|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.3.2008 20:08:54   
skuštrana
Jančika, drži se...Full mi te je žal in ti želim da ti tole čimprej mine user posted image

Grem Big Broter gledat, mirota sem pa v trgovino poslala po keksolino...njemiuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.3.2008 21:05:53   
snorlax
Adrijana.sara, ne vem za noben tak primer, da je treba kaj vračat. user posted image

Ropotuljica, jaz bi ga podojila 5x, če bi bilo treba. Ja, vem, nisem vztrajna user posted image in zato imam scartlane otroke. Vse tri!

Skuštrana
, tisti žebljički so se pri nas tudi tako dolgo valjali po vseh kotih, našla sem jih na najbolj nemogočih mestih in sem jih sama zabrisala v smeti. Tamalčku so bili zanimivi kake 2 dni, jaz pa sem jih pobirala še kak mesec po tem.user posted image

Jančika, drži se! user posted image


Joj, kok gre pa men tale Big Brother na živce. Trenutno sem ga prisiljena poslušat, ker sem v sobi od tavečjega in on seveda gleda. K sreči sem s hrbtom obrnjena proti TV, a vseeno...user posted image

Upam, da kaj ne pride vmes in da se jutri vidimo.user posted image





_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.3.2008 21:12:26   
teta beta
JAz tudi gledam big brotherja. jao, kako mi je ta Osenarca tečna. In spet ta komentator. Mah, tega pa še ne vem, če bom gledala. Prvič sem ga, zdaj se mi zdi pa že zguba cajta.


Janeja, meni so tudi bile Hoferjeve plenice fajn, imeli smo tudi babylove, muellerjeve, lumpi, mah vse smo sprobal, je bilo tudi eno obdobje, ko ni smela imet nobenih razen Activ fit pampersk, pa jih takrat še ni bilo nikjer razen v Meullerju, spet drugič pa ni bilo važno, kaj si ji dal gor. Še najraje pa sem imela racmanke, samo sem jih uporabljala samo doma.
DArja, prve plenice je imela Daša Moltex öko, ki se dobijo v Muellerju. Ampak takrat je bil Meuller samo v Lj in MB in samo po njih nisem hodila. Kadar sem bila tam, sem jih kupila in je imela te. Tudi ko je bila večja. Drugače, sama boš videla, katere bodo hčeri najbolj ustrezale; mogoče katerekoli, mogoče samo ene.

pikecpokec, čestitke za izpit!!!

adrijana.sara, ni mi čisto jasno, zakaj moraš vračat otroške. In tudi če si zdaj v nižjem razredu; saj so ti prvič sami izdali tako odločbo. Jaz bi se verjetno kaj pritožila. Bi si že kaj izmislila.

Huanita, fajn smučaj!

vsem lep pozdrav!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.3.2008 22:07:32   
skuštrana
He, he, jaz gledam hrvaški celebrity big brotheruser posted image Je ravno danes "naša" Salome šla venuser posted image

Darja, v postojniski porodnišnici imajo tudi Moltex plenice in so super. To je kao neka eko varinata plenic za enkratno uporabo. Meni so bile všeč, čeprav imam drugače bombažne.

Men se pa zdi, da je Skabi pred časom vračala otroški dodatek..Vprašaj njo...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.3.2008 23:47:13   
Janeja
Mater je bil danes en dolg in naporen dan. V službi ludnica, doma od 17h do 20h cartanje z veliko začetnico. Lea je skoz po meni lazla, Jan se je pa zjutraj z vročino in glavobolom zbudil in je bil seveda doma. Se sploh ni preoblekel in je cel dan v pižami okrog strašil. 3 stroji cot in kuhinja v razsulu so me pa lepo počakali. Zdajle sem približno pospravla vse in mal preletela tele čveke. user posted image

Hoferjeve plenice smo nabavli, jutri začnemo preizkus. Prvi vtis je kar OK.

adrijana.sara knjiga Biba buba baja je od Založbe Mladinska knjiga, avtorica je Mira Voglar. Ti jo jutri prinesem pokazat.
pikecpokec, čestitke za zadnji izpit. user posted image

HuAnita, uživaj na smučariji.

Jančika, upam, da tvoj glavobol čez noč izgine in ga jutri ne bo več blizu.



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.3.2008 7:30:10   
darja33
Jutro!!

