|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 10:22:41   
HuAnita
Sneguser posted image user posted image user posted image
Sorči, Jančika, ampak meni pa tako paše, da še malo mrčes zatre - smo že imeli v stanovanju te dni okmarja, pa ne vem, če je bil še lanski, in je zimo prespal pri nas, ali pa je že lletošnji - ob 20 st.C me ne bi čudilo....
Knedla sta bila že ob 6.46 na oknih, mali se je drl: ega, ega, žaka, žaka (sneg sgen, snežak...), skoraj se mu je utrgalo, je potem zjutraj težil ves čas za učo (smučkouser posted image user posted image user posted image ).
Ja, takle imamo.
Punce, obeta se mi, da bom končno prodala eno stvar iz naše bogate zbirke odrabljene opreme in otr. oblačil..... In sem ful vesela, čeprav še nisem niti pol poti tamuser posted image


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 10:56:48   
žanek
Zanek, kako ti to delaš, če moraš kam it?


Zdej ko imamo posvetovalnico bolj pogosto, zjutraj ob 8 (on pa spi do 10-11), se dan prej pogovarjama, da bomo Niko peljali k zdravniku, zjutraj mu pa samo na uho prišepnem da gremo in je že pokonci. Res pa je, da je potem čez dan malo bolj tečen in če mi uspe (kar je prava redkost) gremo vsi 3je skupaj malo počivat. Morem rečt, da je zaenkrat kar prilagodljiv. Kadar mora pa on k zdravniku, zobozdravniku ... pa sploh takoj vstane user posted image . Kadar morem pa jaz kaj rihtat (v Velenju, ker sem še tam prijavljena) takrat pa še hitreje vstane, ker ve da se bo z babico in dedkom igral in delal kar mu je volja user posted image . Aja, spat gre pa kot običajno (nič prej)!

Meni je tale sneg tudi user posted image . Komaj čakam tople dneve.



< Sporočilo je popravil žanek -- 18.3.2008 10:58:28 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 14:15:31   
Janeja
Z Leo sva imeli danes posvetovalnico in vse kar spada zraven. Seveda pri zdravniku najprej ni hotela nič sodelovat. Stehtala in zmerila se je že, pol se je začelo sranje pa že, ko je mogla povedat kaj na slikici vidi user posted image . Da bi si en uč pokrila pa to povedala pa itak sploh ni prišlo v poštev. Skakat kot zajček - kaj je že to? Mami ja, Lea pa kot bi jo pribil na tla. Jančika, ti je še kaj znano tole. user posted image  Pa žogo vržt - ne, tega pa naša Lea ne zna. Pa cele dneve z Janom sam fuzbal in rokomet igrata po hodniku. user posted image   No žogo je potem nekak uspela zabrisat tam čez ambulanto, skakala po zajčje je pa od veselja potem, ko sva šli ven od zdravnice. Na srečo je prišla tudi ona ven in je videla, da obvlada. user posted image
Pri zobozdravniku brez posebnosti.
Pri psihologinji pa kot bi bila druga Lea. user posted image  Sestavljala nebotičnike iz kock, povedala vse, kar jo je vprašala, pa še kaj zraven. Juhuuu.

Zdaj pa samo še, da lulamo doma, ker tam sploh probale nisva.

Končna diagnoza: psihološki razvoj za starost nad tri leta, teža in višina dosti pod povprečjem za 3 letnike (nič novega), trma pa čist povprečen pojav. user posted image

Jutri ima pa prvi nastop v vrtcu za starše. user posted image  Že zdajle vem, da bom jokala. user posted image   Ali pa sploh gor ne bo hotla - to mi je pa Jan naredil. user posted image

Sneg pa isto kot lani. user posted image  Ko se preobujejo avtomobili (v službi so mi ga nemreč že), pa sneg zapade. Lani je bilo 15 merca tudi tako. user posted image

