pričakujemo prvo bebico - spol neznan. Že komaj čakam, da dobim štručko v naročje. user posted image

Imam eno ponudbo:
imam dvoje full lepih nosečniških hlač z visokim pasom (kavbojke z dodatno nastavljivostjo v predelu trebuščka ter športne hlače), ki sem jih imela oblečene le parkrat in so kot nove, ker sem si jih naenkrat kupila preveč, zdaj so mi pa premajhne!
Bi jih prodala za polovično ceno - če katero zanima!?
Nočem se vsiljevati, le vprašala sem, ker mi je škoda da stojijo v omari. user posted image
Pravijo, da vprašati ni greh. user posted image

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Prekmurje-prlekija 08
24.3.2008 7:45:32   
bastian111
Dobro jutro,spet smo pregurale en den!Man pa za vas eno nalogo in sicer potrbujem Vašo mnenje.Nekaj premišljujeva o imenu pa sva prišla do zaključka da počakava še vaše mnenje.Meni je všeč Bastian ali Gal možu pa Amadej! Da vidimo kaj pravite na to.

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Prekmurje-prlekija 08
24.3.2008 12:22:58   
Anonimen
Meni je všeč Gal in Amadej, ima Bastian pa sem do sedaj zasledila samo pri enem "ciganu", ki sem ga učila in pri njegovem sorodniku. Zmeraj ko slišim ime Bastian se spomnim na majhnega nagajivega "bobnarja".user posted image

(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Prekmurje-prlekija 08
24.3.2008 17:02:02   
vika1
Lep pozdrav REPUBLIKA PREKMURJE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No končno,tudi mi mamo svojo temo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi ge san prekmurka MS. Rok man 29.08. Znan ka de kaj prej bo,to je naš 5 sonček.

Glih zdaj smo prišli z mini dopusta,bili smo v Čatežu.Bilo je fajn,ampak malo, jutri je že šola.
To je nakratko...
Se pišemo.
L.P.Vika

p.s.ataner ges bi mejla hlače.piši na z.s. počem prodajaš,pa št.hlač.




_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Prekmurje-prlekija 08
24.3.2008 17:27:45   
Anitka
Zdravo!

Vas na hitro pozdravim, ka me te baje dragi pela v MB v kinouser posted image user posted image Vutro pa pa služba.

Glede imen Bastian, Gal in Amadej so mi lejpa vsa tri, če se pa že moren odločiti bi dala na prvo mesto ime Gal. Man rada kratka imena. Tudi muva se še odločava med imeni, Mava pa seveda že favorite. Man pa tudi sama preci težavno delo z izbiro zatou ka delan v vrtce in včasih kakšno ime s kerin deteton povežen pa mi nekak ne spadne. Sicer pa malo časa še mavauser posted image

Ataner dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image

Vika1 user posted image user posted image user posted image doborodošla. In kak je bilo na dopuste?

Bastian ti pa se drži in vrvlen, ka de vse o.k. Pa user posted image user posted image user posted image user posted image za pridnoga bodočoga atija.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Prekmurje-prlekija 08
24.3.2008 18:08:03   
bastian111
Drage moje ,ka me nete več zvale Bastian ,tou je samo vzdevek ,moje pravo ime je Darja.Tak ka mi je že malo smejšno ka me tak zovete(pa nejste ve krive).Anitka fajn se mej v kinoji,vupam ka neta gledala nespodobne filmeuser posted image ,Ataner tudi zmoje strani dobrodošlauser posted image  tudi tebi Vika 1 dobrodošla pa ka čujemo kak je bilau.Lpuser posted image
PS:Ime Bastian sva že zbrisala,tak ka je ostalo še Amadej in Gal.

< Sporočilo je popravil bastian111 -- 24.3.2008 18:09:56 >

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Prekmurje-prlekija 08
24.3.2008 20:12:42   
Anonimen
Vüpan ka si se nej odpovejdala imeni Bastian zavolo toga ka san ge napisala?user posted image

(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Prekmurje-prlekija 08
24.3.2008 22:30:33   
Anitka
user posted image user posted image user posted image user posted image nej sva šla gledat nespodobnoga filma Darjauser posted image user posted image user posted image user posted image Poglednola sva si film Juno pri keron san se nasmejala pa nekaj solzic spustila.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Prekmurje-prlekija 08
25.3.2008 16:22:05   
ataner
Hvala za dobrodošlico. user posted image

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Prekmurje-prlekija 08
25.3.2008 16:56:55   
vika1
Lep pozdrav!!