Včeri sem spet dan zabila v službi. Zdej pa res nič več!!!?? Aja, pa še popoldan v LJ po nakupih.
Dans mam pa polno majstrov, pa obiskov (tašča!!??), ampak zvečer pa hočem iti. Upam, da me ne bo vse prej preveč izčrpalo. Prinesem nekaj, kaloričnega. Bom pa sama jedla....

Jančika teb sm poslala ZS in lahk gremo skupi. Sicer sem pa tudi mobi pustila.
Grem čimprej ven, izkoristit lep dan. Cote bojo pa že počakale.

Pupce, javte se kaj, upam, pa da se zvečer vidmo.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.3.2008 7:55:01   
Janeja
Jutro! Tole je pa mal zgodaj za mene, ampak po celem tednu v vrtcu in ustajanju ob 7h, se je Lei že spremenil bioritem. In tako smo tudi danes že vstali user posted image . Jan še spi, upam, da ne bo spet z vročino vstal.

Darja33, za ven je pa ja še mrzlo. Jaz sem bolj zmrzljive sorte, pa me zdsajle še nič ven ne vleče.
Grem si eno user posted image skuhat, da se zbudim, potem se pa spet oglasim. Tudi jaz komaj čakam, da se danes vidimo in spoznamo.

Aja, ob 11h grem k frizerju. Še vedno ne vem, kako naj se ostrižem. P. pravi, da mu je vseen, sam naj se vidi, da prihajam od frizerja. user posted image


(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.3.2008 8:20:32   
snorlax
Jutro!user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.3.2008 8:53:23   
jerebica
dobro jutro,

Ja , Janeja  mislim da maš kr prav, včasih je težko it od doma, pol mi pa še nikol ni blo žal, tak da ne bom nč jamrala ampak skrcam zvečer svojo rit, pridem pokazat bušija ki pridno raste in da  spoznam vse nove čveke , vidim nove frizure nove postave, .... čestitam posebnim dosežkim, ja pa še žemle bomo menda pekle,  Uf   šele zdele sem si gor pršla kolk bi zamudila če bi se valala doma po sedežni!!  PRIDEM


Kaj pa naj prinesem? bi katera sladoled?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.3.2008 9:22:59   
Jančika_
Jutro. No, zame je že skor popoldanuser posted image , mater, ko smo spet sredi noči vstaliuser posted image . Pa še ponoči sem kr neki bedela...brezveze. No, glava je mač beter, zvečer se bom pa že tolk k sebi vzela, da bom tudi prisebna, ne samo prisotna. Zdej grem pa mal moje tečke nadret. Ne vem, zakaj hudiča tak zgodaj vstajata, pol se pa dereta cel božji danuser posted image .

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.3.2008 9:27:55   
Ropotuljica
D'jutro!
Js tud dans krivo gledam. Mali je spal, dojil se je 1x, malo pred 1h. Je pa Špela kar naprej nekaj jokcala. Ne vem, zakaj nimam te sreče, da bi vsaj kako noč oba spala. Grem si js tud še eno kavo skuhat ...
Js mam tud novo barvo na laseh. Mi je M včeraj rekel, da to pa že ni več za nikamor, in me je zvečer pobarval.In pol sem študirala, kdaj za vraga sem se sploh nazadnje barvala - ne boste verjele, pred novim letom! sej me je kr sram ...


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.3.2008 9:32:50   
Meggi
Oho, celjanke šibajo da jih ni za dohajat...

Eto konč sobota ko daš šiht mal na off,.. te pa doma čaka še hujši  ši(h)t.
(pospravljanje-kidanje tedna,...)

Če razumem se SPET nekje dobite. Lepo, UŽIVAJTE!

He jaz bom ta prazničen marec izkoristila postopoma. V pon grem v Mengeš na predstavo, konc meseca s kolegicami ven- Taverna celje- he.. Tak da bo še pestro. Če bo le 100% izvedba.

     Kmalu ne bomo več kužni- vodene koze. Se vidmo kaj v naravi - Skabi, Huantita...

p.s. Pr nas regrat raste!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.3.2008 9:43:11   
Janeja
Meggi, saj lahko začneš že danes izkoriščat marec in se nam pridružiš.

Ropotuljica, nisem nič opazila, da tiu kaj barve na glavi manjka. user posted image Če se jaz od novega leta nebi barvala, bi imela katastrofalen narastek.