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 14:21:46   
pikecpokec
Pa kaj je s tem vremenom?!? Mislim, ej...
Ob štirih zjutri se Gal zbudi in jst ga zavoham da je pokakan. Oz. slišala sem kok mu je brbotalo v plenici. Sma ga previla in je bil totalno podriskan user posted image . In zjutri spet! Jao! Potem smo pa jedli prepečenec, pa pili čaj brez vsega, pa en linex se mu dala, no zdej pa mislim da je vredu. Ni od zjutri nič več kakal. Sem se ful ustrašila da bi bil kak rota virus, tega se res bojim ko user posted image . No, mislim da ni. Je tud kosilo jedel normalno (makarončke z drobtinami), pa tudi čisto živahen je.
Joooj, kok me je tole vreme zafrknilo! Sem mislila iti v celje na občino zjutri, ampak ni šans da bi šla z avtom ker je bil dovoz čist zasnežen, potem so nam pa še s plugom narinili en kup snega user posted image . Tko da je bla zjutri ena sama laufarija. Še dobro da je bil dopoldne Matej doma, da je Gala zrihtal.
No, domov sem priletela malo pred deseto. Navlekla sem si pa en kup prostorskih planov, pa kart... aaaaa...vse to morm preštudirat user posted image ! Tko da zdej kr grem!

Adijo!


skuštrana, dobiš recept za tople murke s krompirjem. Sam pazi, ker je zlooo zahtevn user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 14:36:53   
m a j c i k a
Živjo!
Malo pozno se vam pridružujem, sam zadnje čase smo bli brez računalnika in nisem z ničemer več na tekočem; upam da še sprejemate nove člane?user posted image

Drugače sem ponosna mamica male Tije, ki je pred kratkim dopolnila ŽE eno leto ( 07.03.2007) in je pravi mali vragec v vseh pogledih, zelo rada je, razmetava, špuka, čofota v banji in seveda hodi, hodi, hodi,....

Morem slikce gor dat pa vam drugič pokažem našo princesko!!!
Lp vsem!

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 15:02:42   
Ropotuljica
Punce, jaz ne vem, kaj naj. Včeraj sem dobila tri ponudbe za delo. Eno je tako za na horuk, tega bom vzela; drugo je poučevanje v LJ vsak ponedeljek in torek celo dopoldne; tretje je pa nadomeščanje za kaki dve leti - na faksu! Slednje se sliši čudovito, če ne bi to pomenilo, da sem tam cel teden vsak dan od jutra do večera. In da je treba začeti takoj. In zdaj sem v dilemi, kaj naj naredim, kako odklonim zadnje, da si ne zaprem vrat ... Ful me mika tudi tisto poučevanje, a kaj, ko nimam varstva. Eh no ... Zakaj pride zmeraj vse na kupu? 

< Sporočilo je popravil Ropotuljica -- 18.3.2008 15:05:39 >

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 1431
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 15:13:06   
skuštrana
Ropotuljica, varstvo 2krat na teden boš pa že našla, po moje, no...Malo se pozanimaj, recimo na študentskem servisuuser posted image In suuuuuuuuuuuuuuper za ponudbeuser posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 17:15:54   
pikecpokec
Prosim za en nasvet. Namreč, Gal je včeraj zvečer in ponoči driskal, danes pa ne več. Je pa prejle dvakrat se pokakal - eno tako zelenkasto tekočo zadevo. Samo tekočino. Drugače izgleda čisto zdrav, tudi je dokaj normalno, no dajem mu bolj suho hrano (prepečenec, palčke, makarone), pa čaj pije.
A je treba iti k zdravniku? Se malo bojim da še tam česa ne stakne user posted image .
Ne vem, svetujte mi prosim ker ste izkušene mamice.




ropotuljica: želim ti da izbereš najboljšo ponudbo! gud lak!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1433
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 18:54:02   
HuAnita
Majcika, dobrodošla. user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1434
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 19:19:11   
Skabi
Hojla!

Ma, ste naklofale!  Prave čveke ste.

Samo na hitro sem preletela in na hitro povem:

bonnie, obe kapi sta preveliki! Tolk o mojem filingu za kape...

