|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 8:39:39   
Ropotuljica
 
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ropotuljica, jaz imam hudo alergijo na sonce že enih 10 let. Bila sem pri dermatologu, jedla Claritine kot cukre, pa nič. Potem sem šla še v lekarno vprašat in so mi svetovali emulzijo ILRIDO. Ima zaščitni faktor in še nekaj proti alergiji. Edino to mi pomaga oz. omili težave. Moraš pa se namazat vsaj pol ure, preden greš na sonce in še potem.

Jaz se ponavadi pozabim namazat, če sem doma. Imam pa tako hudo alergijo, da je dosti, če nesem smeti ven. Čez par ur se že čoham skoraj do krvi.



O, Snorlax, hvala. Bom poskusila še s tem.


Mavo, ne delaj preveč načrtov, ker ni nujno, da ti bo drug teden še lepo spal. S flaško pa mogoče že kdaj prej probajta, ker ni nujno, da jo bo vzel oz. znal vzeti. Jaz sem imela v drugo kar velike probleme s tem. Tudi mojega mleka ni hotel po flaški. Pa nočem strašit ... user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 9:17:14   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica
Mavo, ne delaj preveč načrtov, ker ni nujno, da ti bo drug teden še lepo spal. S flaško pa mogoče že kdaj prej probajta, ker ni nujno, da jo bo vzel oz. znal vzeti. Jaz sem imela v drugo kar velike probleme s tem. Tudi mojega mleka ni hotel po flaški. Pa nočem strašit ... user posted image


Ja pa strašiš... user posted image

Mavo ti kar pridi, saj se morajo atiji tudi malo samostojno na otročke navadit. Najlažje pa to naredijo, če so prisiljeni user posted image . Pa če ti tako spi skoraj celo noč sploh ni panike.

Snorlax, tale informacija bo pa meni tudi prav prišla. Bom šla takoj v lekarno! Sama za tole user posted image  alergijo prakticiram solarij pred sezono in eno super zaščitno kremo od FLP imam. Je bilo čist znosno dve sezoni. Samo letos sem malo lena glede solarija, pa nimam nobene podlage. user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 9:43:42   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Ja pa strašiš... user posted image

Mavo ti kar pridi, saj se morajo atiji tudi malo samostojno na otročke navadit. Najlažje pa to naredijo, če so prisiljeni user posted image . Pa če ti tako spi skoraj celo noč sploh ni panike.



Aja, sori ...
sej nisem mislila, da mavo ne bi prišla na žur, bolj to, da bo mogoče treba malega zraven vzet - da torej vseeno razmišlja tudi i tej možnosti. sem pa absolutno za to, da se atiji navadijo imet otroke. sam če mali ne bo vzel flaše, jo bo ati klical, naj pride domov - al mislite, da ne?? user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Ropotuljica -- 2.6.2008 9:44:12 >

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 11:32:04   
HuAnita
Hoj,a samo predlog - dajte taka bistva z rdečo napisat..... Iščem in berem, pa ne najdem .-.... Natika v pričakovanju?????

snorlax, ropotuljica - alergija na sonce je šit. Jaz ta mala dva zlepa ne spustm na sonce, če že morata, kape gor, pa ful namazana s fakttorjem vsaj 40, od Vichiyja pa sem zdaj imela celo 60, pa še fino se je mazalo, bolj tekoče, ne tako pacasto...

skabi - enkrat ta teden uletimo, če bo lepo vreme, atija vsak dan do večera ne bo, tako da razen danes, ko popooldne delam, sporoči, kateri dan - po0poldne - bi ti najbolj pasalo.



(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 12:43:50   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: mavo

Kake dve do tri urce lahko brez problema ostanem,


Mavo, mavo, a ti punce niso povedale? Dve do tri urce user posted image   v tem času vse še niti do besede ne pridemo.
Vzemi Matevža zraven. Ropotuljica ima čisto prav. Tamalim se ritem zelo hitro spremeni. Evo mojga - do prejšnej nedelje je lepo spal po urniku, zdaj pa kr neki user posted image  Ati se pa naj navaja kdaj drugič, ko ti ne boš imela tako pomembnih srečanj user posted image

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 12:45:03   
Skabi
Huanita, četrtek ali petek? Kaj pa sobota ? Sem spet sama s tamalimi, gre moj delat - na piknik .

