|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 8:05:34   
snorlax
Ojoj, kje naj začnem? user posted image

Pikecpokec, pošljem ti opis poti na ZS. user posted image

Huanita, jaz sem se počutila slabo za umret, ampak res za umret samo 1 teden Montija. Ampak ni bil kriv Monti, temveč abstinenčna kriza. Od takrat naprej je šlo počutje samo še navzgor. To, da se slabo počutiš, bi jaz rekla, da so krivi grehi pri Montiju. Ko sem jaz po 3 mesecih zares stroge diete pojedla 1 kos torte, sem skoraj umrla. Cel dan mi je bilo slabo, vrtelo, napihnjena sem bila...user posted image Jaz ti svetujem, da se poskusiš vsaj 3 mesece res strogo držat, brez vsakega prekrška, ne jej niti črne čokolade, niti suhega sadja. Jaz sem bila celo toliko zaj***, da sem izpljunila hrano, ki sem jo morala poskusit, ko sem kuhala za druge. Tudi enga belga makarona nisem pojedla, niti zrnca riža.

Pri tebi pa je možno tudi, da se slabo počutiš od preobremenjenosti, kar je po moje bolj verjetno. Dva otroka, letanje za papirji, služba, verjetno tudi nimaš rednih obrokov ob uri, pa vožnja kar daleč na delovno mesto....skratka, mislim, da je to krivo. Mogoče rabiš samo kak dan oddiha od vsega. Popokaj popoldne deco in pridte k meni, deca se bo igrala, midve pa malo podebatirale. user posted image

V glavnem, Monti ni nič kriv, revež. user posted image

Nemrak, pridruži se nam v petek 13. user posted image Če prideš, se pofočkaj in ti pošljem opis poti.

Janeja
, mi nikoli nismo imeli poplav, ko smo še bili v tvojih koncih. Smo imeli pa vseeno peč za centralno dvignjeno. In to je prišlo prav lani tistim, ki so kupili stanovanje od nas, ko je udarila ven podtalnica in so imeli vodo v kleti. Vse je enkrat prvič.

Naty-Taja
, kaj novega? user posted image

Jančika, ta teden je res bolj kriza. V ponedeljek in danes ima tavečji popoldan zaradi mature, tako da tudi tamalčka ne peljem v vrtec, ker bi se samo vozila gor in dol. Včeraj sem imela svojo dohtarco, jutri moram it nujno v šoping, v petek pa imam kontrolo v bolnici. Drug teden se pa znam oglasit, te prej zvrcnem, če imaš čas in če si doma. Jaz imam čas nekje od 7.40 naprej. Je to prezgodaj?

No, mene pa nekaj lovi. Včeraj sem spet padla. Na domači terasi sem se spotaknila in priletela spet na kolena in dlani. Kolena so me ravno nehala bolet, pa me zdaj spet. Me je pa strah, da se mi je pod mavcem kar premaknilo. Sicer me nekaj grozno ne boli, malo pa. V petek me bodo itak slikali, da bodo videli, če se kaj celi. Če se je do sedaj kaj zaraslo, je verjetno včeraj spet počilo. Upam, da ne. Sem si pa skegljala palec na levi nogi in me ful boli, samo upam, da je samo nabit (ja, tako sem mislila tudi za roko). Pismo, jaz ne vem, kaj je z mano. Pa še zob se mi je odlomil, samo ne od padca.

Pol se pa menim, da bi šla tečt!? Bom ja cela polomljena? Edino, kar je, da sem zdaj od 1.6. zavarovana. user posted image Samo pomaga pa nič.

Držte se, punce. Se beremo, pišemo, slišimo, vidimo. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 9:07:29   
Bonnie_RR
Oj!

Js vas samo na hitrco pozdravljam, za kaj več pa trenutno nimam časa... Preden namreč vse za nazaj preberem, mi že zmanjka časa za kej napisat.user posted image

No, lep dan vsem!


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 11:33:03   
snorlax
Bonnie, a prideš naslednji petek?

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 12:30:16   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Bonnie, a prideš naslednji petek?


Pridem, ja.user posted image
Bom videla, če se bomo s katero zmenile, da pridemo skupaj (Skabi, meggi, mogoče še katera druga?user posted image ), drugače ti bom pa napisala zs, da mi pošlješ opis poti.

Si že kaj bolje od padca? Te še boli? Upam, da si nisi kaj premaknila tam, kjer se ti zdaj roka celi...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 12:50:30   
snorlax
Roka me ne boli, boli me prst na nogi. Si predstavljaš - do 13. bom že cela v gipsu.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 12:52:56   
Bonnie_RR
Sam, ti pa res nimaš sreče no...user posted image

No, zdej si vsaj zavarovana - ena dobra stvar.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 12:53:17   
HuAnita
Punce - imam GD!!!!!!! Sicer še ni pravnomočno, ker mora miniti 8 dni, če ima kdo kakšne pritožbe, potem pa menda le bo!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mavo, Rpotuljica, MarjanaR- upam, da vam nisem zbudila otrok, sem vam blinkala, pa mahala, pa niste videleuser posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 12:56:15   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Punce - imam GD!!!!!!! Sicer še ni pravnomočno, ker mora miniti 8 dni, če ima kdo kakšne pritožbe, potem pa menda le bo!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Super!user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 13:00:16   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Mavo, Rpotuljica, MarjanaR- upam, da vam nisem zbudila otrok, sem vam blinkala, pa mahala, pa niste videleuser posted image



Kako to misliš?? Sej smo ti ful mahale nazaj!!!!