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.3.2008 11:16:46   
skuštrana
Helouuser posted image

Mi kuhamo kosilo, pa medtem ko se kuha imam malo časa...Liza tišči svojo nogo Arsenu v usta, mali se reži ko nor..Skratka - milinauser posted image

Lepo se imejte danes, upam da vas bo čimvečuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.3.2008 12:54:37   
Naty*Taja
Skabi, dej se ti pazi, ker tole skor definitivno je kila in ni rečeno, da se zadeva sama poštima! Po moje je dobro, da nič ne dviguješ in se ne naprezaš! Kolegica ima kr fajn posledice!

Pikecpokec čestitke! !!!! Se še živo spomnim, kak občutek je, ko daš vse tele zadeve do diplome za sabo!! Olajšanje.....
Kar se pa tehle pripomb tiče pa je po moje tole sama foušija!!!! Jaz se na to sploh več ne oziram, sploh pa ne tule na rr - so nekatere prav pikre! Me te ne bomo stadlale glede tega. Jaz pravim, če ima država luknje v zakonu si je sama kriva za izkoriščanje!

Adrijana -  si me zdej spomnila! Mater jim, če bom mogla kej vrnit (sicer tistih bornih 50 € - oni bodo menda obogatel, meni pa je bilo kot skor nič! Za dva otroka ! Mah brezveze) Sem jim pravi čas sporočila, da sem dobila službo pa so rekli, da če je sam za en mesec, pa ni sprememb...Pa če mi podaljšujejo po mesec pa jaz res ne morem vsak mesec na socialno mislt!!! Sicer pa če lahko preverjajo dohodke pri vlogah, lahko menda tudi sprot, a ne? Ma nič,  morem poklicat in se zagarantirat! Mislim, da v bodoče itak ne bom sploh dajala vloge! Brez veze, sama pota in jeza...
Ja Adrijana, je meni ati umrl dve leti bo skor, pa je bila samo sestra upravičena do pokojnine, jaz noseča študentka z enim otrokom pa ne, ker sem bila stara čez 26 let!! .... Znajdi se, je reku naš Tito!

Bravo Bonni in ostale tanove!! Bo spet nekaj novega.... Pa res ne zatajit!!! Drugače pa je tole čist sproščen babji čvek! A ne punce?. Men je bilo tudi prvič mal .... pa se takoj vžviš. Sej glede na to, da tule gor čvekamo je skor tak, kot da se že dolgo poznamo...

Ropotuljica - zraven ga prinesi!! Bo imela NIka družbo. Ja, pa Žan tudi, glede na to , da bo verjetno z nami žural, a ne Žanek?!

E punce, kar se tiče telih dokladov - oni že najdejo vzrok, da jim ni treba dat, al pa da moraš vrnt! Jaz sem vračala za dva meseca, (tak, da jih pač nisem dobila), ker so oni našli feler - Marko je pozabil na 20000 od zavarovalnice enkrat za poškodbo vpisat..in to nam je otroške znižalo za mislim da ene malo manj kot 20 eur! Ja in potem so mi to obračunali za tri mesece, kolkr so rabli, da so ugotovili. Ma ****ti, ko bi rekla, da smo namerno kej prikrivali ajd, tak pa .... Res imam tako slabe izkušnje s tole socialno, že ko je ati pristal v domu in ni bila dost njegova bolniška za vse stroške, so se obesli na SVAKA!!, pa je mama na minimalni plači, medve s tamalo sva bili obe študentki, jaz celo v porodniški, edino starejša sestra je delala in pa njen mož - so scuzali vse možnosti, potem šele so primaknili tisti ostanek in se posledično zato vpisali na našo hišo.... svašta. Še zdej je dolg gor, ja! In po moje da tudi raste.... tolk o naši sociali. Bi blo boljš, da jih ni!! Ko jih res rabiš itak nisi deležen njihove pomoči, razen če jih v cajtngah omeniš!! user posted image

Jaz tudi gledam big Brotherja - seveda v kolikor prej al pa vmes ne zaspim., Kaj pa vem, sem pač povprečna slovenka, ki jo zanima tudi life drugih! user posted image Še dostop imam - ga je dragi nek gratis dobu al neki takega...user posted image Sam gesla mi še ni zaupu!

Ah Janči, kar se pa tehle zgodnjih tečk tiče, naj te potolažim, da smo v istem zosu. Zaka hudiča je treba zjutri med vikendom vstat ob pet proč?????? Mater...