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 13:03:56   
mavo
Jaz se intenzivno pripravljam na srečanje naslednji petek. V skrinji imam že 170ml mleka načrpanegauser posted image user posted image . Mali je itak že probal mleko po flaški pit, ker sem na začetku imela premalo mleka in sem mu morala dvakrat umetnega dodat. Enkrat sem si pa izčrpala dojko, ker je prehitro nehal vlečt in sem mislila, da nimam nič mleka notri. Pol je pa mali rignil in hotel še. Jaz pa mleko v flaški in sem mu lepo tistega dala. Je popil vse do zadnje kapljice. Tako da zna iz flaške pit tako mamino, kot tudi umetno mleko. Sicer so mu pa tako v bolnici stalno morali dodajat mleko.

Pa pri atiju sem ga tudi že dvakrat pustila. Prvič ko sem šla šive odstranit, drugič pa, ko sem šla v HM v šoping. Jao, kakšna mama, še dobro, da sem vsaj šive odstranila pred šopingom.

V glavnem, hočem rečt, da se bom držala prvotnega plana in šla sama, če bo le mogoče. Je rekel M., da lahko do petih zjutraj ostanem, ker prej se tako ne zbudi. Samo tega si pa ne upam privoščit. Če bi mami zvedla, da sploh kam grem, bi me itak na križ pribila. Ker to se pa res ne spodobi.

Če pa bo do naslednjega tedna veselja s spanjem konec, se bom pač lotila druge variante in šla z vozičkom, da bo notri lahko spal. Bomo šli kar s tokom, pa bomo vidli, kam nas bo prineslo.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 14:15:28   
darja33
Snorlax, sem ti že včeri napisala dolgo ekspertizo glede teka in teže, pa mi ni hotel poslati sporočila!!! Sem od jeze kr ugasnala PC.
Na kratko... Res pri teku igra poemmbno vlogo TEŽA, pa podlaga, pa tehnika teka... Zaradi teh stvari največkrat pride do poškodb sklepov, kolen in gležnjev najbolj. Te poškodbe največkrat zgledajo kot preobremenitvene spremembe na hrustancu. Torej jih ne čutiš takoj ampak lahko šele kasneje kar pa seveda ni fajn, ker so lahko že resne težave... Torej RAJE NE! Hoja, plavanje, kolo... To so športo kjer so sklepi razbremenjeni. Ok? No glede na to kak hitro hujšaš pa boš mogoče že konec poletja laufala...?

Mavo, jaz sem pri D. že pri 14 dneh šla na žur!! Sem ji napolnala stekleničko z mlekom-mojim, pa sta se fajn ujela z mojim. Je pa res da sem kr naprej klicarla domov... Pa še to... Mleko sem zbirala 2 dni da ga je blo 150 ml(ker takrat ga še nisem imela glih veliko), pa stiskala in oh in sploh, moj ji je pa dal kar Aptamil!!!??? Ker mu je blo baje enostavneje???? Moški.....

Punce, js bi tud šla na ladies night! Vsaj za en cajt. Prinesem PIR? Sezam? To mi tekne..

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 14:21:42   
Jančika_
Ojla, samo da vas pozdravim in se prefučkam. Kej več se mi pa ne da v tej vročini.

Aja, to sem vam že dlje časa hotela povedat - če bo katera razmišljala, kje vzet torto, priporočam Brglezovo mešano sadno (to bolj velja za Savinjčanke; v Petrovčah imajo slaščičarno, pa verjetno še kje, so pa z Vranskega). Jaz sadnih tort ne maram kaj ekstra, ta je pa super dobra, taka lahka, ne presladka. Moj tast jo vedno vzame za nas, so pa štirioglati kosi, ampak predvidevam, da se da tudi okroglo naročit. Jaz jo bom ob naslednji priliki sigurno.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 14:43:12   
snorlax
Jančika!user posted image Pa tiramisu mi je tudi dober.

Mavo, Darja, pošljem opis.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 14:47:02   
snorlax
bhvfbvhvbhfbvhgfbvnhmjnjbkjhbjmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jgnjjjhnkijihnjhinjjjjjjihkhlmjnkolkmkjntojnk
kjhjnkzoojnkophjookjzojommmknččmnkgnkghnkhmnkmnnn

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 6.6.2008 20:17:21 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 14:48:40   
snorlax
O šit, pustila sem odprto, pa pridem v sobo in pravi mali, da je ena teta dojenčka rodila in je zbolela in je nekaj napisal. user posted image

Prosim, če katera lahko to popravi.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 17:53:37   
Meggi
Punce v četrtek pop okol 16h je zaključna prireditev na igrišču v Vojniku za otroke Vrtca Mavrica. Skabi vabljena na žur- če si pozabla. Pot si tako opisala, da bi skor lahk znala pridet do tebe, glede na to do sem 3km od mesta včasih živelauser posted image