Vsem hvala za dobrodošlico.

Sami znate kak je na dopustu   FAAAAAJJJJJJJN!!!!!!!user posted image
Vse je blo super,hrana,postrežba,bazejne,samo en minus majo to,da nimajo podhoda k glavnim bazenom znotraj hotela.Sepravi če si v drugem hotelu kot so glavne bazene moraš iti ta zunaj,zunaj pa je deževalo (v nedelo) in smo se mogli zadovolit z navadnim olimpijskim bazenom v našem hotelu.V soboto pa smo bili v teh bazenih in je super za deco,pa za nas odrasle tudi.

Bastian ge navijan za Gala user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi miva izbrala imena če bo user posted image  bo Vana,če pa user posted image  bo pa Tin.

L.P.Vika



_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Prekmurje-prlekija 08
25.3.2008 17:13:07   
ataner
Tudi meni je všeč Gal! user posted image

Vika - imaš novo ZS. user posted image

Pri nas pa, če bo user posted image  bo Tisa, če bo user posted image  bo pa Lan!

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Prekmurje-prlekija 08
25.3.2008 18:39:29   
bastian111
Joj Roda nejsva zavolo tebe,tak je zdaj naneslo.Če de po mojem de Gal (na G ima tudi moj ime),če de pa po njegovon pa de Amadej. Anitka no tou je fajn čuti ,san se že sprestrašila ka se te tan kaj lejko zgodiuser posted image .Vika imeni sta mi zelo lejpive ,vupan ka se nate na konci premislila  tak kak midva(še malo pa de vojna pri nama)user posted image .Zmerja si dobrodošla Ataner,moren povedati ka sta tudi tvoji imeni lejpive.Ge pravin ka va izbrala tisto ime ,kero de gda jo povejva lepše čuti.sigurno pa de Gaal  ali Amadej!Lp

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Prekmurje-prlekija 08
26.3.2008 11:34:25   
tatly
ataner od kje pa si?kake hlace imas to?jaz pa imam cisto nov otroski vozicek za prodat ce katero zanima

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Prekmurje-prlekija 08
26.3.2008 19:34:36   
ataner
tatly - sem iz okolice Ljutomera. Poslala sem ti ZS.
Kakšni voziček pa imaš? Športni ali za novorojenčka?

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Prekmurje-prlekija 08
26.3.2008 19:51:43   
mihaela1
Pozdravljene souser posted image ,
Kak ste kaj?Vidin ka se pogovarjate o imenih,mi mo meli fantkauser posted image user posted image in jaz navijan za ime Jakauser posted image user posted image user posted image   Prosim za vaše mnenje.
Nove souser posted image lepo pozdravljeneuser posted image user posted image user posted image .
Darja meni je ful lepo ime Gal.
Zanima me ge si kupujete nosečniška oblačila,ka mislin ka jih v M.Soboti nemajo nikjer.Ges man nekaj od prejšnje nosečnosti,nucan pa neka za vroče dnejve,kakšne 3/4 tenke hlače.
Tak fajn se mejte in pobožajte svoje bušijeuser posted image .
Lp,Mihaela1

_____________________________

Mi imamo dva falotka luka in Niko.

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Prekmurje-prlekija 08
26.3.2008 20:01:34   
bastian111
Pozdravljena Mihaela med nami ,glede  imena je pa mislim ka de dale vojna.Nemreva nikak se zmmejniti.Jaka je lejpo ime ,ge pravin ka tisto ime ka se ti vsrce stavi je pravo!Sama sen gnes dobila izvid iz bolnice pa piše ka  posteljica sega do mu.Tudi sama sen negi štejla ka tou 28 kedna ne bi smelo delati probleme.Če se po ton kedni ne zdigne te je velka vrjetnost ka do roka ne donosiš pa pord je s carsken rezon.Ponavadi se zdigne posteljica če pa nej pa ostane tak ka san prle opisala.Vupan ka de primeni se zdignola pa ka de vse vrede.Čudi me pa kelko nosečnosti je takšnih.Sama sem nekadilka pa tudi nikdar pila alkohola,kelko telko zdravo živim pa te tou!!!?
No fajn se3 mejte pa se čujemo.

