|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 9:31:42   
shooo
adrijana.sara, jaz kuhamuser posted image .
pa saj ni tako hudo, izmišljena zelenjavna juha in zagorski štruklji (ledo).njami.
potem pa gremo ven.

darja, a bi tebi pasalo da se dobimo v mestu? jaz bom fraj okoli 10, potem bi se sprehodila do vile maline po igračo, potem pa imam kakšno urco fraj.no, saj bi tudi do city-a lahko prišla.

lepo nedeljo



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 9:37:51   
Skabi
Jutro!

adrijana, ti moraš vračat otroške? Jaz sem jih tudi kake dv eelti anzaj, zato ekr sva pozabila vpisat možev dohodek prek študenta (bilo ga je okrog 100 jurjev sit). Pote sva padla v višji razred in nama otroških niso nakazovali, dokler niso pokrili tiste razlike. Mislim, da smo akr ene 4 mesece bili brez user posted image  Pa aše to, da nekaj ne štima so opazili šele po enih 7 mesecih nakazil.

Lepo je bilo včeraj, naj bo tudi danes!

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 9:50:37   
darja33
Shooo, ni problema kjerkoli. Je res da je v citiju boljš glede parkiranja, ampak če se zmenmo v mestu, tudi pridem. Čeprav pojma nimam kje je vila malina (in kaj je to)??? No, doble se bomo itak v enem kafiču, ne? Vidve povejta, jaz se lahko prilagodi. Naj še Jančika pove....
Lp, D.


(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 10:10:14   
pikecpokec
Živjo, punce!

Jaz res nisem mogla včeri pridit, ker sem bila SESUTA! Tista šola za zaročence te čist ubije, ej! OK, sej neki stvari je blo fajn, pa pametno povedanih, ampak nekatere pa ....user posted image .
Med drugimi je predavala ena otroška kirurginja. Najprej smo gledali en film o spočetju pa o tem kako se otroček razvija v maternici. Do tu vse lepo in prav. Potem pa... mislim, ta baba je pa res usekana. Govorila nam je o vseh možnih boleznih ki lahko otroka doletijo (ne o tistih ''običajnih'', ampak o okvarah srčka, pa o ''prizadetosti'',...) user posted image babji! Sam par cvetk:
''Verjetno ste opazili da je zdaj manj mongoloidnih otrok, ker se to lahko odkrije že med nosečnostjo in potem pač prekinemo nosečnost.''    WTFuser posted image in to gre razlagat na nekem krščanskem tečaju za bodoče zakonce
''Ja, veste, otrok je lahko resno bolan, sej to mi na kirurgiji včasih porihtamo, če se da, včasih se pa tud ne da''. Res fajn spodbuda za bodoče starše user posted image
''Moja sošolka je med porodom izkrvavela na porodni mizi. Vam povem, kri je kar lila po mizi''!  A si mal nora al kaj, da greš to razlagat bodočim mamicam?!?! user posted image

Pa še ene par takih je imela, npr. podrobna razlaga abortusa, ampak ne bi zdaj govorila ker je res neprimerno.

Častna beseda, da sem se komi zadrževala da nisem šla gor in jo dvakrat čer gobec mahnila. Pa ne more take svari govorit, no!

Še zdej sem razkurjena ko user posted image in resno razmišljam da bi organizatorjem poslala pritožbo! Jaoooo jaoooo!








_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 10:45:39   
Janeja
Jutro! No saj nismo do zdajle splali - samo do 8h. user posted image
Kosilo pa danes tudi pri nas babica časti. Ga ni čez komot.


Darja33, škoda, da ti ni uspelo priti. Upam, da se kamlu spoznamo. Otročkov pa na večerne, oziroma nočne čveke ne vozimo zraven. Izjema so gostiteljičini mali ponočnjake, ki vsak dan hodijo spat tako pozno. In tako sta se nam Nika in Žan malo pridružila na čveku user posted image .

Pikecpokec, pa si mi dala še en razlog, da se ne bom nikoli poročila. user posted image Sem že slišala parkrat o teh predavanjih. user posted image Al pa tisto, ko moraš it na podobno zadevo pred krstom otroka. Same uporabne stvari in informacije user posted image

Lepo nedeljo vsem. user posted image


(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 11:27:22   
Jančika_
O kak ste naklofale navsezgodaj, ste čist furjasteuser posted image . Mi po starem pokonci sredi noči; čeprav sem bila na vrsti, da se naspim, atu ni uspelo preprečit desanta na mamouser posted image . Po moje se ni čisto nič potrudiluser posted image . No ja. Včeraj je bilo ful luštno; pa super, da smo spoznale še nekaj novih.