Meggi, a se meni zdi, al nas ti nočeš spoznat? user posted image Kaj te tokrat ovira, da se nam ne boš pridružila? Bi te res rada spoznala.....



E zdej pa grem delat, dok maladva spita...



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.3.2008 16:41:05   
skuštrana
Janeja, kako frizurca user posted image

Jaz sem pa danes tako lena, spet me daje nizek pritisk..Mali sp, Miro je v bolnici pri mami, meni se pa nič ne da.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.3.2008 19:40:22   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Janeja, kako frizurca user posted image



Katastrofa user posted image
Jaz pa kratki lasi nismo za skupaj. Mi je ful žal, da sem se ostrigla. Upam, da se bom sploh znala sama frizirat. user posted image

Zdaj pa grem na čvek, da malo pozabim, kako bedarijo sem nardila s tem striženjem. user posted image
Skuštranka, uživaj, pa upam, da se aprila kaj vidimo.


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.3.2008 21:08:18   
blanči
Pozdravljene čveke!

Končno mi je uspelo, da vam se javim. Sem čista celjanka, trenutno živimo na Hudinji pri Mercatorju in imava enoletno hčerkico Anjo (ravno včeraj je dopolnila eno leto).

Kje se kaj dobivate? Mogoče se vam pa kdaj pridružim. Z Anjo greva vsak dan na sprehod že dopoldne in mogoče se kdaj kje srečujemo na Hudinji, če je katera iz tega konca.

Obljubim, da se vam kaj hitro še javim in pripopam kakšno fotko.

Lahko noč.

Blanka

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 7:04:09   
Naty*Taja
Dobro jutro punce! A še nobena ni imela budnice? Pri nas je bilo čist obično om 5 30!
Drugače pa je bilo včeraj ful fajn počvekat! Pa on cuker Nika.....
Grem zdej kavo skuhat... user posted image user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 7:37:50   
shooo
dobro jutro,
jaz bi tudi kavo
neža me dvignila ob 7user posted image .jao.
ste se sinoči  imele fino, ne.super.pridem naslednjič.
pikapokec, še jaz čestitam za vse opravljene izpite. jaz sem v prvi nosečnosti bila ful pridne in potem tudi, sedaj se mi pa nič ne da. dva ispita sem naredila potem sem se odločila da je to preveč zamene in da bom nadeljevala septemnbra.

glede plenic. JAZ PA VSEPOSOD IŠČEM AKTIV FIT 5+.neži so 5 premajhne tiste aktiv babay 6 so ji pa prevelikeuser posted image .ne vem kakao je z drugimi velikostimi. probale smo hofereske 5-premajhne, huggies premajhne pa še razpadejo na riti, alana DM prepuščajo.
a je že katera primerjala velikosti različnih znamk?

JANČIKA
, jaz imam v četrtek pregled. bi se mogoče lahko dobile kje? bi mi prinesla babay einstaina pa se na kavo greva.pregled pa imam ob 9 pri cvitanu tako da lahko malo razmislis.ja pa jaz bi šla še do vile maline po eno pupo za nežo (ki jo bo dobila od dojenčka ko se rodiuser posted image )
pa mogoce se katera druga pride na kovico: daraj33?

BLANČI , BIBI ojla!
bibi , jaz sem tudi iz slatneuser posted image

dijo



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 7:50:07   
Bonnie_RR
Dobro jutro!user posted image

Ja, mi smo že imeli budnico oz. smo itak celo noč zelo slabo spali (zjutraj je mali jamral še, da ga zob boli), tako da sem že kar nekaj časa budna. Pokonci pa od malo pred sedmo.
Zdej sediva v dnevni na kavču (ati še sladko spiuser posted image user posted image ), tamali gleda risanke (in ima zraven tisoč in en komentar), js sm pa za računalnikom.

No, zdej se je pa spomnu, da je lačen in bi kruh jedel... No, že sedi oz. stoji! na stolu... Grem...user posted image

LP


P:S.: Ja, fajn je bilo včeraj!user posted image Sem vesela, da sem se vam le pridružila...user posted image


Lepo nedeljo!


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 8:13:57   
snorlax
Jutro!

Noč je bila prekratka!user posted image Ob 4.00 bi mali pil, mami je šla lulatuser posted image , potem pa ob 7.30 auf. Trenutno sem ga zamotila z Živ-Žavom. Upam, da bo kake pol ure mir.