A ja pesjanska vročina, mi ubija energijo do dela. Po stepuškem vikendu, imam bajto za generalno- na obisku tud kaka mravlja večuser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 19:41:37   
Skabi
O, šituser posted image . Pozabla na pozdrav poletjuuser posted image user posted image  Meggi, hvala za opozorilo.
Eeem, Jančika in ostale povabljene, bi lahko obiske prestavile na petek, soboto, nedeljo?user posted image user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 19:43:55   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

bhvfbvhvbhfbvhgfbvnhmjnjbkjhbj
muser posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image   user posted image user posted image   user posted image user posted image   user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image   user posted image user posted image jgnjjjh n k ijihn jhinjjjjjjihkhlmjnkolkmkjntoj nkkjhjnkzoojn k ophjo okjzojommm knččmnk g nkghnkhmnk m nnnnknmkhh
[ /quote]

Najboljši post na naših čvekah user posted image user posted image user posted image   Bravo,TImi! 

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 20:05:05   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
pravi mali, da je ena teta dojenčka rodila in je zbolela in je nekaj napisal. 

O faaaakuser posted image , od kod mu pa ta idejauser posted image ? Bom javila moderatorki, da popravi.

Skabi, ni problema, samo še ne vem, kateri dan bi nam pasal. Verjetno naslednji teden, ker ima Joe v petek futsal, v soboto pa je na maturi.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 20:46:34   
Bonnie_RR
Hoj!

Skabi, meni bi potem pasal petek. Čez vikend je skoz nekaj, pa vedno polno planov, letanja sem in tja, obiski... Če imaš čas, super.
Ti moram pa povedat, da bolj slabo razumem tvoj opis poti od vrtca gor.user posted image Katera hiša, katero drevo...user posted image user posted image Bom potrebovala dodatna navodila.user posted image
Pa še nekaj...Zraven vrtca bodo gradili blok?user posted image

Snorlax... Zanimiv post!user posted image Kaj pa puščaš prižgano RR brez nadzora...user posted image user posted image user posted image

glede tort... Si moram tole zapomnit. Se po navadi vedno zgodi, da je problem, ko potrebuješ kakšno dobro torto, pa ni idej, kje.

vročina... Pri nas začenja nekaj grmeti, verjetno se bo vsak čas ulilo in vsaj malo pogasilo tole sparino...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 20:46:57   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
pravi mali, da je ena teta dojenčka rodila in je zbolela in je nekaj napisal. 

O faaaakuser posted image , od kod mu pa ta idejauser posted image ? Bom javila moderatorki, da popravi.

Skabi, ni problema, samo še ne vem, kateri dan bi nam pasal. Verjetno naslednji teden, ker ima Joe v petek futsal, v soboto pa je na maturi.



Verjetno od mene, ker včasih tečnari, da bo on nekaj napisal, pa jaz rečem nekaj v tem smislu, da moram pogledat, če je že ena teta rodila dojenčka.

Mali vpija kot goba in vse shranjuje v svoj pomnilnik. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 21:05:02   
Janeja
Snorlax user posted image , si pa lepo Timiju razložila, kaj se na RR dogaja. user posted image

Darja33, pijačo na čvek prinesem jaz. Tudi pivo, če ti paše. user posted image Super, da te bom končno še jaz spoznala. Pa Mavo po dolgem času spet videla,... Komaj čakam! Pa slikic svojih user posted image ne pozabita, da jih vsaj tako vidim, če mi že na jutranji kofetek ne rata pridet. Skabi, ti tudi ne pozabi na slikice!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 21:44:03   
teta beta
Čer!

Sem končno končala tisti prevod, tako da sem odslej fraj, od danes tudi uradno na porodniški. Ampak jutri še ne vem, če pridem že na kavo zjutraj, ker imamo bombo v stanovanju. Kar sem imela cajta,sem ga izkoristila za delo, vmes pa še dva rojstna dneva, cirkus, ogled ocenjevanja psov, piknik, obisk pri nečakcu, igranje s tamalo... kdo bo potem še pospravljal in likal. Je pa šel danes moj gledat psa in jo je tudi vzel, kot je rekel. Peljal se je ponjo v Črnomelj user posted image in nazaj grede mu je sredi krožišča na Otočcu crknil avto, menda se je strgal jermen in mu je zvilo glavo in ne vem kaj še vse, v glavnem zdaj bodo avto spravili do Radeč, tja ga bo šla pa tašča iskat. smola!

Janeja, vse najboljše!

Jaz sem tudi vzela pri Brglezu torto za Dašin krst in 1. rd, za 2. pa sem jo sama spekla - kinder milchschnitte torto user posted image .

Mavo, jaz sicer nisem šla zvečer nikamor, ko je bila hčerka tako majhna, ampak tudi ni bilo neke potrebe oz. nujne priložnosti user posted image . Mislim, da ni nič narobe, če greš, kako boš naredila (z Matevžem ali brez), se pa sama odloči.