Da ne bomo sam o zgodnjem vstajanju jamral. Mi smo se zdajle komplet vsi štirje šli cepit proti klopnemu meningitisu. 110€ user posted image user posted image user posted image . Joe 4. doza, midva z Vaskotom 3., tamali pa prva. Vasja se je drl kot ubrisan že doma in se je skril pod odejo, Kajči pa kot ponavadi ni niti trepnil - jaz ne vem, kaj je s tem otrokom, niti enkrat se še ni drl, ko so ga cepili ali mu vzeli kri; on se kr neki režiuser posted image .

Shooo in Darja33, ja komot se vidmo v četrtek. Shooo, mogoče bom kar k Cvitanu prišla, ker je ravno v četrtek 14 dni od brisa in bojo že rezultati, pa lahko grem vprašat. Lahko prideta pa k meni na kofe, sem blizu ZD doma.

Zdej grem pa mal ležat, recimo da sem si zaslužla. Ko sta Joe in Vasja ravno v štacuni in kupujeta pas za Joejauser posted image , tamali pa spi.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 12:06:22   
skuštrana
Otročkov pa na večerne, oziroma nočne čveke ne vozimo zraven.


He, he..Pa jihuser posted image Tebe ni bilo, ko je bil naš Arsen zravenuser posted image In je full užival...Po moje bi zdej e bolj, bi imel družbo - Nikouser posted image

Ej, upam, da ste se načvekale še zame....

Janeja, jaz se pa nisem cerkveno poročila, pa mi ni bilo treba tistega poslušatuser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 12:07:56   
skuštrana
In da se pohvalim, moji otroci (in jaz z njimi ofkors) so danes spali do 10.30user posted image user posted image

Ste mi fauš, aaaaaaaaaaaaa?user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 15:24:59   
shooo
In da se pohvalim, moji otroci (in jaz z njimi ofkors) so danes spali do 10.30

Ste mi fauš, aaaaaaaaaaaaa?
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

In da se pohvalim, moji otroci (in jaz z njimi ofkors) so danes spali do 10.30user posted image user posted image

Ste mi fauš, aaaaaaaaaaaaa?user posted image




seveda sem ti foušuser posted image user posted image user posted image
samo pazi to:
m. je včeraj in danes bil z nežo zunaj po dve uri (sta  plezala po hribcku gor in se kotalila...) jaz sem pa spala kot vbita na kavčuuser posted image . vsak dan bi mi pasalo tako razvajanje.



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 15:27:55   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

In da se pohvalim, moji otroci (in jaz z njimi ofkors) so danes spali do 10.30user posted image user posted image

Ste mi fauš, aaaaaaaaaaaaa?user posted image


Jaaaa, smo ti user posted image . Pa sigurno si šla spat prej kot me.

Glede poroke, takšne ali drugačne, pa mene sploh nič ne gane. Nimam nobene želje user posted image Pa po skupnih 19 letih sploh ne bi bilo več zanimivo poročit se. Zakaj bi se že morala ...



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 15:32:20   
shooo
jančika,
Meni pa še da se dobimo tudi pri tebi . kakorkoli.samo do  maline vsekakor moram iti.user posted image
darja, to da neveš kaj je vila malina (pravljica siceruser posted image ) je super. blažena nevednost.
ko boš zvedla si pečena. greš z mano v četrtek?user posted image user posted image

pikecpokec, je pa moglo biti zabavno na tem tečajuuser posted image user posted image user posted image .
mi2 se tudi nekaj meniva o poroki, samo jaz bi šla kako sredo "po službi" na matični in to opravila na 1-2-3. žur pa ja! to pa mora  biti!
mogoče potem ko bojo otroci mal večji...polnoletni he he...



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 15:39:51   
žanek
Ojla!

Skuštrana naslednjič pripelji Arsena zraven, da bo Nika imela družbo user posted image . Si mogoče bila na skype-u, sem čist pozabla user posted image nobena se pa ni spomnala.

Snorči ni panike, rad pomaga user posted image .

Jančika pri meni si pozabla dvd baby einstein, jaz pa sem pozabla puncam presneti user posted image .
Joe hvala za zelo dobre slike naše male pupe user posted image . Ko bomo naslednjič potrebovali "profesionalnega" fotografa bomo kar tebe poklicali user posted image .

Janeja, sem popolnoma enakega mnenja glede poroke.