(odgovor članu mihaela1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Prekmurje-prlekija 08
26.3.2008 21:33:48   
ataner
mihaela1 - jaz sem vse kupovala/kupujem v MB v H&M in C&A, s tem da je v H&M ceneje. Trenirke za user posted image  so ok. 15€!
Kavbojke in športne hlače pa kar drage povsod , ok. 30 - 40 €!
V MS je samo Beneton ki pa je drag ko žafran!

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Prekmurje-prlekija 08
26.3.2008 22:00:53   
Anitka
Ojla!

Pa se man pa malo časa oglasiti. San gnes pa mejla dugi den. Po službi san šibala na CSD ge san dobila kup papejrov. Zdaj pa moren še počakati na plačo štero dobivlemo 5. v meesce pa te v naše računovodstvo pa pa nazaj na CSD. Pa seveda va te še šla rihtat tisto izjavo glede očetovstva glede na t ka sva pač koruznikauser posted image

Sva pa bila gnes v materinski šoli, pa smo meli posvet z anesteziologom in glede na tou kak nam je lepo predstavo EA mislim, ka mo se kar za to varianto lajšanja bolečn odločila.San bila en čas fejst skeptična glede EA zaradi govoric, zdaj san pa čula čistak ene druge stvari. Je aneseziolog pravo ka bi trbelo vmejs tudi babice na izobraževnje glede EA pa Ultive povabitiuser posted image

Nosečniška oblačila san si tudi ge nabavila v H&M-e, pa nekaj tudi v Benettone, keri je
resno malce dražji. Man pa tudi kavbojke iz C&A štere na žalost še nejsan mejla oblečene, pa mislim ka jih niti nemo mejla. San namreč bole med drobnimi, tiste kavbojke pa so mi malo prevelke, preširoke. Mo jih kar odala, ka mi brezveze stojijo v omari.

Glede imena pa se muva še tudi malo pogajava. Za user posted image sva hitro dorekla, za user posted image pa sva še nej čistak usklajeniva.

Fajn bojte, še lepše spite, bušije pobožajte pa se čujemo

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Prekmurje-prlekija 08
27.3.2008 10:03:53   
tatly
ja punce kje ste?a je kaka tle ki bo na ptuju rodila

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Prekmurje-prlekija 08
27.3.2008 11:18:21   
Anonimen
Anitka ne de ti žal, če se odločiš za EA. Vej boš popadke itak čutila, samo ne do tak fejst boleli.
Je pa istina ka si napisala ka bi mogle babice iti na izobraževanje o Ea. Mojivi sta se čüdili kak je bil fajni porod z EA.
Ka je bil anesteziolog Škraban?

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Prekmurje-prlekija 08
27.3.2008 18:15:42   
bastian111
Pozdravljene

Anitka ,če ideta rihtat očetovstvo na Občino se lejko tan oženita pa nede trbelo potpisavate očetovstvo pač pa poročnouser posted image
Roda kak je kaj pri vas doma? Spite dobro? No faj se mejte pa če kera kaj pametnoga napiše se pa oglasimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Prekmurje-prlekija 08
27.3.2008 22:32:35   
Anitka
OJ!

Ja Roda san že 99,9% ka mo ponucala EA. Anesteziolog pa je bil Škraban. Je rejsan fajn, preprosto in strokovno razložo vse ka nas je zanimalo. Zdaj na GP mo prosila Kousovo napotnico, te pa iden na posvet k anesteziologe.

Bastian dobra idejauser posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Prekmurje-prlekija 08
28.3.2008 9:51:46   
tatly
pozdravljene
evo tale vozicek prodajam_http://www.bolha.com/oglas3073324

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Prekmurje-prlekija 08
28.3.2008 9:52:36   
tatly
http:/www.bolha.com/oglas3073324


(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?