Načeloma bom prišla na srečanje, itak bom še ziher v enem kosu. Tako da prosim za opis poti.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3695
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 21:52:40   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

bhvfbvhvbhfbvhgfbvnhmjnjbkjhbj
muser posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image   user posted image user posted image   user posted image user posted image   user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image   user posted image user posted image jgnjjjh n k ijihn jhinjjjjjjihkhlmjnkolkmkjntoj nkkjhjnkzoojn k ophjo okjzojommm knččmnk g nkghnkhmnk m nnnnknmkhh
[ /quote]




khm ... a tvoj zna že barve pisave spreminjat in smajlije vnašat???? user posted image user posted image user posted image MAjko mi, meni še na pamet ni padlo, da bi jo kaj takega naučila

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 22:39:46   
mavo
Snorlax, hvala za opis poti! samo to je pa res v p**m**user posted image . Še vojska te nebi našlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3697
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.6.2008 22:55:56   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: mavo
Snorlax, hvala za opis poti! samo to je pa res v p**m**user posted image . Še vojska te nebi našlauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Ja Mavo, imaš prav. Jaz sem 1x že bila, pa si bom tokrat vseen še navigacijo vklopla, ker nisem ziher, da jo bom našla. user posted image Ampak za fešto se je vredno potrudit, veš user posted image

Punce, ne boste verjele, kaj smo imeli mi pred 1 uro: POPLAVO user posted image   user posted image
Se je v sekundi iz nič tako ulilo in na polno padalo celih 5 minut. Ampak res na polno, kaj takega nisem videla že,... ne vem če kdaj. In valjda niso odtoki požirali. Ven nam je pa na vso srečo v nesreči vodo vrglo iz odtoka samo zadaj v pralnici, tako da imam tam mokre tepihe, pa cote pripravljene za prat mi je mal naprej namočilo user posted image . Ja saj zdaj mi je že mal hecno, ko sva s taščo za prvo silo spucale. Ko je voda naraščala je bilo pa kar mal panike. Sreča, da imamo skrinjo, ki je tudi v tistem prostoru za dobrih 5 sm dvignjeno. Upam, da bo noč mirna.

Nočko vsem, pa brez takšnih ali drugačnih neviht. user posted image

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3698
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.6.2008 5:56:09   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

bhvfbvhvbhfbvhgfbvnhmjnjbkjhbj
muser posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image   user posted image user posted image   user posted image user posted image   user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image   user posted image user posted image jgnjjjh n k ijihn jhinjjjjjjihkhlmjnkolkmkjntoj nkkjhjnkzoojn k ophjo okjzojommm knččmnk g nkghnkhmnk m nnnnknmkhh
[ /quote]




khm ... a tvoj zna že barve pisave spreminjat in smajlije vnašat???? user posted image user posted image user posted image MAjko mi, meni še na pamet ni padlo, da bi jo kaj takega naučila



Ja, stvari, ki ga zanimajo, mu pokažeš samo 1x, pa jih zna. Zna si tudi sam naštimat igrce in jih igrat. Z miško klika boljš kot jaz. Ne vem, če je to ravno pohvalno, ampak....user posted image   Če katero zanima, tole je ena luštna stran za otroke (za deževne in tečne dni, gor so tudi razne barvanke, pesmice...)

http://www.bbc.co.uk/cbeebies/characters/
So pa stvari, ki mu jih vsak dan vtepam v glavo, pa se enostavno odbijajo od njega.user posted image





_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.6.2008 9:53:54   
marjanaR
Zdravo!
Kaj pa danes vse delate. da ni nobene na RR-ju? Celo s prve strani smo zginle.

Bravo, Snorlax, za tvojega korenjaka. Najbrž bo drugi Bill Gates, računalnik že obvlada.

Sicer pa mene na srečanje najbrž ne bo. Mi smo našo user posted image imeli na ohceti in se ji je ritem totalno porušil, da sem en teden ponoči bedela vsake dve uri. Staremu pa tudi, ne vem, rajši je ne bi pustila, ker ko je panika, je ... Pol samo telefon in ... Marjaaaaana, dere se! Bom pa drugič prišla, ko bo user posted image večja. Ali pa se bomo zmenile pri meni.

Kaj zdaj, a kofetkate kej al ne? Včeraj sem zaokrožila mimo Top fita, pa žive duše ni bilo nikjer.

Danes nas ati (najbrž) vzame s seboj v LJ, malo na izlet. Če si ne bo premislil ...

HuAnita, če imaš kak dober nasvet za (ne)lulanje v hlače, še meni napiši.


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.