Punce hvala za lep večer ampak ste mi prehitro pobegnile domov, jaz sem ob 2 še kar gledala na uro (nisem mogla spat). Bi morale res tiste žemljice pečt, bi vsaj bile "prisiljene" ostati dlje user posted image . Naslednjič jih definitivno pečemo user posted image .
Jaz pa sem bila rahlo zmedena, smotana user posted image ... sem v kuhinji našla še dve vrečki polno dobrot (sok, rolado, kavo, čok. palčke, kekse), sadje je ostalo in marmelada. Bom do naslednjič shranila (če ne bom prej pojedla user posted image ).
Ko pride aprila skuštrana v Slo se pa ponovno dobimo ne.

Dobrodošle nove čvekice.

< Sporočilo je popravil žanek -- 16.3.2008 15:43:51 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 18:22:05   
skuštrana

Žanek, reči možeku še enkrat hvala, ker je vozil rikverc namesto mene. Naslednjič pustim avto v dolini.


He, he, Snorči, ti tudi user posted image user posted image Kaj bi me brez Zanekinega možauser posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 20:24:26   
snorlax
Rikverc in bočno parkiranje user posted image user posted image user posted image !!! To sta moji šibki točki. Pa ne okol govort!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 22:31:32   
skuštrana
bočno parkiranje


Ni se glih za hvalit, ampak tega jaz sploh ne znamuser posted image Se vidi da sem v Trbovljah delala izpituser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 22:33:20   
skuštrana
Kje pa ste danes vse? Utrujene od včerajšnje žurke, ha..user posted image
Janeja, si se že navadla nove frizureuser posted image

A Huanite še ni s smučanjauser posted image user posted image Se je odločila kar tam ostatuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.3.2008 5:55:17   
snorlax
Jutro!user posted image

Danes je bila pa tako kratka noč, da se še obrnit nisem utegnila. Likala sem do enih ponoči, potem pa je tamali celo noč cvilil, se premetaval, drl na vse grlo, brcal...user posted image sploh ne vem, kaj mu je. Zgledalo je, kot bi imel celo noč hude sanje. Ob petih je zvonila ura, jaz pa ..user posted image user posted image user posted image user posted image Še dobro, da sem danes še doma. Otroke zvozim, potem pa grem verjetno nazaj spat. Kosilo sem si že dala iz zmrzovalnika, samo solato še pripravim.

Tudi jaz se sprašujem, kaj je s HuAnito.user posted image Nič se ne javi, na ZS ne odgovarja...Upam, da ni kaj narobe.

Lep dan vam želim!user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.3.2008 7:35:01   
darja33
Jutro!

Js sem že pokonc od 6. Mi včasih kake mamice rečejo: Zdaj se naspi, ko še lahk, pol se ne boš mogla več..... Jaz pa zjutri ne morem spati!! Do 6 ja, pol pa auf. Pa tuš, pa mazanje , pa kavica. Pol pa mi zmanjka idej ob 8 zjutri....

Punce, vožnja v rikverc? Js mam več let trotlzihervarianto- to so parkirni senzorji!! Zgledam ful frajer ko lahk mojo makino na cm natančno sparkiram, ampak finta je sam v tem...pip, pip, pip... Torej pri naslednjem razmišljajte o tem , je zlata vredna zadeva!!

Danes dobim ob 8 nečakinjo (7 let je stara), pa jo boma mal mahnale ven. Da cajt mine. Bi pa mogla pospravljat (blek).

Punce, vi ki ste na montignacu, dejte mi povedat, kaj pa nardite ko se vam NORO lušta nekaj pregrešnega??? Npr, js sem včeri zvečer ob 11 imela napad na čokolado in jo vso (100g) pojedla. In to se zgodi vsak dan. Če ni čokolada, je pa kaj druga sladkega (keksi, nutela)... A mate za to kak recept???? Al se vam nič ne lušta?

Grem kavo spit, da me Klara ne prehiti (nečakinja).... Se slišmo kaj.




(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.3.2008 8:10:10   
snorlax
Glede grehov pri Montiju - jaz sem imela krizo samo prvi teden. Ko nehaš jest sladkor, se ti ga potem ne lušta več. Vsaj tako je pri meni. Če bi pa zdajle pojedla nekaj čokolade, sem pa v riti. Tako, da zame pride v poštev samo popolna abstinenca. Se pa včasih pocartljam s suhim sadjem in semeni. Vendar se moram tudi tu nazaj držat, ker bi ga drugače pojedla na kile.

Evo, mulca sta tam, ko morta bit, jaz pa tule visim. Pa sem rekla, da grem nazaj spat, a ne?