Čvek je bil pa danes ..... vau!!!!!! Sem malo pijana, pa .... Upam, da bo kmalu spet en tak dan ....


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 13:04:10   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Mavo, Rpotuljica, MarjanaR- upam, da vam nisem zbudila otrok, sem vam blinkala, pa mahala, pa niste videleuser posted image



Kako to misliš?? Sej smo ti ful mahale nazaj!!!!

Čvek je bil pa danes ..... vau!!!!!! Sem malo pijana, pa .... Upam, da bo kmalu spet en tak dan ....




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 13:04:16   
Naty*Taja
Madona Snorči, pa dej se mal ahti no!!!
Kar se tiče mene, bomo vsaj še mesec dni ne ! Sej sem rekla, sam sem imela zdej skoz na 25 -26 al27 dni, zdej se mi je pa na 31 zategnalo... no ja, pet dni čez pa ni kr tak, a ne? Sam počutla se pa nisem tak, pa tudi ne vem kdaj bi ratalo, ker ni ravno pogoste telovadbe! Ma ni časa al pa volje al pa moči...zmeri neki , če pa se že zraven spravmo, pa ziher kir od tamalih uleti, se zbudi....

Bravo Huanitka za GD - zdej pa hit delat....


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 13:43:10   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Mavo, Rpotuljica, MarjanaR- upam, da vam nisem zbudila otrok, sem vam blinkala, pa mahala, pa niste videleuser posted image



Kako to misliš?? Sej smo ti ful mahale nazaj!!!!

Čvek je bil pa danes ..... vau!!!!!! Sem malo pijana, pa .... Upam, da bo kmalu spet en tak dan ....




user posted image user posted image user posted image


kaj se čudiš?!? Če bi bla zraven, se ne bi user posted image user posted image
Sori, ne morem tu gor pisat, ker ne vem ... ene si bojo najbrž kaj čudnega mislile o nas. nekatere smo le javne osebnosti user posted image user posted image


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 13:54:53   
nemrak
user posted image user posted image ,
hvala vam čveke, da ste me  tako lepo sprejele user posted image
Bilo je prav fino počvekat. Se priporočam še kdaj!!!

A pile ste?? Če bi pa vedela, bi še pa malo ostala user posted image .

Snorlax, za v petek nič ne morem obljubit. Bi pa rada prišla , da še druge čveek spoznam. Pa moj ponavadi takrat vedno dela ponoči user posted image , ko zakleto.
Nekaj si bo poskusil zamenjat, ker ima v soboto zjutraj športne igre in ne bo mogel drugače igrat fuzbala. Bom javila, še ta teden. user posted image  
Hvala za povabilo!!!

Grem, dat udrenko spat.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 14:23:40   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Mavo, Rpotuljica, MarjanaR- upam, da vam nisem zbudila otrok, sem vam blinkala, pa mahala, pa niste videleuser posted image



Kako to misliš?? Sej smo ti ful mahale nazaj!!!!

Čvek je bil pa danes ..... vau!!!!!! Sem malo pijana, pa .... Upam, da bo kmalu spet en tak dan ....




user posted image user posted image user posted image


kaj se čudiš?!? Če bi bla zraven, se ne bi user posted image user posted image
Sori, ne morem tu gor pisat, ker ne vem ... ene si bojo najbrž kaj čudnega mislile o nas. nekatere smo le javne osebnosti user posted image user posted image




Javne osebnosti - če bi ljudje vedeli, kaj počnemo z davkoplačevalskim denarjem, bi kar nehali davke plačevat. Saj jutri bomo tako že v časopisu al pa na radiu, saj nas je spet Huanita zasačila. Tako dobro taktiko menjave lokacij imamo, pa nas vedno najdeuser posted image user posted image user posted image .
Ja, Snorlax, če bi se nam dons pridružila, bi marsikaj zvedlauser posted image . Sicer pa bo kmalu petek 13. in bomo ponovile vajo. A povabilo na kavo še velja? Je rekla Ropotuljica da pozna pot do tebe in je lahko navigatorka. Ji bom dala čelado in slušalke z mikrofonom, pa bomo usekali en rally gor k tebi v p**m**user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 14:26:02   
mavo
Snorlax, Ropotuljica, pa saj sta obe prisotni. Ropotuljica, a nisi ti nekaj jamrala, koliko dela imašuser posted image ?