Skuštrana,  a okrog 15. boš tu? Potem pa lahk v porodnišnico k meni prideš...

Ropotuljica, tolk ponudb na kupu... Verjamem, da je težko izbrati. jaz sem pred leti zavrnila službo an faksu, pa me vsake toliko še malo grize, tak da dobro premisli.

So otroci že zdravi? A spet kake viroze razsajajo?

Naš tamali je zjutraj čisto podivjal, ko je čez okno pogledal. Od veselja, jaz pa sem podivjala od groze, ko sem se po našem klancu po celem snegu dol peljala. Sem bila tako skoncentrirana na cesto, da ne bi opazila niti, če bi vmes začela rojevati...
Zdaj sem pravkar od G. Dobila sem dovoljenje za šoping, tako da greva jutri v Ikeo kupovat pohištvo.



(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 19:36:27   
skuštrana
Prosim za en nasvet. Namreč, Gal je včeraj zvečer in ponoči driskal, danes pa ne več. Je pa prejle dvakrat se pokakal - eno tako zelenkasto tekočo zadevo. Samo tekočino. Drugače izgleda čisto zdrav, tudi je dokaj normalno, no dajem mu bolj suho hrano (prepečenec, palčke, makarone), pa čaj pije.
A je treba iti k zdravniku? Se malo bojim da še tam česa ne stakne .


Če je drugače ok jaz ne bi šla..Dajaj mu veliko pit, da ne dehidrira in še počakaj. Mogoče je samo kaj takega pojedel ali pa ima čisto obično črevesno virozo (če imaš Dogšatovo te bo itak nadrla kaj za vraga hodiš tjauser posted image - no vsaj mene je, ko je Liza imela drisko že skoraj cel teden in sem pač šla vprašat kako in kaj). Aja, pa rekla ti bo še, da ga daj na riževo dieto.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1436
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 20:15:04   
pikecpokec
Ja, imamo Dogšatovo. Men je ona fajn zdravnica ker res ne komplicira po nepotrebnem. Pa po telefonu se da zmenit z njo. Itak mi res ne diši okol zdravnikov hodit ker v čakalnici ponavadi fašemo še kakšno dodatno sranje zraven.
Drugače mu pa kuham riž. Baje ga je treba čist razkuhat al kako? user posted image V glavnem, pojedu je par žlic razkuhanega riža, pa malo borovničevega čaja, pa en linex. Upam da bo prijelo.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1437
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 20:23:07   
skuštrana
Pikecpokec, ja riž mora bit tako malo sluzast. Veš kaj full zapira - bobi palčke in coca cola. REs, se ne hecam.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 20:33:01   
Janeja
Ropotuljica, ravno danes sem v ZD brala en oglas, da ena čuva otročke od 1 do 3 let. Pa sem pozabila kaj je že po izobrazbi, nekaj z vzgojo otrok povezano. Če želiš, lahko letim jutri še enkrat gor in si prepišem telefonsko. Za 2x na teden boš pa menda ja našla varstvo.
Majcika dobrodošla. user posted image

Skabi, fajn šoping.


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 21:06:12   
HuAnita
Od sodelavkinega sina punca, študira predšolsko vzgojo, čuva otroke. Nisem sigurna, če to počne cele dneve, ampak morda za prepostitev, dokler ne najdeš kaj drugega, pa lahko vprašam...? Če hočeš, sporoči.


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 21:20:13   
Jančika_
Naj najprej pozdravim nove; sem šla prav nazaj gledat in vidim, da mi jih še ni uspelouser posted image . Mater, sem uvelauser posted image . Skratka, Bibi, blanči in Majcika, dobrodošleuser posted image . Pa nekaj izgubljenih duš pogrešam...Pablo, kje si?