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.3.2008 8:45:50   
skuštrana
Evo, mulca sta tam, ko morta bit, jaz pa tule visim. Pa sem rekla, da grem nazaj spat, a ne?
Jaz bi se ti kar pridužila..Sem ponoči full slabo spala, stalno sem se zbujalauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.3.2008 8:53:58   
Skabi
Jutro!

Snorči, še vedno ne duha ne sluha o Huaniti, ha?

tiste  z otroci v vtrcu, imate kako lepo idejo za materinski dan? Moj bi rad vzgojiteljici in njenmu pomočniku nekja podaril - pa tudi zaslužita si, ker sta res skrbna. Samo ne bi kupovali, bi z M. kar sama naredila, pa ne vem, kaj????

Lepo bodite, jaz sem grem nekaj za Skuštrano naredit, da ne bo preveč jezna, potem pa mal po bajti hodit, da se bom počutla ko kraljica v gradu user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.3.2008 9:10:06   
HuAnita
I'm aliveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Saj sem vedela, ko me mo zrajcal s tem smučanjem, padem notri!!!!! Tale Gerlizen, res se nasmučaš, sem imela tudi jaz nekaj kil vsepovseod me je zategovalo in skalilo.... Nisme navajena takih dolžin, pa miru, pa čudovitih razgledov....
Sem spravila potem deco spat, pa M. zabičala,  naj me pride zbuditi, če zaspim, pa je njega ob 24.oo zbudila TV, ker je imle prižgano, mene pa tiščanje na wc..... Je še rekel, naj grem, pa sem samo urinirala, pa padla nazaj v posteljo...
Tako da mi je res žal. Bo treba prešallati na dnevna srečanja z deco, takrat se mi gotovo ne bo zgodilo, da zaspimuser posted image

Janeja - daj slikco gor nove frizure, samo navaditi se moraš na kratko, jaz sem imela isto težavo,pa še z likalnikom lahko tako nemogočo frizuro v 10 minutah narediš lepo.

Snorlax - imaš ZS.

Pozdravljjene nove!user posted image

Aja, o čem ste čvekale na srečanju? Upam, da niste izpustile urice o Kamasutriuser posted image  Bom morala že počasi obnoviti to znanje, zadnje čase zaspim kot klada, ko pa sredi noči bluzim po stanovanju, pa že ati spi, tako da Kamasutri se že meša po mojem....


Srečala sem gospo Meggi včeraj, njena plezalka je videti ok. Megii pa tudiuser posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.3.2008 9:57:51   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Janeja, si se že navadla nove frizureuser posted image

Neee in se je verjetno tudi ne bom. user posted image  Koliko časa traja, da lasje zrastejo? user posted image

HuAnita, se ti hecaš mal. Še sama se ne morem u špeglu gledat, ne pa da se bom celi vesoljni Sloveniji na netu kazala. user posted image
A teme na čveku te zanimajo? Vsega po malem, samo Kamasutro smo pa res spustile. Se vidi, da te ni bilo. user posted image
Jaz bi pa danes tudi spaalaaaa user posted image   Sem že dve konkretne user posted image  spila, pa mi nič ne pomaga. Je bil hudo naporen in neprespan vikend. Se vidi, da imava po parih letih spalnico čisto zase user posted image .


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.3.2008 10:10:17   
smrček
Dan, punce!
Anita, ne mi preveč lušt delat s smučanjem v A. I mi že vsaj enih pet let obljublja, da me bo peljal v Mokrine, pa do sedaj dlje kot do Rogle še nisva prišla. Ali pa sem jaz noseča al pa dojimuser posted image  in se nama ne izide.
Vidim, da ste se lepo imele, upam da mi bo naslednjič le uspelo prit vsaj za kakšno urco (ki potem traja tri ureuser posted image ). Sedaj sem še vedno v tistem kritičnem času (beri noseča 25t) in res počivam. V službo - še dober da je čez cesto, grem samo za eno uro na dva dni, ker bi se mi v nasprotnem primeru doma samo še zmešalouser posted image . Kaj čmo, takšni smo deloholiki, a ne Darja.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.3.2008 10:14:32   
smrček
Janeja, ko sem se jst postrigla (prej sem imela 17 let dolge lase) mi še do danes ni bilo niti trenutka žal za lasmi, prej nasprotno. Kja pa kakšna podaljšava lasuser posted image  čeprav mislim, da vendarle ni tako hudo in se boš navadila.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Dojenje
agnes

Do kdaj ste oziroma nameravate dojiti?

Do štirih mesecev starosti. (20%)

Do šestih mesecev starosti. (18%)

Do enega leta. (47%)

Do dveh let. (11%)

Do treh let. (2%)

Več kot tri leta. (2%)


Število vseh glasov: 600

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!