HuAnita, Darja, ste štrajkale sinoči?user posted image

Žanek, reči možeku še enkrat hvala, ker je vozil rikverc namesto mene. Naslednjič pustim avto v dolini.user posted image

Blanči, dobrodošla!user posted image

Bonnie, Teta beta, Adrijana.sara
, veseli me, da sem vas spoznala. user posted image

Lep dan!user posted image

< Sporočilo je popravil snorlax -- 16.3.2008 8:16:45 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 8:54:22   
darja33
JUTRO!

Punce, ko bi vi vedle kak dan je bil včeri za mano se ne bi čudle, da me ni blo.
Dopoldan sem šla še nekaj dežurat (beri sedet v amb. in recepte pisat), cel dan majstre stregla (oz. jih gledala),pol pa še tašča  namest ob 5 pride ob 8 zvečer, pa do 10 ostane, tak da sem šla sam jezna spat, pa še mojga sem preklela (ne vem za kaj vse...). Mi je blo pa itak najbolj hudo zaradi vas oz. nas. Sem skoz mislila na žemlje, pa na čvekanje, ki ga pogrešam (dedi to itak ne razumejo...). 

Upam, da bo kmalu ponovitev srečanja... Ste se fajn mele? Žemlje so ratale? A bebice vi kr zraven vzamete? Se pravi, da bom lahk prišla tudi po rojstvu? Verjetno odvisno od moje tečke....

Sicer pa punce, če ima katera cajt dopoldan, jo (kadarkoli) povabim na vročo čokolado al pa kofe (po Monignacovo?) v kak center (mercator, citi, planet), lahk tud popoldan. Tak usput. Da vas že končno vidim...

Na RR sem tudi jaz previdna.. Sem 2krat dala eno bolj izi izjavo in so me (one nenormalne) napadle in oh in sploh. Pol sem pa tud določene nehala brat, ker so me njihove izjave sam razpiz..... Pa kompliciranja, pa analize drekcev, pa postavljanje nekih črnih diagnoz, pa....

Sem pa vesela, ker se mi zdite same fajn babe in komaj čakam, da vas vidim...
Aja, včeri sploh nisem nič gledla na mobija, imela sem pa eno številko, tisto pokličem nazaj, jutri. Te povabim na kofe (jančika?).

Dans mam pa čistilno akcijo. Bok ne daj, da bi že rodila, bi to dete prišlo res v jasli oz. štalo!
Javte se še kaj.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 9:03:15   
darja33
Shoo, šele zdele sem orng prebrala tvoje pisanje. JAAAAA! Pridem na kavo z vama z Jančiko, da vsaj vaju spoznam. Kje, kdaj v četrtek? Juhu. Js častim (mam slabo vest za včeri...). A si ti tudi noseča?

Torej povejte. Shoo hvala, da si se spomnala na mene. Sem res že zelo potrebna čvekov in celo mal depresivna, ker se čutim tak nekoristno doma. No sej tudi sem nekoristna. V službi je pač drugač.... Tu sem čiostilka, tam sem pa dohrtarca. Je kar razlika. Komi čakam, da bom mamica.

Uživajte lepo nedeljo.

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.3.2008 9:12:56   
adrijana.sara
Dan oz. bolj jutro!

Smo, po ne vem kako dolgem času, spali do osmihuser posted image . Je začela že pred šesto iz kinderpeta k nama plazit, sam se je po nekaj času cartanje in plazenja še umirila in nazaj zaspalauser posted image . Očitno je vedela, da mi bi danes pasal.

Včeraj je bilo super, res paše počvekat in vse ste face. Tako, da "nove" nič bat, nobenga krsta ali čese podobnega. Samo prijetna družba in pregrešni prigrizkiuser posted image .

Darja33 no, se pa na naslednje vidimo. Mogoče bi res lahko na kaki kavici kje.

Blanči dobrodošla!

Zdaj pa spakiram in gremo k babici na kosilo - kdo še pa drug kuha ob nedeljahuser posted image , ni ga čez kamot.

Lep dan vsem in utrujenim želim, da si čez dan utrgate kakšno minutko počitka!

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




lahko?
drevozivljenja

zanima me naslednje:kadite med nosečnostjo?ali lahko do 10 čikov škoduje otroku da je pohabljen?ali škoduje samo na pljuča

da pohabljeni so (28%)

ne niso pohabljeni (22%)

sem kadil pa jm nič ni (20%)

škoduje na pljuča (30%)


Število vseh glasov: 358

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!