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 14:26:10   
snorlax
Al pa Ropotuljico popokaj zraven, pa naj kaže pot. user posted image

Valjda, da povabilo velja. Samo prosim, res me prej pokličite, ker imam en kup obveznosti in opravkov te dni.

Pa ne pričakovat zglancano in pospravljeno, ker ne morem. Za 13. bom že prosila mamo, da pride vsaj tavečjo svinjarijo spucat.


< Sporočilo je popravil snorlax -- 4.6.2008 14:28:06 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 14:30:16   
snorlax
A mi lahko ena na ZS napiše vsaj v grobem, kaj se je danes dogajalo? Ker sem ful firbčna. user posted image

Drugač pa ne govorit, da nam je lahko žal, da nismo prišle! A je katera povedala, da se dobite? Pa lokacijo skrivate in podobno.user posted image Še dobro, da HuAnita vse najde. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 14:42:48   
HuAnita
Mah, jaz vse zvoham. Vse pride do mene, tako da kar se poklica tiče, mi je to kul, zasebno pa mi gre že počasi na živce.... Prva izvem, da je katera v vasi noseča, sirota še sama ne ve, pa že govorijo po vasi, da bodo imeli sineka...user posted image user posted image user posted image

Žal me tudi slabe novice hitro doletijo, potem pa oklevam, če bi jih posredovala naprej takoj ali pustim še ljudem spati.... Potem pa sama ne spim vso noč, da lahko drugi spijo.... Eh, en tak sekirantski tip sem.
Samo RRjevke pa takoj zvohamuser posted image , kje kofetkajo!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 15:30:06   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Skabi, ti tudi ne pozabi na slikice!


ne bo treba slikic, ga boš v živo videlauser posted image

jančika, kaj če vi jutri vseeno pridete? gremo najprej na romano kranjčan v vojnik, potem pa še k nam domov? v vojniku se začne pb 15.30, šo mojem bo največ 2 uri. samo kuhinje še nimam sestavljene, drugi teden pa menda bo.

bi naslednji teden prišla katera k nam na zajtrk?

kdaj bomo naredile seznam kaj kdo prinese?

favš sem vam kofetkanja. user posted image
huanita, zdaj boš od sreče kar shujšala! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 16:22:19   
barika
user posted image Dan

Snorlax, a si bila danes mogoče, mogoče v Interšparu??? (s sinom)...je bila ena polomljena, pa si nisem upala vprašatuser posted image user posted image   ...bi me mogoče malo user posted image  pogledala, ko bi jo vprašala...Zdravo, a si ti Snorlax??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 16:42:00   
snorlax
Dobro, da je nisi vprašala, ker nisem bila jaz. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 18:37:28   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Dobro, da je nisi vprašala, ker nisem bila jaz. user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , še dobr, drugače bi se tak verjetno v zemljo pogreznala.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 20:04:36   
teta beta
Snorlax, pazi se no malo!

mavo, nisem prišla na kavo, ker imamo novega družinskega člana - psico - in me dobesedno ni spustila. Prvo noč ni bilo problemov, verjetno je bila preveč utrujena in pod stresom, da bi kaj javkala, včeraj pa midva od kakih treh dalje sploh nisva spala. Oh, ja, dober trening za dojenčka user posted image . In dopoldne sva bili sami (včeraj tudi) in se mi je nonstop motala pod nogami, se valjala po hrbtu, da jo čoham in božam itd. Ko sem se usedla dol, se je zvila in že skoraj spala tudi, a kakor sem se samo malo prestavila, je že bila pokonci in spet pri meni. Nisem imela srca, da bi jo pustila samo, že tako bo jutri dopoldne sama, ker grem pa jaz k našim domov.

Slikico naše lepotičke vam pa pošljem z B.jevga računalnika, moj ne bere direkt xd.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 20:50:14   
Jančika_
Dober večer. A ste kaj slišale za prometno nesrečo, ki je danes infarktirala promet v LJ? No, meni je ratalo ravno danes it v LJ, na srečo pa sem pravočasno izvedela, da je AC zaprta (8 ur je bila zaprta, madoniš!), tako da sem šla naokoli in sem se v dveh urah in pol vendarle prijajcala domovuser posted image . Se mi pa smilijo tisti, ko so obtičali za 8 ur (pa tisti v nesereči seveda tudi...).

Kajčiju sem danes kupila voziček za punčke, Hauckovo marelo, in se mu je spipalo od sreče, prehodil je celo soseko in sploh ni hotel domov (ko sem ga usmerila pred blok, se je tako drl, da so sosedje v grozdih viseli na oknih - Barika, če si ob pol sedmih kaj slišala, je to bilo to, po moje se je gor do vas čulouser posted image ).

Snorlax, dej se mal pazit, ja? Kak je pa s komolcem, se je kaj na novo zlomilo? Upam, da ne.



(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 20:53:02   
Jančika_
Pa še ena fotkica:

user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.