Mene so spet zvili sinusi, jaz se grem fentat, no. Tokrat tisti zgoraj nad nosom in tisti nad obrvmi. Ti me pa zdaj niso še nikoli, vedno le tisti v ličnicah. Sicer se mi zdi, da ti niti ni na novo, ampak da se vleče še iz bolnice, ker na pregledu nekaj dni po odpustu še nikaor nisem bila vredu, kar se vnetja tiče, ampak zdravnik je pač rekel, da je OK, pa se nisem kregala z njimuser posted image . Pogledal me je pa lih celih 10 sekund... Ker bolečina v čelu je že ves čas ista, samo prej me je še vse od operacije bolelo, tako da nisem niti ločila, kaj vse me boli.

Tako grem jutri k zdravniku, kaj mi pa drugega ostane. Upam, da bomo do petka vsi zdravi, ker gremo po dolgem času na dopust.

Žanek, tisti Baby Einstein je itak bil mišljen za Žana. Nič vračat.

Shooo in Darja33, od mene v četrtek po moje ne bo ničuser posted image .

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1441
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 21:26:58   
Ropotuljica
Punce, hvala, ful bom vesela, če mi daste kakšen kontakt!! 

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 21:27:54   
skuštrana
Evo, Ropotuljica, ti bomo našle varstvo da boš lahko la delatuser posted image

Jančika, pa to ni res.. Pa kaj so rekli, da bi zdej moral bit mir ali kako..mogoče je o sam kakšna reakcija na vse skupaj..user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1443
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 21:31:26   
skuštrana
Ropotuljica tule http://www.mama.si/forum/viewtopic.php?t=30257

Poklič pa vprašajuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 21:31:48   
smrček
HuAnita, ona bi lahko čuvala kakšnega malčka samo občasno ali po par ura na dan. Vem da za nas ni prišla v poštev, ker smo iskali 9 urno varstvo.
Ropotuljica, upam da boš našla ustrezno varstvo, ker priložnost zamujena.....

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 21:32:42   
Jančika_
Skuštrana, v bolnici so mi na vprašanje, kako to, da se mi je takoj vse vnelo, rekli, da je pač tak letni časuser posted image . Mislim, saj je logično po eni strani. Vse frišno, živa rana, pa vse živo od virusov in bakterij naokoli. Ampak sem res mislila, da zdaj bo pa počasi mir. 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 21:35:59   
smrček
user posted image  Janeja je zadnjič nekaj pisala o tem, da imata z P spalnico zopet samo zase in kako je potem noč prekratkauser posted image  Midva imava nocoj celo hišo "samo zase" ker sta maladva pri omi v Laškem in kaj počneva: I v dnevni pred TV spi, jst pa tule gor visimuser posted image user posted image  no tolk o tem kako smo pri nas intimniuser posted image

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 1447
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 21:37:18   
skuštrana
Skuštrana, v bolnici so mi na vprašanje, kako to, da se mi je takoj vse vnelo, rekli, da je pač tak letni čas


Joj, Jančika, sori, ampak tole mi ja tak smešno...Ja zakaj za vraga so te pa potem sploh zdej operirali, bi počakali da ne bo sezoneuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 21:40:39   
shooo
jao jao jančika, a nisi bila na AB po prihodu domov? groza. upam da se čim prej znebiš vnetja.
za četrtek pa ti pošljem mojo telefonsko in pokliči če boš za družbo.

DARJA33 tudi tebi se oglasim na zs.

Pikecpokec, upam da zrihtate drisko čim prej. bogi Gal ga mora zvijatiuser posted image .a apetit pa ima?

ROPOTULJICA:user posted image za ponudbe. saj boš zbrala tisto ki je za tebe trenutno najboljša.punce bodo pomagale zrihtat varstvo.
lp




_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1449
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.3.2008 21:43:06   
smrček
Jančika, za njih v bolnici je itak to vse "normalno" ali pa je kriv letni časuser posted image  ja hudiča, saj njih nič ne boliuser posted image . Ali si bila kaj pri homeopatinji? Mislim sedaj po operaciji?

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 1450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




biba
1hruška

Kdo je biba?

mravljica (61%)

polžek (39%)


Število vseh glasov: 256

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!